İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Ekran Boyut Aralığı
Tip
Fiyat
Cinsiyet
Laptop Çantası Boyutu
Çanta Tipi
Materyal
Suya/Tere Dayanıklılık
Desen
Ortam
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Laptop Çantası

" araması için 11976 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Koruyucu Laptop Çantası Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte masaüstü bilgisayarların yerini dizüstü bilgisayarlar almaya başlamıştır. Dizüstü bilgisayar modelleri, insan hayatında büyük bir rol oynar. Örnek olarak eğitim sektöründe, çalışma ortamında ya da kişisel uğraşlarda büyük yardımcılardan biri olur. İnsan hayatında bu denli yer edinen laptopların bir yerden bir yere kolayca taşınması gerekir. Taşımayı kolaylaştırmak ve cihazın zarar görmesini engellemek için üretilen laptop çantaları, bilgisayarın pratik bir şekilde taşınmasını sağlar.

Bilgisayarların içerisindeki parçalar hassastır. Bu nedenle parçaların dış etkenlerden korunması gerekir. Notebook çantası hem bilgisayarı hem de içerisindeki verileri korur. Çizilme ve kırılma başta olmak üzere pek çok riski aza indirir. Hemen hemen tüm laptop çantaları bilgisayarı koruyacak bölmelere sahiptir. Bu bölmeler bilgisayara gelebilecek darbeleri yumuşatarak ekstra koruma sağlar. Böylece hem taşıma hem de güvenlik bakımından kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Bilgisayarı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olan fonksiyonel laptop çantası çeşitlerinin pek çok modeli bulunur. Bu çantalar, bilgisayar boyutlarına göre özel olarak üretilir. Bilgisayarı tüm köşelerden sabit tutan ürünler, sarsılma ve kayma gibi riskleri aza indirir. Koruyucu kısmın dokusuyla değişen laptop çantası modelleri, her ihtiyaca göre farklı şekillenir. Geniş renk ve desen skalası ile kullanıcı beklentilerinin fazlasını karşılar. Bu çanta modellerinin tümü, bilgisayarınızı korurken tarzınızı da yansıtır. Çantanın rengine ve desenine uygun kombinler yapabilir, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kadın ve erkek laptop çantası, her zevkin beklentilerini karşılayacak çeşitlilikte üretilir. Pembe, mavi, siyah, kırmızı ve beyaz laptop çantası modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra karışık renkli ve desenli laptop çantası modellerine de göz atabilirsiniz. Genç yetişkinlerin de kullanabileceği modeller, bulunduğunuz her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Aynı zamanda iyi bir hediye seçeneği olan bu çantalar, markaların birbirinden farklı ürünleri sayesinde farklı zevklere hitap eder. Bilgisayar ve evrakları taşımanın kolay yolu olan laptop çantası, kullanıcıların beğenisine sunulur. Her yaşa ve zevke hitap eden modellerden birini seçebilir, eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Tiplerine Göre Laptop Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Tiplerine Göre Laptop Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Laptop çantası, her kullanıcının ihtiyacına göre değişen farklı modellerde üretilir. Bu modeller, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile beklentilerin fazlasıyla karşılar. Siz de ihtiyaç duyduğunuz laptop çantası modellerinden birini seçebilir, bilgisayarı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Laptop çantası modelleri, kullanım amacına ve kişisel tercihlere bağlı olarak gruplara ayrılır. Doğru bir tercih yaptığınızda çantadan yüksek verim alabilirsiniz. Notebook sırt çantası, son derece portatif ve işlevsel modellerden bir tanesidir. Yükü, iki omuza eşit bir şekilde dağıtır. Omuz ve sırt kısmındaki yumuşak dokular, ağrı oluşumunu engeller. Böylece vücut sağlığını korumayı amaçlar.

Laptop sırt çantasına bilgisayar dışında farklı eşyalar da konulabilir. Tek bir çantada ihtiyaç duyduğunuz eşyaları bulabilir, zaman ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Çalışma hayatında da pratik çözümler sunan fonksiyonel çantalar hem bilgisayarın hem de evrakların zarar görmesini engeller. Çok gözlü laptop çantası modelleri, bu anlamda beklentilerinizi karşılar. İç kısmındaki ana bölme genellikle defter, kitap ya da evrak taşımanız için tasarlanır. Sırt kısmına entegre olan korumalı bölme ise laptop için uygundur. Bu özel bölme, bilgisayarı her köşeden sabit tutacak şekle sahiptir. Bilgisayarın sarsılmasını engelleyerek ekstra koruma sağlar. İç kısımda bulunan ufak bölmeler şarj aleti, mouse, cüzdan ya da kulaklık için uygundur. Çantanın ön gözüne ise anahtarlık gibi ihtiyaç hâlinde kolay ulaşmanız gereken eşyaları yerleştirebilirsiniz.

Sıkça tercih edilen modellerden bir tanesi de laptop el çantasıdır. İşe, okula ya da farklı bir yere kolayca götürebileceğiniz ürün, bilgisayarın pratik şekilde taşınmasını sağlar. Akıllıca organize edilmiş çantalar, her ihtiyaca ve zevke göre şekillenir. Bu tip çantaların kapaklı ve fermuarlı modelleri de bulunur. Üst kısımdan açıp kapatabileceğiniz kapak, pratik yapıya sahiptir. Fermuarlı modeller, genellikle kasnaklı üretilir. Kasnaklı notebook çantası ön, sağ ve sol kısmın tamamen açıldığı bir tasarıma sahiptir. Bavul tasarımını andıran bu özel model, bilgisayar ve evrakların kolayca yerleştirilip çıkarılmasını sağlar. Sağ ve sol kısımda bulunan emniyet kemeri ise bilgisayarın güvenliği için üretilir. Kemer, bilgisayarı sabit tutarak sarsılma ve çarpma gibi risklere karşı koruma sunar.

Bu tip çantalar hem elde hem de omuzda taşımanızı kolaylaştıran aparata sahiptir. Kullanım kolaylığına göre dilediğiniz taşıma şeklini seçebilirsiniz. Kasnaklı çantalarda evrak ve kırtasiye ürünlerini muhafaza edebileceğiniz bölmeler de bulunur. Ön kısmındaki körüklü bölüm, pek çok eşyaya tek bir yerden ulaşmanızı sağlar. Bunun yanı sıra çift fermuarlı sistemi ile çantayı açıp kapama sürecinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilen çantaları dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Koruma Sağlayan Laptop Çantası Modelleri

Dayanıklı ve Koruma Sağlayan Laptop Çantası Modelleri

Notebook çantaları, taşıma kolaylığı sunan özelliklerin yanı sıra güvenlik standartlarını da desteklemelidir. Hayatın her evresinde ihtiyaç duyulan bilgisayarlar, son derece hassas materyallerden üretilir. Dış etkenlerden gelebilecek ufak bir darbe bile bilgisayarda kalıcı hasarlar yaratabilir. Bu nedenle dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen korumalı laptop çantası modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Farklı materyallerden üretilen bu çantalar, dış etkenlerin zararlarına karşı tam koruma sağlar. Kumaş laptop çantası bu anlamda ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılar. Dış kısmı yumuşak görünse de iç kısımda bilgisayarı koruyan özel bir bölme bulunur. Özel olarak geliştirilen iç koruması sayesinde bilgisayarın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bilgisayarı daha üst düzey standartlarda korumak isteyenler, sert laptop çantası modellerine göz atabilir. Plastik alüminyum laptop çantasının dış kısmı sert materyallerden üretilir. Kalın tabakası sayesinde dış etkenlere karşı güçlü bir koruma sunar. Bazı alüminyum modellerde hem uzun askı hem de elde taşıyabileceğiniz sap kısmı bulunur. Geniş iç haznesi olan ürünler, aradığınız her eşyayı tek bir yerde bulmanıza imkân tanır. Aynı zamanda laptop ve belgelerinizi sıkıştırmadan muhafaza eder. Hem kaliteli hem de göz alıcı alüminyum çantalar birçok özelliğiyle farkını ortaya koyar.

Kaliteli bir laptop çantası, bilgisayarın kullanım ömrünü uzatan kriterlerden bir tanesidir. Ürünler arasında fiyat performans açısından beklentileri karşılayan modellere göz atabilirsiniz. Bu anlamda tercih edebileceğiniz bir model olan deri laptop çantası, kaliteli ve şık çözümler sunar. Dış etkenlere karşı korumalı olan deri, her alanda konforlu kullanım sergiler. Özellikle resmi kurumlarda ve iş yerlerinde kullanıcıya prestijli bir hava katar. Genellikle kahverengi ve tonlarında üretilen deri çantalar, her zevke ve beğeniye hitap eder. Ürünler arasında kapaklı, fermuarlı, askılı ve saplı modellerden birini seçebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Güvenlik denince akla gelen ürünlerden biri de su geçirmez laptop sırt çantasıdır. Genellikle deri, kumaş ve plastik yapıda üretilen bu çantalar, kullanıcıların beklentilerini karşılar. Birinci sınıf suya dayanıklı materyaller, tüm elektronik cihazların güvenliğini destekler. Su geçirmez laptop çantası yağmurlu havalarda bile içinizin rahat olmasını sağlar.

Özel belgeleri sürekli olarak yanınızda taşıyorsanız kilitli laptop çantası modelleri ihtiyaçlarınızı karşılar. Güvenlik standartlarını üst seviyeye çıkaran bu modeller, gönül rahatlığı ile seyahat etme imkânı verir. Anahtarlı laptop çantası modellerinde kilit sistemi ve bu kilidi açan bir anahtar bulunur. Anahtarı dilediğiniz yerde saklayabilir, ihtiyaç hâlinde çantanızı açabilirsiniz. Anahtarı kaybetme riskini engelleyen şifreli laptop çantası ise pratik ve ergonomik çözümler sunar. Özel olarak geliştirilen kilit sistemi, yalnızca sizin belirlemiş olduğunuz şifre ile açılır. Genellikle 3 haneden oluşan bu şifre sayesinde çantanızı ve önemli evrakları koruyabilirsiniz.

Laptop Çantası Boyutları Nasıldır?

Laptop Çantası Boyutları Nasıldır?

Bilgisayar çantası satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de boyutlardır. Büyük ve küçük laptop çantası modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılayan niteliklerde üretilir. Bilgisayarınızın boyutuna göre tasarlanan çantalardan birini seçerek güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Örnek olarak 10,12,13 ya da 14 inç laptop çantası modelleri, daha çok ufak boyutlu laptoplar için uygundur. Çantanın tamamı ya da özel laptop bölmeleri, bu ölçülere uygun şekilde tasarlanır. Bilgisayarın her köşesini saran çanta, sarsılma ve zarar görme riskini aza indirir. Bu tip çantaların büyük bir kısmı yalnızca laptop taşımak için uygundur. Bazı kullanıcılar bilgisayarın yanı sıra kişisel eşyalarını ve önemli evraklarını da çantada taşımak ister. Böyle durumlarda ise ufak boyutlu laptop çantalar yerine daha büyük modellere göz atabilirsiniz. 15, 15.6 ve 17 inç laptop çantası, bu anlamda ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılar. Daha büyük ekrana sahip bilgisayarları ve çeşitli eşyaları kolayca taşımanızı sağlar. Geniş iç haznesi ve çoklu bölmeleri olan bu modeller sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Bilgisayara günün her saatinde ulaşmanız gereken durumlar olabilir. Acil bir işte ya da tamamlamanız gereken bir sunumda bilgisayarın hızından faydalanabilirsiniz. İnsan hayatında bu denli öneme sahip olan cihazın hem kolay hem de güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Özellikle iş seyahati gibi uzun yolculuklarda tercih edebileceğiniz tekerlekli laptop çantası, pratik ve işlevsel çözümler sunar. Tıpkı bir bavul gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ürün, büyük laptop çantası kategorisinde yer alır. Bu modeller genellikle iki ya da dört tekerlekli modeller olarak karşınıza çıkar. 4 tekerlekli laptop çantası, taşıma sürecini fazla efor sarf etmeden tamamlamanızı sağlar. Yüksek korumalı notebook bölmesi, bilgisayarı her köşeden sarar. Evrak saklama bölmeleri sayesinde pek çok belgeyi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Notebook seyahat çantası, ön kısımda bulunan ufak bölmelere de sahiptir. Kırtasiye malzemesi, uçak bileti, anahtar ve cüzdan gibi ürünleri kolayca taşımanıza ve bu eşyalara kolayca ulaşmanıza imkân verir. Teleskopik çekçekli yapısı sayesinde konforlu bir taşıma deneyimi yaşatır. Çekçek kısmı boyunuza göre ayarlayabilir, kullanmadığınız durumlarda ise aşağı indirebilirsiniz. Tekerlekli laptop evrak çantasının elde ve sırtta taşımayı kolaylaştıran modelleri de mevcuttur. Arka kısımda yer alan kollar, çantayı sırtta taşımanıza olanak verir. Böylece tekerleğin zarar görebileceği engebeli yollarda taşımaya yönelik alternatif çözümler sunar. Çantanın üst kısmında elde taşıyabileceğiniz sap kısmı da bulunabilir. Özel olarak geliştirilen sap kısmı, yumuşak malzemelerden üretilir. Böylece çantayı uzun süre taşıdığınızda bile eliniz zarar görmez. Bu özel aparat çantayı kaldırma, taşıma ve bir alana yerleştirme konusunda ekstra konfor sunar. Laptop çantası ölçülerine dikkat ederek ihtiyaçlarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Laptop Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Laptop Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Laptop çantası seçerken dikkat etmeniz gereken çeşitli kriterler mevcuttur. Bu kriterlere dikkat ederek çanta seçebilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Notebook taşıma çantasının önemli ayrıntılarından bir tanesi boyutlarıdır. Bu aşamada bilgisayar ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız çanta, laptop yüzeyini tamamen kavramalıdır. Büyük ölçülere sahip bir çanta, bilgisayarın sarsılmasına ve zarar görmesine neden olur. Bu anlamda geniş laptop çantası, büyük ekranlı bilgisayarlar için daha uygundur. Mini notebook çantası ise daha ufak boyutlu bilgisayar ve tabletler için idealdir. Tercih edeceğiniz laptop çantasının fiziksel etkilere karşı korumalı olması gerekir. Kalitesiz malzemelerden üretilen ve koruyucu pedlerin kullanılmadığı çantalar, bilgisayarın zarar görmesine neden olabilir. Bununla birlikte su geçiren çantalar, yağmurlu havalar için elverişsizdir. Tercih edeceğiniz çantanın hem kumaşının hem de fermuar kısmının su geçirmez olması gerekir.

Laptop çantalarının önemli kısmı, bilgisayarın yerleştirildiği iç bölmedir. Kaliteli çantalarda bu bölme, özel materyallerden üretilir. Aynı zamanda fiziksel etkilere karşı direnci yüksektir. Bantlı detaylarla süslenen modeller, bilgisayar yüzeyini dengeli bir şekilde kavrar. Böylece çantanın sarsılması ve düşmesi durumunda bilgisayarı sabit tutar. Çantanın koruma direnci, köşelerde daha yüksektir. Genellikle koruyucu silikonlarla süslenen bu köşeler, bilgisayarın zarar görmesini engeller.

Laptop Çantası Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Laptop Çantası Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Laptop çantası modelleri, kullanım şekline ve tercihlere göre kategorilere ayrılır. Bu ürünler arasında ihtiyacınıza uygun modeli bulabilir, bilgisayarınızı yüksek standartlarda koruyabilirsiniz. Fonksiyonel çanta arayışında olanlar, akıllı laptop çantası modellerine göz atabilir. Akıllı çantalar, gündelik hayatın yanı sıra iş ve okul hayatında da kullanıcılara pek çok fayda sunar. Teknolojinin ayrıcalıklarını ortaya koyan ürünler, pek çok eşyayı bir arada taşımanızı sağlar. Böylece giysi, yiyecek ve elektronik eşyalarınızı tek bir yerde bulabilirsiniz. Özel bölmelere sahip akıllı çanta, eşyalarınızı gruplandırmanıza da imkân tanır.

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte elektronik cihazlarla uyumlu pek çok çanta modeli geliştirilir. Akıllı çanta kategorisine giren şarjlı laptop çantası, beklentilerinizin fazlasını karşılar. Bu özel çanta, cep telefonunu şarj edebileceğiniz güç yuvasına ve USB girişine sahiptir. Teknolojiyi her yerde kullanma imkânı veren çanta, yenilikçi çözümler sunar. USB şarj desteği, iletişimden ve internet bağlantısından uzak kalmanızı engeller. İç kısımdan dikilen fermuarlar, eşyalarınızın çalınma riskini azaltır. Akıllı çanta sayesinde hem teknolojinin hem de güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Oyuncu laptop çantası, oyun keyfini kesintisiz yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanır. Son derece kaliteli materyallerden üretilen çanta, tüm elektronik parçalarınızı titizlikle korur. Genellikle sırt çantası olarak tasarlanan üründe birden fazla bölme bulunur. İç kısımda yer alan özel bölme, oyun bilgisayarını tamamen sarar. Çantanın sarsılması hâlinde oluşabilecek zararları aza indirir. İç kısımda bulunan bölmeler, oyun oynarken kullanılan eşyalar için özel olarak tasarlanır. Çantalarda kulaklığı tutturmak için tasarlanan kayış, mouse ve kablo bölmesi gibi alanlar da yer alır. Çantanın dış yüzeyi ve fermuarları da su geçirmez özelliğe sahiptir.

Laptop Çantası Fiyatları Nasıldır?

Laptop Çantası Fiyatları Nasıldır?

Laptop çantası modelleri hem kadın hem erkek kullanıcıların beğenisini kazanan özelliklerle donatılır. Laptop çantası fiyatları, tercih edeceğiniz modele göre çeşitlilik gösterir. Büyük ekranlı laptoplar için üretilen geniş çantalar, farklı eşyaları da yanınızda taşımanıza imkân tanır ve fiyat açısından tek gözlü çantalardan farklıdır. Daha portatif bir kullanım sunan mini bilgisayar çantaları cazip rakamlarla alıcıya sunulur.

Her ihtiyaca ve zevke uygun olarak üretilen çantalarla hayatı kolaylaştırmak mümkündür. İşlevselliğin yanı sıra renk ve desenlere de göz atabilir, zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Laptop çantaları, klasik modellerden sportif alternatiflere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Klasik modeller daha çok iş yemeği, özel davet ve toplantılarda kullanılabilir. Sportif çanta çeşitleri ise pikniğe, seyahate ya da okula giderken ihtiyaçlarınızı karşılar. Bilgisayar çantası fiyatları model, renk, boyut, kalite ve kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebilir. Birbirinden şık çanta çeşitlerini Trendyol’un mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Laptop Çantası Nasıl Olmalı?

Laptop ve notebook gibi kırılmaya duyarlı elektronik cihazların muhafazası için çanta kullanımı önemlidir. Bilgisayarınıza olumsuz hava şartlarından ve dış etkenlerden koruyan laptop çantası, ideal özelliklere sahip olduğunda verimli kullanım sağlar. Laptop çantasının kalitesini belirleyen en önemli etkenlerin başında kullanım ömrü gelir. Nitelikli materyallerden yapılan laptop çantalarındaki ekstra dayanıklılık, uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getirir. Bunun yanı sıra laptop çantasının bilgisayarınız ile ideal ölçülere sahip olması gerekir. Bilgisayarınızın İnç (ekran boyutu) özelliğine bakarak uygun çanta boyutunu seçebilirsiniz. Bilgisayarınızın ağırlığı fazlaysa sırtta taşınanları tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde laptop çantasının ekstra dolgu bölümüne sahip olması omurga sağlığını destekleyicidir. Sık sık dışarıya çıkıyorsanız çantanın su geçirmez özelliğe sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Aynı şekilde ayarlanabilir askılara sahip laptop çantaları, sık dışarıya çıkan ve ayakta duran kullanıcılar için idealdir.

Laptop Çantası İçin Renk Çeşitleri Nelerdir?

Her kullanıcının talebine ihtiyaç veren laptop çantaları; mavi, yeşil, turuncu, sarı, pembe ve kırmızı gibi renk seçeneklerine ayrılır. Klasik kullanımlar için siyah laptop çantası öne çıkar. Siyahın her kıyafetle uyum sağlaması ve kolay kirlenmemesi bazı kullanıcılar için tercih sebebidir. Ancak kategorideki her renk için talep vardır. Mor laptop çantası modelleri, renk seçenekleri arasında yer alır. Mor rengin canlılığını ve asaletini üzerinde taşıyan laptop çantaları, zarif tasarımlarıyla görünüşünüze estetik bütünlük katmaya yardımcı olur. Sevdiğinize ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için canlı renklere sahip laptop çantalarından satın alabilirsiniz. İdeal hediye fikirlerinden biri de beyaz laptop çantası seçenekleridir. Beyaz rengin zarafetini ve yumuşaklığını taşıyan laptop çantaları, tarzınıza etkili bir dokunuş sağlar. Canlı renklerden hoşlanıyorsanız bu özellikteki ürünlere yönelik verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. İlgili kategoride tek renk ürünlerin yanı sıra birden fazla rengin birleşimiyle tasarlanmış modeller de bulunur.

Laptop Çantaya Nasıl Konur?

Yenilikçi ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanan laptop çantaları, rahat taşımaya olanak sağlayacak niteliktedir. Günlük yolculuk yapanlar, gezginler ve serbest çalışanlar için vazgeçilmez olan laptop çantalarının doğru şekilde hazırlanması, bilgisayarın korunması için önemli bir aşamadır. Güvenli taşıma yapabilmek üzere evden ya da ofisten çıkmadan önce birkaç ufak kontrol yapmakta fayda olabilir. İlk olarak bilgisayarın açık olmadığından emin olarak işe başlayabilirsiniz. Ardından bilgisayarınıza ait kabloları ve diğer parçaları çantanın ilgili bölümlerine koyabilirsiniz. Sıra bilgisayarı koymaya geldiğinde, laptop çantası içinde bulunan özel koruyucu kılıfı açabilir ve bilgisayarı bu kısma yavaşça yerleştirebilirsiniz. Bu adımda bilgisayar ekranı ve klavye arasında kalem gibi nesnelerin olmamasına dikkat etmekte fayda var. Bu tip nesnelerin unutulması, yolculuk boyunca bilgisayara zarar verebilir. Son aşamada laptop çantasının tüm fermuarlarının kapalı olduğundan emin olmalısınız. Rahat olmadığınızı düşünüyorsanız çantanın askı bölümünden ayarlama yapmayı deneyebilirsiniz.