placeholder
"

Funbou

" araması için 2230 sonuç listeleniyor
Funbou Jüt Flama 15’li
FunbouJüt Flama 15’li
(2)
Jüt Flama 15’li
49,90 TL
Sepete Git

Funbou

Funbou ile El Emeği Ürünler

Funbou, kendin yap projelerinden el becerilerine dayalı hobilere, kumaştan yapılan ev aksesuarlarından süsleme malzemelerine kadar çok çeşitli ihtiyaç duyulan ürünün tedarikçisi konumundadır. Hem dünyada hem de Türkiye’de hayal gücünün sınırlarını aşan tasarımların yer aldığı bin çeşit ürünle kullanıcılarına hizmet vermektedir. El emeğine oldukça kıymet veren ve bu anlamda yeni ürünler ortaya çıkarmaları konusunda insanları destekleyen bir marka olarak bu yönlü ürünlerin tasarımlarını yapmaktadır. İnsanların hayatlarına anlam katan bu tip hobiler için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri ve gereçleri sağlayan bir firmadır. Çok üstün kalitedeki ürünleriyle hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm dünyada bu vizyonla hareket eden ve aklınıza gelebilecek her ürünü portföyünde barındıran bir markadır. Hobilerle ve el işleriyle alakalı sarf malzemelerinin neredeyse tamamını temin edebilmeniz mümkündür. Funbou yorumlar ve geri bildirimlerden de anlaşılacağı üzere yüzde yüze yakın müşteri memnuniyetini sağlamış durumdadır. Bu kapsamda ürünlerin kalitesi noktasında da önüne geçilemez bir yükselişe sahiptir. Ev aksesuarları anlamında da genellikle tekstil ürünlerinin çok farklı ve kaliteli tasarımlarını müşterilerine sunmaktadır. İnsanların kendi el emeği ile yeni ürünler ortaya koyma duygusunu aşılayan bir vizyonla üretimlerini yapan bir markadır. Tüm ürünlerinde çok yüksek bir malzeme kalitesi ve önü alınamaz bir hayal gücünün tesirini hissetmeniz mümkün olacaktır. Funbou tekstil ürünlerinde evleriniz başta olmak üzere her yerde özgün bir tarz yakalamanıza ve kendi modanızı oluşturabilmenize olanak sağlamaktadır. Bununla birlikte kutu ve ambalajlama anlamında da sıradışı tasarımlarla süslü çok farklı malzemelerden oluşan ürünlere sahiptir. Ürünlerinde kullanılan çok farklı türlerdeki malzemeler sayesinde tekdüze bir tasarım anlayışına saplanıp kalmamaktadır. Bu kapsamda da ürün çeşitliliği ve özgün bir tasarım sunmaktadır. Tüm kullanıcılarının da bu anlamda olumlu bir deneyim yaşamalarını sağlamaktadır. Funbou kumaş ürünlerinde de kalitesini ve farkını daima göstermektedir. Renkleri ve desenleri kaliteli olmakla birlikte tasarım olarak da farklılık göstermektedir. Ürün kalitesi ve göz estetiği olarak bakıldığında; geniş bir müşteri portföyüne sahip olmakla beraber; pek çok kişinin de tercihleri arasında yer almaktadır. Tüm bunlardan da anlaşılacağı üzere Funbou, hobi ve kendin yap projelerinin yanı sıra, ev dekoratif ürünlerinin de başlıca markası olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir. Kumaş seçenekleri arasında Funbou keten kumaş modelleri de bulunmaktadır. Pek çok kişi yaz için genellikle keten kumaşları tercih etmektedir.

Funbou ile Şekillenen Hayal Gücü

İnsanlar hayatlarının belirli dönemlerinde günlük yaşamlarını renklendirmek ve heyecan katmak adına çeşitli hobiler edinmektedir. Bu hobilerden bazıları da el becerisi ile ilgili farklı farklı malzemelerden çeşitli eserler ortaya çıkarması şeklinde olmaktadır. Bu hobi için gerekli malzemeler Funbou farkıyla kaliteli ve çok farklı çeşitlerde temin edilebilmektedir. Yalnızca hobiler için değil farklı tasarım ürünlerinde kullanılan birçok malzeme de markanın ürün portföyü içerisinde rahatlıkla bulunabilmektedir. Gelir amaçlı tasarımlardan hobilere kadar tüm ihtiyaçlarınıza hitap edebilen ve bu ihtiyaç ürünlerini en kaliteli ve en şık tasarımlarda sizlere sunan bir markadır. Bu kapsamda Funbou yapay çiçek seçenekleri arasından seçimlerinizi yaparak kendi tasarımlarınız ile farklı ev dekoratif ögeleri tasarlayabilirsiniz. Aynı şekilde Funbou kese çeşitleri arasından farklı tasarımlar elde ederek sevdiklerinize kendi elinizden çıkan güzel bir hediye verebilirsiniz. Funbou kese kâğıdı ile çok farklı el işi ürünler ortaya koyulabilmektedir. Kese kâğıdı kullanarak farklı dekoratif ürünler yapılabilmekle birlikte; katlama sanatından yola çıkılarak daha özgün tasarımlar elde edilebilmektedir. Farklı renklerde ve farklı desenlerde üretilen kese kâğıtlarının pek çok modeli bulunmaktadır. Bu kapsamda istediğiniz renklerde ve desenlerde çeşitli kombinasyonlar yaparak yeni fikirler ile çeşitli kullanımlar elde edebilmeniz mümkündür. Benzersiz tasarımlarınızın ve sınır tanımayan hayal gücünüzün somutlaştığı ve bu anlamda kendinizi yansıttığınız bu tip ürünler hem profesyonel olarak hem de hobi olarak yapabileceğiniz aktiviteler arasında yer almaktadır. Özellikle bu anlamda kağıt kullanarak özgün hediyelik eşyalar yapabilmek mümkündür. Funbou kâğıt çeşitlerinin üretiminde yüksek kaliteli malzeme kullandığı için kişilere uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Ortaya koyulan tasarım tamamlandığında ise kâğıtların canlı ve kalitesini gösteren bir yapıya sahip olduğu belli olmaktadır. Hobi faaliyetlerinde genellikle mükemmellik aranmamakta olup boş vakitlerin değerlendirmesi ön plana çıkmaktadır. Bu hobilerde markanın en çok tercih edilen bir diğer ürünü ise Funbou desenli bant malzemeleridir. Çok farklı desenlerde ve büyüklükte üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan bant çeşitleri hem yapıştırma hem de desen açısından kişilere kaliteli bir ürün kullanımı sağlamaktadır. Bu sebeple pek çok kişinin tercih ettiği ve istekleri doğrultusunda kullandığı ürünler arasında yer almaktadır.

Kendin Yap Ürünlerinde Funbou Dokunuşları

Kendin yap ürünlerinde sağladığı başarı ve kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan Funbou; bu alanda kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Funbou ambalaj ürünleri pek çok alan için özel olarak tasarlanmakta olup; her tarza hitap edecek şekilde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı boyutlarda tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan ambalaj ürünleri arasından kişiler; istedikleri boyutlara sahip olan ürünler arasından seçimlerini yapabilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak özenli bir şekilde tasarlanmış olan farklı renk ve desen seçenekleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Funbou paketleme seçenekleri ise daha farklı bir yapıya sahiptir. Çeşitli materyaller kullanılarak paketleme seçenekleri geliştirilmiş olup kişilerin her türlü ürünü paketleyebilmeleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Kare, dikdörtgen, silindir şeklinde farklı paketleme seçenekleri arasından kişiler istedikleri boyutlara göre karar verebilmektedir. Büyük, orta ya da küçük çaplı paketlemeler için farklı seçenekler bulunmakta olup renk ve desen olarak da çeşitlilik göstermektedir. Funbou poşet modelleri olarak da farklı seçimler yapabilmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda karton ya da naylon poşet seçenekleri arasından kişiler istedikleri desen ve renkte tercihlerini yapabilmektedir. Boyut olarak farklılık gösteren poşet çeşitleri kişilerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kaliteli bir şekilde yapılan baskı ile daha canlı ve daha estetik görünen renkler kullanılmakta olduğu için kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Bunun yanı sıra Funbou peçete modelleri de geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı özel günlerde ve kutlamalarda kullanılmak üzere dizayn edilen peçete modelleri arasından seçimler yapılarak istenilen konsept oluşturulabilmektedir. Bu kapsamda tek renk, desenli ya da yazılı peçete modelleri arasından kişilerin kullanım alanlarına göre peçete seçimi yapmaları mümkün olmaktadır. Toplantı ve yemekler için tasarlanan ürünler, daha çok tek renk olarak ön plana çıkmaktadır. Bu renkler arasında ise beyaz, gümüş gold ve kırmızı renk en çok tercih edilen renkler arasında bulunur. Bunun yanı sıra mavi, pembe, siyah, yeşil, turuncu, mor gibi farklı renk tonları arasından da seçimler yapılabilmektedir. Peçetelerin desenli olanları ise kaliteli bir baskının ürünü olarak kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu kapsamda çiçek, kalp, balon, mum, çizgi film karakterleri gibi farklı desenler kullanılarak üretim tamamlanmaktadır. Peçetelerin kalitesi de baskı kalitesi ile doğru orantılı olarak tasarlandığı için dayanıklı bir kullanım sunmaktadır. Dayanıklı ve üç katlı olarak tasarlanan peçeteler pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Bunun yanı sıra Funbou lavanta desenli peçeteler de tercih edilebilmektedir.

Funbou ile Yaşam Alanlarınızı Güzelleştirin

Yaşam alanlarında kullanılan pek çok dekoratif ürün bulunmaktadır. Bu kapsamda özel olarak tasarlanan Funbou runner ev ya da ofis başta olmak üzere pek çok yerde kullanılan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Ortamın daha da estetik görünmesine olanak veren runner’ların farklı tasarımları mevcuttur. Özel olarak tasarlanıp kullanıcıların beğenisine sunulan runnerlar; tek renk olabildiği gibi çeşitli desenler ile de tasarlanarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu kapsamda beyaz, bej, gümüş ya da altın rengi runner renkleri arasında en çok tercih edilen renkler olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra yeşil, mavi, siyah, kahve tonları gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kişiler; kullanım alanlarının dekorasyonuna göre seçimler yaparak kombinasyonlarını oluşturabilmektedir. Masa üstünde kullanılabilmek için olan runner çeşitleri orta sehpalarda da tercih edilebilmektedir. Diğer bir ürün olan Funbou dantel seçenekleri ise zigon sehpalarda ya da vitrin içinde kullanılan ürünler olarak bilinmektedir. Farklı renkleri ve modelleri bulunan danteller; pek çok kişinin beğenerek kullandığı dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle beyaz renk tercih edilmekte olup farklı renk seçenekleri arasından da seçimler yapılması mümkündür. Bu kapsamda kırık beyaz, bej, gri, pudra pembesi gibi renkler ise ön plana çıkan diğer renkleridir. Dantelin yoğun olduğu seçenekler mevcut olduğu gibi daha sade bir yapıda tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan dantel modelleri de bulunmaktadır. Funbou etiket çeşitleri özellikle işletmecilerin ihtiyacı olan ürünler olarak bilinmektedir. Bu kapsamda farklı etiket seçenekleri arasından seçimler yapılabilmekte olup, değişik renk çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Funbou masa örtüsü; yaşam alanlarında kullanılan diğer ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renkler ve desenlerle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan masa örtüsü çeşitleri özel olarak tasarlanmaktadır. Bu kapsamda tek renk, kendinden desenli ya da baskılı çeşitleri bulunmaktadır. Masa örtüsü seçiminde, kullanılacak olan masanın boyutlarına ve şekline göre bir seçim yapmak gerekmektedir. Kullanıcıların beklentilerini karşılamak amacıyla üretilen masa örtülerinin farklı boyutları bulunmaktadır. Kare, dikdörtgen, uzun ya da yuvarlak masalar için tasarlanmış olan masa örtüleri arasından kişiler istedikleri seçimi yaparak dekorasyonlarını tamamlayabilmektedir. Desen olarak seçenekler mevcut olduğu gibi, geniş renk skalası içerisinden de seçim yapmak mümkün olmaktadır. Funbou Amerikan servis çeşitleri arasından seçimler yapılarak da kombinasyon oluşturulabilmektedir. Bu kapsamda dikdörtgen ya da yuvarlak olarak üretilmiş olan pek çok farklı tasarım bulunmaktadır. Kişiler; istedikleri renk ve desende seçimler yaparak yaşam alanlarını daha da güzel bir hale getirebilmektedir. Bunun yanı sıra dekoratif ürünler arasında Funbou teraryum çeşitlerini de bulabilmek mümkündür.

Funbou ile Farklı Ürünlerin Keşfi

Funbou bünyesinde farklı birçok ürün bulabilmek mümkün olmaktadır. Kişilerin her ihtiyacına cevap vermek amacı ile ürün çeşitliliğine önem veren Funbou; geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu kapsamda, el işçiliği için gerekli olan tüm malzemeleri bulabilme imkânı mevcuttur. Funbou düğme çeşitleri farklı modeller ve renkler ile kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli düğme modelleri arasında istenilen bir ürün bulmak mümkündür. Düğme şekillerinin renk seçeneği fazla olduğu gibi, boyut olarak da farklı seçenekleri vardır. Kişiler, kullanım alanlarına göre seçimler yaparak istedikleri görünümü elde edebilmektedir. Funbou kasnak çeşitleri ise; farklı boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunulan yardımcı ürünlerdir. Kullanımı oldukça kolay olan kasnaklar ile birbirinden farklı el işçiliği ürünler elde edilebilmektedir. Ürünlerle ilgili kararsız kalınması durumunda ise Funbou yorum yapan kişilerin deneyimlerinden faydalanabilmek mümkün olmaktadır. Funbou yılbaşı ürünleri ile kişilerin yaşam alanlarını yılbaşına uygun olarak tasarlama imkanları da bulunmaktadır. Farklı dekoratif ürünlerin yanı sıra yılbaşı konseptli özel ürünler arasından seçimler yapılabilmektedir. Yılbaşı için hediye ürün tercih edilmesi durumunda ise, çeşitli paketleme seçenekleri ya da Funbou jüt çeşitleri arasından seçimler yapılarak hediyelerin daha güzel bir şekilde paketlenmesi sağlanabilmekledir. Sadece yılbaşı için değil diğer özel günler için de farklı konseptlerde hediye seçimi yapmak mümkündür. Bu kapsamda hem hediye paketleme için hem de hediye önerisi olarak Funbou metal kutu seçenekleri tercih edilebilmektedir. Metal kutular; farklı renklerde ve desenlerde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra; çeşitli boyutlara da sahip olduğu için her kullanım için uygun olacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Küçük, orta ya da büyük boyutlarda metal kutu seçimi yapılabilmektedir. Hediyenin boyutuna göre bir metal kutu seçimi yaparak hediye paketinin daha estetik bir görünüme girmesi sağlanabilmektedir. Hediye seçenekleri arasında Funbou minyatür tasarımlar da yer almaktadır. Farklı kahramanların ve karakterlerin minyatür hali; hediye olarak tercih edilebileceği gibi dekoratif amaçla da kullanılabilmektedir.

Funbou Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Funbou bünyesinde birden fazla ürün bulunmaktadır. Bu kapsamda ev tekstili, hediye seçenekleri ve paketleme işlemleri için özel olarak tasarlanmış pek çok ürün mevcuttur. Kişiler; beklentilerini karşılayacak ürünler tercih ederek, dekorasyonlarını tamamlayabilir ve hediye seçimleri yapabilirler. Funbou yeni yıl ürünleri hem dekorasyon amacı ile hem de hediye amacı ile tercih edilebilmektedir. Yeni yıl konsepti ile tasarlanan ürünler arasında peçete, metal kutu, minyatür heykeller, çiçekler ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. Bunun yanı sıra; funbou çiçek detaylı ürünler kullanılarak da dekorasyon kombinleri yapılabilmektedir. Funbou ev tekstilinde de geniş ürün skalasına sahiptir. Kişilerin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirdikleri ürün çeşitliliği arasından seçimler yapılabilmektedir. Bu kapsamda Funbou makrome ipleri kullanılarak el işçiliği ürünler tasarlamak da mümkündür. Ayrıca makromeden yapılan farklı dekoratif ürünler arasından da seçimler yapılabilmektedir. Farklı renkte ipler kullanılarak tasarlanan kaliteli ürünler arasında saksılık, duvar süsleri, kapı süsü gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dekoratif şişeler için tasarlanmış olan Funbou mantar kapaklar da pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ev tekstili için tasarlanan dantel şerit, normal şerit, kumaş seçenekleri arasından da seçimler yapılabilmektedir. Funbou şerit çeşitleri farklılık göstermekte olup, çeşitli kalınlıklarda ve renklerde tasarlanmaktadır. Yastık ve havlu süslemelerinde tercih edilebileceği gibi, farklı ürünleri süslemek amacı ile de kullanılabilmektedir. Şerit seçenekleri arasında yer alana bir diğer ürün ise funbou dantel şerit çeşitleridir. Dantel şeritlerin kullanım alanı çok fazla olduğu için kişilerin en çok tercih ettiği şerit modelleri arasında bulunmaktadır. Dantellerin beyaz, bej, lila, mint yeşili, pudra pembesi, gri, altın rengi gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kişiler; kullanım alanına göre şerit seçimini yaparak özgün tasarımlar elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra hediye olarak ya da dekoratif amaçlı funbou yastık kutu tasarımları da kullanıcıların beğenisini kazanmış olan ürünler arasında yer almaktadır. Kutular; takı koymak ya da başka amaçlar ile kullanılabilmektedir. Diğer bir ürün ise Funbou mühür olarak kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Mühür seçenekleri arasından kişiler kendi isteklerine göre seçimler yapabilmektedir. Tüm Funbou ürünlerini, renklerini, modellerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyerek, kolay bir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.