"

artline Kalem

" araması için 1913 sonuç listeleniyor
artline Rapido Kalemi 0.05 Siyah

artlineRapido Kalemi 0.05 Siyah

(797)
Rapido Kalemi 0.05 Siyah
24 TL
Sepete Git
artline Teknik Çizim Kalemi 0,3

artlineTeknik Çizim Kalemi 0,3

(1511)
Teknik Çizim Kalemi 0,3
29 TL
Sepete Git
artline Çizim Kalemi Siyah 04 Uçlu

artlineÇizim Kalemi Siyah 04 Uçlu

(811)
Çizim Kalemi Siyah 04 Uçlu
25 TL
Sepete Git
artline Rapido Kalemi 0.8 Siyah

artlineRapido Kalemi 0.8 Siyah

(441)
Rapido Kalemi 0.8 Siyah
20,77 TL
Sepete Git

Artline Kalem Modelleri ile Hayal Gücünü Gerçeğe Dönüştür

Kırtasiye malzemeleri arasında önemli bir yere sahip olan kalemler, hayatın her alanında karşınıza çıkmaktadır. Okul öncesi dönemden başlayarak iş hayatına kadar her yerde kullanılmaktadır. Keçeli kalemden tükenmez kaleme, fosforlu kalemden beyaz kaleme kadar birçok çeşidi olan kalemler, ihtiyaçlarınız dâhilinde üretilmektedir. Bu açıdan Artline kalem ürünleri, hayatınızı renklendirmek için birebirdir. Düşüncelerinizi kâğıda aktarırken renkli kalemler kullanmak, kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda çizim konusunda da sizlere yardımcı olan bu kalemler, kırtasiye ve ofis ürünlerinin vazgeçilmezidir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile kalemlerin yerini alan klavyeler, bilişsel gelişimi azaltmaktadır. Son zamanlarda yapılan bilimsel araştırmalar sayesinde ise kalem kullanmanın yaratıcılığı arttırdığı sonucuna ulaşılmıştır. Beyinsel ve bilişsel gelişim konusunda kalemlerin önemi büyüktür. Yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olan Artline kalem seti birbirinden farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu açıdan ister yazı yazın ister çizim yapın, ihtiyaçlarınıza uygun kalemler bulabilirsiniz. Konforunuzu ön planda tutan bu setler, ergonomik bir özelliğe sahiptir. Bu sayede kolay bir kullanımı bulunmaktadır. Ele rahat bir biçimde oturmasıyla beraber kaleminizi istediğiniz biçimde yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda bu kalem setleri, kağıt üzerinde hızlı bir biçimde kuruma özelliği de taşımaktadır. Böylelikle kağıdınızı kirletmeden çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Kendinizi sınırlamadan özgür bir biçimde çizimler yaparak ve yazılar yazarak ifade özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz. Öğrenci, mimar, yazar, mühendis ve dahası için uzun süreli bir kullanıma sahip olan bu kalemler, sizleri yormaz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretilmesi sayesinde ise, ihtiyaçlarınıza cevap verir. Özellikle çocuklarınızın kalemler ile kıyafetlerini boyadığını görünce üzülmenize gerek kalmaz. Çünkü bu kalemler, kıyafet yıkandığı zaman kolay bir şekilde çıkabilmektedir. Farklı ihtiyaçlar ve zevkler ön planda tutularak üretilen tüm bu kalemler, taleplerinize cevap verir. Birçok renk çeşitliliği ile gökkuşağını kağıda getirmenize yardımcı olan Artline renkli kalem sınırlarınızı aşmasını sağlar. Her yaştan olan müşteriler için uygun olarak tasarlanan renkli kalemler, özellikle çocukların çizim yapmasını kolaylaştırır. Geniş renk skalası ile çocukların hayallerinde şekillenen ev, araba ve daha fazlasının çizilip renkli bir biçimde boyanmasını sağlar.

Artline Kalem ile Renkli Dünyalar

Artline Kalem ile Renkli Dünyalar

Dünyanızın renklenmesi için Artline 200 renkli kalem seti kolay bir kullanım sunmaktadır. Rahat bir çalışma sunan bu setler, sınırların ötesine geçmeyi sağlamaktadır. Hem kalem olarak, hem de rengarenk şekiller için kullanılan renkli kalem setleri, kağıdı renklendirdiği gibi hayatınızı da renklendirmektedir. Böylelikle çocuklar hem resim derslerine severek gitmekte, hem de notlarını daha düzenli bir şekilde tutabilmektedir. Zengin renk seçenekleri ile yazıların dikkat çekmesini sağlamasının yanı sıra yapılan çizimleri istenilen sonucuna ulaştırmaktadır. Renkli kalem setleri ile boya yaparken ise dikkat edilmesi gereken önemli bir konu vardır. Bu açıdan kalemlerin uçlarının kalınlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Kalın uçlara sahip olan kalemler ile geniş alanları; dar uca sahip olan kalemler ile daha dar alanları kolay bir şekilde boyayabilirsiniz. Aynı zamanda hangi amaç için kullanacağınız fark etmeksizin kağıdınızı düz bir alana yerleştirmelisiniz. Böylelikle daha kolay bir kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz. Artline keçeli kalem setleri ise çocukların yaratıcılığını geliştirmede büyük bir öneme sahiptir. Çocukların yanı sıra yetişkinler tarafından da sıklıkla kullanılan keçeli kalemler, büyük ve belirgin yazılar yazmak için idealdir.

Aynı zamanda kara kalem ile çizdiğiniz resimleri bu kalemler ile canlı bir hale getirebilirsiniz. Bu açıdan keçeli kalemler boyamanın yapıldığı andaki hallerini ve canlılıklarını her zaman korumaktadır. Bunun için kalıcılığın uzun süreli olması için kağıdın boyayı emebilecek bir yapıya sahip olmasını da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer keçeli kalem kullanarak boya yapmayı düşünüyorsanız, bunun için uygun kalınlığa sahip olan bir kağıt tercih etmelisiniz. Artline fosforlu kalem setleri sayesindeyse vurgulanmak istenen yazıların üzerlerini çizmek kolaylaşmaktadır. Farklı uç yapıları ile sizlerin ihtiyaçları düşünülerek üretilen bu kalemler, çarpıcı renklere sahip olduğu için görünürlüğü arttırmaktadır. Bazı fosforlu kalemlerin, diğer yazılarla etkileşime girmesi, mürekkeplerin birbirine karışmasına sebep olabilmektedir. Bunun nedeni ise kullanılan fosforlu kalemin mürekkebi, kağıdın özelliği ve metindeki mürekkebin özelliğine bağlıdır. Bundan dolayı metinleri vurgulamadan önce küçük bir bölgede kaleminizi test edebilirsiniz. Artline Supreme fosforlu kalem ve setleri ise ergonomik yapısıyla beraber konforlu bir kullanım sunmaktadır. Parlak renklere sahip olan bu kalemler, farklı renk çeşitleri ile dünyanızı canlandırır. Bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu ne için kullanacağınızdır. Geniş alanlar için kullanmak istiyorsanız kalın uçlu; yazı yazmak ve çizim yapmak istiyorsanız ince uçlu kalemleri tercih etmelisiniz. İnce uçlu kalem tercih etmeniz durumunda ise uçların kırılmaması adına narin dokunuşlar ile yüzeye baskı yapmadan kullanmalısınız. Aynı zamanda aldığınız notların üzerini çizerken hangi renkle daha kolay hatırlayacağınızı düşünerek dikkatinizi çeken bir renkte olan fosforlu kalemi edinmelisiniz. Eğer başka alanlar için kalem kullanmayı düşünüyorsanız, bu açıdan ilk olarak amacınıza yönelik kalemleri tercih etmelisiniz.

Kullanımına Göre Artline Kalem Modelleri

Kullanımına Göre Artline Kalem Modelleri

Artline kalem modelleri, pek çok açıdan çeşitlenmektedir. Hem kullanım amacına, hem de rengine göre farklılaşan bu modeller sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Artline tükenmez kalem, Artline keçe uçlu kalem, Artline pilot kalem, Artline uçlu kalem, Artline marker kalem, Artline fineliner kalem, Artline ergoline kalem biçiminde farklılaşarak hayal ettiğiniz çizimleri yapmanıza ve yazıları yazmanıza yardımcı olur. Kırtasiye ürünleri arasında en çok tercih edilen tükenmez kalemler, hayatın her alanında kullanılmaktadır. Çeşitli renklere sahip olan bu kalemler, kimi zaman sahip oldukları mekanizmalar ile tek bir tükenmez kalemde birden çok rengi barındırmaktadır. Keçe uçlu kalemler ise parlak renkleri, kalıcı olmaları ve hızlı kurumaları ile ön plana çıkmaktadır. Resim sanatçıları tarafından sıklıkla tercih edilen bu kalemler, birçok yüzeyde resim ve boya yapılmasına olanak tanır. Pilot kalemler ise tükenmez kalemin uzun ömürlü olan özelliğini ve dolma kalemin yumuşak yazım tarzını bir araya getirmiştir. Tükenmez kalemden daha fazla mürekkebi kağıda bırakan pilot kalemler, yazıların daha canlı olmasına yardımcı olur. Özellikle öğrencilerin vazgeçilmezi olan uçlu kalemler, kurşun kalemlerin geliştirilmiş ve teknolojik olan versiyonudur. Farklı uç kalınlıklarına sahip olan bu kalemler, kömürden üretilen uç malzemesi ile çalışmaktadır. Bu uçlar ise kalemin sahip olduğu mekanizmaya uygun olarak seçilmelidir. Diğer bir deyişle, 0.5 uç ile çalışması için üretilen kalemler, 0.7 uç kullanılarak çalışmamaktadır.

Yazıları ve çizimleri renklendiren marker kalem ise, tasarımcılar ve illüstrasyon sanatçılarının başucunda bulunmaktadır. Kolay bir uygulama tekniğine sahip olan bu kalemler, renklendirme konusunda daha hızlı sonuçlar verir. Grafik, taslak ve çizim amacı doğrultusunda kullanılan fineliner kalemler, ince uçlardan oluşmaktadır. Şablon ve cetveller üzerinde bükülmeyen uçlarıyla kolay bir kullanım sağlamaktadır. Özellikle imza atmak için pek çok kişi tarafından tercih edilen ergoline kalemler, titiz ve profesyonel sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ofisler ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan bu kalemler, lüks ve şık görünümleriyle konforlu bir tutuşa sahiptir. Böylelikle parmaklarınızı acıtmadan, sağlam ve hafif yapısı sayesinde kağıt üzerinde kolay bir şekilde hareket ettirilmektedir.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Artline çizim kalemi setleri, dayanıklı uçlara sahip olması sayesinde uzun süreli bir kullanım sunar. Çizim kalemlerini seçmek ise resim sanatında büyük bir öneme sahiptir. Bundan dolayı kalemin hangi alanda kullanılacağına karar vererek kalem seçimi yapmalısınız. Artline rapido kalem çeşitleri, kendi mürekkep haznesine sahiptir. Teknik çizim konusunda mimarlar ve mühendislere yardımcı olur. Kalın ve ince taslak çizgileri üretmek adına kullanılan bu kalemler, çeşitli uç kalınlıklarına sahiptir. Teknik çizim için özel olarak tasarlanan rapido kalemler, bozulmaya dayanıklı olan ucu ile düzgün çizimlerin yapılmasına olanak tanır. Artline kaligrafi kalemi ise karakteristik el yazıları için tasarlanmıştır. Kağıtta dağılma yapmadan suya karşı direnç göstermektedir. Çeşitli özelliklere sahip olan bu kalemler, dekoratif bir biçimde yazı yazmak için idealdir. Farklı uçlara sahip olan kaligrafi kalemleri, farklı renk alternatifleri de sunar. Böylelikle dilediğiniz renkte ve biçimde yazı yazabilirsiniz. İnce çizimler ve illüstrasyonlar yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Artline 200 fine 0.4 kalem seti 20 farklı renkten oluşmaktadır. Günlük yazı kalemi olarak da kullanılabilen bu kalemler, hızlı kuruma özelliği sergilemektedir. Ergonomik uçlara sahip olmasının yanı sıra kağıt üzerinde bulanıklığın oluşmasına neden olmaz. Artline metalik kalem çeşitleri ise her yüzeyde kullanım imkanı sunar. Çeşitli uç kalınlığına sahip olan bu kalemler, akrilik fiber uçlara sahiptir. Hızlı kurumasının yanı sıra suya ve solmaya dayanıklıdır. Böylelikle kauçuk, lastik, plastik, kereste veya cam gibi hangi yüzey üzerinde kullanılırsa kullanılsın kalıcı bir hal almaktadır. Aynı zamanda boyama kalemi olarak da kullanılan metalik kalemler, kaliteli sonuçlar vermektedir.

İnce Uçlu Artline Kalem Modelleri

İnce Uçlu Artline Kalem Modelleri

Artline kalem yorum konusu oldukça geniş çaplıdır. Bu açıdan bu kalemleri kullanan müşteriler, sizler için rehber olma niteliği taşımaktadır. Çeşitli uç kalınlıklarına sahip olan bu kalemler, aynı zamanda ihtiyacınıza göre de şekillenmektedir. Böylelikle sizin için en uygun olan ve ihtiyacınıza cevap veren kalemi kolaylıkla bulabilirsiniz. Hayatınızı renklendirmek ve canlandırmak için kullanabileceğiniz bu kalemler, sizleri eşsiz yolculuklara çıkarır. Bu açıdan eğer teknik çizim yapabilmek için ince bir uca sahip olan kalem arayışındaysanız, Artline kalem 0.4 çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle detaylı çizimler yapma konusunda zorlanmazsınız. Aynı zamanda güzel ve ince el yazısı ile yazışmalar yapmayı seviyorsanız, bu kalemleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli renklere sahip olan 0.4 uçlu kalemler, birçok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Eğer iğne uçlu kalemlerin en ince olanlarını istiyorsanız, Artline 0.1 kalem modelleri tam olarak ihtiyacınızı karşılar. En ince uçlu kalem olma özelliğini taşıyan bu kalemler, darbelere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Böylelikle kesintisiz bir biçimde çizim yapmanıza ve yazı yazmanıza olanak tanır. İnce uçlu kalem modelleri arasında bulunan Artline 0.3 kalem çeşitleri, ince çizgileri sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Sıra dışı bir konfor sunan bu kalemler, istenilen çizim ve yazıları başarılı bir şekilde uygular. Mimar, grafik ve teknik çizim çalışmaları yapanlar için ideal olan 0.3 kalem çeşitleri, çizim ve yazım keyfini üst düzeylere çıkarır. Uzun ömürlere sahip olması ise konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Artline siyah kalem çeşitleri ise, birçok farklı ürüne sahiptir. Bu açıdan neredeyse her model grubunda siyah kalemler bulunmaktadır. Bu sayede ortak kullanıma sahip olan siyah rengine ve farklı uç kalınlıkları olan kalemlere kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Kullananlar tarafından büyük beğeniler kazanan Artline kalemler, farklı özelliklere sahiptir. Bu modeller arasında ise Artline ince uçlu kalem, Artline fırça uçlu kalem, Artline supreme kalem, Artline stix kalem çeşitleri bulunmaktadır. İnce çizgiler için kullanılan ince uçlu kalemler, tasarım yapanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra fırça uçlu kalemler ise ince çizgilere ek olarak geniş çizgilerin çizilmesine olanak tanımaktadır.

Esnek olan bu kalemler, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu açıdan uzun bir ömre sahiptir. Pratik kullanımlar sunan supreme kalem çeşitleri, kaliteli kalem arayan kurumlar için uygundur. Ofis ve okullarda tercih edilen bu kalemler, farklı modellerde üretilmiştir. Artline stix uçlu kalem serisi ise parlak renklere sahiptir. Aynı zamanda bu serinin en önemli özelliği birbirine tutturulabilir olmasıdır. Tüm stix serisinin birbirine tutturulması ise kolay bir kullanım sunmaktadır. Dünya tarihi boyunca bütün uygarlıklar tarafından kullanılan kalemler, teknoloji ile beraber gelişmiştir. Bu açıdan teknik çizim için özel olarak Artline teknik çizim kalem seti üretilmiştir. Tasarım yapan mühendis ve mimarlar tarafından gün boyunca kullanılan bu kalemler, bunun için dayanıklı bir yapıda olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle mimar ve mühendislerin ayrılmaz bir parçası olarak uzun süre yanlarında bulunmaktadır. Çizimler için önemli olan bu kalem setleri, farklı uç kalınlıklarına sahiptir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza cevap veren özellikler taşır. Artline stix mekanik kalem çeşitleriyse öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu açıdan içerisine çeşitli uçlar koyulabildiği için her türlü amaca hizmet etmektedir. Yazı yazma ve çizim yapma gibi amaçlar için kullanılan bu kalemler, ergonomik tasarımla sahiptir. Mekanik kalemlerin stix serisi ile birleştirilebilmesi ise eğlenmeyi beraberinde getirmektedir.Artline kalem modelleri, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir. Bundan dolayı her biri farklı özelliklere sahiptir. Kullanan kişiler tarafından sevilen ve beğenilen bu modeller, farklı uç kalınlıklarına da sahiptir. Geniş bir renk skalası olan Artline renkli kalem seti dünyasını renklendirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Böylelikle renkli çizimler ve yazılar ile eğlenceli dakikalar yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra renkli kalem setinin ana ve ara renkleri barındırması sayesinde yaratıcı çalışmalar yapılabilmektedir. Dilediğiniz çizimleri yapmanıza olanak tanıyan bu setler, rahat bir kavrayış özelliğine sahiptir. Artline lego kalem serisi ise birbirine geçirilebilmektedir. Bu açıdan çocuklar için bir oyuna dönüşen bu kalemler, aynı zamanda çocuğunuzun hayal gücünün genişlemesi konusunda da yardımcı olur. Renkli dünyalara sahip olmak isteyenler için çeşitli renklerde olan bu kalemler, eğlenerek öğrenmeyi de mümkün kılar. Çağdaş tasarımlara sahip olan kalem modelleri, sağlığınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu açıdan çocuklarınız için uygun bir kullanıma sahip olarak onları zararlı kimyasal maddelerden korumaktadır. Cesur ve yaratıcı kişilerin tercih ettiği bu kalem modelleri, en fosforlusundan en ince uçlusuna kadar her çeşitte bulunmaktadır. Bu çeşitlerden biri olan Artline beyaz kalem modelleri boyama için idealdir. Aynı zamanda okullarda öğretmenler tarafından tercih edilen beyaz kalemler, bütün yüzeyler üzerinde kullanılabilmektedir. Artline kalem fiyat konusu göz önünde bulundurulduğunda bütün modellerin fiyatlarının birbirinden farklılaştığı görülmektedir. Bunun en büyük nedeni ise farklı kalem modelleri ve setlerinin olmasıdır. Bu açıdan Trendyol’dan bu kalem çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun bir kalem seti edinerek hayatınızı ve kâğıtlarınızı renklendirebilirsiniz.