placeholder
"

Sharpie Kalem

" araması için 545 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder
Sharpie Fine Permanent Markör
HIZLI TESLİMAT
SharpieFine Permanent Markör
(3)
12 TL
Sepete Git

Sharpie Kalem Modelleri ile Renkli Çizimler

Sharpie kalem modelleri birden fazla özelliği ile öne çıkar ve pek çok alanda kullanılır. Uzun yıllardır tercih edilen kalem markalarından olan Sharpie kalemleri gün geçtikçe geliştirilmiş ve farklı çeşitleri ortaya çıkmıştır. Günümüzde kalemler oldukça yaygın şekilde kullanılır. Farklı renklere ve özelliklere sahip kalemler de ilgi görür. Okul araç gereçleri, ofis ürünleri gibi pek çok alanda yerini alır. Kağıt ve tahta gibi birden fazla pürüzsüz alanda bu kalem çeşitlerinin kullanılması mümkündür. Yazıların altını çizmek, gerekli alanları işaretlemek ve çizim yapmak gibi birden fazla amaç ile Sharpie kalemlerinin kullanımı mümkündür. Geniş bir ürün yelpazesi de bulunur. Kalem çeşitleri arasında markör kalemler öne çıkar. Fosforlu kalem olarak da bilinen bu ürün çeşitleri en sık tercih edilen kalemler arasındadır. Sharpie kalem seti modelleri de ürün yelpazesinin genişlemesine neden olur. Birden fazla kalem seti seçeneği bulunan Sharpie, bu özelliğe sahip kalemler arasında öncü marka haline gelmiştir. Sharpie fosforlu kalem çeşitleri yalnızca yazıları vurgulamak amacıyla değil farklı çizimlerin yaratılmasında da rol oynar. Ürün çeşitliliğine de giderek genişleten Sharpie, çarpıcı kalem renklerine sahip olması nedeni ile öncü kalem markaları arasında bulunur. Kullanım amacı ve alanı fark etmeksizin kalem modellerinden istenilen verimin alınabilmesi mümkün olur. Sharpie kalemlerin talep edilen ve ihtiyaç duyulan çeşitlerinin, etkin sonuçlara ulaşılabilmesi için doğru seçilmesi yeterlidir.

Sharpie Kalem Çeşitleri

Sharpie Kalem Çeşitleri

Sharpie kalem çeşitleri, kullanım özellikleri, rengi ve set halinde satışa sunulması gibi birden fazla duruma göre ayrılır. Kalem modelleri, set tasarımlarına göre de ayırabilir. Örnek vermek gerekirse Sharpie keçeli kalem modelleri set halinde satışa sunulur. Bu setler de kertenkele gözü, kaplumbağa ve gergedan gibi birçok farklı temaya sahip olabilir. Bu özelliği ile özellikle çocukların oldukça ilgisini çeker. Kalem çeşitleri set halinde bulunabilmesinin yanı sıra Sharpie marker kalem gibi kalem çeşitleri tekli halde de satışa sunulabilir. Sharpie kalem 4’lü çeşitleri de tercih edilen çeşitlerden biridir ve farklı tasarımlara sahip olabilir. Örneğin fine permanent 4’lü çeşitleri kalıcı ve hızlı kuruma gibi özellikleri ile çıkar. Bu kalem mürekkeplerinin hızlı kuruması çizimler sırasında kullanılması için bir sebeptir. Tasarımcılara bu özellik büyük bir avantaj sağlar. Bunun yanı sıra pastel renk tonlarına sahip olması nedeni ile de tercih edilir. Vurgu amacı ile kullanılan kalem renkleri daha belirgin renkler olması nedeni ile bu özellik farklılık yaratır. 4’lü kalem setlerinin yanı sıra Sharpie kalem 12’li, 24’lü gibi birden fazla çeşitre de bulunabilir. Çeşitlere göre de kalemlerin kullanımında farklılıklar oluşabilir. Sharpie kalem özellikleri, kalem çeşitlerine göre farklılaşabilse de tüm Sharpie kalemleri için geçerli olan önemli özellikler olur. Bu özellikler de Sharpie kalemleri diğer markalardan ayırmak için neden olarak görülür. Tüm Sharpie kalem çeşitleri suya dayanıklı olur. Bunun dışından hızlı kuruma özelliği ile kullanımında yaşanılabilecek sorunların önüne geçer. Kağıt üzerinde kullanımının yanı sıra taş, metal ve kumaş gibi alanlarda da bu kalemlerin rahatlıkla kullanılması mümkündür. Bu özelliği diğer markalardan ayrılması için yeterlidir. Ancak fark yaratan başka özellikleri de bulunur. Sharpie kalemlerin yapımında kullanılan mürekkep özellikleri nedeni ile çizimlerden ya da kullanımından sonra asla renklerde solma görülmez. Bu marka özelinde üretilen kalemlerin diğer bir özelliği ise klipsli kapaklara sahip olmasıdır. Bu özellik de kalemlerin kısa süre içinde kuruması ve solmasını önler. Sharpie kalem çeşitleri ve kalemlerin özellikleri ile daima öne çıkar.

Kalıcı ve Farklı Renk Çeşitleri Sharpie Kalemler

Kalıcı ve Farklı Renk Çeşitleri Sharpie Kalemler

Sharpie kalemler, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı şekilde tercih edilebilir. Farklı tercihler yapılabilmesi de Sharpie geniş ürün yelpazesi ile mümkün olur. Farklı renk seçenekleri ile öne çıkan Sharpie neon kalem modelleri de dikkat çeker. Neon kalemler diğer adıyla fosforlu kalemler dikkat çekici renk tonlarına sahiptir. Bu renkler genellikle turuncu, yeşil ve sarı gibi renk tonlarıdır. Bunun nedeni ise vurgu amacıyla kullanılmasıdır. Öğrenciler tarafından ders çalışırken veya ofiste işleri düzenleyen çalışanlar tarafından kullanılabilir. Neon kalem modellerinin tekli ya da çoklu satışlarını bulunabilir. Sharpie uv kalem modelleri de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kalem çeşitleri kalıcı ve farklı renk çeşitlerinin yanı sıra kalem ucu özellikleri ile de kullanılabilir. Bu durum da kalem seçiminde önemli bir unsurdur. Sharpie ince uçlu kalem ince çizimlere imkan tanıması ve kaliteli mürekkep özelliği ile tercih edilir. Farklı adetler de satışı bulunur. Sharpie ince uçlu kalem seti genellikle 4’lü olarak görülür. Ancak 12’li setlerin de bulunması mümkündür. 4’lü setlerde genellikle siyah, beyaz ve kırmızı gibi renkler bulunur. Kalem adetinin fazla olduğu setlerde ise renk çeşitliliği daha fazladır. Örneğin Sharpie kalem seti 30’lu çeşitlerinde 30 farklı renk bulunur ve bu da çeşitliliği arttırır. İhtiyaçlara göre de Sharpie kalem setleri arasında seçim yapılabilir. Günlük kullanım için temel renkler bulunan setler tercih edilirken çizim amacıyla renk çeşidinin fazla olduğu kalem setlerinin tercih edilmesi gerekir. Bu seçimler sırasında kalem özelliklerine de dikkat edilir.

Sharpie Kalem Fiyatları

Sharpie Kalem Fiyatları

Sharpie kalem modelleri ve özellikleri farklı unsurlara bağlı olarak değişir. Ürün yelpazesi içinde değerlendirildiği zaman kalem setleri, tekli kalem, kalem ucu özellikleri, renk, tasarım ve kullanım alanına göre farklar ortaya çıkar. Bu durum da model ve özellik çeşitliliğinin göstergesidir. Farklı çeşitlerinin yanı sıra Sharpie siyah kalem klasikleşmiş modeller de bulunur. Siyah kalemler tekli şekilde bulunabileceği gibi kalem setleri içerisinde de tekli olarak yer alabilir. Bunun dışında çift uçlu siyah kalem modeli de bulunur. İhtiyaçlara göre tercih edilebilir. Siyah kalem modellerinin yanı sıra Sharpie beyaz kalem de araştırılır. Sharpie kalemler temel renklerde tercih edilebilse de bu kalemler canlı ve farklı renk özellikleri ile tanınmış ve öne çıkmıştır. Bunun yanı sıra bu kalemlerin kıyafet, metal ve taş gibi farklı uygulama alanlarında da kullanılabilmesi Sharpie kalem modellerini vazgeçilmez kılmıştır. Diğer bir önemli özelliği ise farklı tasarımlara sahip kalem setleridir. Bu özelliğe sahip kalem setlerinin oldukça geniş çeşitliliğe sahip olması da önemlidir. Sharpie kalem seti 30-39;lu gibi oldukça fazla adette kalem setleri bulunur. Bu da geniş renk çeşitliliğin aynı üründe toplanmasını anlamına gelir. Bunun dışında bu kalem setlerinin farklı tasarımları da setlerin dikkat çekmesini sağlar. Sharpie kalem modelleri ve özelliklerinin yanı sıra fiyatlara da dikkat edilir ve araştırılır. Bu konuda da çeşitlilik görülür. Sharpie kalem fiyatları farklı konulardan etkilenerek değişebilir. Örnek vermek gerekirse Sharpie keçeli kalem seti ile ultra kalıcı özelliğe sahip set içerisinde kalem adeti fazla olan Sharpie marker setleri arasında fiyat farkı görülebilir. Bu konudan farklı olarak kalem çeşitlerinin sahip olduğu özellikler nedeni ile değişim görülmesi normaldir. Kalem kalıcılık özelliğinin, uç yapısının ve boyutunun farklı olması gibi nedenler ile fiyatlar da farklılık görülebilir.