Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Altın Ayar
Fiyat
Karat
Taş Cinsi
Materyal
Boyut/Ebat
Model
Renk
Ayar
Berraklık
Kesim
Fiyat Geçmişi
Yüzey Tipi
Ürün Puanı
"

Ariş Pırlanta

" araması için 259 sonuç listeleniyor

Işıltılı Tasarımları ile Ariş Pırlanta Sizleri Bekliyor

Ariş pırlanta her zevke hitap eden farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Geniş takı dünyası ile birbirinden şık modeller sizleri bekler. İlgi çekici birçok tasarım mevcut olduğu için seçim aşamasında zorluk yaşamazsınız. Modeller arasında incili ve taşlı olanların yanı sıra taşsız seçenekler de mevcuttur. Takı takmayı sevenler için zevkinizi yansıtan çeşitler sunulur. Kolyeyi hayatından eksik etmeyenler için de birçok farklı ürün mevcuttur. Ariş pırlanta yüzükler zevkinizi ortaya çıkaran bir çeşitliliği sizlere sunar. Özellikle takı takma konusunda birden fazla yüzük kullananlar ya da kolye takmayı sevenler için set şeklinde olanları da mevcuttur. Her biri farklı zevklere hitap eder. Takılar tarzları yansıtan çeşitlilikte olduğu için seçim aşamasında zorlanmazsınız. Seçenekler çok fazla olduğu için anında aklınızdaki tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Her bir takı kaliteli bir üretimden geçerek Trendyol’daki yerini alır. Bunlar arasında yer alan inci kolyeler ve yüzükler gerçeğine yakın bir parlaklıktadır ve uzun süreli kullanımlar için idealdir. Özellikle parmakta uzun süre kalsa bile bir aşınma ya da sıkıntılı bir durum yaşanmaz. Buna ek olarak suyla ya da güneşle çok sık temasa girdiği zaman bir aşınma durumu meydana gelmez. Ariş pırlanta baget yüzük modeller hem şık hem de zarif dokusuyla ön plana çıkar. Bu takılar her mekanda şıklığını konuşturacak kadar bir farklılığa ve üstün bir kaliteye sahiptir. Ağır motiflerinin yanı sıra daha metal veya otantik görünüme sahip olanları da vardır. Bu takılarla dış görünüm daha otantik ya da modern bir hal alabilir. Bu alanda hem erkek hem de kadın müşteriler için çoklu seçenek mevcuttur. Sadece zevkinizi yansıtan sete ve takıma tek seferde ulaşabilirsiniz. Özellikle giyim tarzınıza farklı durumlarda uyumlu olacak birçok set de mevcuttur. Altından gümüş kaplama modellerine kadar değerli taşlarla süslenip ışıltılı bir dünyayı sizlere sunar. Kullanımdan kaynaklı uzun süre dış görünümünü muhafaza eden bir etkisi vardır. Bu ürünler sağlıklı bir kullanımı sizler için sunar. Sadece Trendyol’u ziyaret edip her seçeneğe göz atıp istediğinize sahip olabilirsiniz.

Çoklu Model Seçeneği ile Ariş Pırlanta

Çoklu Model Seçeneği ile Ariş Pırlanta

Özellikle kadınlar için pırlanta vazgeçilmez bir alanı temsil eder. Bu alanda dış görünüşü ile ön plana çıkan takıların yanı sıra sunduğu rahatlık ile adından söz ettiren ürünler de vardır. Ariş pırlanta set farklı seçeneklere sahip birden fazla çeşitle sizlere sunulur. Setler içerik olarak kolye, küpe ve bileklikten oluşup bir bütünlük oluşturacak şekilde dizayn edilir. Her mekanda bu setlerle güzelliğinizi ön plana çıkararak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Her bir set bütçeyi yormayacak kadar uygun aralıklara sahiptir. Bu alanda Swarovski taşlarla bezenmiş olan kolye ve küpeler modern ve klas bir hava sunar. Buna ek olarak elmas severler için birçok kolye ve küpe ön plana çıkar. Marka bünyesinde sizler için birçok yeni tasarım sunulur. Bunlar arasında özellikle sunduğu parlaklıkla ön plana çıkan ve göz kamaştıran seçenekler çok beğeni toplar. Tek bir takı ile havanızı baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Özellikle şık pırlantalarla bezenmiş olan takılar havanızı tek bir dokunuşla değiştirir. Ariş pırlanta tek taş taşın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Ancak her biri göz alıcı bir parlaklığa sahiptir. Parmağınızda narin bir dokunuş sergiler. Çok takı takmayı ve kullanmayı seviyor olabilirsiniz, bu seçenekler ne kadar çok kullansanız da bir tahrişe uğramazlar. Sadece kadınlar için değil erkekler için de birçok takı modeli öne çıkar. Her çeşit oldukça rahat bir yapıya sahip olduğu için sadece parmak ölçünüze uygun olanı sipariş etmeniz mümkündür. Parmakta saatlerce hatta günlerce kalsa bile yara etme ve iz bırakma durumu ortaya çıkmaz. Göz alıcı bir parlaklık sunduğu için parmağınızı zarif gösterir. Pırlanta takı ile sağlıklı ve kaliteli olan bu tasarımlar, her mekana yakışacak bir özelliğe sahiptir. Siz de sahip olacağınız tek bir takıyla şıklığı üzerine taşıyabilirsiniz. Bu tasarımlarda ön plana çıkan diğer en önemli olgu ise zarif bir dokunuşa sahip olmalarıdır. Ariş pırlanta kolye boyunda zarif dokunuşa sahip olan bir görselliği sunar. Zevkler değişkenlik gösterdiği için bu alanda mevcut olan ürün çeşitliliği de farklılık gösterir. Zariflik her seçenekte ayrı olacak şekilde işlenip giyiminizle bir bütünlük oluşturur. Şık davetler için vazgeçilmezler arasında yer alırlar. Herkesin gözlerini ayıramayacağı bu takılar şık davetlerde gözlerin üzerinizde olmasını sağlar. Modern ve trend olan bu takılar son dönemin gözdeleri arasında yer alır.

Bu seçenekler sadece tek bir alanla sınırlı değildir. Gece davetlerinin yanı sıra bir spor aktivitesinde kullanmak üzere de tercih edebilirsiniz. Tek çeşit yerine birden fazla model mevcut olduğu için seçim aşamasında zorluk çekilmez. Yüksek kalitedeki bu ürünleri uzun dönemler keyifle kullanabilirsiniz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Trendyol sayesinde hemen sahip olabilirsiniz. Marka kalitesiyle her alanda farkını ortaya koyar. Ariş pırlanta küpe de yine kaliteli ve sık tercih edilen parçalar arasında yer alır. Küpeler hem büyük ve gösterişli, hem de zarif ve küçük boyutlu olabilirler. Tercihinizi yapmak için sadece nerede kullanacağınıza karar vermeniz yeterli olur. Üstelik sahip olacağınız tek bir aksesuar üzerinden her mekanda kullanacağınız bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ariş pırlanta bileklik bir bileği zarif gösterecek bir dokuya sahiptir. Daha ilk kullanımda etkisini ortaya koyar. Rahat bir yapısı vardır. Cilt için herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Bu alanda hangi aksesuarı alırsanız alın, her biri kaliteli bir görselliği ortaya koyar. Yapısıyla anında fark edilebilirliği oldukça fazladır. Üstelik her bir parçanın da alternatifi de bulunur. Birçok farklı inci ve elmas takılar Trendyol’da sizler için sıralanır. Örneğin elmas görünümlü bir kolye ile elmas bir yüzüğe birden fazla model çeşitliliğiyle erişmek sizin elinizdedir. Her ürün belli kategorilere ayrılır. Her kategori içinde ise birden fazla çeşitlilik vardır. Takı söz konusu olduğunda tercihini klasik modellerden yana kullananlar için sade ve şık olan birçok seçenek mevcuttur. Ariş pırlanta gerdanlık özellikle ihtişamlı bir davette ya da bir düğünde ön plana çıkan birçok çeşitliliğe sahiptir. Gerdanlıklar boyut olarak büyük olsalar da hafif bir yapıları vardır. Yani taktığınız zaman boyunda çok fazla ağırlığa neden olmazlar. Oldukça pratik bir şekilde takabilirsiniz. Arkasında bulunan takma aparatı ile çok uğraştırmadan kolayca boynunuzda yerini alır. Hayalini kurduğunuz ya da sahip olmayı çok istediğiniz takıları Trendyol’dan tedarik edebilirsiniz. Üstelik her biri birçok alanda kullanıma elverişli bir yapıya sahiptir. Anında fark edilen ve göz kamaştıran dış görünümlere sahip oldukları için her mekanda gözler aksesuarlarınıza çevrilir. Özellikle mekanlara göre değişen takı kullanımları kadınlar için daha çok öne çıkar. Bu tür durumlarda sizlere alternatif yaratacak modeller sıralanır. Gün boyu üzerinizde taşısanız bile ağırlığını hissetmezsiniz. Trendyol ile bu şık ve zarif dokunuşlu takıları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Geniş Seçenekleri ile Ariş Pırlanta Modelleri

Geniş Seçenekleri ile Ariş Pırlanta Modelleri

Marka yelpazesinde kadın ve erkek için birçok model, şık tasarımlar etrafında sunulur. Özellikle otantik görünüme sahip olan takılarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sadece normal modeller değil birçok figürü içinde barındıran çeşitler de mevcuttur. Ariş pırlanta yüzük modelleri çok zor beğenenler için bile özel tasarımlı ürünlerini öne çıkarır. Küçük ebatlı takıları sevenlerden gösterişli olmasını isteyenlere kadar herkese hitap eden birçok model mevcuttur. Ariş pırlanta 5 taş hem iddialı hem de zarif bir dokunuşa sahiptir. 5 taş birçok kadının hayali olabilir. Sevgiliniz ya da eşiniz için bu modele sahip olup onu mutlu edebilirsiniz. Ya da bir evlilik teklifi için modası geçmeyen modeller arasında yer alır. İddialı ve gösterişli modeller evlilik tekliflerinde özellikle tercih edilir. Ariş pırlanta şans kolyesi hem şıklığıyla hem de şans getirdiğine inanılan desenleri ile ön plana çıkar. Şansına güvenen ve şansı hayatlarına çekmek isteyenler için ilgi çekici bir modeldir. Zarif bir duruşu olduğu için her boyna yakışır. Üstelik her mekanda da rahatlıkla kullanacağınız bir modeldir. Marka portföyünde aradığınız her ne varsa hepsine anında ulaşabilirsiniz. Mevcut olan sade tasarımlı takıların yanı sıra daha şık ve ilgi çekici modeller de sunulur. Yaşam tarzınızla bir bütünlük oluşturan takılarla kendinizi yansıtabilirsiniz. Bu alanda özellikle ilgi çekici neon kalpli yüzükler hem otantik hem de farklı figürü ile sizlere yardımcı olabilir.

Bu ve daha birçok model farklı anlamlarda ve şıklıkta üretilir. Alternatif çeşitliliği çok fazla olduğu için seçim aşamasında hiç zorlanmanıza bile gerek kalmaz. Siz de dilediğiniz zaman tercihinizi güvenle Trendyol’dan yana kullanabilirsiniz. Takılar sundukları rahatlıkla ve şıklıklarıyla göz doldururlar. Bir takı ne kadar çok rahatlık sunarsa o kadar fazla tercih edilir. Ariş pırlanta tek taş yüzükler şıklığın yanı sıra sunduğu rahatlıkla adından söz ettirir. Üzerinizde yokmuş gibi hissedeceğiniz şık takıları taşımak ayrı bir efor gerektirmez. Tek taşlar burada sadece tek bir modelle sınırlı değildir. Birden fazla model sizler için Trendyol’da sıralanır. Her biri sizleri özel hissettirecek bir yapıya sahiptir. Sevgilinize ya da eşinize bu yüzük modeliyle sürpriz yapabilirsiniz. Ariş pırlanta melek kolye kadınlar tarafından çok sevilen ve görünümüyle ön plana çıkan bir özelliğe sahiptir. Melek kanatları olan bu kolye taktığınızda size de şans getirebilir. Zarif bir dokusu olduğu için hem gece kıyafetine hem de spor kıyafete uyum sağlayan bir yapısı vardır. Özellikle genç kızların vazgeçemeyeceği bir görünümü barındırır. Melek kolye üzerinde yer alan küçük pırlanta taşlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Ariş pırlanta tek taş kolye tek taşı kolye üzerine işleyerek farklı bir görünümü ön plana çıkarır. Tek taşı sadece parmağında değil, boynunda da görmek isteyenler için tercih edilebilir. Asil bir tarza da sahip oldukları için her mekanda görselliği ortaya çıkar. Her takı önemli bir işçilikten geçerek satışa konur. Marka bazında kadın ve erkekler için kullanışlı birçok model sunulur. Kadınlar ve erkekler için ön plana çıkan bu takılar farklı seçenekler etrafında çoklu model seçeneği ile ön plana çıkar. Sadece tarzınıza uygun olanı beğenip her mekanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Taşlı olan modeller özellikle değerli taşlar etrafında tasarlanarak sizlere sunulur. Bu sayılanların yanı sıra her zevke hitap eden daha birçok model mevcuttur. Trendyol ile birbirinden değerli modellere sahip olup kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Yer Alan Ariş Pırlanta Fiyatları

Uygun Aralıklarda Yer Alan Ariş Pırlanta Fiyatları

Markanın ürünleri herkesin satın alabileceği bir fiyat uygunluğuna sahiptir. Ariş pırlanta fiyatları sektöre uygun aralıklarda Trendyol’da yerini alır. Markanın modelleri zevkinizi yansıtan bir çeşitliliği barındırır. Takılar sadece modern tarza sahip değillerdir. Öte yandan geleneksel bir dokuyu da kendi içinde barındırırlar. Ariş pırlanta yüzük fiyatları bütçeyi zorlamayan bir aralığa sahiptir. İstediğiniz zaman dilediğiniz modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Her biri hayalinizde tasarladığınız modelleri yansıtır. Her model hem şıklığı hem de klasikliği yansıttığı için tercih edilirlikleri de çok artar. Buna ek olarak çift parmağa takılan farklı seçenekler de sunulur. Bu modeller iki parmağı içine alırken her parmak ölçüsüne uygun olanları da mevcuttur. Modeller geniş olduğu için seçim aşamasında zorlanmazsınız. Ariş pırlanta set fiyatları da uygun fiyatlarıyla bütçe dostudur. Trendyol’da zaman zaman kampanya ve indirimler düzenlenir. Bu kampanyalar eşliğinde uygun bir fiyata istediğinizi elde edebilirsiniz. Bir kolye almak istediğiniz zaman birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu alanda özellikle tektaş yüzükler çok ilgi çeken modeller arasında yerini korur. Yüksek parlaklığıyla satışa sürülen bu takılar, her mekanda farkını ortaya koyacak kadar kalitelidir. Bunlara ek olarak taşsız olan modellere de göz atıp farklı bir kombinasyon geliştirebilirsiniz. Bu modeller genellikle sade bir görünümü isteyenler için ön plana çıkar. Ayrıca özgün ve farklı bir model arayanlar için deniz kabuğu görünümüne sahip olan tasarımlar da mevcuttur. Özellikle belirli motiflere sahip ürünler arayanlar için bu ve birçok model sizlere sunulur.

Takılarda sıra dışı seçim yapmak isteyenler için tercihler çok geniştir. Trendyol’u ziyaret edip, hayalinizdeki tasarıma tek seferde kolayca sahip olarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Takı seçenekleri arasında aradığınız her ne varsa hepsini Trendyol aracılığıyla elde edebilirsiniz. Ariş pırlanta erkek yüzükleri de oldukça geniş bir yelpazeyi sizlere sunar. Hem kadın hem de erkek için birçok model, marka aracılığıyla size ulaştırılır. Markanın sizler için sunduğu ürünleri Trendyol’dan dilediğiniz gibi inceleyerek satın alabilirsiniz. Ariş pırlanta baget kolye seçenekleri de sizi memnun edecek düzeydedir. Bu alanda da birden fazla çeşitlilik sunulur. Trendyol filtreleme seçeneğiyle satın alma tercihlerinize göre arama yapabilmenizi sağlar. Ayrıca seçim aşamasında sizden önce satın alan müşterilerin yorumlarını okuyarak da fikir edinebilirsiniz. Bu değerlendirmeler satın alma aşamasında size yol gösterici nitelikte olur. Ayrıca çeşitli zamanlarda indirime giden Ariş pırlanta kolye fiyatları bütçenize hitap ederken, ürünler de göz zevkinizi doyurucu bir etkiye sahip olur. Fiyatlar uygun aralıklarda olduğu için bütçenizi zorlamayacak bir yapıya sahiptirler. Kaliteli ve iddialı olan bu ürünler her mekanda sizler için tamamlayıcı bir rol oynar. Kadın ve erkek için ön plana çıkan her model özgün tasarımlar eşliğinde sıralanır. Her bir modeli Trendyol aracılığı ile inceleyip kolayca satın alabilirsiniz. Her alanda olduğu gibi takı alanında da öne çıkan trendler vardır. Siz de trendleri yakından takip ediyorsanız Trendyol’da en güncel modelleri kolayca bulabilirsiniz. Çekici ve sıra dışı olmanın yanı sıra oldukça sade olan modellere de erişebilirsiniz. Ürünlerin her biri özenle yüksek işçilikten geçerek sizlere sunulur. Yoğun ve yüksek kalitedeki işçilikle üretilen bu değerli takılar her mekanda sizlere ayrıcalık tanır. Sundukları rahatlık ve kalite ise paha biçilmez bir değere sahiptir. Bu eşsiz parçalara Trendyol’la sahip olup hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.