"

İphone 8 Kılıf

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Iphone 8 Kılıf Seçenekleri Sizleri Bekliyor

Dünyanın önde gelen telefon ve teknoloji üreticilerinden birisi olan Apple’a ait iPhone 8 modeli kılıfları dikkat çekmektedir. iPhone 8 kılıf modelleri ile adından söz ettiren marka, teknolojik ve tarz sahibi kılıflarıyla ilgi görmektedir. Farklı kullanım alanlarına özel olarak üretilen telefon kılıfları gerek Apple markası gerekse diğer markalar tarafından üretilirken her kullanıcıya hitap eden kılıflar farklı tasarımlarıyla kullanıcılara sunuluyor. Şeffaf, silikon, tam koruma, kamera koruma, 360, cüzdan, mıknatıslı, cam ve desenli kılıflar üretimleri yapılan kılıf modelleri arasında yerini alırken, kullanıcıların kullanım alanlarındaki değişiklik her modele ilişkin ürün çeşitliliğine de neden olmaktadır.

iPhone 8 Kılıf Seçenekleri

iPhone 8 Kılıf Seçenekleri

Şarj konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için iPhone 8 şarjlı kılıf modelleri bulunurken farklı kullanım alanları için özel üretimler yapılmaktadır. Apple markası kendi adını taşıyan özel kılıflarını üretmesine karşın anlaşmalı farklı pek çok marka tarafından da kılıf üretimleri yapılmaktadır. Telefon satın alan kullanıcılar için hazırlanan kutuların içerisinden herhangi bir kılıf çıkmaması nedeniyle telefon korumalarına önem veren kullanıcılar ek olarak telefon kılıfı almaktadır. Markanın kendi ürettiği kılıfların yanı sıra diğer markaların ürettiği farklı tasarım ve desenlere sahip kılıflar da tercih edilebilmektedir. Kılıfların çeşitliliği fiyatlandırma konusunda da kullanıcılara çeşitlilik sunmaktadır. Şeffaf ve silikon kılıfların fiyatları değişkenlik gösterirken mıknatıslı, cam ve farklı amaçlar için kullanılabilen kılıfların fiyatları farklılaşmaktadır.

iPhone 8 Kılıf Modelleri

iPhone 8 Kılıf Modelleri

Kılıflar farklı amaç ve kullanım alanlarına göre üretilmektedir. Genel olarak iPhone 8 şeffaf kılıf modelleri kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesine karşın iPhone 8 silikon kılıf modelleri en fazla çeşitliliğe sahip kılıf modelleri arasında yer almaktadır. Silikon kılıf modelleri şeffaf olabildiği gibi aynı zamanda tek renk ve birden fazla renkten oluşan modelleri ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. iPhone 8 orijinal kılıf modelleri marka tarafından özel malzemelerden hazırlanan kılıflardan oluşmaktadır. Telefonlarında tam koruma isteyen kullanıcıların tercihi olan iPhone 8 360 kılıf modelleri hem cam hem de kasa korumasıyla kullanıcılara sunulurken sadece kamera koruması isteyen kullanıcılar için özel olarak imal edilen iPhone 8 kamera korumalı kılıf modelleri de tercih edilebilir. 360 kılıflar yerine üretimleri yapılan ve hem cam hem kasa koruması sağlayan bir diğer ürün ise iPhone 8 kapaklı kılıf modelleridir. Kapaklı kılıflar ürün özelliklerine göre kartlık olarak da kullanılabilir. Tam koruma konusunda titiz olan kullanıcılar iPhone 8 tank kılıf modellerine de yönelebilirken bu kılıflar sert plastikten imal edilmektedir.

iPhone 8 Kılıf Fiyatları

iPhone 8 Kılıf Fiyatları

Telefonlarında sadece kasa koruması isteyen kullanıcılar için iPhone 8 mıknatıslı kılıf modelleri tavsiye edilmektedir. Cüzdan veya kartlık ihtiyaçları için özel olarak üretilen iPhone 8 kartlık kılıf modellerine ek olarak iPhone 8 cüzdan kılıf modelleri kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Farklı tarzlara sahip kılıfları tercih eden kullanıcılar ise genel olarak iPhone 8 cam kılıf modellerini tercih etmektedir. iPhone 8 modeli için kılıf çeşitliliğinin fazla olması fiyatlandırma konusunda da çeşitlilik sunmaktadır. iPhone 8 deri kılıf modelleri kullanılan derinin kalitesine göre değişiklik gösterirken iPhone 8 kılıf desenli modelleri de desenlerine ve baskı kalitelerine göre farklı fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Kılıf fiyatları erişilebilir olmalarına karşın üretimde tercih edilen malzemeler fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Sert plastik ve metalden imal edilen kılıflar daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabilirken iPhone 8 ince kılıf modelleri daha uygun fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Apple markası tarafından üretimleri yapılan kılıf modelleri gerek yapı malzemeleri gerekse orijinal olmaları nedeniyle değişken fiyatlar gösterirken diğer markalar tarafından üretilen kılıflar daha uygun fiyatlara bulunabilir. Telefonunuz için ihtiyacınız olan telefon kılıfı çeşitlerinin tümüne Trendyol'dan ulaşabilir, bütçenize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.