"

Beyaz Kalem

" araması için 8498 sonuç listeleniyor
Logon uçlu kalem emoji
Logonuçlu kalem emoji
39,99 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git

Kullanışlı Beyaz Kalemler Trendyol’da!

Beyaz zemin üzerine çizim yapmak ya da yazı yazmak kadar koyu renkli zemin üzerine beyaz renkli ürünlerin kullanılması da gerekebilir. Alışılmış renkli ürünlerin aksine beyaz kalem temiz bitişli çalışmalar elde etmenize yardımcı olur. Özellikle mat bir siyah zemin üzerine uygulandığında estetik sonuçlar ortaya çıkarabilir. Ürünün yumuşak dokusu kolay temizlenebilir özellikleri kullanım için elverişlidir. Beyaz marker kalem, net ve parlak görünümü sayesinde farklılık arayışında olanlar için uygun bir alternatif olabilir. Beyaz kalem çizim yaparken veya yazı yazarken çeşitli formlara sahip yapısı ile size kolaylık sağlar. Çalışmalarında nemli bitişli görünümleri severler için beyaz jel kalem oldukça uygun bir seçenek oluşturur. Kuru ve mat bitişli görünümlerden hoşlananlar için jelsiz ürünler daha kullanışlı bir tercih olabilir. Eşya tadilatında kullanılan bazı pratik ürünler de vardır. Günlük hayatta sıkça kullanılan yüzeylerdeki deforme olmuş bölgelere beyaz eşya çizik giderici kalem uygulanabilir. Bu ürünler ahşap mobilya, pencere çerçeveleri, parke gibi yüzeylerde etkili sonuç gösterir. Amacınıza uygun çeşitli modellerdeki ürünlere Trendyol ayrıcalığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Beyaz Kalem Çeşitleri

Birbirinden Kullanışlı Beyaz Kalem Çeşitleri

Kolay taşınabilir olması beyaz mürekkepli kalem için kullanışlı bir özelliktir. Zarif ve temiz duruşu sayesinde iş hayatınızda size özel hissettir. Çevirmeli otomatik mekanizması estetik tasarımı ile birleştiğinde farklı bir deneyim yaşamanızı mümkün kılar. Siyah zemin üzerine çizim yapması gerekenler için beyaz keçeli kalem öncelikli alternatifler arasında yer alır. Su bazlı mürekkepten oluşan ürün, dayanıklı ve parlak rengiyle çizimlerinize yeni bir soluk katabilir. Beyaz tüylü kalem, şıklığından ödün vermeyen yakınlarınıza hediye olarak sunabileceğiniz bir seçenek olabilir. Özellikle yeni işe başlayan kişilere olumlu enerji verilebilecek kalıcı bir armağandır. Nikah gibi önemli organizasyonlarda konsepte uyması için de tercih edilebilir. Çeşitli organizasyonlar için hazırlanan koyu renkli davetiyeler için beyaz yazan kurşun kalem kullanabilirsiniz. Beyaz ışık kalem ürünlerini de değerlendirebilirsiniz. Parlak ve temiz rengi sayesinde size estetik bir görüntü sunar. Tercih edeceğiniz modele göre uygun fiyatlı ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Beyaz Kalem Fiyatları

Beyaz Kalem Fiyatları

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren beyaz renkli kalem, özelliklerine göre sınıflandırılır. Beyaz dolma kalem, özel kutusu ile hediye ve muhafaza edilebilir. Suyun dağıtma ve yoğun güneş ışığının soldurma etkilerine karşı dayanıklıdır. Proje sunumlarında ya da ders anlatırken beyaz tahta kalem size keyifli bir deneyim sunar. Kolay kavranabilen tasarımı ve dış yüzey malzemesi nedeniyle kullanışlıdır. Neon renklerin çarpıcı etkisini yansıtan beyaz fosforlu kalem fiyatları değişkenlik gösterebilir. CD koleksiyonunuzdaki parçaları sınıflandırmanızda beyaz CD kalemi size kolaylık sağlar. Beyaz kalem k12 seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Beyaz tükenmez kalem, 1 mm kalınlığındaki paslanmaz ucu sayesinde kalın, tok ve yumuşak yazım deneyimi oluşturabilir. Bu özelliklerinden dolayı çoğu zaman imza ve davetiye kalemi olarak tercih edilir. Yumuşak yapıya sahip tutma kısmı sayesinde oldukça konforludur. Beyaz permanent kalem ve beyaz silinmez kalem seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca beyaz daksil kalem ve beyaz uçan kalem ürünleri yer almaktadır. Farklı fiyatlardaki ürünler özellik ya da adetlerine göre seçeneklerle Trendyol’dan temin edilebilir.

Kullanışlı Beyaz Kalemler Trendyol’da!

Kullanışlı Beyaz Kalemler Trendyol’da!

Trendyol, güvenilir alışverişin yanı sıra kullanıcılar tarafından ürünlere yapılan objektif yorumlar sayesinde beyaz uçlu kalem hakkında size oldukça şeffaf bilgiler verir. Kullanıcıların ürünleri puanlayarak sınıflandırması, sizin kendi kriterlerinizi belirlemenizde yardımcı olabilir. Müşterilerin tercihlerine göre farklı modelleri ekonomik fiyatlarla buluşturan Trendyol, güvenli e-ticaret ağı sayesinde ürününüzü kapınıza kadar ulaştırır. Beyaz akrilik kalem, su bazlı ve yüksek örtücü özellikleri sayesinde değişik yapıya sahip yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Beyaz asetatlı kalem, laboratuvar tüpleri, koyu renkli poşetler gibi plastik, cam ve metal yüzeye sahip ürünlerin üzerine çizim yapabilmek için geliştirilmiştir. Yüksek kalıcılığa sahip dokusu sebebiyle size uzun süre kullanım sağlar. Beyaz kalem boya için de beyaz pastel kalem seçenekleri sunar. Beyaz simli kalem ürünlerine göz atabilirsiniz. Beyaz pilot kalem, iş ve sosyal hayatınızda sizi özel hissettirecek tasarımı sayesinde öncelikli tercihleriniz arasında yer alabilir. Amacınıza uygun, tasarımıyla dikkat çeken ürün alternatiflerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.