İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Dixi Yüzey Temizleyici

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Dixi Yuzey Temızleyıcı Yaban Gulu 900 gr

DixiYuzey Temızleyıcı Yaban Gulu 900 gr

(8)
49 TL
Sepete Git
Dixi Dixi Çam 2500 Ml x 4'lü Set
Kargo Bedava

DixiDixi Çam 2500 Ml x 4'lü Set

560 TL
Sepete Git
Dixi Lavanta Kokulu Yüzey Temizleyici 900 Ml

DixiLavanta Kokulu Yüzey Temizleyici 900 Ml

(5)
Lavanta Kokulu Yüzey Temizleyici 900 Ml
58 TL
Sepete Git

Dixi Yüzey Temizleyici Çeşitleri ile Mis Kokulu Evler

Yaşanılan ve çalışılan ortamların, hem hijyenik olması hem de kirlerinden arındırılması için temizlik işlemlerinin vazgeçilmez unsurlarından olan yüzey temizleyiciler hemen her alanda kullanılabilir. Ev, dükkan, ofis, okul, hastane gibi kapalı alanların tümünde faydalanılan ürünler farklı koku özellikleri ile etkili bir temizlik performansı sağlar. Dixi tüm temizlik ürünleri ile kullanıcılarından tam not almayı başardığı gibi, yüzey temizleyici ürünleri ile de kullanıcılarını memnun oldukça memnun eder. Sahip olduğu zengin çeşitleri ve etkili formülleri sayesinde her türlü yüzeyde kusursuz bir temizlik işlemi gerçekleştirir. Hijyenik yapısı ile hem yaşam hem de çalışma alanlarınızı kir, virüs, mikrop ve bakteri gibi zararlı oluşumlardan arındıran ve böylece sağlığınızı da koruyan markanın ürünleri, benzersiz etkisi ile yaşamınızda fark oluşturur. Aynı zamanda dezenfektan özellikleri ile de öne çıkan Dixi yüzey temizleyici ürünleri arasında alkol bazlı seçenekler yoğun etkisi ile marley, parke, fayans gibi yüzeyleri leke bırakmadan temizler. Özellikle restoran ve kafe tarzı gibi kapalı alanlara girildiğinde ilk dikkat edilen konu ortamın temizliğidir. Temiz ve mis gibi kokan bir mekanların daha fazla müşteri kitlesi oluşturduğu bilinir. Gerek görüntüsü ve gerek kokusu ile etkisini fark ettiren marka ürün çeşitliliği ile bir adım öne çıkar. Temizlik yapılan alanda 24 saat boyunca hijyen ve ferahlık sağlayan Dixi temizleyiciler yüzeyde bulunan tüm yabancı maddeleri çok kısa süre içinde etkisiz hale getirir ve yaşam alanlarınızda sağlık açısından, güvende kalmanıza da yardımcı olur. Markanın yüzey temizleyici çeşitleri, iddialı koku seçeneği ve mükemmel temizlik özelliği ile en etkili ürünler arasında yer alır. Ürün fiyatları gramajlarına ve içerisindeki maddelere göre farklılık gösterebilir. Büyük işyerlerinde büyük gramajlı ürünler kullanılırken ev ortamında kullanılan Dixi yüzey temizleyici 5 lt gramajda olanlar uzun süreli kullanım için daha çok tercih edilir. Siz de ihtiyacınız olan Dixi yüzey temizleyici 2 5 lt, 3 lt ya da 2 lt olanlardan herhangi birini Trendyol’da bulabilir, uygun fiyatlarda satın alarak uzun süreli kullanım avantajından faydalanabilirsiniz.

Dixi Yüzey Temizleyici Çeşitlerini Keşfedin

Dixi Yüzey Temizleyici Çeşitlerini Keşfedin

Dixi yüzey temizleyici çeşitleri arasında yaban gülü kokulu, çam kokulu, lavanta kokulu, lavanta & orkide, dağ ferahlığı gibi farklı kokulara sahip ürünleri sayesinde yüzeyler hem tertemiz olur hem de mis gibi çiçek kokuları ile etkileyici bir atmosfer oluşturur. Bahar çiçekleri dışında baharat karışımı, dağ esintisi, okyanus esintisi gibi kokuların da yer aldığı ürünler yaşadığınız ortamda ferah bir hava oluşturur. Dixi yüzey temizleyici kullananlar beyaz sabun kokulu çeşidi sayesinde hem yaşam alanlarında hem çalışma alanlarında klasik beyaz sabunun yaydığı kokunun çok etkileyici olduğundan ve severek kullandıklarından söz ettikleri görülür. Kokulu yüzey temizleyici formunda üretilen Dixi ürünlerinin uzun süreli etkili kokusu, yaşam alanları temizlikten sonraki günlerde dahi kokusunu hissetmek mümkün olur. Bazı yüzey temizleyiciler kullanım alanlarına göre değişiklik gösterirken Dixi yüzey temizleyicisi hemen her alanda rahatlıkla kullanılabilir özelliği ile kullanıcılarına hem ekonomik açıdan hem de kullanım açısından kolaylık sağlar. Markanın yüzey temizlik ürünleri, koku ve temiz görüntüsünün yanı sıra rutin temizlik yapıldığında hem kendi hem de çevremizdekilerin de sağlığını korumasına da yardımcı olur. Yüzey temizleyici, hijyenik bir ortam oluştururken temizlik için ayrılan süreyi de kısaltır. İçerik özelliği sayesinde ovalama gerektirmeden leke ve kirleri yok etmesi sayesinde daha az enerji sarf ederek daha kısa süre içinde zahmetsiz temiz bir ortam yaratmanız mümkün olur. Sahip olduğu özel formülasyonu ile kullanılan alanın, ışıltılı parlaklığı günlerce devam eder ve etkili kokusu tüm ortamı sarar. Markanın tüm yüzey çeşitlerinde silikonlu madde bulundurması sayesinde temizlik yapılan alanda ince bir tabaka oluşturarak temizliğin daha uzun süreli kalmasına yardımcı olur ve aynı zamanda kullanılan yüzeyi de korur. Çevre dostu Dixi geri dönüşümlü ambalajları sayesinde taşıması ve saklaması oldukça kolaydır. Belli ölçülerde su ile karıştırılarak kullanılan ürünler, yüzey temizliğinde %100 kalıcı çözümler sunar. Anında kusursuz temizlik ve parlaklık için sadece yarım çay bardağı temizleyiciyi, 5 litre suya ekleyerek paspas ya da bez yardımı ile silmeniz yeterlidir. Durulama ve kurulama gerektirmeyen ürün bu nedenle en pratik yüzey temizleyiciler arasında yerini alır.

Dixi Yüzey Temizleyici ile Etkili Temizlik

Dixi Yüzey Temizleyici ile Etkili Temizlik

Antibakteriyel etkili Dixi yüzey temizleyici, tüm sağlık ve hijyen testlerinden geçerek olumsuz herhangi bir etkisinin olmadığını kanıtlanmıştır. Bu nedenle özellikle evinde küçük çocuğu ya da evcil hayvanı olanların güvenle kullanabileceği ürünler arasında yer alır. Ev temizliğinde daha hijyenik olacağı düşünülerek çamaşır suyu kullanarak, hem ortamda bulunanları kimyasal bir ürüne maruz bırakmış olursunuz hem de özellikle parke döşeli alanların renklerinin solmasına zemin hazırlamış olursunuz. Sildikten sonra iz bırakmayan Dixi yüzey temizleyici, kalitesi, kokusu ve insan sağlığına zararlı kimyasallar ile üretilmemiş olması ile kullanıcılar tarafından bilinen ve sadık müşteri kitlesi ile her daim ön plana çıkmayı başaran bir marka olma özelliği taşır. Ürün içeriğinde büyük oranda bitkisel içerikli hammaddeler kullanılarak üretildiği gibi, herhangi bir hayvansal katkıda bulunmaz. Formülünde bulunan doğal sirke ve çiçek özleri silinebilir yüzeylerin kirden arınmasında büyük rol oynar. Doğada birikme yapmadan biyolojik olarak parçalanabilir özelliği çevreciler için ideal seçeneklerden biridir. Hem iş yerleri, hem evlerde rahatlıkla kullanılabilen Dixi temizlik grubunun pH değerleri de cilde zarar vermeyecek seviyelerdedir. Çevreye zarar vermeyen etkili ve doğal kaynaklı bileşenler ile üretilen tüm yüzeyler için üretilen, konsantre özelliğe sahip badem sütü özlü Dixi yüzey temizleyici 900 ml gramajlı ya da 1, 2 ya da 5 lt’lik seçeneklerinden herhangi birini Trendyol güvencesi ile siz de uygun fiyata sahip olabilir ve evinizde istediğiniz temizliğin konforunu yaşayabilirsiniz.

Trendyol'da Uygun Fiyatlı Dixi Yüzey Temizleyiciler

Trendyol'da Uygun Fiyatlı Dixi Yüzey Temizleyiciler

Markanın suya karıştırılan konsantre forma sahip olan ürünleri sayesinde, çok az miktarda bir temizleyici kullanarak büyük alanları temizlemek mümkün olur. Temizliğin yanı sıra yüzeylerin bakımını da yapan Dixi yüzey temizleyici fiyatı makul seviyelerde oluşu ve sağladığı üstün temizlik konforu ile kullanıcıları tarafından övgü aldığı yorum yazılarında okunabilir. Dixi sarı yüzey temizleyici ahşap yüzeyler için özel geliştirilmiş formülü ile yüzeye cilalanmış gibi parlaklık sağlar. Yoğun kıvamlı formülü ile hem hijyenik temizlik hem de ferah bir koku sağlar. Farklı ürünleri karıştırmadan tek bir ürün ile evinizin ya da çalışma alanının tüm zeminlerinde en uygun temizliği yapmanıza olanak sağlar. Dixi yüzey temizleyici hanımeli ve yasemin kokulu özelliği ile kullanılan ortamın havasını tamamen değiştirir. Hanımelinin müthiş kokusu sayesinde kullanılan ortama girdiğinizde kendinizi çiçek bahçesinde gibi hissetmenizi sağlar. Markanın tüm yüzey temizleyicileri suya eklenebileceği gibi doğrudan yüzeye dökülerek de kullanılabilir özelliğe sahiptir. Trendyol internet mağazasından ihtiyaç duyduğunuz Dixi yüzey temizleyicileri farklı gramaj ve koku seçeneklere sahip olan ürünlerden herhangi birini kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir ve temizliğin konforunu yaşayabilirsiniz.