İlgili Kategoriler
Fren Tipi
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bisiklet Freni

" araması için 1389 sonuç listeleniyor
KNT EVO Disk Fren Balatası
Hızlı Teslimat

KNTEVO Disk Fren Balatası

120 TL
Sepete Git

Sağlam ve Kaliteli Bisiklet Frenleri Trendyol’da!

Günlük kullanımda ya da profesyonel olarak araç kullanan müşteriler, kullandıkları aletlerin parçalarına ve bakımına oldukça dikkat eder. Bisiklet freni dikkat edilmesi gereken önemli araç parçalarından biridir. Ekipmanın sağlamlığı ve kalitesi doğrudan kullanan kişinin güvenliğini etkiler. Motorsuz araçlar kategorisine giren bisiklet, fren seti halinde satın alınarak, uygun fiyata getirilebilir. Trendyol üzerinden de satışa çıkarılan parçaları detaylı bir şekilde inceledikten sonra satın almanız önerilir. Satılan setler içerisinde bisiklet fren kolu, pabucu, teli bulunur. Tam olarak sağlam bir şekilde eski parça ile yenisi yer değiştirilebilir. Bisiklet disk freni yumuşak yapısı ve tele sürtünmeyi engelleyen özelliği ile dikkat çeker. Kaliteli ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı Bisiklet Fren Modelleri

Dayanıklı Bisiklet Fren Modelleri

Bisiklet fren çeşitleri, pek çok farklı tarafından üretilir. Her marka kendi ürünleri için tasarımlar yaparken, çoğu zaman üretilen aparatlar tüm araçlara uygun şekilde imal edilir. Bisiklet fren balatası belirli zaman aralıkları ile bakıma alınmalı ve gerekli durumlarda değiştirilmelidir. Aracın durmasını ve yavaşlamasını sağlayan aparat, balatadır. Bisiklet hidrolik fren, içerisindeki yağ ile telin dış kabloya sürtünmesini engeller. Bisiklet fren disk, özellikle yağışlı havalarda oldukça iyi bir performans sergiler. Tekerleklerin kaymasından kaynaklanan kazaları minimuma indirir. Kumlu ve toprak zeminlerde de kullanıma uygundur. Bisiklet fren takımı ve ihtiyaç duyulan parçalar, Trendyol üzerinden de satışa sunulur. Her bütçeye uygun tasarımlar mevcuttur. Ürünleri satın almadan önce kalitesine dikkat edilmelidir. Ürün açıklamaları ve müşteri yorumlarının okunması tavsiye edilir. Bisiklet fren kablosu aparatlar arasındaki bağlantının kurulmasını sağlar. Araçlar farklı alanlarda kullanıma uygun olarak üretilir. Dağ ve şehir aracı olmak üzere farklı modeller bulunur. Her araca uygunluk gösteren ürünleri incelemek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Araç Aparatları

Kullanışlı Araç Aparatları

Motorsuz araç aparatları markaya göre değişiklik gösterdiği gibi yetişkin ve çocuk ürünlerinin aparatları da farklılık gösterir. Çocuk bisiklet freni, yumuşak bir yapıda dizayn edilir. Kol, hafif hareketlerle sıkıldığında araç yavaşlar ve durur. Zorlanma yapmaz. Belirli aralıklarla bakım yapılması önerilir. Bisiklet fren lambası özellikle gece sürüşü yapan kişiler için önemlidir. Motorlu araçların çoğunlukta olduğu yerlerde lambanın bulunması, sürücünün fark edilmesini sağlar. Bisiklet V fren, basit yapısı ve dayanıklı tasarımı ile oldukça sık tercih edilir. Günlük kullanımda tercih edilen araçlar için oldukça kullanışlıdır. Bisiklet ön fren, ani durulması gereken durumlarda avantaj sağlar. Bisiklet el freni acil ve hızlı anların kurtarıcı parçasıdır. Aracın hemen yavaşlamasına yardımcı olur. Bisiklet fren markaları, her araca uygun farklı özellikte parçalar sunar. Kaliteli ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Ekipman Fiyatları

Avantajlı Ekipman Fiyatları

Mekanik bisiklet freni, dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Yüksek kalitesiyle her türlü hava koşulunda ve zeminde rahatlıkla kullanılabilir. Bisiklet freni kullananlar tarafından oldukça sık tercih edilir. Sağlam yapısının yanı sıra yağmurlu havalar ve toprak, taş zemin üzerinde dahi üstün performans sağlar. Bisiklet freni satın alınacağı zaman detaylı ürün ve fiyat incelemesi yapılması tavsiye edilir. Kalitesinden ödün vermeyen markaların ürünlerini tercih etmek, müşteriler için avantajlı olabilir. Metal bisiklet freni, rahat bir kullanıma sahiptir. Kolu fazla sıkma gerektirmeden aracın yavaşlamasına ve durmasına yardımcı olur. Kolaylıkla takılabilir. Bisiklet freni indirim dönemleri yüksek kalitedeki parçaların uygun fiyata alınmasına yardımcı olur. Bu dönemlerin takip edilmesi tavsiye edilir. Bisiklet freni fiyatları ürün kalitesine göre değişiklik gösterir. Bisiklet freni online fiyat avantajlarından yararlanmak için ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.