"

Iphone 6S Kılıf

" araması için 48125 sonuç listeleniyor

iPhone 6s Kılıf

iPhone 6s Kılıflar

iPhone 6s Kılıflar

Telefonlar günümüzde artık her an yanımızda olan eşyalara dönüştü. Her an yanımızda olan ve birçok farklı özelliği sayesinde iletişimde kolaylık sağlayan telefonları korumak da oldukça önemlidir. Gelişen teknoloji ile birlikte telefonlar da oldukça gelişmiş ve tasarımları değişmiştir. Değişen tasarımlar sayesinde telefonlar, oldukça ince ve daha geniş ekran oranlarına sahip durumda. Gün içinde koşturmaca sırasında ufak kazalardan dolayı telefonları düşürdüğümüzde ya da bir yere çarptığımızda zarar görmesi muhtemeldir. Telefonların bu kazalardan korunması içinde telefon kılıfları imdada yetişiyor. Telefonların zarar görmemesi ve uzun süreler boyunca kullanılabilmesi için telefon kılıfları tasarlanmıştır. Çeşitli malzemelerden ve renklerde üretilen bu kılıflar hem koruma, hem de estetik bir görüntü sağlıyor. Her zevke uygun şekilde bulunabilecek bu kılıflar estetik olarak da göze hitap ediyor. Bu kılıfla sadece koruma ve görüntü amaçlı değil birçok işlevsel özellik de sunuyor. İphone marka telefonlar özellikle oldukça çok tercih edilmektedir. Son yılların en çok tercih elden telefonlarından olan İphone telefonlar da oldukça gelişmiş özelliklere ve şık tasarımlara sahip. Telefonu hem dışarıdan gelecek darbelere karşı korumak, çizilmeleri önlemek, hem de istenilen şekilde tasarım görüntüsü sağlamak için İphone 6s kılıf tercih edilebilir. İphone 6s kılıf çeşitleri oldukça fazladır. İşlevsel özellikleri göz önüne alındığında İphone 6s şarjlı kılıf oldukça çok tercih edilmekte. Telefonlar gün içinde fazlaca kullanıldığı için şarj konusunda kimi zaman yeterli olamıyor. İletişim kurmanın yanında internet ve uygulamaların da kullanılması şarjın daha hızlı tükenmesine yol açıyor. İphone 6s şarjlı kılıf sayesinde telefonunuz daha uzun süre kullanım sağlayacak. İphone 6s şarjlı kılıf içinde bulundurduğu batarya ile telefona ekstra enerji sağlar. Görünümü de tıpkı diğer kılıflarınki gibidir. İçinde bulundurduğu bataryanın gücünün telefondaki bataryaya yakın seviyede olması uzun süren bir kullanım sağlar. İphone 6s 360 kılıf ise telefonu şeffaf bir film ile tam şekilde sarar. Bu sayede telefon çizilmelere ve çarpmalarla deforme olmasının önüne geçer. Bu sayede telefonun orijinal görüntüsü korunmuş olur. İphone 6s 360 kılıf telefonu tam bir şekilde sararken, telefonun tasarımının örülmesinin engellemez. Böylece hem telefonu çizilmelere ve çarpmalara karşı korumuş olur, hem de tasarımını engellemeden beğendiğiniz haliyle kullanmanıza imkân verir. Eğer farklı renkleri denemek isterseniz de geniş renk skalasına sahip olan iphone 6s kılıf çeşitleri kullanarak her güne özel bir renkte kılıf kullanabilirsiniz. O günkü modunuza göre seçeceğiniz kılıf sizi yansıtacak. Ya da çalıştığınız ortama göre telefonunuzu korumak için en uygun kılıfa hemen ulaşabileceksiniz.

iPhone 6s Kılıf Çeşitleri

iPhone 6s Kılıf Çeşitleri

Iphone 6s telefonunuz için kılıf arıyorsanız önünüzde pek çok seçenek olacaktır. Tercihe ve isteğe göre bu seçenekler arasından değerlendirme yaparak uygun olan kılıfa ulaşılabilir. İphone 6s için tercih edilecek kılıflar arasında çeşitli renklerde ve özellikle çeşitli fonksiyonlara sahip kılıflar var. Bu kılıfla telefonunuzu korumakla birlikte ekstra özellikleriyle birçok kolaylık sağlıyor. İphone 6s silikon kılıf özellikle tercih edilen ve vazgeçilmez kılıflar arasında yer alıyor. Silikon kılıflar, esnek yapısı sayesinde telefonla oldukça uyumlu olmasını ve şeffaf görünümüyle de telefona güzel bir görünüm sağlıyor. Silikon kılıf esnek olması sayesinde telefona oldukça kolay takılıp çıkarılıyor ve kolay bir kullanım sağlıyor. Şeffaf olmasının yanında birçok farklı renk seçeneği de sunuyor. İphone 6s silikon kılıf esnek yapısından dolayı telefonun alacağı herhangi bir darbeyi yavaşlatarak absorbe eder. Ayrıca silikon yapısının sunduğu bir diğer avantaj da telefonun elinizden kaymasını engellemesidir. Yapısı sayesinde uzun süren telefon konuşmalarında ya da uzun süre elde tutmalarda kayıp düşmesine engel olur. Özellikle telefonda fazla vakit geçirenler ve oyun oynamayı sevenler silikon kılıf kullanmaktadır. Telefonunuza istediğiniz görüntüyü kazandırmak, daha kişisel bir görünüm elde edebilmesi için de farklı renkte ve modelde silikon kılıflar tercih edilmektedir. İphone 6s şeffaf kılıf sayesinde de telefonunuzun görünümünü kapatmadan koruyabilirsiniz. İphone 6s şeffaf kılıf kullanırken bu kılıflara yapıştırılabilecek küçük stickerler sayesinde de telefonunuza kendine has bir görünüm sağlayabilirsiniz. Şeffaf kılıfların yapısı stickerlerin uzun süre yapışmış şekilde kalmasını sağlar ve böylece tasarımınızı uzun süre telefonunuzda kullanabilirsiniz. Ayrıca iphone 6s şeffaf kılıf kullanırken sevdiğiniz bir fotoğrafı telefonunuzun arkasına yerleştirebilir ve her an fotoğrafa bakabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz anınız her saniye gözünüzün önünde olur. Telefonunuzun ekranını daha iyi korumak istiyorsanız da kullanabileceğiniz farklı seçenekler mevcut. İphone 6s kapaklı kılıf, telefonunuzun ekranını sert kapağı sayesinde oldukça iyi korur. Kullanımı oldukça kolay olan kapalı kılıflar, çeşitli renkleriyle de telefonunuza canlılık getirir. Kimi kapaklı kılıfla mıknatısı sayesinde siz açana kadar kapalı kalır ve siz açmadan açılmaz. Yere düştüğünde ya da ekrana gelebilecek herhangi bir çarpmada sert yapısı sayesinde güçlü koruma sunar. Sert kapağının üzerinde yer alan dış malzemesi silikona yakın bir dokunma hissi sunar. Böylece telefonunuzu daha sıkı tutabilir ve yere düşmesinin de önüne geçersiniz. Böylece hem kılıfınızı, hem de telefonunuzu koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 6s Kılıf Fiyatları

iPhone 6s Kılıf Fiyatları

İphone 6s kılıf çeşitli modellerde ve çeşitli renklerde olacak şekilde beğenilere sunuluyor. Bu kılıflar renkleri ve yapılan malzemeler gibi farklı özellikler sahip olduğu gibi telefon için çok iyi bir koruma sağlıyor. İphone 6s 360 kılıf telefonu tam şekilde sarıp her yerinde meydana gelebilecek çizilmelerin önüne geçerken, iphone 6s silikon kılıf esnek bir yapıya sahiptir. Kılıflar bununla birlikte iphone 6s cam kılıf, iphone 6 deri kılıf gibi farklı ürünlerden meydana gelir. Kılıfları kullanırken ekstra özellik isteyenler iphone 6s cüzdanlı kılıf ve iphone 6s kartlıklı kılıf gibi farklı seçenekler arasından bir seçim yapabilir. Bu renk, malzeme ve özelliklere sahip olan kılıflar da taşıdığı özelliklere göre fiyatlandırılmaktadır. Her bütçeye uygun fiyata sahip olan iphone 6s kılıfların fiyatları da özelliklerine göre farklılık gösterir. İphone 6s orijinal kılıf almak isteyenler diğer kılıflardan farklı fiyat ödeyebilir. Özellikle oldukça fazla tercih edilen iphone 6s silikon kılıf, her bütçeye uygun bir fiyat skalasına sahiptir. Sunduğu özellikler kılıf fiyatlarının da farklı olmasını sağlar. Kılıflar telefonunuzu koruyup şık bir görüntü sağlar. Bu koruma için kullanılan kılıflar, ince yapısı sayesinde telefonunuza ekstra bir kalınlık sağlamaz. Bu sayede telefon kendi boyutlarında rahatça kullanılabilir. İphone 6s sürgülü kamera korumalı kılıf sayesinde telefonunuzun kamerasını koruyabilirsiniz. Darbe emici kılıflar da tercih edilen kılıflar arasında yer alır. Telefona gelebilecek tüm darbeleri emerek absorbe eden darbe emici kılıflar sayesinde telefonunuz için tam bir koruma sağlar. Ayrıca telefonunuzu denizde ya da tatillerde kullanmak istediğinizde iphone 6s su geçirmez kılıf ile kullanabilirsiniz. Telefonunuzla bu sayede sudan etkilenmeden ya da kar üzerinde telefonunuz su geçirmeden, zarar görmeden kullanabilirsiniz. Daha sağlam bir koruma için ise iphone 6s tam koruma kılıf kullanabilirsiniz. Bu şekilde birçok farklı özelliğe ve koruma biçimine sahip olan kılıfların fiyatları da koruma özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fiyatları farklılık gösterse de tüm kılıflar her bütçeye uygun fiyatlarda bulunmaktadır. Zaman zaman çeşitli indirim ve kampanyalardan da yararlanarak daha uygun fiyatlara sahip kılıflara ulaşma şansınız mümkün. Fiyat avantajlarından faydalanarak birçok kılıf alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her yerde istediğiniz kılıfı telefonunuzda kullanabilirsiniz. Çalıştığınız yere göre telefonunuza en çok koruyacak kılıfı takabilir ya da o gün davet edildiğiniz bir yere giderken kıyafetiniz ya da aksesuarınızı tamamlayacak bir parça olarak telefon kılıfı kullanabilirsiniz.

iPhone 6s Kılıf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPhone 6s Kılıf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İphone 6s kılıf alırken karşımıza çok fazla sayıda seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler oldukça fazla olduğundan değerlendirirken farklı kriterler devreye girer. İlk olarak iphone 6s kılıf alırken koruma özelliklerine dikkat edilmelidir. Kılıf temel olarak telefonun korunması görevini üstlenir. Telefonun darbelere, düşmelere ve çizilmelere karşı korunması kılıf alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Kılıf telefona tam bir koruma sağlanmalıdır. Telefonun görünümünü korumak ve darbelerin zarar vermesini engellemek için silikon kılıflar tercih edilebilir. Darbe emici özellikleri sayesinde silikon kılıflar, koruma aşamasında oldukça başarılıdır. Bunun yanında tasarımı sayesinde özellikle darbe emici özelliğe sahip olan kılıflar da mevcuttur. İphone 6s kılıf alırken tercih edilebilecek kılıflar arasında koruma özellikleriyle iphone 6s tank kılıf ve iphone 6s zırh kılıf tercih edilebilir. Bu kılıflar diğer kılıflara oranla ekstra koruma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Telefona sağladığı güçlü koruma sayesinde telefonla konuşurken elinizden düşürdüğünüz de bile zarar görmesi en aza iner. İphone 6s zırh kılıf ve iphone 6s tank kılıf güçlü yapısı sayesinde korumayı üst seviyeye çıkarabilir. Tam koruma sağlamak için zırh ve tank kılıfların yanında aynı zamanda iphone 6s tam koruma kılıf tercih edilebilir. Koruma özelliklerinin yanında kılıflar görünüşleri sayesinde de telefonlar için şık bir tasarım aracına dönüşebilir. Birçok farklı renk ve estetik tasarıma sahip olan kılıflar telefonunuzun daha şık görünmesini sağlar. Telefonlarınız için bulabileceğiniz çeşitli renk ve desene sahip kılıflar, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Birbirinden farklı desene ve görünüme sahip olan kılıflar da telefonlar için oldukça yoğun tercih edilmektedir. İphone 6s desenli kılıf, sunduğu geniş tasarım yelpazesi sayesinde herkese hitap ediyor. Ayrıca taraftarlar için tasarlanmış olan telefon kılıfları da mevcut. İphone 6s Fenerbahçe kılıf gibi diğer takım taraftarları için de takımının tasarımı olan kılıflar bulunmaktadır. Daha farklı tasarıma sahip kılıf isteyenler için de iphone 6s unicorn kılıf gibi ilk anda akla gelmeyen ama estetik olarak güzel görünümlere sahip olan kılıflar da vardır. Her zevke uygun iphone 6s kılıf bulmak mümkündür. Birden çok kılıf alarak istediğiniz an istediğiniz kılıfı kullanabilirsiniz.

iPhone 6s Kılıfların Dayanıklılığı

iPhone 6s Kılıfların Dayanıklılığı

İphone 6s kılıf alırken merak edilen sorulardan bir diğeri ise hiç şüphesiz kılıfların dayanıklı olup olmadığıdır. İphone 6s kılıfları dayanıklılık konusunda oldukça başarılıdır. Özellikle telefonu korumak için kullanılan tam koruma sağlayan kılıflar oldukça dayanıklıdır. İphone 6s mermer kılıf hem dizayn olarak şık bir görünüm sunar, hem de sağlamlığıyla koruma için tercih edilebilecek kılıflardandır. İphone 6s sert kılıf telefonun korunması için gelecek darbelere karşı büyük koruma sağlar. Sert yapısı sayesinde iphone 6s sert kılıf, en riskli alanlarda bile telefon için koruma sağlar. Özellikle telefonun ekranın çizilmesine sebep veren alanlarda çalışan kişiler için kapaklı kılıflar büyük oranda sağlamlık sağlar. Her türlü toz ve parçanın ekranı çizebilme potansiyeli vardır. Her en kadar ekran üzerinde korumak için ekran koruyucu olsa bile toz ve küçük parçalar bu koruyucunun altına girebilir. Bu risklerin olduğu ortamlarda da kullanılabilecek olan iphone 6s kapaklı kılıf, dayanıklılığı sayesinde önemli koruma sağlar. İphone 6s 360 kılıf da telefonunuz için tam bir koruma için tercih edilebilecek dayanıklı kılıf çeşitleri arasında yer alır. Uzun süreli bir kullanım isteyenler için de uygun kılıf çeşitleri bulunmaktadır. İphone 6s deri kılıf kullanarak hem dayanıklı, hem uzun ömürlü bir kullanıma sahip olursunuz. Deri kılıf farklı renk avantajları sayesinde de dayanıklı ve koruyucu özelliklerinin yanında şıklık da sunar. Dayanıklılık yanında şıklık arayanlar içinde sunduğu tasarım ve renk seçenekleri sayesinde kılıflar, telefonunuz için vazgeçilmez ürünlerden olacaktır. Renkli yaşam tarzını sevenler için sunduğu renk yelpazesi de kılıf seçme konusunda önemli ayrıntılardan. İphone 6s lila kılıf ya da iphone 6s sarı kılıf gibi farklı renkleri bulabilmeniz de mümkün. Daha resmi bir görüntü için ise siyah renk iphone 6s kılıf seçenekleri de mevcuttur. Renklerin yanında farklı desen ve logolu kılıflar da dayanıklı ve şık görünüm sunar. İphone 6s simli kılıf gibi farklı görüntülere sahip kılıflar da hem dayanıklı, hem de görüntüsüyle tercih edilebilir. Dayanıklı kılıfla denildiğinde ilk akla gelenler zırh kılıflar ve tank kılıflar olarak adlandırılan sert koruyucu özelliğe sahip olan kılıflardır. İphone 6s tank kılıflar ve iphone 6s zırh kılıflar ile birlikte mermer kılıflarda dayanıklılık açısında oldukça güçlüdür. Oldukça dayanıklı olan bu kılıflar uygun fiyat avantajı sayesinde her bütçeye de uygundur.

iPhone 6s Kılıf Trendyol’da

iPhone 6s Kılıf Trendyol’da

Telefonunuza kılıf seçerken filtre kullanarak binlerce seçeneğe göz atmanız doğru olacaktır. Her bütçeye uygun olan bu kılıflar sayesinde gideceğiniz her yere özel, o günkü modunuza göre farklı kılıflar tercih edebilirsiniz. Bir davette belki de aksesuarınızı tamamlayıcı bir öğe olarak telefon kılıfınız elinizde olacak. Kategori de yer alan yüzlerce markanın ürünleri arasından seçim yapabileceksiniz. Gerçekleşen indirim ve kampanyalardan da yararlanarak sahip olmak istediğiniz kılıfa hemen sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgilerden ve görüntülerden ürünü inceleyebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi sağlayabilirsiniz. Telefonunuzu korurken daha şık bir görüntü kazanmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken size uygun kılıfı seçmek. Bu ürünler cazip satın alma koşullarıyla sizlere sunuluyor. Telefonunun korunmasına ve görünümüne önem verenler için birbirinden farklı özellikler ve tasarımlara sahip binlerce telefon kılıfı, uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor. Yüzlerce renk seçeneği sayesinde her zevke hitap eden kılıflar Trendyol’un cazip avantajları sayesinde kolayca sizlere ulaşıyor.