Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sharpie Kalem

" araması için 393 sonuç listeleniyor
Sharpie Permanent Marker Siyah

SharpiePermanent Marker Siyah

(116)
Permanent Marker Siyah
74 TL
Sepete Git

Dayanıklı ve Hızlı Kuruyan Sharpie Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Sharpie kalem modelleri birden fazla özelliği ile öne çıkar ve pek çok alanda kullanılır. Uzun yıllardır tercih edilen markalardan olan Sharpie boya kalemi çeşitleri gün geçtikçe geliştirilmiş ve farklı çeşitleri ortaya çıkmıştır. Günümüzde kırtasiye malzemeleri oldukça yaygın şekilde kullanılır. Farklı renklere ve özelliklere sahip seçenekler de ilgi görür. Okul araç gereçleri, ofis ürünleri gibi pek çok alanda yerini alır. Kağıt ve tahta gibi birden fazla pürüzsüz alanda bu ürünlerin çeşitlerinin kullanılması mümkündür. Yazıların altını çizmek, gerekli alanları işaretlemek ve çizim yapmak gibi birden fazla amaç ile Sharpie tükenmez kalem kullanımı mümkündür. Geniş bir ürün yelpazesi de bulunur. Farklı seçenekler arasında markörler öne çıkar. Fosforlu olarak da bilinen bu ürün çeşitleri en sık tercih edilen modeller arasındadır. Sharpie kalem seti modelleri de ürün yelpazesinin genişlemesine neden olur. Birden fazla set seçeneği bulunan marka, farklı özelliğe sahip malzemeler arasında öncü marka haline gelmiştir. Sharpie fosforlu kalem çeşitleri yalnızca yazıları vurgulamak amacıyla değil farklı çizimlerin yaratılmasında da rol oynar. Ürün çeşitliliğine de giderek genişleten Sharpie, çarpıcı renklere sahip olması nedeni ile öncü kırtasiye markaları arasında bulunur. Kullanım amacı ve alanı fark etmeksizin modellerden istenilen verimin alınabilmesi mümkün olur. Sharpie ürünlerinin talep edilen ve ihtiyaç duyulan çeşitlerinin, etkin sonuçlara ulaşılabilmesi için doğru seçilmesi yeterlidir.

Kaliteli Sharpie Kalem Çeşitleri

Kaliteli Sharpie Kalem Çeşitleri

Ürün çeşitleri, kullanım özellikleri, rengi ve set halinde satışa sunulması gibi birden fazla duruma göre ayrılır. Modeller, set tasarımlarına göre de ayırabilir. Örnek vermek gerekirse keçeli olan seçenekler set halinde satışa sunulur. Bu setler de kertenkele gözü, kaplumbağa ve gergedan gibi birçok farklı temaya sahip olabilir. Bu özelliği ile özellikle çocukların oldukça ilgisini çeker. Ürünler set halinde bulunabilmesinin yanı sıra Sharpie marker kalem gibi tekli halde de satışa sunulabilir. Sharpie kalem 4’lü, 8’li çeşitleri de tercih edilen seçeneklerden biridir ve farklı tasarımlara sahip olabilir. Örneğin Sharpie permanent kalem 4’lü çeşitleri kalıcı ve hızlı kuruma gibi özellikleri ile çıkar. Ürünlerin mürekkeplerinin hızlı kuruması çizimler sırasında kullanılması için bir sebeptir. Tasarımcılara bu özellik büyük bir avantaj sağlar. Bunun yanı sıra pastel renk tonlarına sahip olması nedeni ile de tercih edilir. Vurgu amacı ile kullanılan baskın renkler daha belirgin renkler olması nedeni ile bu özellik farklılık yaratır. 4’lü setlerin yanı sıra Sharpie kalem 24’lü, 30’lu gibi birden fazla çeşitte de bulunabilir. Çeşitlere göre de malzemelerin kullanımında farklılıklar oluşabilir. Sharpie kalem özellikleri, modellere göre farklılaşabilse de tüm Sharpie jel kalemleri için geçerli olan önemli özellikler olur. Bu özellikler de bu modelleri diğer markalardan ayırmak için neden olarak görülür. Tüm Sharpie porselen kalemi çeşitleri suya dayanıklı olur. Bunun dışından hızlı kuruma özelliği ile kullanımında yaşanılabilecek sorunların önüne geçer. Kağıt üzerinde kullanımının yanı sıra taş, metal ve kumaş gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılması mümkündür. Bu özelliği diğer markalardan ayrılması için yeterlidir. Ancak fark yaratan başka özellikleri de bulunur. Sharpie tekstil kalemi yapımında kullanılan mürekkep özellikleri nedeni ile çizimlerden ya da kullanımından sonra asla renklerde solma görülmez. Bu marka özelinde tasarlanan kırtasiye malzemeleri diğer bir özelliği ise klipsli kapaklara sahip olmasıdır. Kaliteli özellikler sayesinde mürekkebin kısa süre içinde kuruması ve solmasını önler. Sharpie çift taraflı kalem çeşitleri ve özellikleri ile daima öne çıkar.

Farklı Renk Çeşitleri Sharpie Kalemler

Farklı Renk Çeşitleri Sharpie Kalemler

Markaya ait ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı şekilde tercih edilebilir. Farklı tercihler yapılabilmesi de Sharpie geniş ürün yelpazesi ile mümkün olur. Farklı renk seçenekleri ile öne çıkan Sharpie neon kalem modelleri de dikkat çeker. Neon modeller diğer adıyla fosforlu kalemler dikkat çekici renk tonlarına sahiptir. Bu renkler genellikle turuncu, yeşil ve sarı gibi renk tonlarıdır. Bunun nedeni ise vurgu amacıyla kullanılmasıdır. Öğrenciler tarafından ders çalışırken veya ofiste işleri düzenleyen çalışanlar tarafından kullanılabilir. Neon renkli modellerinin tekli ya da çoklu satışlarını bulunabilir. Sharpie UV kalem modelleri de müşteriler tarafından tercih edilir. Ürün çeşitleri kalıcı ve farklı renk çeşitlerinin yanı sıra uç özellikleri ile de kullanılabilir. Bu durum da ürün seçiminde önemli bir unsurdur. Sharpie ince uçlu, kalın uçlu, fırça uçlu kalem seçenekler kaliteli mürekkep özelliği ile tercih edilir. Farklı adetler de satışı bulunur. Sharpie uçlu kalem seti genellikle 4’lü olarak görülür. Ancak 12’li setlerin de bulunması mümkündür. 4’lü setler içerisinde genellikle siyah, beyaz ve kırmızı gibi renkler bulunur. Parça adetinin fazla olduğu setlerde ise renk çeşitliliği daha fazladır. Örneğin takımların 30’lu çeşitlerinde 30 farklı renk bulunur ve bu da çeşitliliği arttırır. İhtiyaçlara göre de farklı setler arasında seçim yapılabilir. Günlük kullanım için temel renkler bulunan setler tercih edilirken çizim amacıyla renk çeşidinin fazla olduğu setlerin tercih edilmesi gerekir. Bu seçimler sırasında ürün özelliklerine de dikkat edilir.

Avantajlı Sharpie Kalem Fiyatları

Avantajlı Sharpie Kalem Fiyatları

Markaya ait olan tasarımlar farklı unsurlara bağlı olarak değişir. Ürün yelpazesi içinde değerlendirildiği zaman set halinde ya da tekli olması gibi, renk, tasarım ve kullanım alanına göre farklar ortaya çıkar. Bu durum da model ve özellik çeşitliliğinin göstergesidir. Farklı çeşitlerinin yanı sıra Sharpie siyah kalem klasikleşmiş modeller de bulunur. Sharpie kalem tekli şekilde bulunabileceği gibi setler içerisinde de tekli olarak yer alabilir. Bunun dışında çift uçlu siyah modeller de bulunur. İhtiyaçlara göre tercih edilebilir. Siyah modellerin yanı sıra beyaz renkli olanlar da araştırılır. Sharpie kumaş kalemi temel renklerde tercih edilebilse de bu ürünler canlı ve farklı renk özellikleri ile tanınmış ve öne çıkmıştır. Bunun yanı sıra bu kalemlerin kıyafet, metal ve taş gibi farklı uygulama alanlarında da kullanılabilmesi Sharpie metalik kalem modellerini vazgeçilmez kılmıştır. Diğer bir önemli özelliği ise farklı tasarımlara sahip olan setlerdir. Kaliteli özelliğiyle ön plana çıkan seçeneklerin oldukça geniş çeşitliliğe sahip olması da önemlidir. Sharpie renkli kalem seti 30-39;lu gibi oldukça fazla adette set alternatifleri bulunur. Bu da geniş renk çeşitliliğin aynı üründe toplanmasını anlamına gelir. Ayrıca takım halinde olan seçeneklerin farklı tasarımları da setlerin dikkat çekmesini sağlar. Sharpie kalem Türkiye modelleri ve özelliklerinin yanı sıra fiyatlara da dikkat edilir ve araştırılır. Bu konuda da çeşitlilik görülür. Sharpie kalem fiyatları farklı konulardan etkilenerek değişebilir. Örnek vermek gerekirse Sharpie keçeli kalem seti ile ultra kalıcı özelliğe sahip set içerisinde parça adeti fazla olan Sharpie marker setleri arasında fiyat farkı görülebilir. Bu konudan farklı olarak kalem çeşitlerinin sahip olduğu özellikler nedeni ile değişim görülmesi normaldir. Kalem kalıcılık özelliğinin, uç yapısının ve boyutunun farklı olması gibi nedenler ile fiyatlar da farklılık görülebilir. Sharpie kalem satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.