placeholder
"

Iphone 6s Plus Kılıf

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

İphone 6s Plus Kılıf Modelleri ile Telefonuna Uygun Koruyucu

Telefon ekranları oldukça hassas olduğundan düşme gibi durumlardan kolaylıkla etkilenebilir. Telefon kılıfları, telefonları kırılma ve çizilme gibi durumlardan korumak için tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle yüksek koruma sağlaması çok önemlidir. Telefonun hem yanlarını, hem ekranını, hem de arkasını koruyan bir ürün olmalıdır. Telefon gün içinde sıklıkla kullanıldığından kullanımı kolay bir ürün tercih edilmelidir. Telefon kılıfları dayanıklı olmalı, kısa sürede deforme olmamalıdır. iPhone 6S Plus telefon kılıfı çeşitleri yüksek koruma sağlayan ürünlerdir. iPhone 6S Plus silikon kılıf modelleri günlük kullanım için uygundur. Kaliteli ve dayanıklı ürünler kullanmak için orijinal ürünler tercih edilmelidir. iPhone 6S Plus orijinal telefon kabı modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Kılıf Modelleri

iPhone 6S Plus Kılıf Modelleri

Telefon kılıfları sürekli kullanıldıklarından göze hitap etmeleri çok önemlidir. iPhone 6S Plus şeffaf, desenli, lila, pembe kılıf gibi seçenekleri vardır. iPhone 6s plus lansman kılıflar içi kadife dışı sert silikondan üretilen ürünlerdir. Böylelikle telefonunuz için yüksek koruma sağlar. iPhone 6S Plus kamera korumalı kılıflar sürgülü kamera kapağı sayesinde kamerayı çizilmelere karşı korur. iPhone 6S Plus kapaklı kılıf modelleri telefon ekranını korumak için idealdir. iPhone 6S Plus cüzdan kılıf seçeneklerinde kılıf kapağının iç kısmında küçük bir cüzdan bulunur. iPhone 6S Plus şarjlı kılıflar powerbank gibi kullanılabilen ürünlerdir. iPhone 6S Plus tank kılıflar telefonlar için kalın ve sert yapılarıyla yüksek koruma sağlar. iPhone 6S Plus ipli, zırhlı, logolu, askılı kılıf çeşitleri bulunur. Boyuna asılan modeller telefonunuzu düşürmenizi engeller. Logolu olanların arkasında Apple logosu bulunur. Zırhlı telefon kapları ise sert ve kalın dış yüzeyi sayesinde yüksek koruma sağlar. Tüm iPhone 6S Plus kılıf çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı iPhone 6S Plus Kılıf Çeşitleri

Kullanışlı iPhone 6S Plus Kılıf Çeşitleri

iPhone 6S Plus popsocket kılıf telefonun elinizde sabit durmasını sağlar. Düşürmenizi engeller. iPhone 6S Plus kartlıklı, faynalı, mıknatıslı, yüzüklü kılıflar oldukça kullanışlıdır. Mıknatıslı modeller araç kullanırken telefonu sabitlemenize olanak sağlar. Aynalı ürünlerin arka kısmı ayna olarak tasarlanır. Yüzüklü olanlar ise parmağınızı geçirdiğiniz için telefonun sabit kalmasına yardımcı olur. iPhone 6S Plus modellerinin renkli ve desenli pek çok çeşidi bulunur. iPhone 6S Plus Fenerbahçe, Galatasaray- Beşiktaş kılıf takım sporlarına ilgi duyanlar için idealdir. Beyaz, pembe, kırmızı, siyah ve iPhone 6S Plus mavi kılıf gibi renk seçenekleri bulunur. iPhone 6S Plus 360 kılıflar telefonunuzun ekranın dışında kalan her bölümünü kapatır. iPhone 6S Plus özel kılıflar ise kişinin isteğine göre tasarlayabildiği telefon kaplarıdır. Telefonunuzu şık ve dayanıklı bir kılıfla korumak için iPhone 6S Plus telefon kabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Şık ve Dayanıklı Telefon Kılıfları Trendyol’da

Şık ve Dayanıklı Telefon Kılıfları Trendyol’da

iPhone 6S Plus su geçirmez, ultra ince, tıpalı, tüylü kılıf çeşitleri vardır. Su geçirmez modeller telefonunuzun sudan etkilenmemesine olanak sağlar. Ultra ince modeller ağırlık etmez ve oldukça kullanışlıdır. Tıpalı modeller telefonun şarj ve kulaklık girişlerini kapatarak toz gibi maddelerin girmesini engeller. Tüylü olan modeller ise şık görünümlere sahiptir. iPhone 6S Plus kaplama kılıfların üzerinde çeşitli baskılar bulunur. Silikon oldukları için elinizde ağırlık etmez. iPhone 6S Plus metal deri, taşlı kılıflar şık görünümleri sebebiyle tercih edilebilir. Metal deri modellerin kenarları metaldir. Geri kalan kısımları ise deridir. Taşlı telefon kabı modelleri parlak taşlarla kaplanan ürünlerdir. iPhone 6S Plus akıllı kılıflara şarjlı modeller örnek gösterilebilir. Bu ürünler telefonunuzu kolayca şarj edebilmenize olanak sağlar. iPhone 6S Plus model telefonlarınız için uzun ömürlü bir telefon kabı arayışındaysanız Trendyol’u inceleyebilir, bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.