placeholder
"

GeForce RTX 2070

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Geforce Rtx 2070 Modelleri Trendyol'da!

Ekran kartı bilgisayar kullanımı için en önemli araçlardan biridir. Ekran kartınız ne kadar iyi olursa bilgisayarınızdan o kadar iyi performans alırısınız. NVIDIA’nın ürettiği GeForce RTX 2070 kullanabileceğiniz fiyat performans açısından en başarılı ekran kartlarından biridir. Yoğun olarak bilgisayar kullanıyor, belirli program veya oyunlar oynuyorsanız bilgisayarınızın ekran kartının iyi bir performans vermesi gerekmektedir. İster masaüstü ister dizüstü bilgisayar kullanıyor olun ekran kartınız yeterince iyi değil ise programlarınızı sağlıklı çalıştıramaz veya oyunlarınızı rahat oynayamazsınız. Yüksek FPS gerektiren oyunlarda istediğiniz değere sizi ulaştırır, içerik üreticisiyseniz yaptığınız içeriği hızlı randerlamanızı sağlar, yüksek performans gerektiren bilgisayar programları kullanıyorsanız sorunsuz kullanım sağlar. Ekran kartınızda yüksek soğutma ve sessiz çalışma sayesinde hem iyi performans alırsınız hem de konforunuzdan ödün vermezsiniz. Bilgisayarda yaptığınız iş ne olursa olsun kullanım keyfinizi üst seviyelere çıkarır.

GeForce RTX 2070 Özellikleri

GeForce RTX 2070 Özellikleri

Dizüstü veya masaüstü bilgisayar fark etmeksizin bilgisayarınız performansını etkileyen en önemli etken ekran kartıdır. Ekran kartınızın gücüne göre bilgisayarınız sizlere daha iyi performans verir. Özellikle iş hayatında yoğunlukla bilgisayar kullanan, programlar kullanarak işlerini yürüten kişiler ekran kartının öneminin farkındadır. Çalıştığınız programın takılmaması ve sizi yormaması için ekran kartı çok önemlidir. İyi bir ekran kartı olan bilgisayar kullanıyorsanız işlerinizi daha hızlı bitirirken aynı zamanda iş sırasında keyif de alırsınız. Diğer bir yandan bu ekran kartları en çok oyuncular ve içerik üreticileri tarafından tercih edilmektedir. İçerik üreticileri render için aslında bu bilgisayarları tercih etmektedirler. Oyuncular ise oynadıkları oyun ile düşük fps almak yüksek görüntü kalitesi ile oynamak için bu ekran kartını tercih ederler. Oyunların kasması, görüntünün kötü olması hem oyun zevkini bozarken hem de oyundaki başarı şansınızı azaltan etkendir.

En Çok Tercih Edilen Geforce 2070 Modelleri

En Çok Tercih Edilen Geforce 2070 Modelleri

RTX serisi içerisinde en çok tercih edilen ekran kartı süper serisi olarak görülmektedir. Bu seriyi ayrı kılan nedir derseniz eğer, önceki nesillere göre daha kaliteli bir içerik sunması düşünülebilir. GeForce RTX 2070 super daha iyi performans garantisi verirken, yüksek çözünürlüklü oyunlar, yüksek sistem gerekliliği isteyen oyunlar, yüksek FPS isteyen oyunlar için çok iyi performans sağlamaktadır. Nvidia GeForce RTX 2070 super max-q sayesinde masaüstünden ziyade dizüstü bilgisayarlarda bu gereksinimleri karşılayarak bir hayali gerçeğe çevirmiştir. Oyun zevkinizi seyahatlerinizde de yanınızda taşıyarak aynı masaüstü bilgisayara oynarken alacağınız keyfi ve kaliteyi size sunmaktadır. Sadece oyun değil aynı zamanda eğer bir içerik üreticisiyseniz, grafik tasarımcısı iseniz veya yüksek güç isteyen programlar kullanıyorsanız güçlü bir ekran kartına ihtiyacınız olacaktır. Bu 2070 serisi size istediğiniz hızı ve performansı sağlayacaktır.

GeForce RTX 2070 Kullanımı

GeForce RTX 2070 Kullanımı

İstediğiniz performansı size sunduğundan yukarıda da bahsetmiştik bu seri ile aynı zamanda ekran kartının en büyük sorunu olan ısınma probleminin de önüne geçmektedir. Üstelik oldukça sessiz çalışan fanları da kullanıcılar arasında en sevilen özelliklerinden biri olmaktadır. Ekran kartı ısısı 60 derece üzerine çıkana kadar fanlar çalışmıyorken bu sıcaklığın üzerinde çıktığında çalışmaya başlıyor. Bu özellikle yüksek performanslı çalışmalar yapan kişilerce çok sevilen özelliklerindendir. Fan hemen çalışmadığı ve çalışırken de çok ses yapmadığı için oyununuz veya çalışmanız sırasında sessiz bir şekilde işlevsel özelliklerini gösterir. Özellikle oyuncuların çok sevdiği ışıklandırmaları da bu ekran kartlarının üzerinde bulunmaktadır. Yazılım ile birlikte ekran kartlarınızın ışıklarını çalıştırabilirsiniz. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.