Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Faber Castell Boya Seti

" araması için 2107 sonuç listeleniyor

Kaliteli İçeriğiyle Faber Castell Boya Seti Trendyol'da!

Tüm dünya genelinde insanların yaşamları boyunca ihtiyaç duydukları pek çok araç ve gereç mevcuttur ve bu ürünler büyük önem taşır. Hayat standartlarına ve yaşam tarzlarına göre seçim yaparken seçenekler arasında kullanım amacına ve alanına uyum gösteren özelliklere sahip ürünler tercih edilir. Bu ürünler arasında pek çok alanda kullanılan birbirinden farklı renkleri olan, çocukların ve büyüklerin gözdesi haline gelen boyalar öne çıkar. Bireyler oldukça erken yaşlarda bu setler ile tanışmıştır ve yaşamlarının sonuna kadar da bu mevcut ürünlere belli zamanlarda ihtiyaç duyar. Sözü edilen bu takım içeriğinde barındırdığı pek çok seçenek ile birlikte bireylerin ihtiyaçlarına uygun olacak bir şekilde Faber Castell markası tarafından sunulur. Geçmişten bugüne var olan yardımcı bu ürün genellikle evlerde, okullarda, ofislerde bürolarda ve çeşitli iş alanlarında oldukça fazla bir şekilde talep görür. Özellikle küçük çocukların okul öncesi eğitimlerinde en önemli destekleyicileri ve yardımcıları olarak nitelendirilir. Ayrıca hayata daha yeni başlarken ellerine almış oldukları ilgili bu ürünün asıl olan kalitesi ve güvenilirliğidir. Bu nedenle geçmişte ve son dönemde kalitesine ve işlediğini ayrı bir güven duyulan Faber Castell boya seti büyük bir kesim tarafından özenle tercih edilir. Bu ürünün en büyük tercih nedeni ise sağlam ve kalitede öncü olmasından kaynaklanır. Bahsedilen nedenlerden dolayı her yaş grubunun okul alışveriş listesinin ilk sıralarında yerini alır. Oldukça işlevsel ve bir o kadar da sağlam, renk kalitesi yüksek olan bu set tüm müşterilerin beğenisini toplar. Kullanıldığı her alanda arzu edilen sonucu ortaya koyan bu ürün çeşidi sayesinde gayet hoş resimler ve tasarım grafikleri çizilir. Bu setlere farklı özellikleri sebebiyle mimari ofislerde de hiç tereddüt etmeden de yer verilir. Temiz ve bir o kadar da pratik bir iş sergilediği için fazla talep gören Faber Castell kuru boya seti çok amaçlı kullanımlar için uygun çeşitler arasında yer alır. Standart 6 çeşit renk ile tasarlanmış olan ambalajları ile sayı 50'lere kadar çıkabilir. Müşterilerin isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak pek çok renk seçeneği içerisinden kendisi için uyumlu olan tonları seçme özgürlüğü sunulur. Siz de Faber Castell boya seti satın almak istiyorsanız Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Faber Castell Boya Setleri

Kolay Taşınabilir Faber Castell Boya Setleri

Hayat şartlarına uyum gösteren kalitesi ve çeşitleri ile değişik seçenekler sunan pek çok ürün müşterilerin hayatında yer alır. Özellikle de çocukların eğitimi söz konusu olduğu zaman sağlık ve kalite ön plana çıkar. Hem kaliteli hem sağlam bir marka değeri olan Faber Castell, kırtasiye ürünleri ile geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. boya seti Faber Castell kalitesi ile beğeninize sunulur. Bu setler, içerisinde bulunan pek çok renk çeşitleri ile birlikte çocukların ve gençlerin resim kabiliyetlerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur. Kolay kullanımı ile temiz bir iş ortaya çıkarmak ile beraber her yaş grubuna da oldukça yüksek oranda hitap eder. Çizim ya da resim yaparken oldukça kolay bir şekilde kullanılma niteliğine sahip olan bu ürün çeşitleri hemen hemen her dönem içerisinde bireyler tarafından arzu edilen setler arasında yer alır. Ayrıca yanlış bir çizim sonrasında rahatlıkla silinebilme özelliği de taşınır ki bu avantajı sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca oldukça kaliteli ve bir o kadar sağlam bir niteliğe sahip olmaları da kullanımlarını keyifli hale dönüştürür. Farklı model ve seçenekler arasından Faber Castell boya seti çantalı modeli özellikle anasınıfı ve ilkokul çağındaki çocuklar için idealdir. Bu ürünler şık çanta tasarımı ile birlikte boya kalemlerinin dağılıp kaybolmasının önüne geçerek çok daha güvenli bir şekilde taşınması açısından büyük önem arz eder. Kalitede öncü olan bu ürünler oldukça rahat davranabilme destekli olup bireylere kolay kullanım imkanı sunar. Uzun süre kullanıma uyum gösteren ve kolaylıkla açılabilen bu ürün çeşitleri çok fazla kırılma yapmadan devamlılık sağlar. Hoş görseli ile müşterileri tarafından oldukça fazla bir şekilde tercih edilen ve tüketilen bu ürün çeşidi geniş, canlı renk yelpazesiyle birlikte doğal çözümler sunar. Ayrıca kendine has tasarımı ile birlikte metal plastik ve karton içerikli kutular içerisinde bulunan Faber-Castell öğrenci boyama seti pratik kullanımı ile birlikte fark yaratır. Özellikle çocukların dikkatini çeken farklı ve renkli görsellerin tasarlanmasına yardımcı olan bu setler ebeveynler tarafından da tercih edilir. Birbirinden canlı renkleri, kaliteli kutulu tasarım içerisinde sunan marka, güzel çizimlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde yer verilmeden sağlıklı bir şekilde üretilen bu ürün çeşitleri, hem insan sağlığı açısından hem de çevre açısından oldukça kullanışlı olarak değerlendirilir. Bu sayede çocukları için ürün seçimi yapan ebeveynler gönül rahatlığı ile alışverişlerini gerçekleştirir. Geniş çeşitlilik arasından seçim yapmakta güçlük çektiğiniz durumlarda Faber Castell boya seti kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Kullanımlar sonucunda ortaya çıkan değerlendirmelerin yer aldığı yorumlara Trendyol’dan ulaşarak siz de araştırma yapabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Hobilerinizi Renkli Hale Getirecek Faber Castell Boya Seti

Hobilerinizi Renkli Hale Getirecek Faber Castell Boya Seti

Hayat şartlarına bağlı olarak pek çok iş alanları ve çeşitli meslek grupları bulunur. Meslek grupları sahip olduğu içerikler dolayısı ile birbirinden farklı özellikler taşır, kendi alanları ile ilgili pek çok farklı ürüne ihtiyaç duyarlar. Özellikle okullarda ve bazı ofislerde oldukça fazla kullanılan Faber boya seti çeşitleri çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kuru kalemleri içeren boya setleri de çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap eder. Bu modellerin dış kısmı ahşap olup içerisinde ise farklı renklere sahip kalemler yer alır. Bunlar gayet canlı renklere sahip olup kaliteli ve sağlamlığı kanıtlanmış kalemlerdir. Bu ürünler farklı seçenekleri ile birlikte karton, ahşap veya metal kutular içerisinde yer alabilir. Temel ya da ara renklerden oluşan set seçenekleri mevcuttur. Farklı sayılardan oluşan bu set müşterisinin isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak tercih edilir. Yanlış bir çizim sonrası kolaylıkla silinebilir ve leke bırakmaz özelliğe sahip olmaları da size sağlanan avantajlar arasında yer alır. Okullarda farklı resim çalışmalarının gerektirmiş olduğu farklı bir seçenek de Faber Castell sulu boya seti çeşitleridir. Eğitim sürecinin önemli bir parçasını oluşturan sulu modeller resim dersinde yeteneklerin ön plana çıkmasına da yardımcı olur. İlk bakışta sulu malzeme ile çalışmak zor görünse de ilerleyen zamanlarda o kadar kolay ve zevkli hal alır. Farklı kullanım şekli ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile birlikte çocukların oldukça dikkatini çeker. Bu ürün su ve fırça yardımı ile kullanılır, oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkmasına yardım eder. Mevcut bu ürüne benzerliği ile resim derslerinde yaygın olarak kullanılan guaj boya seti de kalitesi ile adından söz ettirir. Çeşitli kullanım amaçlarına da sahip olan bu ürün farklı özellikleri olan su bazlı boya çeşitleridir. Sözü edilen bu ürün çeşidi tasarlanmış olan bir paket içerisinde su ile inceltilerek fırça yardımıyla kolayca kullanılabilir. Uygulandığı alanda kapatıcı özelliğinden dolayı kuruduktan sonra mat bir görüntü bırakarak kaliteli görünüme sebep olur. Genellikle küçük tüpler ve şişeler içerisinde üretilen bu setler pek çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Genellikle hobi çalışmalarında ahşap boyamalarında grafik tasarımlarında ve ayrıca karikatür işlerinde oldukça fazla bir şekilde ihtiyaç duyulan bu ürün çeşidi son dönemde popüler bir şekilde kullanılır. Trendyol’dan farklı özelliklere sahip modellere ulaşarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Çocuklarınızın Hayatlarını Renklendiren Faber Castell Boya Seti

Çocuklarınızın Hayatlarını Renklendiren Faber Castell Boya Seti

Hayat şartlarına bağlı olarak monotonluktan uzaklaşıp kendilerine pek çok hobi edinme arayışında olan bireyler için birbirinden farklı etkinlikler sunulur. Herkesin zevki ve kabiliyet göstereceği alanlar aynı olmadığı için çeşitli seçenekler arasından kendisine uygun olanı tercih etmek olumlu sonuçlar doğurur. Özellikle resim ve boya yapmaktan zevk alan kişilerin tercih etmiş oldukları Faber Castell boya seti modelleri ile çalışmak oldukça iyi sonuçlara ulaşmada bireylere yardımcı olur. Sahip olduğu renk canlılığı ve yüzey tutulma açısından da çok fazla performans gösteren akrilik boyalar, uygulandığı yüzeyde hemen kuruyup suya dayanıklı bir tabaka oluşturur. Parlaklığını uzun süre koruması sebebi ile ahşap zemine, polyester yüzeye ya da seramiğe oldukça rahat bir şekilde uygulanabilir. Ayrıca su bazlı özelliğinden dolayı gerektiğinde su ve sabun kullanılarak kolaylık ve temizlenebilir. Bütün bunların yanı sıra akrilik setler Faber Castell kalitesi ile birleştiği zaman ortaya oldukça iyi ve tatmin edici sonuçlar çıkmasına yardımcı olur. Farklı renklerden ve sayılardan oluşan set halindeki ürünler müşterilerinin isteğine, ihtiyacına bağlı olarak tüketilmesi için imkan sağlar. Fırça ve su desteği ile çalışarak muhteşem görüntüler sergilemek için oldukça uygun bir ürün olarak fazla ve talep görür. Üstün kalitesinden dolayı emek verilerek olan işlerde rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle resim yapmaktan hoşlanan ve farkı ortaya koymak isteyenlerin tercih etmiş oldukları yağlı boya setleri de mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Bu boya çeşidi, içeriğinde bulunan yağlardan dolayı kuruması biraz zaman alabilir. Önemli olan bu ürüne uyum gösteren tuval ve zemini seçerek mükemmel sonuçlara imza atabilirsiniz. Faber Castell boya seti online satış adresi olan Trendyol’dan tüm ürün çeşitlerine ulaşarak hobilerinize uygun seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sağlık Kurallarına Uygun Faber Castell Boya Setleri

Sağlık Kurallarına Uygun Faber Castell Boya Setleri

Genel olarak evlerde ve okullarda çocukların ilgi alanına giren boyalar canlı renkleri ile göz doldurur. Bu nedenle çok erken yaşlarda Faber Castell boyaları ile karşılaşan çocuklar hem zaman geçirmek hem de kendini geliştirmek konusunda başarı elde edebilirsiniz. Son dönemde kalite noktasında oldukça bilinen Faber Castell 8'li sulu boya çocuklara güvenle teslim edilebilir. Sağlıklı ahşap kaplaması ve kolay kavranabilir olmasına yardımcı olan altıgen şekli ile el yormadan oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Pratik kullanıma sahip ahşap karton ve metal kutuların yanı sıra çantalı olarak da karşınıza çıkan ürün içerisinde oldukça farklı, canlı renkleri barındırır. İlk başlangıçlar az sayıdaki modeller tercih edilip daha sonra beceri ve yetenek keşfedildikçe sayı çoğaltılabilir. Buna uygun olarak 12 parça ilk aşamalardan sonra okul öncesi eğitim ve ilkokul başlarında uygun sayıya sahip olduğu için çok fazla talep görür. Bu ürünler çocukların yeteneklerini sergiledikleri resim ve çizimlere renkleri sayesinde canlılık katarak doğal bir görsellik oluşturur. Kaliteli olması sebebiyle de uzun süre dayanıklılık gösterir. Faber Castell boya seti 24'lü, 36’lı ya da 60’lı modeller ise daha profesyonel çalışmalar için uyum sağlar. Çok farklı renk seçeneği sunumu ile rengarenk resimler ve çizimler yapmak oldukça mümkündür. Ayrıca renklerin müşterilerine vermiş olduğu enerji mükemmel sonuçlar ortaya koymak açısından oldukça önem taşır. Çok fazla seçeneğe sahip olması sebebiyle sürekli kullanılır ve ihtiyaç duydukça talep görür. Sırt çantası görünümüne sahip farklı tasarımlardaki ambalajları ile birlikte oldukça fazla ilgi görür. Sağlığınıza hiçbir zararı dokunmayan ürün çeşitlerini hem kendiniz hem de çocuklarınız için güven rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz konularda da diğer müşterilerin Faber Castell boya seti tavsiye ve önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Resimlerinizi Daha Canlı Hale Getiren Faber Castell Boya Seti

Resimlerinizi Daha Canlı Hale Getiren Faber Castell Boya Seti

Genellikle hemen hemen her evde büyük ya da küçük halde yer alan boyalar oldukça farklı amaçlarla kullanılır. Okul öncesi ve öğrencilik döneminde ihtiyaç haline gelen bu ürünler farklı seçenekleri ile birlikte kullanılacağı alana göre değişiklik gösterir. Bu çeşitler arasında yer almakta olan Faber Castell 4'lü boya seti; kuru, sulu ya da guaj gibi farklı özelliklere sahip olabilir. Bu ürün farklı boyutlarda ve renklerde gruplar halindeki boyalardan oluşur. Kalemlerin bulunduğu modeller de farklı renkleri, sayıları ve boyutları ile geniş çeşitliliğe sahiptir. Kalemlerin, hassas yapıda olması sıklıkla tercih edilebilmesini sağlar. Bu kalemler müşterilerinin isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak talep görür. Set içerisinde yer alan renk ve boyutlar kullanım amacına uygun olarak üretilir. Kaybolmadan ve dağılmadan kullanılması amacı ile tasarlanmış olan ambalajlar ya da kutular içerisinde de satışa çıkarılır. Faber Castell profesyonel boya seti de farklı özelliklere sahip olan malzemeleri içerisinde barındırır. Bu sebeple profesyonel anlamda çizim ya da resim yapmak isteyen kişilere geniş avantaj sağlar. Profesyonel modeller, uzun süre kullanım amacı taşıması sebebiyle oldukça talep görür. Set içerisindeki malzemelerin uzun süre boyunca bozulmadan kalabilmesi de sizi geniş avantajlar sağlar. Ayrıca sağlıklı ve bir o kadar da kaliteli malzemelerden oluşması sebebiyle endişe etmeden uzun süre kullanılabilir. Diğer müşterilerin Faber Castell boya seti yorum ve önerilerinden yola çıkarak sizin için uygun olan seçimlerde bulunabilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde sayı, boyut ya da renk gibi içerikler bakımından farklılıkları bulunan modeller arasından tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca yorumlardan Faber Castell boya seti indirim ve kampanya fiyatlarına da ulaşarak avantajlı bir alışveriş sürecine başlayabilirsiniz.

Her Cebe Uygun Faber Castell Boya Seti Fiyatları

Her Cebe Uygun Faber Castell Boya Seti Fiyatları

Hem çocuklar hem de yetişkinler için boya setleri üreten Faber Castell markası müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verme konusunda başarılıdır. Kullanım sırasında ve sonrasında oluşturduğu sonuçlar bakımında oldukça iyi bir yerde olan marka sayesinde güzel işlere imzanızı atabilirsiniz. Çocukların başlangıç seviyeleri için tasarlanan Faber Castell 3’lü boya seti çeşitleri sağlıklı ve kaliteli özellikleri sayesinde ebeveynleri mutlu etmeyi başarır. Okulda ya da evde yapılan etkinliklerde miniklere yardımcı olmayı başaran bu ürünler avantajlı kullanıma sahiptir. Kuru, sulu ya da guaj şeklinde nitelendirilen seçenekleri incelediğiniz de çocuklarınızın kullanımı için uygun olana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Etkinlik günlerinde minikleri mutlu eden Faber Castell yüz boyama seti çeşitleri de sağlıklı içerikleri sayesinde cilde zarar verici bir etki barındırmaz. Bu sebeple etkinlik günlerinde miniklerin yüzlerine birbirinden renkli boyamalar yapılabilir. Miniklerin heyecanının ikiye katlanmasını sağlayan bu ürünlere göz atarak kullanımınıza uygun renkleri seçebilirsiniz. Alışveriş sırasında sağlıklı ve kaliteli özelliklerin olmasına dikkat ettiğiniz gibi bütçeniz için de fiyat seçeneklerine özen gösterebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam olma özelliğine sahip pek çok çeşit ve modeldeki mevcut bu ürünler farklı fiyat etiketleri ile birlikte müşterilerine sunulur. Sağlık açısından hiç şüphe duymadan rahatlıkla kullanılabilmesi ve kalitesi tartışılmaz olduğu için müşteriler fiyat konusunda bütçelerini düşünebilir. Her bütçe baz alınarak hazırlanan Faber Castell boya seti fiyat seçenekleri alışverişinizin avantajlı bir hale dönüşmesini sağlar. Geniş fiyat seçenekleri arasından da size uygun olan seçimi yaptığınızda alışverişinizden memnun bir şekilde ayrılabilirsiniz. Trendyol üzerinden Faber Castell boya seti kampanya günlerini de takip edebilirsiniz. Sizin için hazırlanan kampanyalar sayesinde fiyat konusunda uygun seçeneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi dara düşürmeden avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.