Marka
Renk
"

Scrikss Kalem

" araması için 2642 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Scrikss Kalem

Her Alanda Kullanabileceğiniz Scrikss Kalem

Scrikss kalem çeşitleri birçok alanda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yaklaşık 50 yıldır kırtasiye sektöründe kaliteli malzeme içerikleri bulunan Scrikss en çok tercih edilen markalar arasındadır. Kalem hayatımızın hemen hemen her alanında kullanıldığımız eşyalardan biridir. Ev hayatında, iş hayatında, okul hayatında yaygın olarak kullanırız. Kalemler genellikle yazı yazmak, ufak notlar almak, ders çalışmak, çizimler yapmak, boyama yapmak, kumaş çizimleri yapmak, dikkat çekişi afişler hazırlamak gibi birçok detaylar için tercih edilir. Her işlemi yalnızca bir kalemle yapmak mümkün değildir. Bu nedenle her kalem çeşidi farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kalemlerin kalite malzemelerden yapılması en önemli noktalardan biridir. Kaliteli malzemelerden yapılmayan ürünler uzun ömürlü bir kullanım sağlamayacağı için sürekli yenilenmeye ihtiyaç duyar. Kalemler genellikle her yaştan kişiler tarafından kullanılması sebebiyle dayanıklılık bu konuda oldukça önemli olacaktır. Scrikss kalem çeşitleri kaliteli ve dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Scrikss uçlu kalem çeşitleri en çok kullanılan kalemlerden biridir. Uçlu kalemler genellikle öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılır. Ders çalışmak için, test çözmek için, ders notu almak için kullanılan uçlu kalemlerde dayanıklı seçimler yapmak sürekli kullanım açısından oldukça önemlidir. Uçlu kalemlerde kaliteli içerikler bulunması nedeniyle uzun süre kullanabilirsiniz. Markada tekli kalem alabilmenizin yanı sıra birden fazla set halinde kalem alabilmeniz de mümkündür. Toplu kalem alımı özellikle öğrenciler için tek bir tane almaya oranla daha uygun fiyatlı olacağı için tercih edilebilmektedir. Scrikss uçlu kalem 0.7 ya da 0.5 olmak üzere 2 farklı uç seçeneği bulunmaktadır. Scrikss Graph X kalem 0.7 ve 0.5 uçlu seçenekleri bulunan kalem çeşididir. Metal rengi ve beyaz rengi olan bu kalemin dış malzemesi çelik yapıdadır. Bu nedenle dış gövdesi düşmelere, darbelere ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu uçlu kalemde ucu arkaya basarak kademeli olarak çıkartabilirsiniz. Ayrıca kalemin arka kısmında yazının kalınlığı ve inceliğini belirleyen iki kademe bulunmaktadır. Buna göre B ve 2B seçeneğini seçerek kalın ya da daha ince yazım seçimi yapabilirsiniz. Ürünün ön kısmında bulunan tırtıklı yapı, yazı yazarken parmaklarınızın kaymasını önler. Ayrıca kalemle ne kadar çok yazı yazarsanız bu tırtıklı yapı parmaklarınızın acımasını engelleyerek rahat yazı yazabilmenizi sağlayacaktır. Ürün tek renk olup, kaliteli malzeme içeriği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kalemdir.

Hayatınızın Her Anında Scrikss Kalem Çeşitleri Yanınızda

Scrikss 0.5 kalem 0.7 ucuna göre çok daha ince yazım sağlayan kalem çeşitlerinden biridir. Hexagon serisi özellikle öğrenciler tarafından çok beğenilen bir çeşittir. Bu ürünün dış kısmında sert plastik kullanılmıştır. Kalem arka kısımdan basılarak ucu kademeli bir şekilde çıkarır. Köşeli yapısı sayesinde parmakların kalemi daha rahat kavramasını sağlayacaktır. Bu kalemde 0.7 ve 0.5 uç seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca zevkinize göre seçim yapabileceğiniz mavi, turuncu, kırmızı ve sarı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Scrikss 0.5 uçlu kalem olan Atlantis oldukça sağlam bir kalemdir. Dış kısmı çelik olan bu ürün darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Mekanizması oldukça basit olan bu ürün uzun süre kullanım açısından oldukça ideal bir seçim olacaktır. Arkadan basarak ucu çıkaran kalem elinizi koyduğunuzda kaymaları önleyen bir lastik yapıya sahiptir. Metale direkt temas etmeyen parmaklar uzun saatler boyunca kullanımda rahat olacaktır. Üründe birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Scrikss calypso uçlu kalem dış gövdesi sert plastikten yapılmış bir kalemdir. Üst kısmına geçirilen lastikli yapısı sayesinde kalemin tamamı yumuşak bir tutuş sağlayacaktır. Orta kısmında bulunan kalınlık seçeneği sayesinde ince ya da kalın yazı yazabilmeniz sağlanır. Üründe farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Scrikss Fullpoint kalem dış kısmı çelik gövde olan bir kalemdir. Basmalı olan bu kalemin gövdesinde bulunan yuvarlak ergonomik alanlar parmakların kalemi rahat kavramasını sağlar. Bu kalemde renk ve 0.5-0.7 kalem ucu seçenekleri bulunur. Scrikss simo uçlu kalem öğrencilerin çok tercih ettiği modellerden biridir. Dış kısmı sert plastik gövdeye sahiptir. Basmalı olan bu modelde farklı uç kalınlığı seçenekleri bulunmaktadır. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olması sayesinde oldukça dayanıklıdır. Oldukça hafif olan bu üründe yeşil, mavi, turuncu, sarı, kırmızı, siyah gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Scrikss kalem seti her kalem serisinde bulunmaktadır. Kalem, kalem ucu ve silgiden oluşan bu set kutulu olması nedeniyle oldukça avantajlıdır. Düzenli olması sayesinde kutulu bir şekilde kullanım sağlamanız da mümkün olacaktır. Markada takımlarına tutkuyla bağlı taraftarlar içinde uçlu kalem seçenekleri bulunmaktadır. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi birçok takımın renklerinden oluşan uçlu kalemler takımınıza olan sevginizi gösterebilmeniz açısından iyi bir seçim olacaktır. Dış kısmı plastik olan bu kalem çeşitlerinde farklı uç kalınlığı seçeneklerini bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kalem Seçenekleri ile Scrikss Kalemler

Markanın öne çıkan kalem çeşitlerinden bir diğeri tükenmez kalemlerdir. Tükenmez kalemler silinme gibi durumları söz konusu olmadığı için kalıcıdır. Bu nedenle birçok kişi tarafından not almak ya da farklı nedenlerden dolayı bilgileri kalıcı olarak saklamak için tükenmez kalem tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra her sektörde çalışanlar, öğretmenler ve öğrenciler yaşantılarının her anında tükenmez kalemi fazlasıyla kullanır. Tükenmez kalemlerde sıklıkla karşılaşılan sorun kalemin akması ya da kurumasıdır. Scrikss kalem içi kaliteli olması nedeniyle akma ya da kuruma yapmadan uzun bir süre kalemi kullanabilmenizi sağlar. Scrikss tükenmez kalem çeşitlerinden biri olan Venüs serisinin dış kısmı krom kaplıdır. Bu nedenle darbelere, kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Çizgili desenli tasarımı bulunan bu kalem jel tükenmez kalem yapısındadır. Bu nedenle uzun bir süre kuruma ve akma yapmadan kullanım sağlayacaktır. Bu tükenmez kalemde siyah, mavi ve kırmızı renk seçeneği bulunmaktadır. Scrikss Oscar kalem titanyum kaplama olduğu için yüksek dayanıklı ürün grubundadır. Kapaklı olarak kullanılan bu üründe yazı yazarken elinizi acıtmaması için yumuşak gövdesi bulunmaktadır. Bu ürünün yalnızca mavi rengi bulunmaktadır. Scrikss Nobre tükenmez kalem şık bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle hediye içeriği olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Dış kaplaması sert plastik olan bu kalem basmalı olması ile açılıp kapanır. Üründe farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Scrikss mekanizmalı tükenmez kalem oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Dış kısmında paslanmaz çelik kullanıldığı için zarar görmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Altın kaplama klips ve ucu bulunan ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Klipsi sayesinde kıyafetinize sabitleme şansınız bulunmaktadır. Sağdan sola kalemi çevirmek kalemin açılıp kapanmasını sağlayacaktır. Scrikss roller kalem çeşitleri de birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu nedenle tekli olarak satılabildiği gibi farklı sayıda setleri de vardır. Roller kalemlerde kullanılan jel yapı tükenmeze oranla daha akışkandır. Bu nedenle daha yumuşak yazı yazmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kartuşunun değiştirilmesi sayesinde bu jel yapı bittiğinde yeniden değiştirilerek kullanılabilir. Roller kalemlerinden birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır.

Aradığınız Her Kalem Çeşidi İçin İlk Olarak Scrikss Kalem Çeşitlerini Deneyin

Tekli roller kalem çeşitlerinden bir tanesi Heritage roller kalemidir. Dış kısmı altın kaplama olan bu ürün görünüşü ile oldukça şık parçalar arasındadır. Bu nedenle kendiniz ya da sevdikleriniz için şık bir aksesuar seçeneği olabilir. Açma kapama kapağı sayesinde rahat bir kullanımı vardır. Taraftarlara özel roller kalem tasarımları da bulunmaktadır. Oldukça yumuşak ve ince uçlu bir yazımı vardır. Bu kalemin bazı bölümlerinde kullanılan altın detayları kalemi daha özel bir aksesuar haline getirmiştir. Siyah tasarlanan üründe bulunan klips sayesinde kıyafetlerinize sabitleyebilirsiniz. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarına özel seçenekler bulunmaktadır. Scrikss gümüş kaplama kuyruklu kalem ön plana çıkan kalemler arasındadır. Kuyruklu ve ince gövdesi olan bu ürün gümüş ile kaplanmıştır. Uç kısmında kullanılan lastik detayı parmakların rahat tutuşu için tasarlanmıştır. Kalem mekanizmalı olup sağdan soka çevrilerek açılmaktadır. Scrikss pilot kalem çeşitlerinden olan DNA modeli ince uçlu bir kalem çeşididir. Sert plastik gövdesi bulunan ürün ergonomik tutuş sağlayan özel bölge bulunmaktadır. İç kısmında bulunan jelin değiştirilebilir olması sayesinde sürekli olarak yenilenerek kullanılabilir. Scrikss dolma kalem çeşitleri de ince ve yumuşak yazım sağlayan kalemler arasındadır. Çabuk kuruma özelliği sayesinde dağılma yapmaz. Ellerden ya da değdiği bölgeden kolaylıkla çıkarılır. Dolma kalem seçeneklerinde eskilerde kullanılan başlıklı modeller olduğu gibi ince uçlu dolma kalem seçenekleri vardır. Scrikss 39 dolma kalem, halka ve uç kısmında altın kaplama kullanılan şık bir kalem çeşididir. Oldukça ince ve yumuşak bir yazımı olan bu kalemin gövdesinde pirinç alaşımı kullanılmıştır. Bu nedenle oldukça dayanıklı bir üründür. Gövde kısmında bulunan mekanizma ile çevrilerek açılan bir kalemdir. Uçun iç kısmında bulunması nedeniyle kullanılmadığında akma yapmaz. Scrikss dolma kalem kartuşu bulunan bu kalem, bittiği zaman değiştirilerek yeniden kullanılabilir. Scrikss peak dolma kalem çeşidi yumuşak ve çok ince uçlu yapıda bir kalemdir. Dış gövdesinde plastik kullanılmıştır. 4 farklı canlı renk seçeneği bulunan ürünün, yedek kartuşu da bulunmaktadır. Ağzında bulunan kapak ve ergonomik tutuş özelliği sayesinde rahat bir kullanım sağlayacaktır. Scrikss dolma kalem fiyatları seçilen kaleme ve kalemin kaplamasına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Adınıza Özel Scrikss Kalem Çeşitleri ile Kendinizi Özel Hissedin

Dolma kalem çeşitlerinde masa takımı olarak kullanabileceğiniz kalem çeşitleri vardır. Özellikle kendisine ait bir masası bulunan kişiler tarafından kullanılabilecek bu ürünleri hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Masa takımının alt kısmında masif ağaç altlık kullanılmıştır. Bu nedenle oldukça sağlamdır. İki farklı kalemi bulunan bu takımın kalemleri titanyum kaplamadır. Şık bir görüntü sunan bu kalemler düşmelere ve darbelere yüksek direnç gösterir. Dolma kalem çeşitlerinde tekli seçeneklerinin bulunduğu gibi farklı ürünlerle kutulu halde bulunan çeşitleri de bulunmaktadır. Scrikss metal kalem kutulu olarak bilinen bu sette bir adet tükenmez kalem, bir adet dolma kalem ve cüzdan bulunmaktadır. Titanyum kaplama olan bu kalemler içerikleri hem şık hem de oldukça kalitelidir. Cüzdan ise klasik erkek cüzdan modelinde olup %100 deridir. Şık bir kutuya konulan bu set, özel günlerde güzel bir hediye seçeneği olabilir. Kutulu kalem setlerinde kadınlar için seçeneklerde bulunmaktadır. Sof deri ajanda ve kalem seti, bir kalem ve bir ajandadan oluşmuştur. A6 boyutunda olan ajandanın dış kısmı %100 deridir. Kalem pirinç kaplama olup klips ve kapak kısmında gümüş detayları kullanılmıştır. Scrikss markasında isminize özel kalem çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle kalemle sürekli işi olan kişiler için anlamlı bir kullanım sağlayacak bu kalem, şık bir tasarıma sahiptir. İsme özel kalem Scrikss çeşitleri başlıklı dolma kalem şeklindedir. Kalemin başlık, halka ve klips kısımlarında altın kaplama kullanılmıştır. Kalemin gövdesi titanyum kaplamasıdır. Scrikss isme özel kalem yumuşak ve ince uçlu bir yazı deneyimi sunar. İç kısmı kartuşlu olan bu kalemin kartuşu bittiğinde değiştirilmesi mümkündür. Kalemin üst kısmına istenilen isim ve soy isim yazılabilmektedir. Yazı lazer ile çizerek yazıldığı için, kalıcıdır ve silinmez. Kalem özel olarak tasarlanmış bir kutu içerisinde bulunmaktadır. Scrikss isim yazılı kalem çeşidinde siyah ya da beyaz renk seçeneğini bulabilirsiniz. Başlıklı dolma kalem tercih etmeyen kişiler için, uçlu dolma kalem seçenekleri de bulunmaktadır. Kutulu halde bulunan bu setin içerisinde 2 adet kalem bulunmaktadır. Pirinç kaplama olan bu kalemler mekanizmalı olduğu için çevrilerek açılır. Scrikss kişiye özel kalem olan bu üründe, lazerle isim ve soy isim yazıldığı için kalıcıdır.

Scrikss Kalem Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Scrikss Smoothie jel kalem çeşitleri ince ve yumuşak yazan kalem çeşitlerinden biridir. Renkli olması nedeniyle ders notlarında ya da farklı notlarda daha çarpıcı ve dikkat çekici bir yazı oluşturulacaktır. 0,7 mm yazım kalınlığına sahip bu kalemlerin ince ve akıcı bir jeli bulunmaktadır. Jel bittiğinde iç kısmına yeniden jel takılabilmesi nedeniyle kalemi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Gövdesinin saten yumuşaklığında olması sayesinde kaymadan ve parmakları acıtmadan rahatlıkla yazı yazabilirsiniz. Bu kalem tekli renkler şeklinde bulunmaktadır. Jel kalemde pembe, turuncu, yeşil, mavi, sarı, mor, kırmızı, siyah gibi en çok kullanılan renk çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her renkte jel kartuş rahatlıkla bulabilirsiniz. Markada multifonksiyon kalem seçenekleri de bulunmaktadır. Multifonksiyonel kalemler tükenmez kalem içeriğinde olup iki renk seçeneklerine sahip kalemlerdir. İki kalem yerine tek kalem taşıyacağı için hem oldukça kullanışlı hem daha az yer kaplama özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra üründe kalem içi bulunduğu için bittiği zaman yenileyerek kullanımına devam edebilirsiniz. Scrikss multifonksiyon kalem çeşitleri canlı renklere sahiptir. Gövde tasarımı krom ve pirinç kaplama olduğu için oldukça sağlamdır. Jelli yapısı yumuşak yazım sağlarken hızlı kuruyarak dağılmaları önler. Gövdesi oldukça hafif olan bu üründe tepe kısmında tükenmez kalem yazısını silebileceğiniz özel bir silgi bulunur. Bu kalem çeşidinde renk kombinasyonları olarak; siyah- kırmızı, siyah-mavi, siyah-sarı, sarı-mavi gibi farklı birçok seçeneğe sahiptir. Scrikss fosforlu kalem çeşitleri de çok kullanılan kalemler arasındadır. Fosforlu kalem çeşitleri genellikle bir not ya da bir yazı da dikkat çekmek için kullanılır. Herhangi bir yazının üzerinde kullanıldığında dikkat çekici bir görünüm sağlayacaktır. Bu nedenle çoğunlukla alt ve üst çizmek için kullanılır. Fosforlu kalemlerde özellikle dikkat çeken sarı, mavi, yeşil, turuncu gibi fosforlu da denilen neon renkler kullanılır. Scrikss pastel fosforlu kalem çeşitleri kalın olması sayesinde rahat bir tutuş sağlar. Dış gövdesinde kullanılan yumuşak plastik kaymaları engeller ve parmakları rahatsız etmez. Kaliteli mürekkep içeriği sayesinde net ve canlı renkler ortaya çıkartır. Özel kapak tasarımı sayesinde kalemin kuruması engellenmiştir. Fosforlu kalemler tekli olarak satılabildiği gibi en çok kullanılan turuncu, yeşil, mavi, sarı ve pembe tonlarının bulunduğu 5’li set bulunmaktadır. Scrikss kalem fiyatları seçeceğiniz kalem ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak Scrikss kalem çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kalemleri sepete ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile anında sahip olabilirsiniz.