İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Perotti Baharatlık

" araması için 61 sonuç listeleniyor

Perotti Baharatlık Modelleri ile Şık Sofralar Trendyol'da!

Baharat, mutfak iç mekanlarının önemli parçalarından biridir. Ek bir işlevi olan ürün, nane, kekik, kimyon, tarçın gibi birçok baharatın muhafazasında da kullanılmaktadır. Bunu yaptığınızda aynı anda hem tezgahınızda hem de duvarınızda olduğu için her zaman görünür oluyor. Bu nedenle mutfağınızdaki diğer eşyalarla uyumlu olacak şekilde seçmelisiniz. Perotti baharatlık mutfağın genel havasını bozmaz ve bütünlük oluşturur. Yemek pişirirken kolay erişim için ocağın yanına koymak akıllıca olacaktır. Böylece lezzetli yemeklerin hazırlanması için gerekli tüm baharatlar elinizin altında olacaktır. Baharatlık takımını kaliteli ve pratik bir şekilde kullanmak istiyorsanız Perotti baharatlık siyah tam size göre olabilir. Bu sette karabiberden tuza, çaydan kahveye her türlü baharat ve gıdayı saklayabilirsiniz. Ancak az ya da çok parçalı bir takım istiyorsanız 7, 15 veya 32 parça baharat takımı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu parçalar, masanıza uygun baharat öğütücüler veya tuzluk ve biberlik içerebilir. Bu nedenle Perotti baharatlık bambu seti satın alarak misafirlerinizi sıkıntısız bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Perotti Baharat Takımı Modelleri

Perotti Baharat Takımı Modelleri

Perotti Caprice baharatlık modelleri öncelikle baharatlarınızı korumak için tasarlanmış olmakla birlikte dekoratif ve kullanışlıdır. Bu sayede baharatlarınızı koruma görevini yerine getirirken düzenli, şık ve çok yönlü bir mutfak oluşturmanızı sağlar. İstenilen tüm baharatları toplayan 3, 7, 12, 6, 8 baharat takımının modelleri farklı desen ve renklere sahiptir. Geleneksel olarak çay, şeker ve kahveyi üç set halinde koyabilirsiniz. Özellikle kahve severler evde küçük kahve köşeleri hazırlayabilir ve 3 parça baharatı köşeye koyabilir. Bu sayede iç mekânda farklılıklar yaratabilir ve kendi zevkinize uygun bir köşe oluşturabilirsiniz. Kaliteli yapısı ve şık tasarımı ile Perotti porselen baharatlık çokça tercih edilmektedir. Bakır, gri, mavi, erik, turkuaz baharat gibi farklı renklerde de tasarlanabilirler. Bakır takımlar daha geleneksel bir his verirken, gri ve erik gibi renkler daha modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca Perotti baharatlık beyaz modelleri mutfağınıza canlılık katar. İşlevsellik açısından çeşni seti farklı modellerde yapılmaktadır. Bunlardan biri de yemek pişirirken size yakın olması için yapılmış sofra baharat takımı modelidir. 4 adet baharat takımı fiyatları farklı ölçeklere göre değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin ilk ölçeği baharat setindeki parça sayısıdır.

Farklı Tarz ve Model Perotti Baharatlıklar

Farklı Tarz ve Model Perotti Baharatlıklar

Her takımın farklı bölümleri vardır. Burada 3 ile 30 serisi arasında fiyat farkı olduğunu açıkça görebilirsiniz. Bunun dışında baharat takımlarının fiyatları da kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bazıları cam, granit veya porselen baharat takımlarından, bazıları ise plastik, metal veya çelikten yapılmıştır. Dolayısıyla bu setler arasında kalite ve fiyat farkı bulunmaktadır. Perotti cam baharatlık kullanıcılar tarafından tercih edilen bir üründür. Şık tasarımı ile mutfağınıza renk katacaktır. Ayrıca kare, kaşık, çiçek ve taş çeşnili modelleri de bulabilirsiniz. Bu modellerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Örneğin, mutfağınızda kullanımını kolaylaştırmak için bir isim ve kaşıkla modeller yapılır. Ayrıca ahşap tabanlı baharat takımı modeli doğal bir görünüm için idealdir.

Perotti Baharatlık Fiyatları

Perotti Baharatlık Fiyatları

Perotti bambu baharat takımı fiyatları değişkendir. Fiyatlar modellere göre değişmektedir. Perotti bambu baharat takımı kullanıcı rahatlığı için tasarlanmıştır. Özellikle mutfak tezgâhı küçük olanlar için asılı bir baharatlık çok pratik olabilir. Çünkü bu modeli tezgâhta kullanmak yerine duvarınızda uygun bir yere asabilirsiniz. Bu şekilde yerden tasarruf edersiniz. Alanınızı sınırlamak istemiyorsanız, asma mutfak baharatlık genellikle metal bir kafes ile tasarlanır. Bu sayede kavanozları cam veya bambu baharat setleri de olsa güvenle saklayabilirsiniz. Bu setler için Trendyol sitesine giriş yapabilirsiniz.