İlgili Kategoriler
Renk
Cep Telefonu Modeli
Fiyat
Materyal
Model
Uyumlu Marka
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
"

İphone Se Kılıf

" araması için 11256 sonuç listeleniyor

Etkileyici Tasarımlarla iPhone Se Kılıf Modelleri Trendyol’da!

iPhone SE kılıf ve kapakları farklı tasarımlarla müşterilerle buluşur. Modellerde farklı zevklere uygun desenler yer alır. Cep telefonlarınızın görünümlerini değiştirmek, arka kapaklarının estetik görünmesini sağlamak için çeşitli tasarımları kullanabilirsiniz. Mobil cihazlarınızı günlük kullanımda yaygın olarak yanınızda taşıdığınız için telefon kapakları olası bir darbeye karşı koruma sağlar. Çarpma ve düşme gibi durumlara karşı telefonunuzu korumak için modele uygun bir kapak satın alabilirsiniz. iPhone SE deri kılıf seçenekleri kahverengi, siyah, gri gibi renk seçeneklere sahiptir. Modeller, deri görünümüyle estetik değerini artırırken dayanıklılığı ile cihazınızı güvende tutar. Kapaklı ve kapaksız iki tipte model seçeneği bulunur. Ürünlerin dokuları birbirinden farklıdır. Yumuşak ve sert dokulara sahip kılıflar, telefonu korurken tutuşunu da konforlu hale getirir. iPhone SE kaplama kılıf modelleri iç kısmında yer alan kart koyma bölümüyle kredi kartı ve kağıt para gibi küçük eşyaları yanınızda taşımanızı sağlar. İşlevsel kart bölmeleri ürünlerin görünümünü farklılaştırır. iPhone SE kılıf orijinal telefon markasına ait mobil cihazlarda kullanılan, farklı tasarımlara ve işlevsel özelliklere sahip ürünlerdir. Apple SE kılıf seçenekleri kaydırılabilir lens korumalı arka kapak sistemiyle kameranın dış etkenlerden etkilenmemesini sağlar. Rüzgar, toz, yağmur, çizilme ve çarpma gibi pek çok olumsuz durumda kameranızı ve lensleri koruyabilirsiniz. Telefon modelinize uygun olacak şekilde telefon kapağı tercihi yapabilir, avantajlı ürünleri satın alabilirsiniz.

Desenli iPhone SE Kapak Çeşitleri

Desenli iPhone SE Kapak Çeşitleri

Cihazınızı güvende tutarak çizilmelere, darbelere ve çeşitli hasarlara karşı koruyan yeni iPhone SE kılıf kullanışlı tasarımıyla müşterilerin beğenisine sunulur. iPhone SE kılıf desenli model seçenekleriyle her tarza hitap eder. Markaya ait telefonların korunması amacıyla kullanılan desenli telefon kapakları, desenlerindeki orijinallik ve tasarımlarla estetik bir görünüm sunar. Yüzlerce farklı kapak seçeneği malzemelerin tasarımı, dayanıklılığı, dokusu ve rengiyle birbirinden ayrılır. Kapaklı veya kapaksız olmak üzere iki tipte SE kılıf bulunur. Kapaklı tasarımlar telefonun ön camını koruyarak gün içerisinde yürürken, koşarken veya otururken zarar görme ihtimalini önler. Kapaksız modeller ise telefonun görünümünü değiştirerek arka kapakta koruma sağlar. iPhone SE tank kılıf modeli dayanıklı korumalardan oluşur. Modelde yer alan arka kapak koruması, malzemesindeki sertlik ve yumuşak iç kısmı mobil cihazınızı korumanızı ve şarj etmenizi kolaylaştırır. iPhone SE kapaklı kılıf seçenekleri kir ve toz tutmaz yapıya sahiptir. Modellerin çıkarılması ve takılması kolay olduğundan farklı tasarımları ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. iPhone SE ultra ince, ince kılıf telefon modellerinde tercih edilen bir modeldir. Silikon kauçuk materyalinden üretilen telefonunuzla birebir uyumlu olan arka kapak türlerini inceleyerek kişisel zevkinize uygun beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. iPhone SE su geçirmez kılıf yağmur yağarken, herhangi bir su sıçraması veya dökülmesi durumuna karşı mobil cihazınızı olası risklerden korur. Cihazınızı talihsiz durumlardan korumak ve havadaki toz zerreciklerinden uzak tutmak gibi avantajlar sağlar. iPhone SE yüzüklü, zırhlı, mıknatıslı, bataryalı, askılı kılıf detayları ürünlerin işlevsel ve kullanışlı hale gelmesini sağlar. Yüzüklü kapak seçeneklerini kullanırken parmağınızı arka kapağında yüzük boşluğuna geçirerek kolaylıkla işlemlerinizi halledebilirsiniz. Zırhlı modellerle olası darbelerden koruyabilir, askılı detaylarıyla boynunuza asarak da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. iPhone SE metal, cam kılıf gibi çeşitli materyal özellikleri bulunur. Cam ve metal gibi malzemelerden tasarlanan aksesuarlar, eğlenceli duruşları ve desen seçenekleriyle beğeni kazanır. iPhone SE 1. nesil kılıf şeffaf tasarımların arka kısmına sevdiğiniz bir fotoğrafı ekleyebilir, simlerle süsleyebilir veya boyayabilirsiniz. Ürünleri kendinize göre tasarlayarak cihazınızın yeni ve farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Her Tarza Uygun iPhone SE Kapak Tasarımları

Her Tarza Uygun iPhone SE Kapak Tasarımları

iPhone SE aynalı, sürgülü kılıf seçenekleri tasarımında yer alan detaylarla telefonun görünümünde farklılık yaratır. Sürgülü şekilde açma kolaylığı sağlayan, arka aynasıyla kendinizi görme imkanı tanıyan pek çok model bulunur. iPhone SE ipli, kadife kılıf yumuşak dokusuyla tutuş rahatlığı sağlar. Telefonunuzu taşırken veya uzun süre kullanmak zorunda olduğunuz durumlarda yumuşak doku sayesinde elleriniz rahat eder. iPhone SE kılıf modelleri farklı ebat seçeneklerine sahiptir. Modellerin renkleri altın, beyaz, kırmızı, mavi, sarı, pembe, turuncu, yeşil, bordo, bej, yeşil gibi seçeneklerden oluşur. Plastik, silikon, suni deri, polyester materyallerden üretilen SE iPhone kılıf modelleri, cüzdan veya kartlık olarak da kullanılır. Ürünleri kullanırken yanınızda taşımanız gereken kağıt paraları, kredi kartını veya otobüs kartınızı pratik bir şekilde arka kapağına koyabilir veya kapaklı modellerin iç kısmında yer alan kartlık kısmına yerleştirebilirsiniz. iPhone SE kartlıklı kılıf seçenekleri markaya ait telefonlara uyum sağlar. Modeller lens ve kamera korumalı, darbe emici, lens korumalı özelliklere sahiptir. iPhone SE koruyucu kılıf telefonun kamera ve lens bölümlerini korumaya yardımcı olur. Baskılı, desenli pek çok koruyucu alternatif bulunur. Modellerin dokuları birbirinden farklılık göstermekle birlikte iPhone SE 2. nesil kılıf ve 1.nesillerde farklı detaylar bulunur. Şeffaf simli, içi kadife, deri tasarımlı, gezegen ve hayvan desenli pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz. iPhone SE mor, beyaz, kırmızı kılıf seçenekleri arka kısmında yer alan logolu tasarımlarıyla cihazın markasını ön plana çıkarmanızı sağlar. İşlevsel kapaklarda yer alan cüzdan bölmeleri sayesinde öğrenci kartı, kimlik kartı, sürücü belgesi, toplu taşıma gibi kartları yanınıza almak için ayrı bir çanta taşımanıza gerek kalmaz. Ahşap, bambu gibi dayanıklı ve darbe emici modeller dış etkenlere karşı avantajlı çözümler sunar.

Uygun Fiyatlı iPhone SE Kapak Modelleri

Uygun Fiyatlı iPhone SE Kapak Modelleri

Apple iPhone SE kılıf, Apple marka telefonlara uyum sağlayacak şekilde farklı modeller göz önüne alınarak üretilir. iPhone SE kılıf silikon, şeffaf, deri, cam, plastik, suni deri, polyester gibi pek çok materyal kullanılarak tasarlanır. Ürünler telefonunuzla uyumlu renkli kenar detaylarına sahiptir. Renkli silikon çeşitleri, telefonun arka kapağını sararak olası risklere karşı korur. iPhone SE logolu kılıf Apple markasına ait logonun yer aldığı tasarımlardır. Markanın logosunun yer aldığı altı kapalı iç kısmı kadife veya silikon dokudaki tasarımları kullanabilir, mobil cihazınızın markasını ön plana çıkarabilirsiniz. iPhone SE siyah kılıf düz desensiz modellerini de inceleyerek desensiz bir ürün satın alabilirsiniz. Gösterişli kapaklardan hoşlanıyorsanız simli veya desenli modelleri inceleyebilirsiniz. iPhone SE kılıf şeffaf veya mat olmak üzere iki tipten oluşur. Arkası görünen veya kapalı, desenli herhangi bir ürünü inceleyerek hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapıya sahip iPhone SE beyaz kılıf modelleri düşme veya çarpma durumlarına karşı cihazınızı korur. iPhone SE şarjlı kılıf seçenekleri kolaylıkla şarja takıp çıkarma imkanı tanır. Askılı olan ürünler, seyahat veya gezi sırasında taşıma kolaylığı sağlar. Şık ve estetik duruşa sahip, etkin koruma sağlayan pek çok ürün kişisel stilinizi telefon kapaklarınıza taşır. Kavrama kolaylığı sunan plastik ve silikon ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone kılıf SE, dayanıklı yapıya sahip kapaklı ve kapaksız tasarımlarında farklı karakterlere ve desenlere yer verir. Modellerde yer alan renklerin duruşu ve tasarımlardaki orijinallik müşterilerin beğenisini kazanır. SE telefon kılıfı seçenekleri farklı desen ve tasarımlarla her tarza sahip müşteriye hitap eder. iPhone SE kılıf önerisi ve müşteri değerlendirmelerini incelemek, ürünlerle ilgili detaylı bilgi edinmenizi sağlar.