placeholder
"

Huawei Y7 Kılıf

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Huawei Y7 2019 Kılıf Modelleri Trendyol'da!

Huawei Y7 Kılıf

Huawei Y7 telefon kılıfları ile mobil cihazınızı en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Estetik tasarımları ile öne çıkan kılıflar, farklı beklentiler ve tarzlar dikkate alınarak üretiliyor. Dayanıklılık, kalite, işlevsellik ve dizayn gibi faktörler arasından seçim yapma olanağınız bulunuyor. Üstün koruma özellikli zırhlı koruma kılıfları da görsel stili ile öne çıkan modeller de oldukça fazla tercih ediliyor. Her zevke uygun ön ve arka kapak tasarımları seçim aşamasında işinizi kolaylaştırıyor. Doğru model tercihi yaparak satın alınan ürünler cep telefonuna tam olarak oturuyor. Ürünlerin koruyuculuk dereceleri, ana materyalleri, ek aksesuarları, fonksiyonellikleri, koruma bölgeleri, kalınlıkları, ağırlıkları, renk ve desenleri modelden modele değişkenlik gösteriyor. Emniyeti yüksek tutmak isteyenler için ekran ve kamera koruma jelatinleri de üretiliyor. Popsocket modeller sayesinde ise hareket halindeyken telefonu kullanmak hayli kolaylaşıyor. Böylece cep telefonlarının konforlu kullanım standartları yükseliyor, fiziksel güvenlik seviyeleri artıyor.

Kılıflar gelişen teknoloji ve kullanıcı gereksinimleri dikkate alınarak imal ediliyor. Ekstra dayanıklı telefon kılıfları, el ergonomisine uygun modeller, işlevselliği ile öne çıkan seçkiler, dizaynı ile kendini belli eden kreasyonlar ve daha nicesi sizleri bekliyor. Ürünler modern, geleneksel, avangart, trend, retro, sade, havalı, klasik, sanatsal, gösterişli tarzlara hitap ediyor. Ana ve ara renklerin farklı tonlarına yer veren kapak dizaynları baskılı, desensiz, tek renkli, şeffaf, çoklu renk kombinli olabiliyor. Silikon, deri, plastik, metal, kumaş türevi malzemelerden imal edilen ürünler kullanılan teknolojilere bağlı olarak farklı nitelikler elde ediyor. Malzeme türü gibi, işlevsel tasarım detayları da model üzerinde etkili oluyor. Yüzüklü Huawei kılıflar, çerçeveli modeller, çanta kılıflar, stantlı kılıflar, gerçek derili modeller, ince kapaklı olanlar dahil pek çok ürün tipi rahatlıkla bulunabiliyor. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, dilediğinizi sepete ekleyerek hızlı ve güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

Huawei Y7 kılıf çeşitleri tekli satışa sunulabildiği gibi özel koruma kaplamalarıyla bir arada da satılabiliyor. Koruyucu telefon jelatinleri de benzer şekilde farklı materyallerden üretiliyor. Görünümleri parlak ya da mat olabilen kaplamaların dokunmatik algılama hassasiyetleri farklılık gösterebiliyor. Jelatinlerin ekran ve arka kapak için olanları bulunuyor. Böylece kullanıma bağlı çizilme ve aşınmalar telefon yüzeyine etki etmiyor. Yeni nesil Nano teknolojili Huawei jelatinler daha yüksek koruma düzeyi ile favoriler arasında yer alıyor. Telefon kapağı jelatinleri, tıpkı şeffaf telefon kılıfları gibi, cihazın kendine özgü tasarımını sergilemek isteyenleri cezbediyor. Ayrıca, ince yapılı olmaları dolayısıyla yer kaplamamaları da bu ürünlerin avantajları arasında yer alıyor. Cebe ve çantaya rahatlıkla sığabiliyor. Kılıf ve jelatin bir arada setleri tercih ederek cep telefonunuzun darbe direncini artırabilir, daha rahat kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Aradığınız Huawei Y7 kılıf modelleri Trendyol’da sizleri bekliyor.

Koruyuculuk Özellikleri ile Öne Çıkan Huawei Y7 Kılıflar

Koruyuculuk, kullanıcıların en fazla önem verdiği niteliklerin başında geliyor. Kılıf seçiminde, ne derece koruma istediğiniz ve telefonun hangi bölgelerini koruma altına alma niyetinde olduğunuz önem arz ediyor. Cihazın tamamını ya da belli bölgelerini koruyan modeller bulunabildiği gibi, koruyuculuk standart ya da üst düzey de olabiliyor. Silikon Huawei Y7 Prime kılıf tasarımları oldukça rağbet görüyor. İnce silikonlu kılıflar, Armor kılıflar, rugged Huawei kılıflar, TPU gövdeli seriler, yumuşak silikon korumalı olanlar, sert silikon kılıflar, çift katmanlı modeller, lazer kaplamalı kılıfları metal ve silikon bir arada üretimler farklı kullanım deneyimi vadediyor. Hiçbir kılıf yüzde yüz koruyuculuk sağlamasa da pek çok model sizlere üst düzey koruma sunabiliyor. Kılıfın maksimum darbe emicilik düzeyi, telefonun düşme açısı, düşüş hızı ve zeminin sertliği koruma üzerinde etkili oluyor. Örneğin, polikarbon sırt malzemeli ve TPU gövdeli yüksek koruma özellikli ürünler, görsel tasarımı ile ön plana çıkan yumuşak silikonlu Huawei kılıflara göre düşme durumlarında daha iyi sonuçlar veriyor.

Telefon koruma bölgeleri beklentileri çeşitlilik gösteren kullanıcıları memnun eden bir diğer unsur oluyor. Bumber çerçeveli kılıflar telefonun kenar ve köşelerini kaplıyor. Telefonu cebinde taşımak isteyenler için bu modeller kullanışlı bir yapı sergiliyor. Telefonu cebe koyarken ya da cepten çıkarmak istediğinizde kenar ve köşeler cep kumaşı ile doğrudan temas halinde oluyor. Bunun sonucu olarak bu bölgelerde aşınma ve çizilme meydana gelebiliyor. Çerçeveli kılıflar sayesinde deformasyon ihtimali ortadan kalkıyor. Bumper serilerde arka kapak olmadığı için telefon kalınlaşmıyor, böylece cebe sığmama problemi de ortadan kalkıyor. Huawei Y7 kapaklı kılıfları ise modele bağlı olarak ekran, gövde ve kenarları koruyor. Ekran kapağı bulunan modeller, dokunmatik yüzeyde viral ya da kılcal çizilme oluşma ihtimalini düşürüyor. Çerçeve koruması sayesinde ise telefon dik biçimde zemine düştüğündekenarlar, köşeler ve soket bölgelerine zarar gelme riski önleniyor. Ekran kapaklı kılıflar koruyucu jelatinle ya da jelatinsiz kullanılabiliyor. Koruma kaplamaları kapağın açılıp kapanmasına engel olmuyor.

Telefonun geniş alanını hayli korunaklı kılan modeller de mevcut. Örneğin arka kapak ve çerçeve korumalı Huawei Y7 tank, zırhlı kılıf modelleri ve karbon fiber kılıflar oldukça geniş bir alanı iyi derecede koruma altına alıyor. Yeni nesil sert silikon, TPU, temperli cam kılıflar bu anlamda bir adım öne çıkıyor. Temperli cam materyal kolay çizilmemesi ve yüksek dayanıklılık derecesine sahip olması ile fark yaratıyor. Arka bölümü tempered glass ve kenarları silikon olan modeller üstün korumayı kullanışlılık ile buluşturuyor. Hem bu modeller hem de Armor seriler telefonu daha hacimli hale getiren kalın silikon kılıflardan hoşlanmayanlar için iyi bir seçenek oluyor. Kılıflar cihazı şoklardan, darbelerden, kullanıma bağlı aşınma ve çizilmelerden korumakla kalmıyor, çevresel etkilere karşı da daha dirençli kılıyor. İklimsel koşulların negatif etkisini ortadan kaldıran su geçirmeyen Huawei kılıflar bir adım öne çıkıyor. Kılıf ve jelatinler cihazı toza ve kire karşı da koruyor.

Fonksiyonelliği ile Fark Yaratan İşlevsel Telefon Kılıfları

Huawei Y7 telefon kabı rahat kullanım olanaklarıyla da cezbediyor. Telefonların teknolojik özellikleri geliştikçe, mobil cihazların kullanım alanı da artıyor. Arama yapma, mesaj yazma gibi eylemlerin yanı sıra film ve video izleme, sosyal medya hesaplarını kontrol etme, veri düzenleme, çoklu görevleri gerçekleştirme, fotoğraf ve videolar üzerinde çalışma gibi işlemler de cep telefonları ile yapılabiliyor. Telefon kılıfı markaları bu tür durumları dikkate alarak 360 derece dönebilen, stant haline gelebilen, kolay tutulabilen tasarımlar geliştiriyor. Stantlı Huawei Y7 silikon kılıf kreasyonları sayesinde telefonu düz zemine yerleştirerek kullanmanız mümkün oluyor. İki elinizi de özgür bırakan bu dizaynlar iş ve işlemleri daha kısa sürede gerçekleştirmenize imkan tanıyarak verimliliğinizi artırıyor. Yüzüklü kılıflar sayesinde ise telefonu elinizde tutma konforunuz artıyor. Telefonu daha iyi şekilde kavramanız neticesinde, özellikle yürüyüş yaparken cihazın elinizden kayıp düşme olasılığı azalıyor.

Popsocket ya da yüzüklü kılıfların da stant olabilen modelleri bulunuyor. 360 derece dönebilen modeller, telefonu dilediğiniz açıya çevirerek kullanmanıza olanak tanıyor. Böylece, telefonun ekran döndürme özelliği açıkken ya da geniş açılı fotoğraf çekimi yapmak istediğinizde cihazı anlık olarak döndürmeniz mümkün oluyor. Yüzüklü kılıflar arka kapağa entegre biçimde üretilebildiği gibi, haricen de satın alınabiliyor. Fonksiyonelliği ile fark yaratan bir diğer kılıf tipi de Huawei Y7 cüzdan kılıf tasarımları oluyor. Çoğunlukla ön kapak üzerinde özel bölmelerin yer aldığı bu dizaynlar sizi ekstra cüzdan taşıma zahmetinden kurtarmayı amaçlıyor. Kısa bir yürüyüş yapmak istediğinizde ya da alışverişe çıktığınızda bölmelere kredi kartlarını ya da kağıt paraları yerleştirerek konforunuzu doğrudan artırabilirsiniz. Cüzdanlı, kartvizitlikli telefon kılıfları kumaş, deri, rubber, silikon materyallerden üretilebiliyor. Ayrıca hem ön kapaklı kılıflarda hem de zırhlı serilerde manyetik yapı bulunabiliyor. Ön kapağı mıknatıslı kılıflar kolayca açılıp kapanıyor, tank kılıflar ise cihazı araçtaki telefon tutucuya sabitlemenizi sağlıyor.

Telefon koruma ürünlerinin önemli bir diğer modeli akıllı kılıflar. Gelişen teknoloji ile birlikte fonksiyonellikleri de giderek artan akıllı kılıflar sayesinde mobil telefonunuzu çok daha etkili biçimde kullanabilirsiniz. Huawei Y7 Pro akıllı kılıf kreasyonları hem kişisel hem de iş amaçlı kullanımda verimliliğinizi artırmayı başarıyor. Uyku modu özelliği bulunan Smart Cover çeşitleri son dönemin favorilerinden oluyor. Ön kapağı pencereli kılıflar da satın alabilecekleriniz arasında yer alıyor. Huawei pencereli kılıflardaki özel alan sayesinde, gelen aramaları, mesajları ve bildirimleri görüntülemek için kapağı kaldırmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca ekran kapağını kaldırmanıza gerek kalmadan, gelen aramaları yanıtlama fırsatı da sizlere sunuluyor. Modern nitelikleri ile öne çıkan Huawei Y7 kılıf modelleri Trendyol farkı ile sizlere ulaşıyor. Beklentilerinizi karşılayacak modeller arasından seçiminizi yapabilir, akıllı telefonunuzu keyifle kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Şık, Zarif ve Ergonomik Koruma Kılıfları

Kılıflar telefonları korumaktan fazlasını ifade ediyor, sizlere tarzınızı yansıtma olanağı da sunuyor. Farklı beğenilere hitap eden kılıflar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ürünlerin ana materyalleri, temaları, baskı figürleri stilistik çeşitliliği besliyor. Huawei Y7 deri, taşlı kılıf modellerini tercih edebilir, rengarenk seçkilere yönelebilir ya da sadeliğin gücünden beslenen tasarımları satın almak isteyebilirsiniz. Kumaş desenli modeller, striped kılıflar, tek renkli olanlar, pürüzsüz dokulu seriler, mat görünümlüler, Huawei Y7 şeffaf kılıf kreasyonları sahip olabileceklerinizden yalnızca birkaçı. Modelin kendine has tasarımını sergilemenizi sağlayan transparan kılıflar kırmızı, siyah, farklı renk tonları ile üretilebiliyor, ürünlerin çerçeve renkleri de farklılık gösterebiliyor. Bu ürünler yalın tarzın en güzel temsillerinden olması ile öne çıkıyor. Tek renkli, desensiz modeller de sadelik arayışındakilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Hareketli, canlı kişiliğini dışa vurmak isteyenlerin beklentileri de karşılanıyor. Huawei Y7 kılıf desenli dizaynlar oldukça geniş bir içerik sunuyor. Yazı sloganlı kılıflar, doğa temalı olanlar, geometrik çizgili seriler, film karakterli telefon kılıfları, spor takımı renklerini içerenler, uzay temalı kılıflar ve dahası sizlere ulaşıyor. Kabartmalı kılıflar ve parlak taşlı telefon kılıfları üç boyutlu dokunma hissiyatı sunuyor. Temaların ikonları ve fon renkleri de çeşitlilik gösterdiğinden, yüzlerce farklı görünüm elde ediliyor. Örneğin doğa temalı bir kılıf, hayvan ya da bitki desenli olabiliyor ve bunlar çeşitli figürlerden beslenebiliyor. Avokado, portakal, ananas gibi meyvelerden oluşan desenler tropikal iklim sevenlerin özellikle ilgisini çekiyor. Geleneksel tarzını yansıtmak isteyenler ise tuğralı ve bayraklı kılıflar ile bu yönlü beklentilerini karşılayabiliyor. Kedi, köpek, ördek, kelebek gibi ikonlu kılıflar ise hayvanseverlerin favorileri arasında yer alıyor. Desenler kılıf yüzeyinde gerçekçi şekilde baskılanabildiği gibi, sembolik motifler şeklinde de olabiliyor.

Geometrik modellemelerin ruh halinizi yansıttığını düşünüyorsanız farklı renkte minimal çizgilere sahip postmodern telefon kılıflarına göz atabilirsiniz. Ayrıca kamuflaj desenli telefon kılıfları, mermer kılıflar, çok renkli manzara baskılı Huawei kılıflar, leopar desenli telefon kılıfları da ilginizi çekebilir. Renk tasarımı, tarz yaratımında son derece etkili oluyor. Kimi modeller tek bir rengin farklı tonlarına yer verirken kimileri çok renklerin bir aradalığını gözler önüne seriyor. Renk kombinli kılıflarda kontrast ya da renk tonu uyumluluğu öne çıkıyor. Modunuza göre sıcak ve soğuk renklere sahip kılıfları kullanabilir, ara renklerin farklı tonlarına yer veren seçkileri tercih edebilirsiniz. Zıt renklerin etkileyici olduğunu düşünüyorsanız sarı-mor, yeşil-kırmızı, siyah-beyaz telefon kılıfları inceleyebilirsiniz. Geniş desen ve renk skalasına sahip Huawei kılıflar arasından tarzınızı ideal biçimde yansıtan modeller Trendyol’da!

Kılıf Seçimine ve Kullanımına Dair İpuçları

Doğru kılıf seçimi, konforlu ve güvenli kullanımın olmazsa olmazı. Pek çok farklı tasarım bulunsa da sizin için en işlevsel olacak modele yönelmeniz gerekiyor. Örneğin, telefonu elinden düşürme potansiyeli yüksek olanlar için kaydırmaz telefon kılıfları avantaj sağlıyor. Yüksekten düşme durumunda koruyuculuğu fazla olan modeller, kampseverler açısından son derece iyi bir tercih oluyor. Çizilmeye karşı ultra dayanıklı Armor silikon Huawei kılıflar, cep telefonunu çantada taşıyanların beğenisini kazanıyor. 8-9H sertlikteki jelatinler bıçak, çakı ve anahtar türevi keskin yüzeyli objelere karşı ekranınızı koruyor. Fotoğraf düzenleme, video montajlama gibi işlemleri telefondan yapıyorsanız, dokunmatik hassasiyeti etkilemeyecek ekran koruma kaplamalarını satın alabilirsiniz. Ayrıca, tam daire dönebilme, 100 derece yukarı ve aşağı hareket edebilme özelliğine sahip yüzük aparatlı kılıflar da işinizi kolaylaştırabilir. Cihazın tüm yüzeylerini korumak istiyorsanız tam korumalı Huawei Y7 kılıf kapaklı modelleri inceleyebilir, ön yüz kapanmasın istiyorsanız seçiminizi çerçeveli ve arka kapaklı dizaynlardan yana yapabilirsiniz.

Kılıflar ne denli iyi koruyor olursa olsun, yanlış ürün seçimi neticesinde güvenlik sorunları yaşanabiliyor. Örneğin Huawei Y7 cep telefonu için Huawei Y6 serisi kılıf tercih etmek, ekran boyut farklılığı dolayısı ile sorun teşkil ediyor. Kılıflar mobil telefona büyük gelirse cihazı doğru ölçüde kavrayamayabiliyor. Bunun neticesinde telefon hakimiyeti azalıyor ve cihazın kılıftan ayrılarak düşme riski artıyor. Koruma kabı cep telefonuna küçük geldiğinde, kılıfı telefona takmak ya da telefondan çıkarmak zahmetli bir hal alıyor. Kenarlarda bulunan kulaklık girişi, ses kontrol tuşları, şarj girişi için ayrılan bölmeler kılıftaki alanlara denk gelmeyebiliyor. Ayrıca kamera sensörleri ve LED flaş bölgeleri de farklılık gösterebiliyor. Doğru model seçimi yapıldığında, kullanıcı dilediği zaman telefonu kendisi kolaylıkla çıkarıp takabiliyor, tüm tuşları etkili biçimde kullanabiliyor ve koruyuculuğun maksimum düzeyde sağlandığını bilerek rahat hissediyor.

Koruma kabının ya da kaplamasının sağlamlığı, kılıf kullanımına dair dikkat edilmesi gereken önemli bir husus oluyor. Aşınan, kırılan, dokunmatik etkisi azalanları yenilemek önem arz ediyor. Örneğin çerçevesi kırılmış olan kılıf, kenarlardan esneyebileceği için, telefonu istenilen ölçüde kavrayamayabiliyor. Bunun neticesinde telefon kılıftan ayrılarak düşüp zarar görebiliyor. Dokunmatik hassasiyetini yitiren kaplamalara daha sert hareketler uygulamak ise telefonun yüzeyine zarar verebiliyor. Huawei telefonunuzu kılıfa yerleştirmeden önce, kir ve tozların yüzeyleri çizmesini önlemek adına arka kapağı ve kenarları önerilen yöntemlerle temizlemeniz tavsiye ediliyor. Doğru seçim, kullanım ve bakım neticesinde kılıfları uzun süre boyunca eskimeden ve işlevselliğini kaybetmeden kullanabilirsiniz. Huawei Y7 kılıf fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Koruma alanı ve koruyuculuk seviyesi yüksek olan yeni nesil kılıfları, özgün tasarımı ile öne çıkanları, klasik modelleri, fonksiyonel detaylarla harmanlananları satın alabilirsiniz. Tüm bu çeşitliliğe, uygun fiyat ve güvenli alışveriş seçenekleri ile Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.