"

Pubg Anahtarlık

" araması için 204 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat Çekici PUBG Anahtarlık Çeşitleri Trendyol’da!

Çevrimiçi oyunlar hem vakit geçirmek hem de eğlenmek için sıklıkla kullanılır. Maceradan savaşa, rol yapımından stratejiye kadar çok çeşitli oyunlar bulunur. Bunların arasında günümüzde popülaritesi artan oyun kısa adıyla PUBG olarak bilinen PlayerUnknown's Battlegrounds oyunudur. Adını sıkça duymaya başladığınız bu oyun çok oyunculu bir video oyunudur. Hikayesi de kısaca, oyuncuların bir uçak içinden paraşütle istedikleri yere atlayıp orada belirli bir süre boyunca hayatta kalmalarına dayanır. PUBG, günümüzde gencinden yaşlısına birçok insanın sıklıkla vakit geçirmek için tercih ettiği bir oyundur. Günümüzde popüler olan her konuda özel baskılı ürünler ve lisanslı kıyafetler gibi çeşitli materyaller tasarlanır. İlgi alanları ve hobileri ile ilgili sembolleri taşımayı seven bireyler, bu şekilde kendilerini ifade etme fırsatı bulur. Çok geniş bir kitleye hitap eden bu oyun için de çeşitli aksesuarlar üretilir. Bu aksesuarlar arasında ilgi gören PUBG anahtarlık modelleri ve PUBG anahtarlık seti, çeşitli figürleriyle hayranlarını memnun eden alternatifler sunar. Farklı sembolleriyle birçok modelini Trendyol’da bulabileceğiniz bu ürünleri isterseniz kendinize alabilir, isterseniz yakınlarınıza hediye ederek onları sevindirebilirsiniz.

Gerçek Oyun Parçalarını Yansıtan PUBG Anahtarlık Modelleri

Gerçek Oyun Parçalarını Yansıtan PUBG Anahtarlık Modelleri

Hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle sürekli popülaritesi artan video oyunu PUBG için çok çeşitli anahtarlıklar bulunur. Oyuncuların oyun içinde karşılaştıkları ve kullandıkları önemli materyaller minimize edilerek birebir modelleme ile üretilir. Oyunda bizzat kullandığınız eşyanın anahtarlık olarak elinizde bulunması, kendinizi bu akıma ait hissetme duygusu verir. Hem bilgisayardan hem de akıllı cep telefonları üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun seri şeklindedir. Bu seri ile ilgili PUBG mobile anahtarlık modellerine de ulaşabilirsiniz. Oyunda kullandığınız PUBG silah anahtarlık çeşitleri, oyundaki koleksiyon dahilinde bulunan tüm modelleriyle bulunabilir. Bu koleksiyon içerisinde PUBG anahtarlık AWM gibi keskin nişancı tüfekleri de vardır. Aynı zamanda meraklıları için PUBG anahtarlık M416 - Kar98 - M24 - M249 modelindeki diğer silahlar da mevcuttur. Sadece silah eşyaları değil aynı zamanda PUBG kask anahtarlık çeşitlerini de tercih etme şansınız vardır. Oyundaki her yeni görev için yeni eşyalara veya silahlara sahip olunur. Müşterilerin bu isteklerini karşılamak amacıyla anahtarlık modelleri de çok çeşitlidir. Oyunda bulunan farklı bir materyali seçmek istiyorsanız PUBG anahtarlık işaret fişeği gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Havalı ve kullanışlı olan PUBG aksesuar anahtarlık çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

PUBG Anahtarlık Fiyatları

PUBG Anahtarlık Fiyatları

PUBG oyununa özel ifadeler taşıyan anahtarlıklar geniş fiyat aralıklarında bulunur. Fiyatları etkileyen faktörler arasında ürünlerin ebatları, üretim malzemesi ve işçilik gibi detaylar vardır. Oyunun bazı versiyonları 13, bazı versiyonları 17 yaş üstüdür. Silah figürü taşımasını istemediğiniz yakınlarınız için PUBG anahtarlık kask gibi ikonik modelleri tercih edebilirsiniz. Oyun içinde büyük heyecan yaratan silah kutularını ifade eden PUBG drop anahtarlık modeli de küp formunda üretildiği ve üzerinde silah şekli taşımadığı için reşit olmayan oyunculara hediye edilebilir. Kırmızı rengiyle dikkat çeken PUBG fişek anahtarlık, özellikle koleksiyon yapan kişilerin sahip olmak istediği oyun ekipmanlarından biridir. Kaliteli malzemelerle üretilen ve tamamen oyundan esinlenerek tasarlanan PUBG Groza anahtarlık gibi modelleri takım arkadaşlarınızın doğum günlerinde hediye edebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun anahtarlık modellerini Trendyol’da bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri detaylı fotoğraflarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

PUBG Anahtarlık Çeşitleri Trendyol’da!

PUBG Anahtarlık Çeşitleri Trendyol’da!

Oyunda kullandığınız farklı eşyaları ve çeşitli silahları anahtarlık formunda taşımak ve oynama stilinizi göstermek istiyorsanız PUBG Sniper anahtarlık gibi spesifik türleri kullanabilirsiniz. Oynama stili değişken olan bireyler de PUBG çanta anahtarlık gibi genel eşya modellerini tercih edebilirler. Anahtarlıklarınızı süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu isteğe bağlı olarak video oyununu yansıtacak çeşitli eşya modelleri de mevcuttur. PUBG airdrop anahtarlık gibi ikonik şekiller, çevrenize sizin de bu topluluğun bir parçası olduğunuzu gösterecek ürünler arasındadır. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz PUBG anahtarlık nerede satılır diye araştırma yaparken ürünlerin materyal kalitelerine de dikkat etmeniz önerilir. Farklı bütçelerin beklentilerini karşılamak üzere hem plastik hem de metal malzeme ile sunulan ürünler bulmanız mümkündür. Oyun içinde kaplama olarak bilinen silah skinlerine sahip olduğunuzu göstermek için üretilmiş olan özel modeller de mevcuttur. Tüm ürünler boyut, malzeme ve mekanik hareket kabiliyetine göre değişken fiyat aralıklarına sahiptir. Farklı isteklere göre üretilen oyunda kullanılan silah veya eşya anahtarlıklarını uygun fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.