"

Huawei Y9 Prime

" araması için 13615 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Özellikleriyle Huawei Y9 Prime Trendyol'da!

Akıllı telefon almak zor olabilir. Müşteriler, satın aldıkları telefonun birçok özelliği barındırmasını, fiyatının uygun olmasını ve yıllarca kullanabilecekleri bir ürünü satın almayı tercih eder. Bu yönüyle Huawei şirketine ait telefonlar, tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılar. 1987 yılında Çin’de kurulan şirket, akıllı telefon sektörünün yükselen yıldızları arasında yer alır. Yenilikçi teknolojisi ve başarılı tasarımlarıyla Huawei, sektörde dünya ikinciliğine kadar yükselir. Huawei Y9 Prime bu başarının somut delillerinden biridir. Orta segmentte yer alan ürün, şirketin bu alandaki güçlü tasarımlarından biridir. Cihaz, yenilikçi teknolojisi ile bu alanda dikkat çeker. Birçok farklı ve güçlü özelliği bünyesinde barındıran ürün, oldukça beğeni toplar. Çinli şirkete ait tasarım, geniş ekranı ile öne çıkar. Bu ekran ile video izlemek, oyun oynamak, uygulamaların kullanımı çok daha nitelikli hale gelir. Bunun yanı sıra cihazın işlemcisi ve RAM boyutları da, yeni çıkan oyunları daha çok hızlı ve akıcı bir şekilde oynamanızı sağlar. Oyunların yanı sıra tüm uygulamaları çok daha hızlı bir şekilde çalıştırır. Cihazın iki farklı depolama seçeneği bulunur. 64 GB ve Huawei Y9 Prime 128 GB seçenekleri arasında, ihtiyaca en çok cevap veren alternatif tercih edilebilir.Bunun yanı sıra telefonun önemli avantajlarından biri de kamera özellikleridir. Bu cihaz ile çok daha net görüntüler elde etmek oldukça kolaydır. Ürünün ana kamerası 16 MP gibi yüksek bir çözünürlük oranına sahiptir. Bunun yanı sıra ön kamerası da aynı çözünürlük oranı ile çalışır. Cihaza ait bir başka önemli özellik ise pil ömrüdür. Ürün üç farklı renk seçeneği ile sektöre çıkar. Gece siyahı, Huawei Y9 Prime zümrüt yeşili ve safir mavisi seçenekleri arasında tarzınıza ve zevkinize göre bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca ürün 196 gram ağırlığıyla oldukça hafiftir. Performansına göre oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken ürün, müşterilerden tam not alır. Siz de Huawei’ye ait Y9 Prime modeli bir telefona sahip olmak için Trendyol’da bulunan seçenekler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Üstün Huawei Y9 Prime Özellikleri

Üstün Huawei Y9 Prime Özellikleri

Çinli firmaya ait cihazın, birbirinden önemli birçok özelliği bulunur. Huawei Y9 prime özellikleri orta sınıf bir telefon sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verir. Gerek kamerası, gerek ekranı, gerek tasarımı, gerek teknik özellikleriyle Y9 Prime, telefon alacakların ilk tercihleri arasında yer alır. Ürünün en önemli özelliklerinden biri de ekranıdır. Cihaza ait ekran 6.59 inç büyüklüğündedir. Ekran ön panelin yüzde seksen dördünden fazlasını kaplar. Huawei Y9 Prime ekran çerçevesi oldukça incedir. Bu da cihazı, multimedya içerik tüketimi için ideal hale getirir. Ekran hem büyük hem de kesintisiz olması nedeniyle, izlenen içeriğin keyfini artırır. Bunun yanı sıra oyun oynamak da bu büyük ekran sayesinde çok daha keyifli hale gelir. Telefonun görüntüleme açıları oldukça iyidir. Farklı açılardan bakıldığında dahi, ekrandaki görüntü net olarak görülür. Netlikle birlikte renkleri de canlı biçimde görmek mümkündür. Bunun yanı sıra ekranı güneş ışığı altında da rahatça görebilirsiniz. Ürün tasarımı ile tüm bu sorunları çözer. Bunun yanı sıra full HD+ çözünürlüklü ekran, tüm beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir. Cihazın renk modu ve sıcaklık seviyesini kendinize uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için normal ve canlı olmak üzere iki ayrı renk modu vardır. Üründe ayrıca mavi ışık filtresi de mevcuttur. Cihazın ekran konusundaki bu başarılı tasarımı dikkat çekmeyi başarır. Cihazın bir başka önemli özelliği, Çinli firmanın kendi üretimi olan Kirin 710F işlemciyi kullanmasıdır. Huawei Y9 Prime RAM kapasitesi ise 4 GB boyutundadır. Bu RAM boyutu Kirin 710F ile birleştiğinde, fazla kaynak isteyen uygulamalar dahi rahatlıkla hızlı bir şekilde çalışır. Ürünün çoklu görev yönetimi de bu özellikler sayesinde pürüzsüz bir şekilde çalışır. Telefonun bir başka özelliği ise, arka panelin ortasında parmak izi tarayıcısı bulunmasıdır. Bu tarayıcı sayesinde verilerinizin gizliliği garanti altına alınmış olur.Parmak izi algılayıcısı oldukça hızlı ve sorunsuz çalışır. Bunların yanı sıra cihazda 64 ya da 128 GB depolama alanı tercih edilebilir. Bu depolama alanları fazlasıyla yeterli iken, MicroSD kart desteğiyle bu alan 1 TB daha artırılabilir. Genel olarak Huawei Y9 Prime 28 GB modeli tercih edilir. Bu seçenek, binlerce veriyi yanınızda taşımanıza imkan sağlar. Akıllı telefonlar arasında Y9 Prime, kendisine en önlerde yer bulur. Birçok önemli ve avantajlı özelliği bünyesinde barındırması bunda önemli bir rol oynar. Orta sınıf akıllı telefon pazarında bu telefon, büyük artılar sunar. Bu özelliklerinin yanı sıra, üstün kamera deneyimi, tek şarjla uzun süreler kullanım da önemli avantajlar arasında yer alır. Siz de tüm bu üstün özelliklere sahip bir Y9 Prime satın almak için Trendyol’da bulunan seçenekleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Huawei Y9 Prime İnceleme

Huawei Y9 Prime İnceleme

Cihazın önemli özelliklerinden bir başkası ise pil ömrünün uzun olmasıdır. Ürün, enerjisini dört bin mAh kapasitesine sahip pilden sağlar. Bu pil, telefonun bütün enerji ihtiyacını kolaylıkla sağlar. Cihaz, sosyal medya uygulamalarını kullanılması, oyun oynanması, video izlenmesi ve müzik dinlenmesi gibi birçok görevi gün boyunca yerine getirirken dahi açık kalır. Böyle bir senaryoda dahi cihazın pili 17 saat boyunca dayanır. Bu da bir kez şarj ettiğiniz telefonun, gün boyu açık kalması demektir. Müzik, fotoğraf, video ve uygulamalar için dilerseniz Huawei Y9 Prime 64 GB dahili depolamaya sahip dilerseniz 128 GB modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Huawei Y9 Prime 5G hızını da rahatlıkla kaldırabilir özelliklere sahiptir. Bu ürün ile internet hızınızı maksimuma çıkarabilir ve son teknolojinin keyfini sürebilirsiniz. Cihazın önemli bir başka özelliği ise yazılım açısından da ihtiyaçları karşılıyor olmasıdır. Cihaz ilk olarak, Android 9 Pie yüklü olarak açılır. Arayüz olarak ise Çinli şirketin kendisine ait olan EMUI 9.1 kullanılır. Bu arayüz kullanımı oldukça basittir. Bununla birlikte akıllı telefon kullanmakta zorlananlar için ‘basit mod’ seçeneği de bulunur. Cihaz aynı zamanda pek çok farklı tema seçeneği sunar. Bu temalar sayesinde dilediğiniz arayüze kavuşabilirsiniz. Cihazda bulunan bir başka özellik ise yedekleme uygulamasıdır. Dilerseniz verilerini yedeklemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu seçenek, uygulama geri yüklemek için de kullanılır. Bu uygulama ile ister harici depolama cihazına, isterse bilgisayara yedekleme yapılabilir. Bu da verilerin kurtarılması açısından önemli bir özellik sunar. Phone Clone uygulaması da, eski cihazlardaki verileri Y9 Prime’a hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Cihaz, birçok ileri teknoloji ve yenilikçi özelliğinin yanı sıra aynı zamanda çok basit kullanımıyla, ergonomik tasarım arayan her zevke hitap eder. İster çocuk olsun, isterse yaşlı bu ürünü kolayca kullanabilir. Huawei Y9 Prime batarya ömrü oldukça uzundur. Dört bin mAh gücündeki pil, tek bir şarj ile uzun saatler kullanım sağlar.

Üstün Kamera Teknolojisi ile Huawei Y9 Prime

Üstün Kamera Teknolojisi ile Huawei Y9 Prime

Huawei Y9 Prime özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de kamerasıdır. Bu kamera ile profesyonel çekimler dahi yapmak mümkündür. Telefonun üzerinde bulunan kameraların ileri teknolojisi buna izin verir. Telefonu öne çıkaran önemli farklarından biri de budur. Cihazın, arka yüzünde üç lensli bir kamera sistemi bulunur. Bu sistemde yer alan ana kamera onaltı megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Bunun yanı sıra sekiz megapiksel çözünürlüğe sahip ultra geniş açılı bir lens vardır. Son olarak ise iki megapiksel derinlik sensörü bulunur. Telefonun arka yüzünde bulunan bu kamera, kens ve sensörün altında ise LED flaş vardır. Bu üç kameranın yardımıyla kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek oldukça kolay hale gelir. Y9 Prime ile bir çocuk bile harika fotoğraflar çekebilir. Kontrastı oldukça yüksek olan kamera ile çekilen karelerin kesinliği de yüksekliğiyle dikkat çeker. Bu yüksek kalite sayesinde fotoğraflarda pek çok detay kolaylıkla fark edilebilir hale gelir. Fotoğraflarda bir başka özellik ise renklerin oldukça canlı ve sıcak karelerin yakalanmasıdır. Bu kamera sisteminin önemli farklarından biri, yapay zeka yazılımından destek alabiliyor olmasıdır. Kamera arayüzünde bulunan Al moduna tıklandığında, yapay zeka devreye girer. Bu sayede yapay zeka algoritması beş yüzden fazla sahneyi algılar ve düzenler. Cihazın ön kamerası da fark yaratmayı başarır. On altı megapiksel çözünürlükteki lens, özçekimleri kaliteli ve keyifli hale getirir. Açılır mekanizmaya sahip olması ise hem ekranı rahatlatır hem de daha güçlü bir kamera sisteminin kullanılmasına olanak sağlar. Cihazın kamera sistemi, fark yaratan bir yerde durur. Cihaz, bir akıllı telefon kamerasından beklenen her şeye sahiptir. Üstün kamera donanıma sahip bu cihazın yanı sıra Trendyol’da Huawei Y9 Prime şarj aleti de bulabilir ve tüm aksesuarları ile birlikte satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtmanızı Sağlayan Huawei Y9 Prime

Tarzınızı Yansıtmanızı Sağlayan Huawei Y9 Prime

Huawei Y9 Prime’ın tasarımsal özellikleri de takdir kazanır. Farklı tasarımı ile dünyada milyonlarca kişinin ilk tercihi olur. Çinli firmanın sektörde ilk sıralarda gelmesinin önemli bir nedeni, akıllı telefonlarındaki tasarımsal özellikleridir. Huawei Y9 Prime renkleri bu tasarımsal özelliklerden biridir. Ürünün ön panelinin neredeyse tamamı ekran ile kaplıdır. Bu da modern tarzının bir parçasıdır. Arka panelinde ise yansıtıcı kaplama kullanılır. Bu yansıtıcı sayesinde Huawei Y9 Prime cam benzeri canlı bir görünüm kazanır. Bunun yanı sıra telefonun polikarbon malzemeden yapılması, dayanıklılığının bir göstergesidir. Çinli firmaya ait ürün, darbelere ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı olarak tasarlanır. Cihazın ön panelinin yüzde 84.3’ünü ekran oluşturur. Bir başka tasarımsal artısı ise telefonun ön kamerası için açılır bir mekanizma vardır. Bu mekanizma sayesinde, cihazın ön yüzü tamamen pürüzsüzdür. Huawei Y9 Prime ekran koruyucu ile ekranınızı darbelere karşı koruyabilir, kırılma ya da çatlama gibi istenmeyen durumları önleyebilirsiniz. Ürünün farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Huawei Y9 Prime yeşil renkli tasarım, en çok tercih edilenler arasında yer alır. Arka panelde renk tonları değişim gösterir. Üst kısımda koyu bir renk görünümü var iken, aşağıya indikçe renk tonları açılır. Panelin üst kısmında ise parmak izi tarayıcı bulunur. Biyometrik güvenlik çözümü açısından bu tarayıcı oldukça önemlidir. Tüm bu tasarım özellikleri, bu modeli ön plana çıkarır. Farklı bir tarzı olması, ürünün tercih sebebi olmasını sağlar. Birçok kişi, telefonuyla tarzını da yansıtmak ister. Y9 Prime, bu konuda beklentileri karşılayacak bir tasarıma sahiptir. Farklı renk seçenekleri, ön panelin pürüzsüz bir ekran olması, açılır kapanır ön kamerası bu tasarımsal özelliklerden yalnızca bazılarıdır. Telefonun yanı sıra, Trendyol’da yapacağınız aramalar ile Huawei Y9 Prime kırılmaz cam satın alabilir ve cihazınızın ekran güvenliğini üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Huawei Y9 Prime Yorumları

Huawei Y9 Prime Yorumları

Çinli firmaya ait tasarım pek çok olumlu yorum alır. Telefon test sistemlerinden de yüksek puanlar alarak, kendini kanıtlar. Orta segmentte yer alan telefon, tüm özellikleriyle dikkatleri üzerine toplar. Farklı tasarımı, üstün kamera deneyimi, hızlı işlemcisi ve benzeri birçok özelliği Y9 Prime’ı öne çıkarır. Yyapılan olumlu yorumların başlıca sebeplerinden biri de ön kamera sistemidir. Açılır bir mekanizması bulunan cihaz, dikkate değer bir fark yaratır. Hem kamerayı güçlendiren bu tercih, hem de ekran deneyimini üst boyutlara çıkarır. Bu ekran, multimedya içerik tüketimini maksimum seviyede keyifli hale getirir. Büyük ekranı sayesinde hem oyun oynamak hem de video izlemek kolay ve zevkli bir aktiviteye dönüşür. Bunun yanı sıra renk seçenekleri de Huawei Y9 Prime yorumlarında öne çıkan özelliklerdir. Huawei Y9 Prime siyah gibi görmeye alışık olduğumuz renklere de sahiptir. Hangi rengi tercih edeceği tamamen kişilerin zevkine kalır. Şık ve modern tasarımı da, ürünü bir adım öne taşır. Y9 Prime, tarzını yansıtmak isteyenlerin ve farklı olmak isteyenlerin tercihidir. Birçok teknik özelliğinin yanı sıra, tasarımsal özellikleri de dikkat çekicidir. Dilerseniz Huawei Y9 Prime telefon kılıfı modelleri ile telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Telefonda kullanılan yapay zeka da onu oldukça avantajlı bir konuma getirir. Kullanım sırasında yapay zeka birçok fonksiyona yardımcı olur. Bu da telefonun aldığı olumlu yorumların bir başka nedenidir. Siz de tercih yapmakta zorlanıyorsanız, Trendyol’da bulunan müşteri yorumları kısmına bakabilir, sizden önce telefona sahip olan müşterilerin deneyimlerine ortak olarak, karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Avantajlı Huawei Y9 Prime Fiyatları

Avantajlı Huawei Y9 Prime Fiyatları

Bir Huawei Y9 Prime edinmek için onlarca farklı neden bulunur. Üstün kamera teknolojisi, yazılımsal özellikleri, tasarımsal avantajları, sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılması bu nedenlerden bazılarıdır. Bu nedenlerin her biri bir yana, bu denli tercih edilmesinin önemli bir sebebi de Huawei Y9 Prime fiyatlarının her bütçeye hitap etmesidir. Bu model birçok teknik üstünlüğüne karşın oldukça uygun fiyatlara kendine yer bulur. Y9 Prime fiyat performans dengesi açısından, alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlardan biri de budur. Özellikle orta segment telefonlar arasında Y9 Prime, uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine toplar. Üstün özelliklere sahip olmanın yanı sıra bu cihaz ile dayanıklı bir ürüne de sahip olabilirsiniz. Polikarbon yapısı sayesinde düşme gibi sorunlara ve darbelere karşı ekstra olarak dayanıklıdır. Bu sayede bu telefonu uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bu da sizi sürekli olarak yeni bir telefon alma derdinden kurtarır. Telefonun yanı sıra, Huawei Y9 Prime kılıf seçenekleri açısından da oldukça zengindir. Tarzınızı yansıtabileceğiniz binlerce kılıf seçeneği bulunan Y9 Prime’ın yanı sıra bu kılıf alternatifleri de oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sayede birden fazla kılıf alarak, dilediğiniz zaman farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu kılıf seçenekleri arasında yüzlerce farklı desenden, şehir silüetlerine kadar birçok alternatif bulunur. Bu sayede tarzınıza uygun bir kılıf seçeneği de bulmak da oldukça kolay hale gelir. Kılıfların yanı sıra aynı zamanda Huawei Y9 Prime kulaklık modellerine de bakabilirsiniz. Trendyol’da dönem dönem yapılan indirimleri ve kampanyaları yakalayarak hem uygun fiyatlı bir telefona hem de tüm aksesuarlarına sahip olabilirsiniz. Bu sayede tarzınızı yansıtabileceğiniz, dayanıklı, yıllar boyu kullanabileceğiniz, tasarımsal ve teknolojik açıdan üstün bir telefona kolaylıkla ve uygun fiyatlara kavuşabilirsiniz

Huawei Y9 Prime 2019 Batarya Kaç Mah'tır?

Huawei Y9 Prime 2019 model akıllı cep telefonu, 10W şarjı destekleyen 4.000 mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile donatılır. Yüksek pil gücüne sahip olan Huawei Y9 prime model telefonlar ayrıca hızlı şarj edilebilme özelliğine de sahiptir. Li - Po pil türünü taşıyan cihazın pil gücü aralığı ise 4000 ile 4999 mAh şeklinde ifade edilir. Type-C şarj girişi bulunan akıllı cep telefonunun bataryasını uygun bir şarj aleti ile doldurabilirsiniz. Hızlı doluma uygun olan Huawei Y9 Prime 2019 model telefonları uzun süre şarj etme ihtiyacı duymadan kullanabilirsiniz.

Huawei Y9 Prime Su Geçiriyor Mudur?

Huawei Y9 Prime 2019 akıllı telefonlar özellikleri bakımından su geçirmez bir cihaz değildir. Su geçirmez özellikte olmadıklarından dolayı telefonu suya maruz bırakmanın ciddi hasara neden olabileceğini unutmamak önemlidir. Bununla birlikte eğer cihazınız suya maruz kaldıysa hemen kapatmanız ve onarım için bir uzmana götürmeniz, telefonun iyileştirilebilmesi açısından önem arz eder. Özellik ve yapı bakımından incelendiğinde su geçirebilen bir model olduğundan cihazı hasar almaması için bu tür alanlardan uzak tutmalısınız. Aynı zamanda olası bir su ile temas halinde uzmanla iletişime geçebilirsiniz.

Y9 Prime Çift Hatlı Mıdır?

Huawei Y9 Prime 2019 model telefonlar, çift hatta sahiptir. Bu durum aynı anda iki SIM kartı destekleyebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte aynı cihazda iki farklı telefon numarası ya da hücresel şebeke kullanmanıza olanak tanır. Özellikle sık seyahat eden ya da iş ve kişisel aramaları ayırması gerekenler için avantaj oluşturan niteliklerinden biri olarak ifade edilebilir. Bununla birlikte Huawei Y9 Prime 2019'daki ikinci SIM yuvasının hibrit bir yuva olduğuna dikkat etmek önemlidir. Bu detay; genişletilebilir depolama için ikinci bir SIM kart ya da microSD kart için kullanılabileceği anlamı taşır. Ancak her ikisinin de aynı anda kullanılamayacağı anlamına gelir. Y9 Prime 2019 model Huawei telefonunuzda ikinci bir SIM kartını kullanabilir ya da hibrit yuvaya uygun bir microSD kart takabilirsiniz.