"

Bisiklet Sepeti

" araması için 2704 sonuç listeleniyor
KNT Çocuk Ön Sepet 14-16 Jant Siyah Demir
KNTÇocuk Ön Sepet 14-16 Jant Siyah Demir
(3)
70 TL
Sepete Git

Bisiklet Sepeti

En Şık Bisiklet Aksesuarı Bisiklet Sepeti

Son zamanların en şık bisiklet aksesuarlarından biri hâline gelen bisiklet sepeti neredeyse her bisiklette yer almayı hak ediyor. Özellikle de sağlığın siz ve sevdikleriniz için önemini biliyor olmalısınız. Siz ve sevdiklerinizi daha fazla hareket etmeye teşvik edecek aynı zamanda da güzel vakit geçirmenizi sağlayacak olan bisikletler hayatlarınızda daha sık yer edinmeli. Şimdilerde insanların bisiklete yöneldikleri gerçeği de var. Kısa mesafelerde ve trafikte bile size sağladığı kolaylıkları saymakla bitmez, aşina olduğumuz görüntülerden biri de budur, insanların işlerine evlerine gitmek için bu en sağlıklı ulaşım yolunu tercih etmeleri. Bisikletin üzerinde güzel zaman geçirmenize de yardımcı olan bu aktivite aynı zamanda da sevdiklerinizle de güzel zaman geçirmenizi sağlar. Bisikletler oldukça şık aksesuarlarla birlikte kullanılabilir. Bunlardan biri de bisiklet sepetleridir. Özellikle en çok çocukların bisikletlerinde görülüp çocuk bisiklet sepeti olarak adlandırdığımız bu sepetler aslında her yaş kesiminden insanın bisikletinde yer bulabilir. Öncelikle nasıl bir amaç için kullanıldığı önemlidir. Bisiklet sürmek efor sarf etmek demektir dolayısıyla bedeninizin her yeri aynı anda çalışır. Elleriniz ve kollarınızda bir şeylerin olmaması gerekir. Elinizdeki poşet veya sırtınızdaki çantayı yerleştirmek için de bisiklet sepetleri icat edilmiş ve bisikletlerin üzerinde yer almaya başlamıştır. Yeri fark etmeksizin bisiklet sepeti ön kısımda da yer alabilir arka kısımda da. Size kullanım rahatlığı ve kullanışlılığı sunmak amacında olan sepetler genellikle eşya taşımak için kullanılır. Her iki türden de alıcıları mevcuttur. Üretici firmaya bağlı olarak değişebileceği gibi bisiklet modeline göre de farklılık gösterebilir. Eğer sepetinizin arkada bulunmasını istiyorsanız ve eşyaların görüş alanınızı kapamasını istemiyorsanız da ki zaten sepetlerin yerleri bu düşünülerek ayarlanır, kullanıcı odaklı üretim yapıldığından bisiklet sepeti arka kısımda da yer alabilir. Birçok kullanıcının en pratik şekilde işini gören sepetler sayesinde de hacim bakımından oldukça geniş bir kullanım alanı elde etmiş olursunuz. Her türlü amaçla kullanmak istediğiniz sepetlerinize aksesuar olarak çiçek de yerleştirebilir. Mis gibi çiçek kokularının arasında güzel bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. En güzeli de dekorasyon amaçlı bile oldukça şık ve iş gören bir şey satın almış olursunuz. Dilediğiniz her alanda rahat ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayan bisikletler, aksesuar çeşitlerinden olan bisiklet koltuklarıyla daha da anlam kazanıyor.

Her Boyuta ve Ebata Göre Çeşitlenen Bisiklet Sepeti

Kimin için en iyisinin nasıl bir model olduğu değişmekle birlikte özellikle de kişisel bir tercih olan bisiklet büyüklüğü jantı ve de aksesuarları da etkiliyor. Bazı modellerde çok değişiklik olmaz ve bu da sepetin boyutunu ve ebadı değiştirmez. Yani sepet seçiminde özgür davranabilirsiniz. Dolayısıyla sepetler her modele ve farklılığa göre üretilir. En çok tercih edilen 24 jant bisiklet sepeti ile de harika bir görüntü oluşacaktır. Oldukça farklı kategorilerde ve modelde bisikletlere uygun sepetler bulunur. Bisiklet üreten firmalar genellikle bisikletin modeline ve de çeşidine göre farklılık gösterecek şekilde sepet üretirler. Bu sayede de her çeşitte bisiklet için sepet bulabilirsiniz. Farklı ebatta ve büyüklükte jantlara göre bisikletler çeşitlenmektedir. Bisikletlerin farklı boyutlarda olması da her bir aletinin ve üzerinde yer alan aksesuarlarının farklı boyutta olmasını sağlar. Bisiklet sepeti de bu duruma göre değişkenlik göstererek farklı boyutlarda ve ebatlarda olabilir. Jantlar, bisikletin sürücüsü ve de bu kişiye bağlı olarak yaşı kilosu ile alakalı bir durumdur. Bu kişiye özel bir tercih olmakla birlikte jant bu sebeple de kişiden kişiye hem de tercihten tercihe değişebilmektedir. 26 jant bisiklet sepeti en geniş gruba giren sepet olabilir. Yani yetişkinlere ve de özellikle boyu uzun olanlara göre yer tutuşlu ve sağlamlığı en çok sağlanan bisiklettir. Dolayısıyla da ebadı büyük olduğundan sepetinin de ebadı büyük olabilir. 16 jant bisiklet sepeti ise daha çok küçük çocuklar için ve de yeni bisiklet sürmeyi öğrenenlere göredir. Süslü ve birbirinden tatlı bisikletlere en güzel görüntüyü de sepet kullanarak verebilirsiniz. Hem de çocukların bisiklet sürmek için motivasyonları artar. Daha süslü ve daha onlara özel aksesuarlardan olan bisiklet sepetleri onları bisiklet sürmeye heveslendirecek ve de korkularını yenmelerine yardımcı olacaktır. Henüz yeni yeni bisiklet sürmeye başlamış bu miniklerin korkularını biraz olsun dağıtacak olan renkli ve de çok şık bisiklet sepetleri sayesinde daha da mutlu hissedecekler. 20 jant bisiklet sepeti boyutu ise biraz daha küçük olabilir. Bisiklet sürmeyi öğrenmiş genç çocuklar için kullanıma daha uygundur. Bunlara uygun sepetler ise daha çok rengine ve de küçüklerin isteklerine göre çeşitlenmektedir.

Dilediğiniz Renkte Bisiklet Sepeti Modelleri

Bisiklet sepetleri hem oldukça şık hem de görsel açıdan oldukça tatlı bir görünüme sahip olduklarından ötürü tercih edilirken de renk faktörü önemli bir etken olabiliyor. Çeşit çeşit alternatifleri olan sepet renklerinin en kullanışlı renklerinden bir pembedir. Pembe bisiklet sepeti genel olarak bisiklete nostaljik ve tatlı bir hava katmak açısından tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkar. Daha çok süs bisikletlerinde görmeye alışkın olduğumuz pembe sepetleri neredeyse artık her yerde görebiliriz. Çünkü ikonik de bir yapısı vardır. Sokaklarda, caddelerde birçoğunu gördüğümüz pembe bisikletler artık neredeyse şıklığın ve estetiğin de adresi olmaya başladı. Temin etmesi ve dilediğiniz rengin üretilmesi üretici firma için sorun olmayacaktır. Çünkü bisikletlerin rengi oldukça farklı olabiliyor. Bu sebeple de sepetlerin de modellere uygun renklerde olması için geniş renk yelpazesine sahip sepetler üretilmektedir. Klasik bir görünümün adresi olan beyaz bisiklet sepeti de tercih edilmekle birlikte en güzel görüntüyü de beyazın sadeliği ile yakalayabilirsiniz. Dahası beyaz daima her bisiklet rengiyle de uyumlu bir bütünlük oluşturacağı için de sık tercih edebilirsiniz. Bisiklet sürme deneyimine sepetleri de ortak etmek oldukça şık bir seçim olacak ve de bisikletinizde oldukça şık duracaktır. Beyazın da otantik ve de nostaljik bir havası vardır. Zaten bisiklet sepetleri eskilerden bizlere kalıp şimdilerde tekrar moda olan aksesuarlar oldukları için de beyaz seçeneği her zaman daha güvenilir ve daha garanti bir seçim olacaktır. Bir diğer garanti ve güvenilir renkten oluşan ürün ise kahverengi bisiklet sepetidir. Kahverengi de yine kurtarıcı bir renk olması dolayısıyla tercihiniz olabilir. Bisiklet renkleriniz koyu ise kahverengi ile bir uyum yakalama şansınız yüksek. Bisikletin üzerinde yer alacak ve onunla bütünleyici bir parça oluşturacak olan sepetin birçok alternatif rengi var. Seçim yapmak ve tercih size kalmış bir durum. Bisiklet için sepet üreten firmalar da bu önemli kriter olan renk konusunda oldukça düşünceli davranarak kullanışlı ve uyumlu renkler seçerler. Alıcıların istekleri doğrultusunda da bisiklet ile uyumlu alternatifler sunarlar. Bu sayede de en güzel renkleri bir arada görebileceğiniz bir durum ortaya çıkar.

Farklı Bisiklet Sepet Alternatifleri Bir Arada

Bisiklet sepetinin yapısının nasıl olması gerektiği yine kullanıcının bileceği bir nokta olmakla birlikte en çok tercih edilen alternatifler bir arada bulunur. Bisiklet üzerinde onun bir parçasını oluşturacak olan sepet son zamanların favori ürünü olmakta ve modası neredeyse hep sabit olmaktadır. Bisiklet tutkunları ve de yeni yeni heves edip öğrenmeye çalışan birçok insan için en önemli şey bisikletin modeli ve de özellikleridir. Bisiklet gidon sepet adını verdiğimiz aksesuarın üzerinde yer almasıyla oldukça farklı bir boyut kazanır. Gidon sepet sayesinde de yanınızda depo alanı oluşur. Ve birçok bakımdan bisiklet daha kullanışlı bir hale gelir. Uzun mesafelerde kullanabileceğiniz bisikletlerde malzemelerinizi, eşyanızı yanınızda taşımak için bir alan yaratmış olursunuz. Demir bisiklet sepeti genellikle en çok karşımıza çıkan modeldir. Demirden oluşan sağlam yapı sayesinde de darbelere ve kazalara karşı daha korunaklı bir sepet sahibi olmuş olursunuz. Temel amaç daha sağlam olması için demir kullanmak olsa da oldukça şık ve görsel açıdan güzel duran detayları bünyesinde barındırır. Demir kadar dayanıklı bir diğer madde de plastik maddesidir. Plastik bisiklet sepeti sayesinde de güvenilir ve sağlıklı bir alternatif denemiş olabilirsiniz. Plastik darbelere ve de kırılmalara bozulmalara karşı dayanıklı bir maddedir. En çok da çocukların bisikletlerinde görebileceğimiz plastik maddesi ile daha farklı baskılar, renkler ve süsleri de bir arada kullanmak olası. Çocukları ve minikleri mutlu edecek desenler onları aynı zamanda da motive edecek ve bisiklet sürmeye, sevmeye karşı heveslendirecektir. En çok da plastiğin üzerinde baskı detayları görebilmek mümkün. Aynı zamanda istediğiniz şekilde üzerine sticker yapıştırabilir ve size özel bir bisiklet elde etmiş olabilirsiniz. Uzun seneler kullanım rahatlığına da plastik bisiklet sepeti ile kavuşabilirsiniz. Hasır bisiklet sepeti belki de en şık, klasik ve de retro bir çizgiye sahip sepet seçeneği olabilir. Sokakları süsleyecek olan bir bisikletiniz olmasını istiyorsanız hasırdan oluşan sepete bir de doğal çiçeklerden bir süs yapmayı deneyin. Böylece kendinizi birden sokaklarda eski bir filmde zannedebilir, huzurlu hissedebilirsiniz. Hasır kullanışlı ve de doğal yapısıyla da tercihte bulunurken tereddüt etmeyeceğiniz bir model olabilir. Hasır bir alternatif olarak bisikletlerde; rengi ve dokusu ile de oldukça şık bir görünüm kazandırır.

Kullanışlı ve Pratik Bir Bisiklet Sepet Deneyimi

Bisiklet sepetinin kullanışlı ve de oldukça pratik olması gerektiğini düşünebiliriz. Üzerinde hareket etmenizi sağlaması gerektiği için de en önemli detay kullanışlılıktır. Ellerinizi ve de bacaklarınızı aynı anda hareket ettirmeniz gerektiğini düşünürsek beraber çalışmaları için aksesuarların da bisikletle bir bütünlük oluşturması gerekir. Portatif bisiklet sepeti seçmeniz ve de kullanımınıza uygun bir şekilde monte etmeniz önemlidir. Birçoğu kullanışlı üretilen bisiklet sepetleri çoğunlukla istendiği zaman takılıp çıkarılabilir. Bu özellik sayesinde de bisikletinizin yer kaplamasını istemediğiniz anlarda ya da daha az yük oluşturmasını istediğiniz zamanlarda sepetinizi çıkartabilirsiniz. Tak çıkar bisiklet sepeti kullanışlı ve de oldukça pratik yapısı sayesinde de istediğiniz yere sizinle gelebilir. Başka bir bisikletiniz varsa sepetinizi ona da monte edebilirsiniz. Bu işlemler oldukça kolay olduğundan da ekstra başkaca malzemeye gerek kalmadan elinizle yapabileceksiniz. Bu portatif birçok özellik sayesinde de taşınabilir bisiklet sepetleri elde edeceksiniz. Tarzınıza zevkinize göre sepet seçip değiştirebilirsiniz. Ya da eski bisikletinizi değiştirmek istiyorsanız sepetini kendinize saklamak için çıkartma işleminden yararlanabilirsiniz. Son zamanların en ilginç ürünlerinden olan elektrikli bisiklet sepeti ile de oldukça güzel bir kullanım rahatlığı ve şıklığı sunuyor. Elektrikli bisikletler herhangi bir kullanım zorluğu ve beden kondisyonu gerektirmediklerinden daha çok malzemeyi ve de eşyayı taşımak için de kullanılabilir. Bunun için de daha fazla alana sahip sepetlerle birlikte satıldığını görebilirsiniz. 3 tekerlekli bisiklet sepeti de yine elektrikli olarak da elektriksiz olarak da karşımıza çıkabilir. 3 tekerlekli bisiklet sepeti de yine elektrikli bisikletlerde olduğu gibi daha fazla hacme sahip olabilir. Kullanılışı ve oldukça pratik olan bu bisikletlerle birçok eşyayı yanınızda taşıyabilirsiniz. Hareket yeteneğinizi de kısıtlamayan sepetlerle birlikte daha şık bir görüntüye imza atabilirsiniz. Eşyalarınızın toz almaması veya özellikle yiyecek veya içecek taşımanıza yardımcı olabilecek sepetlerin kirlenmemesi için üzeri kapalı bisiklet sepeti de tercih edebilirsiniz. Yol boyunca üzerine toz ve kir birikebilir, özellikle de taşıdığınız şey yiyecekse bu sağlığınızı için tehdit edebilir. Bu sayede de herhangi bir düşme, kaza sonrasında da içerisinde bulunan eşyalar daha az zarar görür diyebiliriz.

Bisiklet Sepeti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bisiklet sepeti seçenekleri rengine, kullanışlılığına, pratikliğine ve de üretim şekline göre detaylı bir farklılık gösterir. Dolayısıyla ne tercih ederseniz edin sizin kullanımınıza bağlı olarak da fiyatlar çeşitlenmekte. Bisiklet sepetinin oldukça çeşitli kategorilere ayrılması dolayısıyla da geniş bir fiyat yelpazesi önünüzde durabilir. Bisiklet sepeti fiyatları en çok da bu kategorilere göre çeşitlenmekte. Ancak her türden kullanıma uygun şekilde ürünü arayıp bulabilir ve satın alma işleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de ebatlarına ve boyutlarına göre de fiyatlandırma farklılıkları içeren modeller mevcut. Yine de çok yukarılarda bir çizgide ilerlemeyen fiyatlar ile sepet modelleri yer almaktadır. Dolayısıyla her bütçeye ve kişisel bisiklete uygun bir sepetle tanışmanız olası. Büyük bisiklet sepeti daha farklı bir fiyat politikasına sahip olabilir. Çünkü daha geniş bir iç hacme sahip olduğundan dolayı da yapımında kullanılan malzeme sayısı artar. Küçük bisiklet sepeti ise tam tersi daha küçük iç hacme sahip olduğundan dolayı fiyatları ve özellikleri değişkenlik göstermektedir. Marka ve kalite durumuna bağlı olarak değişen ve çeşitlenen bir yelpazeye sahip olan bisiklet sepetleri ile fark katabilirsiniz. Her açıdan bisikletinize daha ayrı bir hava kazandırabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. En basitinden aksesuar olarak bile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede de daha kullanışlı ve pratik bir aksesuar elde etmiş olabilir, eşyalarınızı saklayacak yer bulmuş olabilirsiniz. Eşyalarınızı da gitmek istediğiniz yerlere daha rahat bir şekilde götürebilirsiniz. İş yaşantınızda bile kullanabileceğiniz bir ulaşım aracı olan bisikletlerde evrak çantalarınızı, öğlen yemeklerinizi saklayıp en doğru ve sağlıklı şekilde muhafaza edebilirsiniz. Üstü kapalı olan modelleri, büyük, küçük olan modellerine göre seçim yapma şansınız da mevcut. Dahası birbirinden farklı renklerde de ürünleri temin etmek kolay. Küçük çocuklara veya genç yetişkinlere uygun şekilde bulunan farklı bisiklet modellerine göre de sepet şekli, boyutu ve modeli şekillenmekte. Bisiklet sepetinin dayanıklılığı ve de ham maddesi de fiyatlandırmada önemli bir koşulu oluşturmakta. En doğru seçimi kendi kişisel bisikletinize göre siz oluşturabilirsiniz ancak ve ancak. Bu sebeple de seçim yaparken ve de kullanım alanlarınızı gözetirken en doğru şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde ve uygun fiyatlarda bisiklet sepeti seçeneklerini bir arada görebileceğiniz Trendyol sitesinde size geriye doğru bir seçimde bulunup, satın almak kalıyor. İhtiyacınız olan ürüne sahip olmak bir tık uzağınızda. Geniş model ağı içinden kolaylıkla bir tercihte bulanabilir, dilediğiniz ürünle kıyaslama yapabilirsiniz. İşlevsel özellikleri ve geniş hacim modelleriyle tüm bisiklet sepeti modelleri Trendyol’da sizlerle buluşuyor.