Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Gümüş Kalem

" araması için 778 sonuç listeleniyor
Ellen Diamond Tükenmez Kalem

EllenDiamond Tükenmez Kalem

57,99 TL
Sepete Git

Dikkat Çekici Gümüş Kalemler Trendyol’da

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünlerden biri gümüş kalem modelleridir. Unutulmaması gereken şeyleri not alırken ihtiyaç duyulan bu araçlar, farklı modellere sahiptir. Modeller arasında fark yaratan türler de yer alır. Bu ürün zarif görünümünün yanı sıra kullanışlı olmasıyla da dikkatleri çeker. Farklı fonksiyonlarla sunulan tasarımların kendi içinde de çeşitlere ayrılır. Bunlardan birisi özellikle iş alanında sıklıkla tercih edilen gümüş dolma kalem çeşididir. Sahip olduğu ince uç sayesinde yazılarınız daha okunaklı ve zarif bir görünüme sahip olur. Kolay tutulabilen gümüş kalem online tasarımları, müşterilerin bu ürünü tercih etme sebeplerinin başında yer alır. Trendyol’dan inceleyerek tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz gümüş kalem satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Gümüş Kalem Online Çeşitleri

Kullanışlı Gümüş Kalem Online Çeşitleri

Müşterinin sıklıkla ihtiyaç duyduğu ürünlerden birisi olan 925 ayar gümüş kalem, rengiyle öne çıkmayı başarır. Farklı modellere sahip olan bu ürün, özellikle öğrencilerin çok fazla kullandığı gümüş uçlu kalem alternatifine de sahiptir. Test çözerken, ders çalışırken öğrencilere büyük kolaylık sağlayan bu modelin sahip olduğu gövde kısmı kullanım kolaylığını artırır. Böylece eliniz yorulmadan ders çalışabilir, test çözebilirsiniz. Bir diğer alternatif olan gümüş simli kalem canlı renkleri seven kişiler için birebirdir. Gümüş mürekkepli kalem, içinde alan simler bir yandan yazıyı daha fazla ön plana çıkarırken diğer yandan canlı ve eğlenceli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kutuda yer alması da ürünün tercih edilme sebeplerinden birisidir. Günlük işleri hallederken gümüş tükenmez kalem diğer çeşitlere göre daha çok tercih edilir. Klasik ve dikkat çekici rengi ile kullananların beğenisini kazanır. Kullanım kolaylığının yanı sıra uzun ömürlü olması beğenileri toplamasını sağlayan nedenlerden bir diğeridir. Daha farklı bir model tercih etmeyi isterseniz gümüş jel kalem çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Gümüş Kalem Tavsiyeleri

Beğeni Kazanan Gümüş Kalem Tavsiyeleri

Gösterişli tasarımlardan hoşlanan müşteriler gümüş oyma kalemi alternatiflerini sıklıkla tercih ederler. Bu alternatif deri kaplı olduğu için tutması da oldukça kolaydır. Gümüş kalem modelleri, stil sahibi bir görünüm yaratır. Böylece ortamlarda beğenileri toplamanız sizin için daha kolay olur. Kablo ve elektrik gerektiren işlerle uğraşan kişiler için gümüş iletken kalem sıklıkla tavsiye edilir. Bu ürün sayesinde devre oluşturmanız oldukça rahat bir hal alır. Karton, kağıt gibi yüzeylerde kolaylıkla kullanabileceğiniz iletken modeller, elektrik akımına yardımcı olur. Gümüş devre kalemi ile kesiksiz bir şekilde istediğiniz gibi devre çizebilirsiniz. Çizimi gerçekleştirirken kopukluk oluşursa tekrar üzerinden geçebilirsiniz. Gümüş yazan kalem kullanmadan önce çalkalanması önerilir. İçinde yer alan boya iletken özelliğe sahiptir ve bu sayede akış sağlanır. Yazarken hafif bir şekilde bastırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun gümüş kalem tavsiye ve önerilerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Gümüş Kalem Fiyatları

Bütçe Dostu Gümüş Kalem Fiyatları

Farklı pek çok ürün içerisinden ihtiyaçlarınızı belirlerken tercihleriniz ön planlı olur. Gümüş renk kalem çeşidinin dış kaplaması parlak, boyası ise kırmızı, sarı, mavi gibi çeşitlilikler gösterebilir. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun gümüş kaplama kalem seçimleri yapabilirsiniz. Canlı ve eğlenceli görünümler seven müşteriler bu modellerden tercih edebilirler. Böylece çiziminiz daha estetik durur. Dilerseniz gümüş nitrat kalem alternatiflerine de göz atabilirsiniz. Trendyol’da birçok ürün çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Aynı zamanda gümüş kalem fiyatları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlar her bütçeye hitap edecek şekildedir. Bu sayede her müşteri dilediği alternatiften kolayca satın alabilir. Dilerseniz satın almadan önce gümüş kalem yorum kısmına göz atabilir, ürün hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece sizin için doğru olan ürünü zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz.