"

Bisiklet Arka Bagaj

" araması için 343 sonuç listeleniyor

Bisiklet Arka Bagaj

Bisiklet hem ulaşımı sağlayan bir taşıt hem de meraklıları tarafından spor olarak ilgilenilen bir daldır. Şehir içi ulaşımda motorlu taşıtların zehirli gaz salınımını azalttığı için sıklıkla uzmanlar tarafından kullanılması önerilir. Aracınızı kullanarak şehirlerarası yollarda seyahate çıkabilir hatta dünya turu bile yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken aracınızda ekstra ekipmanlar kullanmanız sizin konforunuzu artıran ve rahat yolculuk yapmanızı sağlayan bir durumdur. Ekstra ekipmanların başında bagaj taşıyıcıları gelir. Ön ve arkada kullanabileceğiniz bu ürünlere eşyalarınızı koyabilir ve rahat bir şekilde yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz. Özellikle bisiklet arka bagaj kullanım açısından engel yaratmadığı için sıklıkla tercih edilir. Çılgınca bir şey yapıp dünya turuna çıkmaya karar verdiğinizde ihtiyacınız olan her şeyi arka tarafa yerleştirilen aparatlar ile taşıyabilirsiniz. Zaten yorucu olan sürme eyleminde bir de sırtınızda yük taşıyarak kendinize zorluk yaşatmazsınız. Şehir içi gezilerinizde ailenizle beraber pikniğe giderken yiyecek ve diğer malzemeleri taşıyabilir ya da işe giderken dosyalarınızı koyabilirsiniz. Aracın tamamına ağırlığı dengeli bir şekilde dağıttığı için taşıyıcılar güvenlidir ve yükü kendiniz taşıdığınızda meydana gelen zorlukların hiç birini size yaşatmaz. Güvenli ve kaliteli bir taşıyıcı almaya karar verdiğinizde Trendyol’da sizin için pek çok seçenek bulursunuz. Ürün açıklamalarında yer alan bilgiler ve ürün yorumları ile amacınıza ve taşıta uygun olan modeli belirleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Seçim yaparken taşıtın disk, boy ve kullanım alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Güvenilir markaların kaliteli üretimleri sayesinde taşıma esnasında sorun yaşamazsınız ve eşyalarınız da oluşabilecek zararlardan korunmuş olur. Ayarlanabilir özellikleri olduğundan aracınıza ve keyfinize uygun şekilde güvenli sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Kolay sökülüp takılan ürünler sayesinde montaj ücreti ödemeden işlemi kendiniz rahatlıkla halledebilirsiniz. Bisiklet gezginlerinin mutlaka bulundurması gereken aksesuarlardan biri olan bagaj farklı şekillerde ve malzemelerle üretilir. Tur bisikletlerinde bagaj çantası zorunlu ve önemli bir ekipmandır. Kadroya tümleşik olmayanlar taşıtlara sonradan eklenir. Bisikletinizle beraber gelen bagajdan memnun değilseniz ya da değişmesi gerekiyorsa, Trendyol’dan hoşunuza giden, size uygun bir modeli seçerek hızlıca satın alabilir, eski bagajı vidalarından sökerek yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Farklı Amaçlara Uygun Modeller

Bisiklet arka bagajları farklı şekillerde tasarlanır ve çanta, sepet ve heybe gibi materyallerle beraber kullanılabilir. Bisiklet arka bagaj çantası çoğunlukla su geçirmez malzemelerden ve hafif olarak üretilir. İçerisindeki gözler sayesinde eşyalarınızı gruplar halinde depolar ve daha sonra içinden bir şey alırken zaman kaybetmezsiniz. Üzerinde yer alan reflektör şeritler ile yoldan geçen otomobillerin, sizi arkadan fark etmesi ve yanlara taşan bir bagajınız varsa bunu görmeleri sağlanır. Sele borusunda bağlayarak kullanabileceğiniz çıkarılabilir entegre modeller de bulunur. Şık tasarımları ile hava şartlarına dayanıklı modeller farklı hacim seçeneklerine sahiptir. Çanta seçeneklerinden bir diğeri iki tarafa doğru eğimli olan üç cepheli heybelerdir. Bisiklet arka bagaj heybe modelleri üç cepheli yapısı sayesinde dengenizi bozmadan daha fazla yükü içerisine alabilir. Bu modeller de hava şartlarına dayanıklı kumaşlardan su geçirmez olarak üretilir. Bu sayede yağmur ya da yağmur sonrası birikintilerden etkilenmez ve güvenle taşınır. İsterseniz normal isterseniz heybe olarak kullanabileceğiniz şık ve kaliteli tasarımlar bulunur. Çantaları bağlamanız için gereken bagaj modelleri de farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Bisiklet arka bagaj sepeti yük taşıma amacıyla kullanılan ürün seçeneklerinden biridir. Paslanmaz materyallerden ızgara şeklinde üretilen yapısı ile taşınabilir bu sepet, bağlama ihtiyacı olmadan eşyalarınızı taşır. Dilerseniz file modellerinden satın alarak yüklerinizi kayma ve düşmelere karşı güvenle taşıyabilirsiniz. Bisikletinizin jant boyutuna göre farklı ürünler satın almanız gerekir. Bisiklet arka bagaj disk uyumlu olduğu için arka fren ve akşamlara tam oturur ve konforlu bir sürüş sağlar. 24-26 jantlara sahip taşıtlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Disk fren sistemine sahip taşıtlarda aksamın zarar görmemesi için uyumlu modeller tercih etmeniz gerekir. Bisiklet arka port bagaj kolay montajlanan yapısı ile hızla söküp takmaya uygundur. Ergonomik tasarımı sayesinde az yer kaplar ve fazla yük alır. Ayarlanabilir yapısı ile kendi zevkinize göre montajını yapabilirsiniz. 24 ve 29 arası tüm jantlara uyumludur. Paslanmaz yapısı ve kaliteli boyası sayesinde uzun süre hava koşullarına direnir ve ilk günkü gibi kalır. Cıvata kullanmadan üst tarafı arka sele ve alt tarafı mile bağlanarak kullanılan seçenekler bulunur. Tüm modeller arka teker üzerine monte edilerek kullanılır. Bir diğer model de katlanır bisiklet arka bagaj için uygun olan heybe şeklinde çantası bulunabilen modellerdir. Ürünler kullanım yerine göre sele altında ya da daha yukarıda olabilir. Jant ya da sele borusuna bağlanan farklı modeller bulunur. Beğendiğiniz bir modelin montaj delikleri taşıtınızda yoksa ek aparatlar satın alarak bu tarz sorunları çözebilirsiniz. Dilerseniz Trendyol’dan bulabileceğiniz lambalı bagaj modelinden satın alarak taşıta ek işlevler kazandırabilirsiniz.

Size Uygun Modeli Seçmek Artık Çok Kolay

Bisikletiniz için almayı düşündüğünüz bagajlarda bazı özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Düşük kalitede ürünler satın alırsanız kısa sürede kırılacağı için paranız boşa gider. Yolculuğunuz sırasında bagajınız düşüp hasar alabilir. Trendyol’dan bütçenize uygun bisiklet arka bagaj demiri gibi sağlam nitelikli ürünlere ulaşarak gönül rahatlığı ile tercih yapabilirsiniz. Çelik, krom ve nikel malzemeden üretilen modellerin taşıma kapasitesi ve direnci yüksektir. Alüminyum emsallerine oranla ağırlığı fazla olmasına rağmen yüksek bagaj kapasitesi ile uzun yolculuklarda avantaj sağlar. Bisiklet arka bagaj kutusu satın alarak eşyalarınızı güvenle düşme riski olmadan taşıyabilirsiniz. Çelik borular içi boş olduğundan dolayı hafif ve güçlü modellerdir. Güçlendirilen alüminyum ürünler de bunların yerine tercih edilebilir. Şehir içi kullanım ve kısa yolculuklar için hafif olan alüminyum modeller size ağırlık yapmayacağı için kolay sürüş imkânı sağlar. Seçim esnasında malzemenin yanı sıra kaynak noktasına da dikkat edilmelidir. İyi yapılanmayan, fazla bağlantı noktasına sahip bir ürün kırılmaya yatkın olur. Alüminyum ve çelik dünyanın her yerinde kolayca kaynak yaptırabileceğiniz maddelerdir. Bu tarz bir sorun yaşadığınızda en yakınınızdaki yere giderek basit bir işlemle bağlantıları eski haline getirebilirsiniz. Arka taşıyıcının alacağından fazla yükü taşımayı düşünüyorsanız Trendyol’dan bulabileceğiniz ön bagajlarla yük dağılımını dengeli olarak yapabilir ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Jant boyutuna göre ürün seçimi yapılması gerekir. Örneğin 16 jant bisiklet arka bagaj çocuklar için üretilir, yetişkin taşıtına küçük gelir ve bağlantısı yapılamaz. 12-20 jant bisiklet arka bagaj seçenekleri çocuklar için üretilir ve pembe, mavi gibi canlı renklerle işlenen ilgi çekici modellere sahiptir. Çocukların düşüp kalkma durumu göz önünde bulundurularak kapaklı kutu modelleri de üretilir. 20 üzeri jantlar ise yetişkinlerin kullanımına uygundur. Birden fazla jant boyuna uyabilen modellerin yanı sıra 26 jant bisiklet arka bagaj gibi spesifik olarak tek boy üretilen modelleri de bulabilirsiniz. Uzun yolculuk ya da şehir içi hangi amaçla olursa olsun seçimlerinizde özelliklerin uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Trendyol’da her araca uygun model seçeneğini bulabilirsiniz.

Güvenli Bir Sürüş için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenli ve kolay bir yolculuk için sürücülere bisiklet arka bagaj tavsiye edilir. Yükünüzü sırtınızda taşımaya kalktığınızda hem çok yorulursunuz hem de denge kurarken zorlanırsınız. Arka teker üzerine yerleştirilen metal aparat ve çantalar sayesinde iki teker üzerinde sürüşün en önemli noktası olan dengeyi kolaylıkla yakalarsınız. Ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar olduğu gibi kullanırken de önemsenmesi gereken şeyler vardır. Bisikletinize uygun arka bagaj ve çanta alıp uygun şekilde monte ettikten sonra ilk kullanımda bazı noktaları kontrol etmeniz gerekir. Uzun yola çıkmadan önce atlanmaması gereken kontrollerden biri tüm yükü taşıyan bagaj bağlantılarıdır. İlk kullanımda birkaç kilometre ilerledikten sonra vidaları kontrol ederek iyi bir şekilde sıkmalısınız. Bu kısa yolculuk henüz yeni olan yüzeyleri aşındırır ve engellerle tırtıklanan yüzeylerin tutunma kuvvetini arttırır. Kaliteli ve yüksek güvenlikli ürünlerde bu ilk sıkma işleminden sonra uzun süre boyunca gevşeme ve oynama meydana gelmez. Uzun yolculuğa çıkmadan önce vidalara ve kaynak noktaları kontrol edilmelidir. Gevşeyen vidalar sıkılmalı ve çatlak görünen kaynaklar seyahatten önce yenilenmelidir. Yanınızda yedek montaj vidası bulundurmanız halinde bir problemle karşılaşırsanız kolay ve hızlı bir şekilde sorunu çözersiniz. Yolda ya da öncesinde bağlantı noktalarından ürün kırılabilir. Bağlantı, kullanım, kapasitenin üzerinde yük, düşme ve darbe gibi durumlar kırılmaya yol açabilir. Bu tarz bir durumla karşılaştığınızda endişe etmenize gerek yoktur. Basit çözümlerle ürünü eski haline getirebilirsiniz. Trendyol’dan satın alabileceğiniz plastik kelepçeler size kısa vadeli çözüm sunar. Kaynak yapan bir noktaya gidene kadar yükünüzü güvenle taşımanızı sağlar. Kaynakçıya gittiğinizde profesyoneller ürünü sizin için sağlam hale getirir. Trendyol’dan bagaj, çanta ve kelepçe modellerini satın alabilirsiniz.

Montaj Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Satın aldığınız ürünleri güvenle kullanmaya devam etmeniz için iyi bir şekilde montaj yapmanız ve bakımlarına dikkat etmeniz gerekir. Birçok ürün tüm bisiklet kadrolarına uyum sağlamasına rağmen yine de kadro ölçüleri satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Kadroda yani sele borusu olarak bilinen alana bağlı kullanılan modellerde montaj deliklerinin tam yerine denk gelmesi gerekir. Vidalar iyi bir şekilde sıkılmalı, birkaç kilometrelik sürüşten sonra tekrar sıkıştırma işlemi yapılmalıdır. Farklı deliklere ve yeni delik açarak montajlanan ürünlerde hasar meydana gelme olasılığı bulunur. Bu şekilde yapılan uygunsuz bağlantılar bagaj kapasitesini aşağı çeker ve üründen maksimum verim alınmasını engeller. Disk bağlantılı ürünler arka tekerin iki yanında yer alan bölgeye bağlanarak kullanılır. Aşağı doğru uzayan iki yandaki bağlantılar sayesinde teker dönüşüne ve frenin işlevine etki etmeden yüksek oranda bagajı taşımanızı sağlar. İki yandaki uzantıları montaj deliklerine hizalı bir şekilde oturtmanı gerekir. Gerekli vidalama işlemlerini tamamladığınızda montaj biter ve ilk bağlantı sonrası yapılması gereken işlemler tekrarladığında kullanıma hazır olur. Eğer ayarlı bir ürün satın aldıysanız aracınızın teker ölçüsüne göre uygun şekilde ayarlayarak, montaj yapmalısınız. Ayarı yapılmayan ürünler dar alanda lastiğe sürtme yapar ve zarar verir. Sürüş güvenliğinizi riske atarsınız. Çok yüksek yapılan montajlarda da sele kısmına denk gelirse oturma pozisyonunuz bozulur ve yük bağlandığında eşyaların hareketi sizin dengenizi bozar. Uzmanlar görüş alanını ve direksiyon hâkimiyetini etkilemeyeceği için ilk yük taşıma stili olarak arka teker üzerini önerir. İyi montaj ve ek malzemelerle uzun yollarda sorun yaşamadan özgürce sürüşünüze devam edebilirsiniz. Trendyol’dan lastik, file gibi aparatları satın alarak yükünüzün sabit ve güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajıyla Bisiklet Arka Bagaj

İnsanlar satın aldığı ürünlerin uygun fiyatlı ve kaliteli olmasını ister. Trendyol çalıştığı güvenilir markalarla tüm beklentilerinize cevap verir. Bisiklet tutkunları için ihtiyacı olan her şey uygun fiyat avantajı ve yüzlerce seçenekle sunulur. İki teker üzerinde olmayı seven ve sıklıkla yolculuk yapanlar için kaliteli ve fonksiyonel olarak üretilen bisiklet arka bagaj fiyatları ile cezbeder. Farklı modellere uygun kaliteli materyallerden üretilen taşıyıcı seçenekleri uzun ömürlü kullanımıyla ihtiyacı olanlarla buluşur. Kolay takılıp çıkarılan montaj ürünleri olduğundan dolayı sizi ustalara ödeyeceğiniz ücretten kurtarır. Bütçenize dost ürünler içerisinde kendinize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Malzeme ve kullanım farkına göre fiyatlar arasında farklılık meydana gelir. Örneğin nikelden üretilen tel görünümlü paslanmaz bir model ile çelikten üretilen, arka lamba takmaya uyumlu taşıyıcılar arasında hem malzeme hem fonksiyon farkı bulunur. Nikel model hafif olmasına rağmen daha az yük taşıması için planlanır. Çelik model ise yüksek yük kapasitesine ve durduğunuzda yanan stop lambalarına sahiptir. Nikel model kısa yolculuklarda şehir içinde tercih edilirken çelik model uzun yol yapanlar ve profesyoneller tarafından sıklıkla seçilir. Taşıyıcılar dışında çantalar arasında da kapasite ve fonksiyon farkına göre fiyat değişir. Ürünler çoğunlukla su geçirmez özel kumaşlardan üretilmesine rağmen hava şartlarına dayanıklı olmayan ekonomik modeller bulma imkânınız da vardır. Yaz yolculukları için bu modelleri, kış yolculukları için su geçirmez olanları tercih edebilirsiniz. Heybe çantalar düz çantalara oranla fazla yük alabildikleri için fiyatları belirlenirken kapasite durumu göz önünde bulundurulur. Sele borusuna bağlanan modeller ek malzemelerden üretildiği için maliyetine metal aksam da dâhil edilir. Her bütçeye uygun ekonomik fiyatlı ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Trendyol’da Herkese Uygun Bisiklet Bagaj Modelleri

Trendyol indirimli, kampanyalı ve güvenilir ürünlerle kullanıcılarına birçok fayda sunar. Satın aldığı üründen farklı bir şey eline geçtiği için şikâyetçi olan insanların sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle Trendyol en güvenilir online alışveriş sitelerinden biri olarak oldukça büyük bir kitleye hitap eder. Bünyesinde kozmetikten hırdavata varana kadar binlerce farklı alanda ve modelde ürün bulunur. Bisiklet sürücüsü olan insanların hem bisiklet hem de aksesuar buldukları bir platformdur. Farklı model ve renk seçenekleri ile kullanıcıların takdirini toplar. Bisiklet aksesuarlarından biri olan arka bagajlar ve çantaları uygun fiyatlarla ihtiyacı olanlarla buluşur. Ürünleri seçerken size yardımcı olması adına yorum ve beğenilere göz atabilirsiniz. Gerçek deneyimlere dayanan yorumlardan faydalanarak seçim yaptığınız ürünle ilgili daha sonra sizde yorum yazabilir ve bu alanda araştırma yapanlar için yol gösterici olabilirsiniz. Ürünlerin model, özellik ve malzemelerine dikkat ederek sizin için en ideal olanı belirleyebilirsiniz. Örneğin kullandığınız taşıt motorlu ise batarya koyma alanı olan elektrikli bisiklet arka bagaj tercih edersiniz. Şehir içi kısa mesafelerde de basit alaşımlardan yapılan hafif materyalli ürünlere yönelirsiniz. Fiyatları incelerken değişimin sebeplerini göz ardı etmemeli ve ihtiyacınız olan modeli ekonomik fiyatlarla Trendyol’da bulabileceğinizi bilmelisiniz. Aradığınız ürünle ilgili araştırma yaparken birçok ürünün bisikletinize ve bütçenize uygun olduğunu görürsünüz. Bu durumda aradığınız özellikleri en çok karşılayan modele yönelmeniz sizin için ideal bir davranış olur. Geniş ürün yelpazesi içerisinden avantajlı fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz bisiklet, bagaj, çanta ve lamba gibi farklı ürünleri zevkinize göre seçerek satın alabilirsiniz.