İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Edding Kalem

" araması için 5271 sonuç listeleniyor
Edding E-260 Siyah Tahta Kalemi
EddingE-260 Siyah Tahta Kalemi
(273)
22,89 TL
6,89 TL
Sepete Git

Edding Kalem Çeşitleri ile Şaşırtıcı Performans

Kalemler birçok anın kurtarıcısı olarak sürekli elimizin altında ulaşılabilir yakınlıkta bulunur. 1 yaş üzeri çocuklardan başlanarak tüm yaş grubu için uygunluk gösteren Edding kalem ile kaliteli ve uzun ömürlü projeler ortaya konur. İş hayatının birçok alanı düşünülerek içeriğindeki maddeler tasarlanır ve dezavantajların ortadan kaldırılarak, çevresel etkenleri avantaja çevirme konusunda yardımcıdır. Herhangi bir çalışma alanında not alırken, sanatsal bir çalışmanın ayrıntılarına rötuşlar yaparken, iş hayatında anlık işlemleri tamamlarken etkili bir yardımcı görevi üstlenir. Önemli bir toplantı tarihinin altını çizmek, proje teslim tarihi ya da mezuniyet için son bir sınavın kaldığı tarihi belirlemek, alışveriş listelerinde önem sırasını belirtmek gibi pek çok önemli unsuru, hatırlatıcı nitelikte olan Edding fosforlu kalem çoğu zaman hayat kurtarıcı performans sunar. Farklı renk seçenekleri ile kolayca kavram haritaları oluşturulurken, mürekkep kâğıdın arka kısmına geçmez. Ağır koku bırakmaz. İş ve eğitim hayatında kullanılabileceği gibi okul öncesi çocukların, etkinliklerinde de ilgi çekici bir materyaldir. Eğitim alanlarının ve toplantı salonlarının vazgeçilmezi beyaz tahtalar için üretilen, uygulama sonrasında da iz veya leke bırakmadan kolayca silinen Edding tahta kalem ile verimli sunumlar oluşturmak mümkündür. Kırmızı, mavi, siyah gibi klasik renklere ek olarak mor, turuncu, sarı gibi ek seçenekleriyle sunumlarda kullanılacak kavram haritaları renklendirilebilir. Böylece dinleyicinin ilgisi açık tutulacağı gibi sıkılmaların önüne geçilir. Renk uyumları ile aktarımlarda hafızada kalma süreleri arttırılır. Yuvarlak, ince, kesik uç gibi farklı fonksiyonları ile her ihtiyacı karşılar nitelikte çeşitliliğe sahiptir. Çeşitli yüzey formlarına sahip olan kumaş, karton, kâğıt, tahta, cam gibi maddelerin üzerinde çizim veya yazım işlemleri için uygundur. Hobi veya dekorasyon işlemleri için şık ve rahat bir kullanım sunan Edding gümüş kalem geniş fonksiyona sahiptir. Özel günlerde, balonların üzerine ince detaylar eklenebilir. Düğün davetiyesi, yılbaşı kartı gibi önemli günler için kullanılan kartların üzerine notlar yazmak için kullanılabilir. Ürün, Trendyol üzerinden detaylı olarak incelenerek; ajandaların daha estetik bir form kazanması için tercih edilebilir. Ek seçenekleriyle alternatifler değerlendirilebilir.

Farklı Renk Seçenekleriyle Edding Kalem

Farklı Renk Seçenekleriyle Edding Kalem

Görsel hafızamız her zaman için daha güçlü olduğu için markanın, rengârenk ürünleri ile projelerimizi her zaman için bir üst seviyeye taşımak oldukça kolaydır. Her işlem için farklı model ve form seçeneklerinin yanında farklı renkler de sunulur. Silinmeye ve suya karşı dayanıklı Edding asetat kalem, yuvarlak uç formundadır. Görsel olarak diğer ürünler ile arasında bir fark izlenmese de işlevsel olarak daha niteliklidir. Diğer ürünler sınırlı yüzeyler üzerinde kullanım için uygunken bu, CD, cam, poşet gibi çeşitli madde yüzeylerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ilk kullanım ardından kısa süre kuruması beklenerek uzun süre kalıcılık sağlanır. Permanent mürekkepten üretildiği için kullanışlıdır. Birçok yüzeyden, alkol içerikli karışımlar ile silinebilir. Edding keçeli kalem çok fonksiyonlu kullanım alanı ile birçok müşteri tarafından tercih edilir. İhtiyaç listesi hazırlama, not tutma, taslak çizimleri gibi verimli çalışmalar sağlar. Çok çeşitli parlak renklerde su bazlı mürekkep, özel filtre sistemine sahip olması ile ışığa son derece dayanıklıdır. Farklı uçlar ve uç kalınlıkları ile çeşitli olarak üretilir. Çocuklar için de özel olarak üretilen ürün grubu vardır. Yüz boyama ürünlerinin kullanımlarında destekleyici nitelik taşır. 3 yaş üzeri çocukların kullanımına uygun bir şekilde tasarlanan ürünler geniş bir kullanım alanına dağılır. Ürünün uç kısmı içeri bastırılmaya uygun değildir. Uç kısmının sert darbeler ile uygulanmaya çalışılması kırılmaları meydana getirebilir. Su bazlı içeriği ile koyu ya da açık birçok renk seçeneğinde üretimi mevcuttur. Uç kısmında yer alan kaymaz kavrama alanı, el yorulmalarının önüne geçilmesine yardımcı olurken kolay kullanım sunar. Çalışma esnasında kıyafetlere bulaşması sonrasında 40°C sıcak su ile kıyafetin temizlenmesi halinde; renkler çoğu tekstil ürününden çıkar niteliğe sahiptir. Kapakları 3 güne kadar açık bırakıldığında kuruma olmadan işlev kaybetmez. Resim yapan birçok kişi Edding beyaz kalem kullanarak çalışmalarına görsel boyut kazandırır. Mürekkebin yazmadığı yüzeylerde tercih edilerek iş gücünü kolaylaştırır. Akrilik boyalar; kalıcılığı ve ortaya koyduğu sonuç yönünden etkileyici olsa da kimi zaman uygulama alanlarında istenilen sonuç elde edilemeyebilir. Özel markör form tasarımı, etki alanlarını çoğaltan etkili tarafta yer alır. Kontrollü bir akışa imkan veren valf sistemi ile ihtiyaç duyulan boya, yüzeye doğrudan uygulanabilir. Bu modelin opsiyonları arasında farklı renk mürekkep ve keçe uçlu ürünler de yer alır. Çeşitli ihtiyaçların karşılanması için etkili sonuçlar ortaya koyan Edding keçe uçlu kalem sanat atölyeleri, eğitim alanları, iş sahaları gibi farklı ortamlarda müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Trendyol sayfası ziyaret edilerek özel kullanımlar için pek çok ürün çözümleri ile ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz. Arama motoru üzerinden yapılacak olan filtreleme seçenekleri, istenilen renk, boyut, madde, adet içeriğinin kısa sürede listelenmesine yardımcı olur.

Edding porselen kalem, her türlü madde üzerinde kalıcı olarak kullanılamaz. İşlem sonrasında ısı ile sabitleme yapılacağı için çizim yapılacak maddenin yüksek sıcaklıklara dayanıklı formda olması gerekir. Isı ile sabitleme işleminden sonra rahat kullanım sağlanarak bulaşık makinesinde dahi yıkamaya uygun bir hal elde edilir. Esnek yapılı fırça ucu, ince ayrıntılar ya da geniş alan çizimlerinde kolayca kullanılabilir. Uygulama sırasında damlama ya da topaklanma gözlenmez. Çabuk kuruduğu için çalışma görseli dağılmaz. Yanlış işlemler, ısı ile sabitlemeden önce düzeltilebilir. Gıdalarla temas eden alanların boyanmaması tavsiye edilir. Edding ince uçlu kalem ile çalışmalar en uç noktalara kadar ayrıntılı olabilir. Detaylı çizimler odağı yüksek tutarken ekstra hayranlık uyandırır. Böylece çalışmalarınızda yüksek beğeni, hayranlık ve kalite yakalanmış olur. Edding akrilik, cd, silinmez kalem içeriğinde; kaliteli, pigmentli, su bazlı, farklı renk seçenekleri ile akrilik mürekkep kullanılır. Parlaklık, renk ve görsel efektler; etkileyici, yaratıcı uygulamalar oluşturulmasında yardımcı olur. Kullanılan renkler Edding permanent spreylerle uyum sağladığı için çalışmalara alternatif sağlar. Standart ürünler her yüzeyde kaliteli etki bırakmazken, bununla farklı yüzeylerde belirteç koymak mümkün hale gelir. Edding permanent kalem detay çalışmalarında, özenli kullanım ile etkileyici sonuçlar çıkarılmasına yardımcı olur. Ürünün rahat ve kolay kullanımı için kullanmaya başlamadan önce, kapak takılı iken markörü hızlı hareketler ile sallamak gerekir. Ardından kapağı çıkarıp uç kısmı aşağı gelecek şekilde sert yüzeye hafifçe bastırılır. Bu hareket; mürekkebin kolay hareket etmesine ve uç kısmında yoğunluk kalmamasını sağlar. Bu kullanım detayı ardından markör, rahatlıkla etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Markanın daha fazla modelini Trendyol üzerinden incelemek mümkündür. Birçok kişi için kalem koleksiyonu yapmak oldukça keyifli olduğu için çalışma masanızdaki yerleri kadar, sevdiklerinize de şık tasarımlı armağanlar seçmek rahatlatıcı bir harekettir. Farklı renk seçenekleri ve model çokluğu ile ihtiyacınıza göre inceleme yaparak alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz. Seçilen ürünlerin farklı materyallerle desteklenmesi, keyifli projeler oluşturulmasına da zemin hazırlar.

İnovatif Tasarımları ile Edding Kalem

İnovatif Tasarımları ile Edding Kalem

İnce uç tasarımlarının yanı sıra farklı opsiyonlar sunan Edding fırça uçlu kalem ile resim çalışmalarında fonksiyonel kolaylık sağlansa da proje çizimlerinde alternatif olarak da düşünülebilir. Bununla, yazı stillerinde farklı efektler de yakalanabilir. Böylece; proje başlıkları, tutulan günlük başlıkları, ders notlarının konu başlıkları gibi kullanımlar ekstra dikkat çekici hale getirilerek görsel güzellik kadar akılda kalıcılığı da arttırılır. Kalemler, pek çok alanda kullanım alanına sahiptir. İhtiyaca göre, Edding kalem seti tercih edilerek işlemlerin tek bir setle halledilmesi; kolaylık sağlarken konfor alanı oluşturur. Birbirini tamamlayıcı içeriğiyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. genellikle eğitim alanında tercih edilse de ofis ortamları veya farklı iş sahalarında da kendine yer bulur. Edding çizim, çamaşır, hobi kalemi özellikle tekstil alanında sağladığı kolaylıklar ile dikkat çeker. Farklı dokulara sahip olan kumaş yüzeylerinde, tasarımsal çizimler yapılarak; yıkansa dahi çıkmayan ya da deforme olmayan eserler ortaya konulabilir. Kokusuz ve su bazlı yapısı ile ürün içinde yer alan mürekkep ışığa dayanıklıdır. Etkili sonuçlar elde etmek için kumaşın boyanması ardından buharsız ütü ile boya sabitlenir. Sabitlenme sonrasında 60 derece sıcaklığa kadar dayanıklı bir hal alacağı için rahatlıkla yıkanabilir. Çeşitli renk seçenekleri geniş kullanım alanı sunar. Gözenekli dokuya sahip yüzeylerde kullanıldığı zaman etkili sonuç veren Edding jel, uçlu, renkli kalem özel yapılı mürekkepten üretilir.

Ana renklerin yanı sıra metalik renk kataloğu da sunar. Hassas dokulu yüzeylerde mürekkep bulaşması yaşanmadan, oldukça akıcı bir yazım stili ortaya konan ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Olası darbe ya da kırılmaların önüne geçmek adına ürünün uç kısmı metal bir maddeyle çevrelenirken şık bir tasarım da yakalanır. Küçük görünümlerinin altında oldukça etkili bir işlevsellik yatan ürünler, kimi zaman küçük bir çiziği kapatmak için kullanılırken; kimi zaman da oldukça büyük bir eserde tamamlayıcı faktör olarak yer alır. Edding metalik kalem farklı yüzeylerde kullanılabilirken, pürüzsüz yüzeylerde etkili sonuçlar doğurur. Özel günler için kullanılan davetiyeler üzerine isim yazmak için kullanılabileceği gibi dekorasyon fikirlerinizde şık bir tamamlayıcı görevi üstlenebilir. Koyu renk yüzeylerde kapatıcı etkisi yüksek olsa da açık renk, şeffaf yüzeyler üzerinde de etkili sonuçlar ortaya çıkar. Mor, yeşil, mavi, turuncu gibi birçok rengin metalik tonunu müşteriye sunan ürün, geniş kullanım alnına sahiptir. İçeriğindeki mürekkep, kullanım sırasında hafif bir koku hissettirse de çabuk kurur, dağılma yapmaz. Suya dayanıklı yapısı uzun süre kullanım sağladığı için çizim ya da işaretlemeler silinmez. Edding siyah kalem farklı uç tasarımları ile kullanım alanını genişletir. İnce uçlu modeliyle evrak işlemlerinde, uzun süreli yazı yazma faaliyetleri sırasında kâğıt üzerinde rahat bir yazı stili yakalanmasını sağlar. Bunun yanı sıra minimal, yuvarlak formlu, keçe uç kısmı ile farklı yüzeylerde çizim yapmak için kullanılabilir. Değiştirilebilir refile sahip Edding tükenmez kalem mürekkebin dağılmadan kâğıt üzerinde kalmasını sağlar. Bulaşma olmayacağı gibi yüzeyin arka kısmına da geçmez. Sürekli olarak evrak ve dosyalama yapan, manuel olarak dilekçe hazırlayan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilebilir. Edding grafik, simli, çıkmayan, doldurulabilir, çok amaçlı kalem eskiz defterleri için sıklıkla tercih edilir. İçeriğinde yer alan mürekkebin su bazlı olması etkili çizimler ortaya konmasını sağlar. Uç kısmının metal çerçeve ile kaplı olması, muhtemel kırılmaların önüne geçilmesini sağlar. Trendyol üzerinden ürün görsellerine ulaşabilir, detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Su Bazlı Pigment Mürekkep ile Edding Kalem

Su Bazlı Pigment Mürekkep ile Edding Kalem

Gerçekleşmesi istenen hedefler ya da seyahat planlaması için defter tutmak, azminizi canlı tutarken; gerçekleştirilen hedeflerin üzerine tik atmak ya da yaşanan maceraları hatırlatıcı notlar düşmek rahatlatıcı bir etki bırakır. Birbirinden farklı renk ve işlev farklılığı sunan Edding kalem çeşitleri ile defter yapraklarında farklı tasarımlar deneyebilirsiniz. İçeriğindeki mürekkep sayfa arkasına geçmeyeceği için deforme olmadan tüm yapraklar verimli şekilde kullanılabilir. Her türlü ihtiyaca göre yüksek kalitede ürünler ile çalışma alanları keyifli bir hal alır. DIY projelerinizi dikkat çekici bir hale getirmek için Edding simli kalem kullanabilirsiniz. Hem görsel tasarımıyla hem de kullanımlarınızda ortaya koyduğu parlak yazı stilleriyle çocukların dikkatini çeken bir üründür. Aktivitelerinize çocuklarınızı da dâhil ederek eğlenceli zamanlar geçirilebilir. Sarı, yeşil, mavi, pembe gibi geniş renk kataloğu sunar. Ofis ve okul ortamları için etkili kullanıma sahip Edding pilot kalem kaliteli yapısıyla uzun süreler kullanılabilir. Sürdürülebilirlik ve iş gücünü hızlandıran formu ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özel günler için hoş bir sürpriz olarak da armağan edilebilir. Uzun süreli kullanım için doldurulabilir kartuşlara uyumlu olarak üretilir. Edding metal, lastik, grafik, ahşap kalemi oldukça geniş bir kullanım alanı sunarak pek çok ihtiyacı karşılar niteliktedir. Mobilyalarınızın üzerinde bölgesel çizikler meydana geldiğinde güçlü bir kapatıcılık sunar. Böylece eşyalarınızda meydana gelen hasarlar küçük dokunuşlar ile kamufle edilebilir.

Geniş renk seçeneği ve su bazlı pigment mürekkebi ile farklı birçok yüzey üzerinde kullanılabilir. Pek çok ihtiyaca göre günlük hayatta geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşmak mümkündür. Müşteri yorumlarına göz atmanız alternatif kullanım alanları için de fikir almanızı sağlayabilir. Kalabalık bir aileye sahipseniz ya da kalabalık gruplar halinde yaşıyorsanız eşyalarınızın etiketlerine Edding fineliner kalem ile işaret koyabilir veya isim yazabilirsiniz. Bu şekilde eşyanızın kaybolması, karışması engellenir. Okul öncesi sınıflarda, öğrencilere düzenli bir ortam sunmak için her eşya kişiye göre ayırt edici şekilde işaretlenebilir. Bu yöntemle sahipsiz veya ortada bırakılan eşyalar yerine iade edilir. Bu yönüyle ürün, sınıf düzenini sağlama konusunda da etkili çözüm sunar. Sivri, yuvarlak, kesik uçlu seçenekleriyle Edding marker kalem her türlü ihtiyacınız için kullanılabilir. Kaliteli ve dayanıklı oluşuyla eğitim hayatınız boyunca uzun dönemler kullanımı mümkündür. Hayat tarzınız gereği sürekli olarak taşınıyorsanız, ya da kargo şirketinde, nakliye şirketinde, mobilya firmasında iş yapıyorsanız Edding koli, mobilya kalemi ile işlemlerinize etkili çözümler bulabilirsiniz. Fonksiyonel nitelikte olan bu ürün, kendisine tüm bunlara ek olarak da çeşitli kullanım alanları bulur. Nakliye işlemlerinizde eşyaların karışmaması adına kolilerinizin üzerine belirtici notlar ekleyebilirsiniz. Özel mürekkebi ile yazılarınız silinmeyeceği için işlerinizde karışıklık yaşamazsınız. Hobi olarak dekorasyon işlemleri yapmak hoşunuza gidiyorsa ya da mesleğiniz gereği cam sektöründe yer alıyorsanız Edding markör, cam, seramik kalemi ile işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Kurşun, uçlu, pastel, ya da tükenmezler ile cam yüzeyine işaret koyulamayacağı için bu ürünle tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Cam ölçüsü alırken kesim yapılacak bölgeyi işaretleyebilir veya siparişinizin nereye ait olduğunu karıştırmamak adına cam yüzeyine not ekleyebilirsiniz. Özel mürekkebi ile su ile temasta işaretleriniz hemen silinmez. Seramik yüzeylerde de ısıtma yapmadığınız sürece ardı ardına silme veya yıkama işlemleri sonrasında mürekkebin silinmesi mümkündür. Detaylı incelemelerinizi Trendyol üzerinden yapabilir ve her ürünün kullanım talimatına ürün açıklaması bölümünden ulaşabilirsiniz.