İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Hacim
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mıknatıslı Baharatlık

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Küçük Mutfakların Kurtarıcısı Mıknatıslı Baharatlık Trendyol’da!

Hem yemek hazırlama hem yemek yeme alanı olan mutfaklar geçmişten günümüze genişçe tasarlanmış mekanlardandır. Günümüzde hala geniş mutfak tasarımları olmakla birlikte tek kişinin yaşayabileceği dairelerde daha çok küçük bir mutfak bulunur. Mutfak tezgahının ve mutfak dolaplarının oldukça küçük ve az olduğu bu alanları etkili bir şekilde kullanabilmek için kişiler ergonomik mobilya ve eşyalara yönelir. Örneğin mutfak eşyalarının başında baharatlıklar gelir. Anadolu yemeklerinde envaiçeşit baharat kullanılmasından kaynaklı olarak oldukça yer kaplayan bu mutfak eşyasını mıknatıslı olarak tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı baharatlığı ister duvara ister mutfak dolabına monte edebilir, dilerseniz mıknatıslı özelliği sayesinde buzdolabının üzerine kolayca tutturabilirsiniz. Yer kaplamayan mıknatıslı baharat takımı yemek pişirme sürecinde size pratiklik ve kolaylık sağlar. Bu sayede mutfakta geçirdiğiniz dakikaları keyifli hale getirir. Siz de kullanışlı bir mıknatıslı baharatlık satın almak istiyorsanız müşterilerin mıknatıslı baharatlık yorumlarını inceleyebilir ve kolayca seçiminizi yapabilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Mıknatıslı Baharatlık

Şık Tasarımlarıyla Mıknatıslı Baharatlık

Farklı markalar tarafından tasarlanan mıknatıslı baharatlıkları cam veya çelik gibi sağlıklı malzemelerden üretilmiş olarak bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla mıknatıslı baharatlık takımlarını satın alabilir; şık ve dekoratif olan bu baharat saklama kaplarıyla uzun soluklu, keyifli ve pratik bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsiniz. Mutfakta yeterli alanı olmayanlar veya minimalist yaşamı tercih edenler için bu baharatlıklar tekli, 2’li, 3’lü, 6’lı, 9’lu ve 12’li halde satışa sunulur. Boyları, hacimleri ve tasarımları farklılık gösteren mıknatıslı baharatlıkların duvara monte edilen, mutfak dolabına asılan ve buzdolabına tutturulan çeşitleri vardır. Bunlarla birlikte dikdörtgen, kare ve üçgen şekilli eğimli bir çelik tabla üzerinde tezgah veya masaya konulabilen modellerine de ulaşmak mümkündür. Tezgah üzerini boşaltmak veya bu alanı daha verimli kullanabilmek için mıknatıslı baharatlık online olarak inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Mıknatıslı baharatlık indirimlerini takip edebilir, böylece aradığınız ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Mıknatıslı Baharatlık Modelleri

Kullanışlı Mıknatıslı Baharatlık Modelleri

Baharatlıklar çeşnilerin hem tazeliğini hem hoş kokusunu muhafaza ederek uzun ömürlü olmalarına katkı sağlar. Bu durum sizin leziz yemekler hazırlamanıza, uzun vadede ise bütçenizi korumanıza yardım eder. Baharatlıkların bu özelliklerinin yanı sıra kullanışlı olmaları da istenir. Örneğin küçük bir tezgaha sahipseniz bu alanda bulunan bütün eşyalar yemek hazırlarken hijyen ve pratiklik açısından sizin işinizi yavaşlatabilir. Bu sebeple duvara monte mıknatıslı baharatlıkları tercih edebilir; baharatlıklarınızı mutfağınızın tezgah arasına, mutfak dolabının yanlarındaki boşluklara veya mutfak masasının bitişiğindeki duvara asabilirsiniz. Dilerseniz mutfak dolabının altına monte edilen aparata camdan üretilmiş ve içinde kaşığı bulunan mıknatıslı baharatlıkları asarak kullanabilirsiniz. Böylece aradığınız baharatı bulmakta ve kullanmakta sıkıntı yaşamazsınız. Duvarlarınızda veya dolabınızda herhangi bir işlem veya kalıntı olmasını istemiyorsanız doğrudan buzdolabınızın üzerine tutturabileceğiniz baharatlıklar sizi bu dertten kurtarabilir. Mıknatıslı baharatlık modellerini birçok marka bünyesinde bulabilirsiniz. Yapacağınız tercihle hem mutfaktaki tarzınızı yansıtabilir hem pratik bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Mıknatıslı Baharatlık

Her Bütçeye Uygun Mıknatıslı Baharatlık

Mıknatıslı baharatlık fiyatları marka faktörüne, ürünün boyutuna, malzemesine, kalitesine ve diğer pek çok sebebe bağlı olarak değişebilir. Örneğin baharatlık sayısı arttıkça ürünün fiyatı da artabilir. Benzer şekilde ürünün hacmi arttıkça fiyatı da yükseliş gösterebilir. Bununla birlikte güvenilir bazı markaların satışa sunduğu mıknatıslı baharatlıklar diğerlerine kıyasla yüksek fiyatlı olabilir. Ayrıca camdan üretilen mıknatıslı baharatlıklara paslanmaz çelikten üretilenlerden daha fazla ödemeniz gerekebilir. Masa üstü için çelik tablalı olanlar ile duvara monte etmek için ekstra aparatı bulunanlar yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Hem dekoratif hem kullanışlı bir baharatlık takımı arıyorsanız mıknatıslı baharatlık kullananların, mıknatıslı baharatlık tavsiye yorumlarını inceleyebilir, kolayca seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanım rahatlığınıza ve zevkinize bağlı olarak tekli veya set halinde satışa sunulan mıknatıslı baharatlıklardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı baharatlık modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.