placeholder
"

Keçeli Kalem

" araması için 13149 sonuç listeleniyor
Faber Castell Keçeli Kalem 12 Renk
Faber CastellKeçeli Kalem 12 Renk
(4818)
Keçeli Kalem 12 Renk
24,45 TL
Sepete Git

Keçeli kalem

Keçeli Kalem

İspirtolu keçeli kalem olarak da bilinen keçeli kalem her yaştan insanın hayatında ayrı bir yer tutuyor. Çok çeşitli özelliklerde piyasaya sunulan rengarenk keçeli ürün setleri öğrencilerden profesyonel sanatçılara, hobiseverlerden ofiste canı sıkılanlara, küçük çocuklardan sanatla vakit geçiren emeklilere kadar pek çok kişi tarafından yaygın olarak kullanılıyor. Kalın uçlu, silinebilir, kalıcı, su bazlı, yumuşak uçlu keçeli kalem gibi farklı özelliklerle satışa sunulan bu ürünleri dünyaca ünlü markaların güvencesiyle Trendyol'da bulabilir, uygun fiyat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Setler

Keçeli kalem fiyatları modele göre değişiyor. Keçeli kalem seti içindeki ürün sayısı çeşitlilik gösteriyor. Resim yapmaya yeni başlamış küçük bir çocuğa 12'li keçeli kalem veya 24'lü keçeli kalem yeterli olurken, resimle profesyonel olarak uğraşan bir yetişkinin daha fazla renk seçeneğine ihtiyacı oluyor. Bu durumda setler 18'li, 32'li, 36'lı, 48'li, 50'li, 60'lı, 80'li ve 100'lü keçeli kalem olarak tercih edilebiliyor. Trendyol'da dünyaca ünlü, güvenilir markaların farklı içerikli setlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Küçük bir çocuğunuz varsa, bir yandan yaratıcılığını özgürce ortaya çıkarsın isterken bir yandan da evde önüne gelen her yeri boyamasından çekinebilirsiniz. Yıkanabilir keçeli boya kalemi toksik madde içermiyor ve su ve sabunla ciltten kolayca temizlenebiliyor. Su bazlı olan bu tip ürünler 40 derecede yıkandığında tekstillerden zahmetsizce çıkıyor. Çocuğunuz için alternatif bir seçenek arıyorsanız, eğlenceli keçeli kalem 50'li seti tercih edebilirsiniz. 50 renk keçeli kalem özellikleri arasında kullanışlı kapaklar da bulunuyor. Kapakları birbirinin içine geçebildiği için hem boya kalemi hem oyuncak işlevi görüyor. Çocuklar için en uygun ürünler keçeli kalem 12'li, 24'lü veya daha fazla renk seçeneği istenirse keçeli kalem seti 60'lı olarak tercih edilebilir.

Eğer çocuğunuz çok küçükse, bebekler için keçeli kalem doğru seçim oluyor. Bebeklere özel olarak üretilen bu setler, hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri sayesinde 1 yaş ve üzeri çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlıyor. Sevimli suratlardan oluşan kapakları ile çocuğunuzun eğlencesine eğlence katıyor. Ayrıca çocuk sağlığına zararlı madde içermiyor ve süper yıkanabilirlik özelliğiyle ciltten ve kıyafetlerden kolayca temizlenebiliyor. Bebeğiniz için mühürlü keçeli kalem de keyifli bir seçenek olabilir. Bu ürünlerle her yaştan çocuk kağıda uğur böceği, kalp, yonca, yıldız gibi rengarenk şekiller çıkarabiliyor. Hem eğleniyor hem öğreniyor.

Kokulu, Simli, Mini Keçeli Kalem

Güzel kokulu keçeli kalem kırtasiye ürünlerini seviyorsanız çikolata, şeftali, muz, üzüm, çilek gibi farklı aromalara sahip kokulu keçeli kalem setlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler her bir aroma boyanın rengi ile uyumlu olacak şekilde üretiliyor. Aromaları herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmıyor, çünkü doğal esanslardan seçiliyor. Kapakların üzerinde bulunan özel tasarlanmış delikler sayesinde içindeki mürekkep kuruma yapmıyor ve yıkanabilir özelliği sayesinde ciltten ve kumaşlardan rahatça çıkabiliyor.

Okuduklarınızın altını çizmek veya işaretleme yapmak için mini keçeli fosforlu kalem setlerini kullanabilirsiniz. Canlı ve parlak renklere sahip bu ürünlerle dilediğiniz yeri işaretleyerek renklendirebilir, hatırlamanız gerekenlerin yerini kolayca bulabilirsiniz. Mini keçeli modellerin oje şeklinde olanları da bulunabiliyor.

Göz alıcı simli keçeli kalem setleri ise, yazıp çizmekle yetinmeyip bir de süslemek isteyenler için Trendyol'da yer alıyor. Bilinen hemen hemen tüm markaların ürün seçenekleri arasında yer verdiği bu eğlenceli ürünler ile hem büyükler hem çocuklar yaratıcılıklarına parlaklık katıyor. Simli keçeli tarzdaki ürünler su bazlı oldukları için kolayca temizlenebiliyor. Ayrıca siyah kağıt üzerinde etkili sonuç veriyor.

İşin Uzmanları İçin Profesyonel Keçeli Kalem

Profesyonel olarak yazı yazarken ya da çizim yaparken amacınıza uygun keçeli kalem modelleri tercih etmeniz işinizi kolaylaştırıyor ve size zaman kazandırıyor. Bu tip çalışmalarda çoğunlukla siyah ince uçlu keçeli kalem seti kullanılıyor. İnce keçeli kalem seti detay ağırlıklı çizim çalışmaları için uygun olurken, kalın uçlu olanlar işaretleme yapmak için tercih ediliyor. Trendyol'da çift uçlu keçeli kalem, gri kalın keçeli kalem gibi çok çeşitli profesyonel, renkli keçeli kalem setlerini de bulabilirsiniz. Teknik çizim yapıyorsanız, 0.05 ila 0.8 arasında dereceli uç seçenekleri sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu setleri ayrıca, grafik tasarım çalışmalarında, kart üzerine yazımda da kullanabilirsiniz. Genel çizimleriniz için hem ince hem kalın uç seçeneği sunan çift taraflı keçeli kalem, ince uçlu renkli keçeli kalem boyası gibi seçeneklere göz atabilir, kendinize en uygun ürüne rahatça ulaşabilirsiniz. Kalıcı olmasını istediğiniz çalışmalarınız için silinmeyen keçeli kalem doğru seçim olacaktır. Profesyonel çalışmalarınız için uzman markaların ürünlerini özellikle inceleyebilirsiniz.

Keçeli kalemler; çok sayıda renk alternatifi, altıgen tasarımı, uzun süre kapağı açık şekilde kurumadan kullanılabilme özelliği ile tüm dünyada milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. İşaretleme amaçlı ürünlerde kült haline gelmiş fosforlu keçeli ürünlerin yanı sıra klasikleşmiş setleri de Trendyol'da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Fosforlu ürünlerin pastel tonlu setlerine de göz atabilirsiniz. 6 neon renk dahil 47 renk seçeneğine sahip modelleri Trendyol'dan farklı setler halinde satın alabilir, Avrupa'nın en çok tercih edilen ürünlerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğlenceli Keçeli Kalem Modelleri

Hobi ve eğlence amaçlı kullanılabilecek ürünler için en iyi tercihler arasında özel kutu tasarımlı keçeli kalem setleri bulunuyor. Bu setler hazine sandığı, seyahat bavulu, teneke kamyon gibi eğlenceli şekillere sahip kutularda satışa sunuluyor. Boyamaya hazır tuval ile birlikte satılan seti de inceleyebilirsiniz. Bu tipteki alternatif seçenekler için kağıda eğlenceli damgalar basmayı sağlayan mühürlü keçeli kalem setlerine göz atabilirsiniz. Bu ürünleri resim fırçası gibi kullanmak isterseniz fırça uçlu setleri tercih edebilirsiniz. Renk değiştiren sihirli keçeli yazım araçları da eğlence amaçlı olarak tercih ediliyor. Bu setlerin içinden renklilerin yanı sıra bir de özel beyaz renkliler de çıkıyor. Boyanan yüzeyin üzerinden beyaz kalem ile geçildiğinde mevcut renkler değişebiliyor ve yeni renkler elde edilebiliyor. Dünyaca ünlü markaların bu türdeki ürünlerine Trendyol avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Dünyanın dört yanında her yaştan insanın beğenisini kazanan keçeli yazım araçları her tür yüzeyi kalıcı olarak boyayabiliyor. Kumaş ayakkabınızı rengarenk desenlerle bambaşka bir ayakkabıya dönüştürebiliyor, saksılarınıza motifler çizebiliyor, dekoratif vazolar yapabiliyor, seramik eşyalarınızı boyayabiliyorsunuz. Dilerseniz bardaklarınızı, kavanozlarınızı, yastık kılıflarınızı, kısaca aklınıza gelen her şeyi baştan yaratabiliyorsunuz. Setlerde işlevsellik seçeneği sunan kalın ve ince uçlu keçeli kalemler bir arada bulunuyor. Yaratıcılığınızı daha ileri boyuta taşımak isterseniz metalik setlere de göz atabilirsiniz. Capcanlı renkleriyle çok beğenilen modeller çocuklara da hitap ediyor. Çocuğunuzu okul çantasına, defter kap kağıtlarına kendi desenlerini çizmeye teşvik edebilir, evdeki saksı, cam bardak gibi malzemeleri boyayarak yeni bir hale dönüştürebilirsiniz. Ürünlerin cilt üzerinde kullanılması önerilmiyor. Tüm modeller en avantajlı fiyatlarla Trendyol'da sizi bekliyor.

Bebekler İçin Keçeli Kalem Setleri

Bebekler belli bir yaşa kadar ellerine geçirdikleri her şeyi ağızlarına sokabiliyorlar. Ayrıca hassas ciltlerine de özen göstermek gerekiyor. Dolayısıyla iş çizim ve boyama yapmaya gelince onlara özel olarak üretilen modeller devreye giriyor. Çok sıkı dermatolojik testlerden geçen bebek keçeli kalem setlerinin mürekkepleri gıda boyasından yapılıyor ve toksik madde içermiyor. 1 yaşından itibaren güvenle kullanılabilen bu özel ürünler aynı zamanda ergonomik tasarımları sayesinde bebekler tarafından kolay kavranabiliyor. Mürekkepleri su ile yıkandığında ciltten kolayca çıkabiliyor. Alerjik reaksiyona sebep olmuyor. Bebeklerin dikkatini sadece renklerle değil, sevimli kapak ve gövde desenleriyle de çekiyor. Bu ürün grubunda en iyi seçenekler için bebek ve çocuklara özel, eğlenceli ürünleriyle öne çıkan markaların setlerini inceleyebilirsiniz.

Keçeli Kalem Çeşitleri

Piyasada pek çok kaliteli keçeli kalem türü bulunuyor. Amacınıza en uygun olana karar verebilmeniz veya birine keçeli kalem önerisi yaparken isabetli tavsiyelerde bulunmanız için bu ürünlerin özelliklerine ve kullanım amaçlarına tek tek göz atmak faydalı olabilir.

İnce Keçeli Kalem: Genellikle sanatçılar tarafından çizim amaçlı kullanılan ve Fine Liner grubu olarak bilinen bu ürünler detaylı çizim ve illüstrasyon yapmak için ideal oluyor. Ayrıca cetvel ve şablonla kullanıldığında da iyi sonuç veriyor. Suya ve solmaya karşı dayanıklı olan bu ürünlerin uç kalınlıkları 0.1 ila 0.8 arasında değişiyor. Dünyaca ünlü pek çok markanın yüksek kaliteli ürünleri resim, kaligrafi, illüstrasyon, teknik çizim gibi alanlarda üretim yapanlar tarafından tercih ediliyor.

Kalın Uçlu Keçeli Kalem: Kağıt yüzeyinde daha kapsamlı çizim yapma, geniş alanları daha hızlı boyama, işaretleme gibi amaçlarla bu modeli kullanabilirsiniz. Zengin renk seçenekleriyle satışa sunulan ve genellikle 2,5 mm ve üzeri uç kalınlığına sahip bu ürünler çocuklar için de sıklıkla tercih ediliyor. Bu tip ürünlerin seçiminde mürekkebinin çabuk kuruma özelliğine dikkat etmek gerekiyor.

Çift Taraflı Keçeli Kalem: Bir tarafı ince, bir tarafı kalın uçlu olan bu ürünlerle iki işleve aynı anda sahip olabilirsiniz. Yanınızda taşımak için son derece pratik olan bu ürünler hem işaretleme hem yazma ve çizim için kullanılabiliyor, ayrıca klasik ve neon renkler içeren setler halinde de sunuluyor.

Fosforlu Keçeli Kalem: Genellikle hatırlatma amaçlı işaretleme yapmak için tercih edilen pembe, yeşil, mor keçeli fosforlu kalem gibi ürünler göz alıcı renklerde satışa sunuluyor. Parlaklık sevenler için metalik altın, gümüş gibi renk seçenekleri de bulunuyor. Bu türlerin kesik uç tasarımı, taşırmadan işaretleme kolaylığı sağlıyor. Fosforlu setler öğrenmeyi de kolaylaştırıyor.

Yıkanabilir Keçeli Kalem: Bu tip seçenekler daha çok bebekler ve çocuklar için tercih ediliyor. Süper Yıkanabilir olanlar tenden sabun kullanmaya gerek kalmadan yalnızca suyla çıkarılabilirken, yıkanabilir olanlar su ve sabun kullanmayı gerektiriyor. Bu ürünler toksik olmayan maddeden üretiliyor ve çocuk sağlığına zararlı madde içermiyor. Dünyaca ünlü markaların ürettiği kaliteli setlerin içlerinde bulunan boyalar yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendiriliyor. Böylece bebekler ağzına soktuğunda herhangi bir risk oluşturmuyor. Kıyafetlerde kalan izler de zahmetsizce temizlenebiliyor.

Silinebilir Keçeli Kalem: Bu ürünlerin set içeriğinde maksimum kapatıcılık özelliğine sahip beyaz kalem bulunuyor. Özel mürekkep yapısı sayesinde, bu modeller ile üzerinden geçildiğinde silinebiliyor. Çocuklar boyadıkları alanın üzerini kapatabiliyor, ya da beyaz renkte desenler ekleyerek hayal güçlerini bir adım öteye taşıyabiliyor. Silinebilir keçeli ürünler su bazlı ve yıkanabilme özelliğine sahip bulunuyor.

Su Bazlı Keçeli Kalem: İçerisindeki su bazlı mürekkep sayesinde boya ciltten ve kumaş, parke gibi yüzeylerden su ve sabun yardımıyla kolayca çıkabiliyor. Su bazlı mürekkep çizim ve boyama sırasında yumuşaklık sağlıyor, çabuk kuruyor.

Beyaz Keçeli Kalem: Koyu renkli, özellikle siyah kağıt üzerinde gerçekleştirilen çizim ve kaligrafi çalışmaları için kullanılıyor. Davetiye, tebrik kartı, anı albümü gibi özel malzemelere detay eklemek için de tercih ediliyor.

Siyah Keçeli Kalem: Markör tipteki, yuvarlak uçlu siyah modeller ile kâğıt, karton, metal, plastik ve cam gibi pek çok malzeme üzerinde işaretleme yapılabiliyor ve yazı yazılabiliyor. Bu araçlar beyaz okul tahtalarında kullanılıyor. Çabuk kuruyan, kalıcı mürekkep içeriyor.

Simli Keçeli Kalem: Çocuklar ve estetiğe meraklı büyükler tarafından çokça tercih edilen simli ürünler resimleri süslemek ve yaratıcı efektler eklemekte kullanılıyor. Hayal gücünü harekete geçiren parlak renkleriyle okulda, anaokullarında, evde, ofiste, dilediğiniz her yerde hayata renk katan bu ürünler, su bazlı oldukları için çoğu kıyafetten 40 derecelik yıkama programında çıkabiliyor.

Fırça Uçlu Keçeli Kalem: Bu tip modellerin ucu suluboya fırçasından esinlenilerek tasarlanıyor. Ekstra esnek yumuşak fırça uç, bastırıldığında eski şeklini alabiliyor. Çizim ve boyama yaparken kendini minik bir ressam gibi hissetmek isteyen çocuklar için çok iyi bir seçenek olabiliyor.

Üçgen Keçeli Kalem: Bu tipteki ürünler adını üçgen şeklindeki uç ve gövde tasarımından alıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay tutuş, yazma ve çizim imkanı sunuyor. Su bazlı olduğu için yıkandığında çoğu tekstilden kolayca çıkabiliyor. İnce detaylı çizimler yapmak için tercih ediliyor.

Mühürlü Keçeli Kalem: Çocuğunuzun dünyasına yenilik katmak istiyorsanız bu ürünlere göz atabilirsiniz. Mühürlü modellerin ucunda birbirinden sevimli, rengarenk motifler bulunuyor. Kalp, gülen yüz, yıldız, çiçek gibi motifler çocukları eğlendirirken aynı zamanda nesneleri öğretme işlevi de görüyor.

Ten Rengi Keçeli Kalem: Özellikle insan veya hayvan figürleri çizerken cilt tonlaması yapmak için kullanılıyor.

Gri Keçeli Kalem: Genel ve teknik çizim, taslak çizimi, yazma işlevleri için tercih ediliyor. Cetvel ve şablonla da rahatlıkla kullanılabiliyor. Açık griden fümeye kadar çeşitli ton aralıklarında bulunabiliyor.

Kokulu Keçeli Kalem: Bu tarz ürünler boyama yaparken etrafa hoş koku yaydığı için tercih ediliyor. Kokuları doğal esanslardan elde edilen meyve aromalarından geliyor. Aromanın kokusu ile boyanın rengi uyumlu oluyor.

Geniş Kullanım Alanları

Keçeli yazım ürünleri canlı ve kalıcı renklere sahip oldukları için çizim ve boyama işlerinde ilk sırada tercih ediliyor. Bu modeller, keçeli kalem kalın uçlu ve keçeli kalem ince uçlu olarak iki ana kategoriye ayrılıyor. Özellikle okullarda resim derslerinde sıklıkla kullanılıyor. Son yıllarda özellikle mandala boyamada, ince detayları rahatça boyamaya olanak verdiği için sıkça tercih ediliyor. Keçeli ürünler grafik tasarım, poster yapımı, karikatür boyama, mimari çizim gibi alanlarda da işlevselliğiyle öne çıkıyor. Detaylı çizimlerde konfor ve keskinlik sunuyor. Kitap sayfası, belge, not kağıdı gibi yüzeylerde yazma ve işaretleme yapmayı sağlayarak akılda kalması gereken noktaların kolayca hatırlanmasını sağlıyor. Hata ve yanlış yapma riskini azaltıyor. Bu özellikleri sebebiyle özellikle ofislerde yaygın olarak kullanılıyor. Büyük keçeli kalem türleri geniş yüzeylerde işaretleme yaparken kolaylık sağlarken, küçük olanlar daha küçük alanlar için uygun bulunuyor. Farklı uç tasarımı ve zengin renk seçenekleriyle hobi amaçlı çalışmalarda yaratıcılığın sınırlarını genişleten araçlar, sanatçılar tarafından da çok seviliyor. Kaligrafi çalışmaları için özel tasarlanmış kesik uçlu çeşitleri ile yazı çalışmaları daha keyifli hale geliyor. Keçeli yazım araçları çift taraflı olarak da bulunabiliyor. Bu özellikteki ürünler çoklu işlevsellikleri sebebiyle pek çok alanda tercih ediliyor. Keçeli kalem seti fiyatları özelliklerine ve set içindeki renk sayısına göre değişiklik gösteriyor.

Tüm dünyada en çok tercih edilen kırtasiye ürünlerinden biri olan keçeli kalemler renk seçeneklerinde, yaratıcılıkta ve işlevsellikte sınır tanımıyor. Geniş yelpazede kullanım alanına sahip setleri en avantajlı keçeli kalem fiyatları ile Trendyol'da bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü markalar, her yaşa ve amaca uygun yüksek kaliteli ürünleriyle incelemeniz için sizi bekliyor!