İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Parker Kalem

" araması için 1942 sonuç listeleniyor
Parker Vector Time Gt Roller Kalem
KARGO BEDAVA
ParkerVector Time Gt Roller Kalem
219 TL
Sepete Git

Parker Kalem

Üstün Kaliteli ve Uzun Ömürlü Çeşitler

Kalem, insanoğlunun yazıyı keşfettiğinden beri kullandığı en güçlü iletişim araçlarından biridir. Bilgiyi kaydetmenin ve nesiller boyunca aktarabilmenin ilk ve etkili yoludur. Zamanla gelişen ve değişen yazı araçlarının son halleri günümüzdeki versiyonlarıdır ve uzun yıllardır kullanılır. Kalem, bir yazı aracından çok insanın bir uzvu gibi işlev görür. Akıldaki soyut düşüncelerin kağıda dökülmesi ve somutlaştırılabilmesi için insanoğlunun keşfettiği faydalı bir icattır. Yazı, bir çağı kapatmış ve insanlık tarihinde dönüm noktası olmuş araçlardandır. Günümüzde bunlar sadece yazı aracı değil, aynı zamanda bir statü nesnesi olarak değerlendirilir. Bu noktada değişik amaçlarla kullanılabilen birbirinden farklı birçok türü geliştirilir. İlk yazı araçları tüy, saz parçası veya odunlarla oyularak yapılan ve mürekkebe batırılarak kullanılan gereçlerdir. Zaman içinde birçok farklı çeşidi ortaya çıkar. Bunlar çeşitli şekillerde çalışan mekanizmalar zamanla gelişerek bugünkü haliyle kullanılır. Parker kalem markası olarak uzun yıllardır içinde olduğu sektörün öncülerinden biridir. Dolma, kurşun, uçlu, pilot ve Parker tükenmez kalem gibi birçok farklı versiyon ürün gamı içinde bulunur. Günümüzde yazı araçlarında temel mantık mürekkebin az miktarda akarak kağıda sürülmesi ve iz bırakarak ilerlemesi üzerinedir. Belli ölçülerde bir tüp içerisinde mürekkep bulunur. Bu tüp içerisindeki mürekkep, yer çekiminin de etkisiyle aşağı doğru akar ve kağıda sürüldükçe çizgilerin ve yazıların oluşmasını sağlar. Kurşun veya uçlu versiyonlarında ise temel mantık kurşunun kağıt üzerine bıraktığı izin çıkardığı desenlerdir. Parker kalem modelleri hemen hemen her ihtiyacı ve bütçeyi kapsayacak şekilde geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu çeşitlilik içinde markanın kullanıcılarına her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürün sunabilme kapasitesi vardır. Öğrencilere veya günlük kullanıma hitap eden Parker kurşun kalem modellerinin yanı sıra imza atmak için kullanılan isim yazılı daha şık ve karizmatik modeller bulunabilir. Eğer günlük hayatta kullanabileceğiniz sade, şık fakat uygun fiyatlı bir model arıyorsanız ya da tarzınızı yansıtacak kaliteli ve göz alıcı bir ürüne ihtiyacınız varsa Trendyol üzerinden markanın çeşitlerine bakabilir, hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 

Üstün Kaliteli ve Uzun Ömürlü Çeşitler

Bazı kullanıcılar bu icatlara tutkundur ve her daim yanında taşıyarak onları hiç yanından ayırmaz. Özellikle gün içinde sık imza atan mimar, mühendis, yönetici veya herhangi bir şekilde yazı yazma ve not alma gibi işlerle sürekli uğraşanlar genellikle bu gereçleri yanında taşır. Bu gibi durumlarda eğer kişi kendine özel bir tane istiyorsa Parker dolma kalem gibi modelleri tercih edebilir. Dolma diye tabir edilenlerin çeşitleri genellikle kaliteli malzemeden üretilmiş metal çeşitlerdir. Dışları paslanmaz çelik olur. İçerisinde tekrar tekrar doldurularak kullanılabilen bir mürekkep haznesi vardır. Bu hazne doldurularak aynı model sürekli olarak kullanılır. Böylelikle kişi kendine ait bir tasarımı ömür boyu kullanma şansı elde etmiş olur. Parker isme özel kalem çeşitleri genellikle tekrar doldurulabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle kullanıcılar üzerinde baş harflerinin ya da adının olduğu kendilerine ait bir gerece sahip olur. Özel günlerde verilebilecek değerli hediyelerden biri olan isme özel modeller sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bu tarz tekrar doldurulabilenler genellikle üstün kaliteye sahip paslanmaz çelikten üretilir. Özel tasarımlara ve göz alıcı yapıya sahiptir. Kendine özel not defteri veya deri kılıf gibi çok farklı ekleri vardır. Kişiye özel isimle sunulması ve şık tasarımıyla çok değerli bir hediyedir. Ürün yazı yazma işlevinin yanında bir prestij ve statü göstergesidir. Çoğu kullanıcı kişiliğinin ve konumunun yansıması olarak bu araçları kullanır. İmza, yazı yazma veya not alma gibi işlemlerde kullanılır. Buna ek olarak içerisine konulacak mürekkebin seçilmesi sayesinde yazı rengi de kullanıcının zevkine bağlıdır. Markanın birçok farklı renk seçeneğiyle kaliteli mürekkepleri kullanıcılarına sunar. Parker kalem seti gibi birçok farklı versiyonu hem kendinize hem de sevdiklerinize güvenle alabilirsiniz. Marka, dolma olanların yanında birçok farklı çeşidi de kullanıcılarına sunar. Bunlar arasında yaygın kullanılan modellerden biri Parker uçlu kalem çeşitleridir. Bunlar genellikle günlük hayatta öğrenciler, öğretmenler veya sık sık kurşun kalemle not alan kişilere yöneliktir. Bu gereçler her bütçeye uygun fiyatlı olmalarıyla da tercih edilir. Buna rağmen kaliteden ödün verilmeden üretilir. Uzun yıllar herkes tarafından sevilerek kullanılabilir. Sağlam yapılarıyla öne çıkar. Markanın tüm ürünleri kullanıcılara özel biri olduklarını hissettirmek amacıyla üretilir. Bu sebeple şık, anlamlı ve kaliteli bir hediye seçeneğidir. Özellikle özel günlerde, doğum günlerinde, Babalar Günü ya da Anneler Günü gibi günlerde sevdiklerinize alabilir, onlara ne kadar özel olduklarını üzerinde isimlerinin yazılı olduğu dolma kalemlerle hissettirebilirsiniz. Ayrıca bozulmayan mekanizması, sağlam yapısı ve tekrar kullanım özelliğiyle hediye ettiğiniz kişilerin uzun yıllar yanlarından ayırmadan kullanabilecekleri ürünlerdir. Eğer siz de sevdiklerinize bu duyguları yaşatmak istiyorsanız Trendyol üzerinden markanın ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Her İhtiyaca Uygun Modeller

Her İhtiyaca Uygun Modeller

Günümüzde hemen hemen herkesin gün içinde ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez nesnelerden biridir. Öğrencilerden öğretmenlere, memurlardan mühendislere, bankacılardan yöneticilere kadar herkesin yanında bulundurduğu bir üründür. Bu kadar yaygın kullanıldığı ve ihtiyaç duyulduğu için birçok çeşidinin olması normaldir. Dünyada yaygın kullanılan çeşitleri uçlu, kurşun, dolma ve tükenmez olanlarıdır. Uçlu olan modeller genellikle öğrenciler ya da öğretmenler gibi tekrar tekrar yazmak zorunda olanlar tarafından daha çok tercih edilir. İçerisinde bulunan kurşun uçlar sayesinde yazma mekanizmasının çalıştığı bu ürünler arasında kaliteli modeller bulmak mümkündür. Parker 0.5 kalem uçlu çeşitler, kullanıcılar tarafından çok tercih edilen modeller arasındadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen bu nesneler uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir. Kalem mekanizması her ne kadar kolay ve basit gibi görünse de hassas bir dengeye sahiptir. Uzun yıllar kullanılabilmesi için dengeli ve kaliteli malzemelerin kullanılması gerekir. Parker, ürünlerinde her zaman kaliteli materyalleri ve uzun ömürlü kullanımı ön planda tutar ve kullanıcıların ihtiyaçlarını bu doğrultuda karşılamayı ilke edinir.  Markanın her ne kadar uçlu modelleri bulunsa da asıl kendini gösterdiği alan versatil çeşitlerdir. Parker versatil kalem modelleri genellikle dolma kalem olarak üretilir. İstenirse üzerine isim veya herhangi bir mesaj yazılabilir. Daha çok kişiye özel olan bu modellerin dikkat çeken özelliği tekrar doldurulabilir olmasıdır. Böylelikle daha da kişisel bir malzeme haline gelen versatil modeller, yoğun talep gören ürünler arasına girer. Markanın yoğun olarak üretimini yaptığı ve kullanıcılarına kalite, sadelik ve şıklığı bir arada sunduğu ürünlerdir. Marka, versatil modelleriyle kullanıcılarına özel olduğu hissini yaşatmayı amaçlar. Daha çok kullanıcıların kendilerine veya sevdiklerine hediye olarak almayı tercih ettiği bu modeller genellikle imza atmak ya da kısa notlar almak gibi işlemler için kullanılır. Kaleme işi düşen herkesin severek kullandığı Parker imzalı ürünler arasında hemen her bütçeye ve her ihtiyaca uygun olanları bulmak mümkündür. Bunların yanı sıra mürekkep, not defteri ve deri kılıf gibi aksesuarlarıyla ürün kalitesini bir üst sınıfa taşımayı ve kullanıcılarına özel olduklarını daha fazla hissettirmek ister. Siz de sevdiklerinize özel olduklarını hissettirmek istiyorsanız uygun fiyatları ve kaliteli modelleriyle Parker gereçlerini Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. 

Kolay Kullanıma Sahip Kalemler

Kolay Kullanıma Sahip Kalemler

Parker kalem Türkiye içinde uzun yıllardır üretimi yapılan ve çok tercih edilen kırtasiye ürünleri arasında bulunur. Marka, öncelikle malzeme kalitesine odaklanır. Paslanma yapmayan dış yüzey, kolaylıkla silinmeyen boyalar, bozulmayan yay mekanizması ve kaliteli bir mürekkeple kusursuz gereçler ortaya koyar. Markanın ilkeleri arasında kaliteli malzeme kullanmanın yanı sıra kullanımı kolay modeller üretmek de önemli yere sahiptir. Markanın uzun yıllardır edindiği tecrübelerle ürettiği modeller her yaştan ve meslekten kullanıcı tarafından tercih edilir. Parker pilot kalem gibi modeller eli rahatsız etmeyen yapısı ve ince ve zarif gövdesiyle dikkat çeker. Uzun süre yazı yazabilmek için o modelin ele rahat oturması ve kullanıcıyı rahatsız etmemesi gerekir. Bu noktada marka çığır açıcı modelleriyle öne çıkar. Markanın yoğun olarak ürettiği pilot modeller aynı zamanda sıklıkla kullanılanlar arasındadır. Kaliteli mürekkebiyle kusursuz bir yazma hissi sunan bu modeller zarif yapısıyla da dikkat çeker. Kolay kullanıma sahip Parker ürünleri her durumda dikkat çekici zarif modellerdir. Yazı yazarken eli rahatsız etmemesiyle tercih sebebi olur. Kullanıcıların birçoğu bu markayı kullandıktan sonra genellikle sevdiklerine de aynı tasarımları alarak aynı kaliteyi onlara da sunmak isterler. Parker jotter kalem gibi paslanmaz çelikle üretilen kaliteli ve kusursuz modelleri deneyebilir, ihtiyacınız olan modeli Trendyol sayfasını inceleyerek bulabilirsiniz. Yazı yazmayı seven herkesin kendine ait olan ve yazarken rahat hissettiren bir gereci olmalıdır. Marka, kullanıcılarına bu hissi alabilecekleri tasarımları sunmak için çalışır. İsterseniz siz de Trendyol üzerinden markanın tercihlerine göz atabilir, fiyat ve yorum karşılaştırmalı olarak modelleri inceleyebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Farklı Parker Kalem Modelleri

Farklı Parker Kalem Modelleri

Marka, kullanıcılarına birçok farklı tasarım sunarak geniş bir alternatif yaratır. Ürünler tür olarak birbirinden ayrıldığı gibi tasarım olarak da farklılıklar sunar. Örnek olarak Parker roller kalem çeşitleri ayrı bir ürün olmasının yanı sıra birçok farklı tasarıma sahiptir. Marka, kullanıcıların zevk ve taleplerini karşılamak adına aynı türde birçok farklı renk, model ve tasarım çıkarır. Bunlar öncelikle modeller olarak birbirinden ayrılır. Uçlu, dolma, pilot ve tükenmez gibi farklı tasarımlar bulunur. Daha sonra ise bu modeller kendi içinde tasarım farklılıkları gösterir. Kullanıcıların satın aldıkları ürünleri kişisel birer ürün haline getirebilmeleri için tasarımcılar her türlü dizayna yer verir. Genellikle şık, zarif ve kaliteli tasarımlara yer verilirken çeşitliliğe de yüksek önem verilir. Aynı zamanda ürünlerin kullanıcılara ait bir nesne olması için Parker kalem isim yazılı modeller de sunulur. Kullanıcılar tarafından çok rağbet gören ürünlerden olan isim yazılı tasarımlar hem şık hem de zarif yapılarıyla dikkat çeker. Aynı zamanda çok farklı ve zarif tasarımlar da bulunur. Parker altın kaplama kalem çeşitleri bunlardan biridir. Bu tasarımlar altın kaplamalı zarif dış kaplaması, ele oturan ergonomik yapısı ve kusursuz yazma becerisiyle çok beğenilen ürünlerden biridir. Bulunduğu her ortamda direkt olarak dikkatleri üzerine çeken modeller, imza atmak için kusursuz bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bu şık ve zarif tasarımlı modelleri hediye olarak beğenilen ve tercih edilenler arasındadır. Eğer siz de kendinize değerli hissedeceğiniz bir hediye almak istiyorsanız ve bu ürüne merakınız varsa, Trendyol’da bulunan ürünlere göz atabilirsiniz. Dolma kalemler, deri kılıflı modeller ve yanında defteriyle takım olan hediye paketleri size ve sevdiklerine kendinizi özel hissettirir.

Avantajlı Parker Kalem Fiyatları

Avantajlı Parker Kalem Fiyatları

Markanın sahip olduğu birbirinden farklı çok sayıda tasarım ve dizayn vardır. Her ihtiyacı karşılayacak onlarca tasarıma sahip olan marka, aynı zamanda o tasarımların içerisinde birçok farklı modele de sahiptir. Bu modellerin ortak noktası ise uygun fiyat politikasıyla sunulmasıdır. Parker kalem fiyatları farklı bütçelere hitap eden aralığıyla öne çıkar. Her bütçeye göre farklı ürünler sunan marka, daha avantajlı fiyatlardan daha kaliteli ürünlere kadar çeşitli modellere sahiptir. Genellikle hediyelik olarak seçilen isme özel tasarımlar büyük ilgi gören ürünler arasındadır. Özellikle zarif tasarımı, ergonomik ve kullanılabilir yapısıyla dikkat çeker. Aynı zamanda gereçlerin kişiye özel hazırlanması da büyük ilgi gören özelliklerden biridir. Üzerine isim yazılmasıyla sadece size özel hale gelen bu ürünler, kişiye aidiyet hissi yaratmasının yanında kullanıcıların özel hissetmesini de sağlar. Seçilecek şık ve zarif hediyeler arasında yer alır. Özellikle sevdiklerinizden kalem tutkunu olan ya da sıklıkla kullanan biri varsa, hediye seçeneklerinizin içine alabilirsiniz. Bütün bunların yanında bu tasarımların geniş fiyat aralığına sahip olması önemlidir. Böylelikle sevdikleriniz veya kendiniz için üzerinde isim yazılı kişiye özel üretilen dolma kalem tasarımlarından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin eşsiz bir yanı vardır. Kendi seçtiğiniz tasarımın üzerine istediğiniz harf veya kelimeleri yazdırmanız sayesinde dünyada tek olur. Yalnızca size ait olan bu tasarımlar, bir başka eşinin olmaması sebebiyle anlamlı birer hediye de olur. Siz de sevdiklerinize dünyada eşi benzeri olmayan ve sadece sizin hazırlattığınız bir hediye vermek istiyorsanız isim yazılı tekrar doldurulma özelliğine sahip modellerine göz atabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini avantajlı fiyatlarla Trendyol’da bulabilir, zarif tasarımları keyifle kullanabilirsiniz. 

Trendyol’da Parker Kalem

Trendyol’da Parker Kalem

Zarif tasarımları ve kaliteli malzemesiyle Parker imzalı gereçler, çoğu kişinin ilk görüşte dikkatini çeken ürünlerdir. Bu ürünler öncelikle paslanmaz çelik dış tasarımla üretilir. İçinde bulunan sağlam yay ve dönme mekanizması sayesinde doğru şekilde açılıp kapanabilir. Kusursuzluk hissi sağlayan dış kapak sayesinde gereçlerin kuruması engellenir. Aynı şekilde göz alıcı renklere sahip mürekkepleriyle de dikkat çeker. Markanın bütün ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşmanız mümkündür. Parker kalem içi olarak adlandırılan mürekkep tüpleri, uçlu, pilot ve dolma modelleri, farklı renklerdeki mürekkepler markaya ait ürün gruplarını oluşturur. Aynı zamanda genellikle hediye olarak kullanılan deri kılıflı tasarımlar, not defteriyle beraber takım hediyeliklerde yer alır. Özellikle Babalar Günü gibi özel günlerin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer alan bu tasarımlar, yoğun olarak babalara doğum günlerinde alınır. Bu özel tasarımlarlar tutkunlarının vazgeçemedikleri eşyalardan biridir. İmza ya da not almak için çoğu kişi yanında taşımayı tercih eder. Özellikle gün içinde çok fazla işi olanların edinmeleri gereken ürünler arasındadır. Yoğun ilgi gören bu ürünler kişiye özel olarak üzerine isim veya ismin baş harfleri yazılarak teslim edilebilir. Böylelikle o kalem dünyada sadece o kişiye ait olmuş olur. Kaliteli, eskimez ve paslanmaz dış yapısı, mürekkeple doldurarak tekrar tekrar kullanma şansı sayesinde bu eşsiz ürünler ömür boyu sizinle olur. Siz de kendinize ve sevdiklerinize hediye almak için Trendyol sayfasını inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize özel ve eşsiz olduklarını hissettirmek için Trendyol’da bulunan hediyelik modelleri satın alabilir, böylelikle dünyada sadece onların sahip oldukları bir ürünü onlara sunabilirsiniz.