İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Keçeli Kalem

" araması için 1099 sonuç listeleniyor
MARKER Markers
Kargo Bedava

MarkerMarkers

1.199,90 TL
Sepete Git
Uni Posca Marker Pc-5m (1.8-2.5mm) Siyah

UniPosca Marker Pc-5m (1.8-2.5mm) Siyah

(8)
Posca Marker Pc-5m (1.8-2.5mm) Siyah
89,20 TL
Sepete Git

Kaliteli ve Kullanışlı Siyah Keçeli Kalem Çeşitleri

Siyah keçeli kalem modellerini kullanacağınız alana göre seçeceğiniz için özelliklerini bilmenizde fayda vardır. Siyah keçeli kalemlerin içeriğindeki boya kalıcı bir boya türüdür. Su bazlı siyah keçeli kalemler kağıtta dağılma yapmadan kullanım imkanı sunar.

Siyah Keçeli Kalem Modelleri

Siyah Keçeli Kalem Modelleri

Genel yazım, çizim, tasarım, illüstrasyon, hobi ya da işaretleme gibi amaçlar için üretilen farklı siyah keçeli kalem modelleri vardır. Bu nedenle kağıt hariç farklı yüzeylerde de kullanılabilen siyah keçeli kalemlerin uçlarının boyutu ve kalınlığı önemlidir. İnce uçlu, orta uçlu, yuvarlak uçlu, fırça uçlu ve kesik uçlu gibi çeşitleri bulunan siyah keçeli kalem modellerinden ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. 3 mm, 0.5-1 mm, 1-3 mm, 2 mm, 0.4 mm gibi çizgi kalınlıkları elde edeceğiniz boyutları farklı siyah keçeli kalemlerden kullanım alanınıza göre satın alabilirsiniz. Kalın uçlu siyah keçeli kalemler koli kalemi, asetat kalemi, marker ya da kumaş boyama kalemi olarak da isimlendirilir. Kalın uçlu keçeli kalemler daha çok yazı ve işaretleme alanlarında kullanılıyor. Siyah keçeli kalem çizimleri için ince uçlu olanları tercih edebilirsiniz. Siyah keçeli kalem çalışmaları için genellikle ince ve orta uçlu olan modeller tercih ediliyor. Siyah ince uçlu keçeli kalem modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Siyah Keçeli Kalem Kullanımı

Siyah Keçeli Kalem Kullanımı

Siyah keçeli kalem kullanımı pek çok farklı alanı ve amacı içerdiği için oldukça geniş alanlarda kendini gösterebilir. Siyah keçeli kalemler okullarda, ofislerde ya da evlerde sıklıkla ihtiyaç duyulabilecek ürünlerdendir. Hobi uğraşları için, çizim ve tasarım amaçlı ya da işaretleme amaçlı kullanılabiliyor. Çizim yapmak, boya yapmak ya da farklı çizim tekniklerini uygulamak için en çok tercih edilen ürünlerden biri siyah keçeli kalemlerdir. Sağlığa zararlı maddeler içermez ancak yine de 4 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanması tavsiye edilmektedir. Su bazlı boya teknolojisi kullanılarak üretilen siyah keçeli kalemler de oldukça güvenlidir. Kullanımı sırasında en çok merak edilen sorulardan biri siyah keçeli kalem lekesi nasıl çıkar sorusudur. Bu sorunun çözülmesi için pek çok farklı yöntem öneriliyor. Genellikle su ve sabunla yıkandığında ya da kolonya ve aseton yardımı ile ciltten kolayca çıkan siyah keçeli kalemler çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünlerden de çıkabiliyor. Lekeli bölgeyi temizleyiciler ve ılık suyla ıslattığınız pamuklu bir bez ile ovalayarak lekelerden kurtulabilirsiniz.

Siyah Keçeli Kalem Fiyatları

Siyah Keçeli Kalem Fiyatları

Siyah keçeli kalem fiyatları türüne ve modeline göre çeşitlilik göstermektedir. O nedenle bütçenizi siyah keçeli kalemi hangi alanda kullanacağınızı ve kaleminizin sahip olmasını istediğiniz özellikleri belirledikten sonra ayarlamanız tavsiye edilir. Tekli olarak satın alacağınız siyah keçeli kalemler kalem ihtiyacınızı anında karşılarken avantajlı fiyat fırsatı sunuyor. Tüm siyah keçeli kalem çeşitlerine ve fiyatlarına Trendyol’da ulaşabilirsiniz.