"

Philips Fc9323

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Hijyenik Temizlik Sunan Philips FC9323 Trendyol'da!

Elektrik süpürgesi her evde kullanılan, vazgeçilmez eşyalardandır. Her geçen gün, gelişen teknolojiye paralel olarak Philips FC9323 özellikleri değişen modellerle, temizlik konusunda en önemli araçlardandır. 1891 yılında Hollanda’da kurulan Philips markası, aydınlatma teknolojileri konusunda inovatif buluşlarla başladığı serüvenini kısa bir süre içinde elektrikli aletler, kişisel bakım ürünleri gibi pek çok aleti kapsayan geniş bir yelpazeye taşır. Müşterilerin elektrikli alet alırken aklına ilk gelen seçeneklerden biri haline gelir. Elektrik süpürgesi ürünleri müşterilerin favorilerinden biridir. Philips FC9323, mükemmel toz temizliği için geliştirilen TriActive başlık ve PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde kusursuz temizleme performansı sağlar. TriActive Philips FC9323 başlık, bir kerede üç hareket uygularken, PowerCyclone 4 teknolojisi ise hava ve tozun tek seferde ayrılmasını sağlar. Ayrıca kolay boşaltma sağlaması için geliştirilen toz haznesi tasarımı ile parçaları uçuşmaya maruz kalmadan rahatlıkla boşaltabilirsiniz. Torba yerine hazne kullanılması, iyi bir hijyen sağlayarak toz, ekmek kırıntıları, evcil hayvan tüyleri, saç telleri, alerjenler ve diğer yabancı maddeler gibi pek çok kalıntıyı temizlemeye yardım eder. Philips Powerpro Compact FC9323/07 toz torbasız modeller; halı, parke gibi sert ve yumuşak zeminler için olduğu gibi koltuk arası ya da süpürgelik gibi dar kısımlar için de ideal olma özelliği taşır. Ürünlerde, sağlıklı bir ortam havası yaratımı için AirSeal özelliğine sahip olan EPA10 filtre sistemi mevcuttur. Tutma yerinin oldukça uzun ve ergonomik olması, her köşeye ulaşabilmesini sağlar. Elektrikli modeller geniş toz hacmine sahip, sessiz, enerji tasarruflu olması ve kötü koku bırakmaması gibi özellikleriyle kendini bu alanda kanıtlar. Tüm bu özellikleri sağlayan Philips FC9323 modelleri, yüksek performans sergilemesini sağlayan üstün çekim gücüne sahiptir. Bunların yanında hacmi küçük olduğundan az yer kaplaması ve uzun ömürlü olmasıyla da tam not alır. Üstün performans sunan teknolojik özellikleri ve fonksiyonel tasarımıyla ön plana çıkar. Ev ve ofis temizliğiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz modeller ile yaşam alanlarınızı kolaylıkla hijyenik hale getirebilirsiniz. Efor sarf etmeden ve pratik bir temizlik işlemi için oldukça kullanışlı özellikleri olan bu ürüne Trendyol’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji ile Üretilen Philips FC9323

Yeni Nesil Teknoloji ile Üretilen Philips FC9323

Philips FC9323 07, toz hazneli teknolojisi sayesinde temizlik anında ve sonrasında işinizin kolaylaştırılması için tasarlanan bir modeldir. Her türlü yüzeyde kullanılabilen toz toplama özelliği ve hızlı emiş gücü ile evinizin atmosferini değiştirir. Özel tasarlanan toz boşaltma haznesi sayesinde temizlik sonrasında da pratiklik sağlar. A enerji sınıfıyla yüksek performansa sahip bu ürünler, daha az enerji tüketimiyle ön plana çıkar. Ayrıca bu ürün, yumuşak plastik tekerlekleri sayesinde süpürürken zemini çizme gibi sorunlara yol açmaz ve çok ses istemeyenler için de idealdir. Tüm bu özellikleriyle temizliği kolaylaştırır ve evinizin havasını değiştirir. Her müşterinin ihtiyacına hitap eden bu ürün, kolay kullanım sağlar. Özenle tasarlanan modeller evinizin tüm odalarının kusursuz bir şekilde temizlenebilmesi için ideal olan bir ürün olarak karşınıza çıkar. Parke, halı ya da mermer olmak üzere pek çok zeminde pratik ve rahat temizlik olanağı sunar. Duvar dibi, mobilya altı ve koltuk arası gibi ulaşılması zor olan yerlerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Yeni nesil teknolojiyle üretilen bu ürünler, TriActive başlığı sayesinde bir kerede üç temizleme hareketi uygulayarak daha derindeki tozların da çekilebilmesi için özel olarak tasarlanan tabanıyla halıyı açar, öndeki geniş ağız kısmı ile büyük parçaları kolayca çeker ve iki yan fırçası ile koltuk ya da duvarlara yakın olan toz ve kiri de kusursuz bir şekilde toplar. Bu sayede temizlenmesi zor olan bölgeleri de temizleyerek üstün bir hijyen performansı sunar. Buna ek olarak PowerCyclone 4 teknolojisi, toz ile havayı tek seferde ayırarak pürüzsüz hava girişiyle havayı içine hızla çekerek çekim performansını maksimum seviyeye çıkarır. Bu teknoloji sayesinde sağlanan eğimli hava geçişi, havayı siklonik hazne içinde yukarı ivmelendirir ve havadaki toz böylece ayrılır. EPA10 filtre ve AirSeal, hava dışarıya püskürtülmeden, ince tozları dahi yakalayarak dışarıya verilen havanın sağlıklı ve temiz olmasını sağlar. Philips FC9323 filtre, böylece üstün hava filtreleme özelliği ile astım, alerji gibi rahatsızlıklara sahip bireyler için ya da evde küçük bebeği olanlar için önemli bir ürün haline gelir. Ergonomik şekilli tutma yeri, kullanım kolaylığı sağlar. Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı ulaşılması zor olan bölgelere erişebilmenize imkan vererek, her türlü bölgeyi kolayca temizlemenizi sağlar. Özel tasarlanan toz haznesi sayesinde, çekilen tozlar ortama dağılmadan temizlenebilir. Toz, özgün bir şekle ve pürüz içermeyen bir yüzeye sahip haznenin tek tarafında toplanır ve buradan kolayca çöpe dökülebilir. Temizlik sürecini keyifli bir hale getirir. Toz ve kir gibi problemleri ortadan kaldırarak sağlıklı bir ortam elde edebilirsiniz. Siz de evinizi kolay ve keyif alarak temizlerken üstün performans sahibi olmayı istiyorsanız Trendyol’dan zengin çeşitlilik sunan ürünlere göz atabilirsiniz.

Elektrik Süpürgesinde Yenilik Sunan Philips FC9323

Elektrik Süpürgesinde Yenilik Sunan Philips FC9323

Tüm elektronik aletlerde olduğu gibi elektrik süpürgelerinde de teknolojik özelliklerin yanı sıra, cihazın teknik özellikleri de çok önemli bir yere sahiptir. Üstün teknolojik özelliklere sahip olduğu gibi teknik detaylarıyla da ön plana çıkar. Philips FC9323 motoru 750 W motor gücüne sahiptir. Aynı zamanda 17,4 kPa vakum kuvvetine sahip olan bu ürün, bu sayede yüksek emiş gücü sergileyerek mükemmel bir temizlik sağlar. Makineyi kullanırken, beklentilerden biri de çok fazla gürültü yapmamasıdır. Bu ürün 79 dB ses seviyesi ile temizlik yaparken rahatsız edici boyutta ses çıkarmaz. Böylece istediğiniz her ortamda, saat kaç olursa olsun, ses problemini düşünmeden kullanabilme imkanı sunar. Üründe toz torbası mevcut değildir. Onun yerine özel tasarımlı, pürüzsüz bir iç yüzeyi olan toz haznesine sahiptir. Bu da, evin süpürülmesi sonrasında tozu boşaltma işlemini kolaylaştırır. Ayrıca toz haznesi, 1.5 L toz kapasitesine sahiptir. Böylece toz haznesini sık sık boşaltma gerekliliğini ortadan kaldırır. Özellikleri arasından önemli ve dikkat edilmesi gereken bir diğeri de ürünün filtre gücüdür. Philips FC9323 HEPA filtre sağlıklı hava ortamı sağlar. Bu sayede tozdan kaynaklı rahatsızlıklar neredeyse biter. Buna ek olarak bu filtrenin yıkanabilir olması da bu ürünün diğer bir avantajıdır. Süpürgenin borusu, metal ve teleskopiktir. Bu da uzun ömürlü kullanım getirir. Dar ve geniş her türlü bölgenin temizliği için uygun başlıklar içeren modeller, evinizin her bir köşesini zorlanmadan temizlemeniz için tasarlanan bir üründür. Geniş evlerin temizliğinde süpürgenin çalışma yarıçapı da önem kazanır. Uzun sapı ve uzun kablosuyla 8 m çalışma yarıçapına sahip olan ürün, geniş evlerde de gönül rahatlığıyla kullanılır. Boyutlarının küçük olması sayesinde çok yer kaplamaması ve 4,5 kg ağırlığında olup taşıma kolaylığı sağlaması da bu ürünün diğer avantajları arasında yer alır. Ürünün içeriğinde süpürge, dar bölgeleri temizleme aparatı, iki parçalı metal teleskopik boru, küçük bir başlık, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Evinizi kusursuz bir şekilde temizleyebilmeniz için gönül rahatlığıyla istediğiniz seçeneği Trendyol’dan tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri ile Philips FC9323

Kullanışlı Özellikleri ile Philips FC9323

Süpürge almadan önce kendi ihtiyaçlarınızı belirlemeniz tavsiye edilir. Bu sayede doğru ürünü seçebilirsiniz. Bu seçimde, ürünün motor gücü önemli bir yer tutar. Süpürgenin ne kadar elektrik kullandığını ifade eden motor gücü değerine dikkat ederek alacağınız cihazın gücünü öğrenebilmeniz mümkündür. Bu kapsamda, A sınıfı enerji tüketimine sahip olan Philips FC9323 süpürge tercihi ile enerji tasarruf yapabilir ve bu sayede elektrik faturanızı minimuma düşürebilirsiniz. Makine seçimini yaparken bir diğer önemli faktör de ürünün emiş gücüdür. Emiş gücü, kullandığınız makinenin toz toplayabilme kapasitesini ifade eder. Makineyi kullanacağınız ortamın genişliği, süpürge seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kullanacağınız ortam geniş ise, süpürgenin kablo uzunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Bu durumda kablosu uzun olan süpürgeleri tercih etmeniz sizin yararınıza olur. Bunların yanında eğer astımınız ya da toza karşı alerjiniz varsa, süpürgenin filtre sistemlerine dikkat etmeniz gerekir. Filtreleme gücü yüksek olan ürünlerle temizliğinizi yaparken sağlığınızı da korumanıza yardımcı olur. Evinizdeki halının özellikleri de süpürge seçiminizde önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Örneğin kalın ve kabarık tüylü bir halıya sahipseniz, başlıkları büyük ve emiş gücü yüksek olan süpürgeleri tercih etmelisiniz. Philips FC9323/07 Powerpro Compact süpürge seçiminde pek çok kişinin tercih ettiği bir ürün olup beklenen tüm özellikleri karşılar. Ayrıca uzun, ergonomik tutma sapı ve ayarlanabilir ucu sayesinde eğilip doğrulmanıza gerek kalmadan temizlik yaparken kas ve eklem ağrılarının oluşmasının önüne geçer. Narin tutuş özelliği sayesinde uzun süre kullansanız da elinize zarar gelmesi gibi durumların önüne geçilir. Ulaşılması zor olan köşelere rahatlıkla giren tasarımı kullanım kolaylığı sağlar. Pek çok kişiye hitap eden teknik ve teknolojik özelliklere sahip uygun fiyatlı Philips FC9323 satın alabilir, Trendyol sayesinde temizlik sürecini keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Bulunduğunuz Ortamlar İçin Philips FC9323

Bulunduğunuz Ortamlar İçin Philips FC9323

Elektrikli süpürge aksesuarları arasında olan başlıklar, birden fazla seçenek ile satın alınarak farklı zeminlere sahip evlerde ve dip köşe temizlik yapma esnasında değiştirilip kullanılır. İyi bir temizlik yapmak için Philips FC9323 tavsiye edilir. Evlerin detay noktalarına kadar girebilen başlıklar ile kullanılan elektrikli süpürgeler, toz torbası yerine toz haznesi temizlenerek kullanılır. Philips FC9323 süpürge başlığı, sahip olduğu ön açıklığı sayesinde büyük, yan bölümdeki fırçaları sayesinde de küçük olan tüm parçalar çekilerek temizlik sağlanır. Buna ek olarak zemini çizmeyen plastik tekerlekleri sayesinde kolayca sürüklenebilen ve her noktaya ulaşma şansı yaratan parçalar ile süpürme ortamında daha rahat manevralar yapılır. Yüksek teknoloji ile üretilen ürün, altında bulunan yumuşak tekerlekler ile hemen her yüzeyde kolaylıkla kayar. Rahatlıkla monte edilebilen ürün, pratik bir kullanım sağlar. Hızlı hareket etme kabiliyetiyle kolayca bütün kirleri toplar. Başlık ya da tekerlek gibi parçaların zarar görmesi gibi olası durumlarda Philips FC9323 yedek parça ile bu kısımlar yenilenir. Öte yandan toz hazneleri gibi önemli parçaların da zarar görmesi durumunda bu alanlar da değiştirilebilir. Toz torbasız modellerin etrafı kirletmemesine yardımcı olan pratik boşaltma sistemi, temizlik yapma alanında olduğu gibi müşterilere de kolaylık sağlar. Etrafa toz ve kir dökülmeden temizlenen hazneler, kapasite olarak da yüksek düzeyde olmaları sayesinde uzun süreli kullanımlar sonrasında temizleme ihtiyacı yaratır. Philips FC9323 süpürge hortumu da yıllar içerisinde eskimesi durumunda temin edebileceğiniz yedek parçalar arasında yer alır. Makinelerde yer alan hortum uzun ömürlüdür ve kolay kolay yırtılmayan bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü olmasına rağmen herhangi bir şekilde zarar görmesi halinde kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca kolayca uzayıp kısalabilen, ağırlığa dayanıklı olan borusu, ihtiyaç halinde yedek parça olarak satın alabileceğiniz donanım parçalarındandır. Trendyol sayesinde bu işlevsel parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Dostu Philips FC9323 Fiyatları

Bütçenize Dostu Philips FC9323 Fiyatları

Ev, iş yeri gibi ortamların temizliğinin sağlanması için kullanılan en önemli yardımcılardan biri olan elektrik süpürgelerinin fiyatları pek çok sebepten değişkenlik gösterir. Farklı talep ve ihtiyaçlara göre çeşitlendirilen modellerin fiyatları da bu özelliklere paralel olarak değişir. Makine fiyatları filtre mekanizması, toz emiş gücü, motor güçleri, toz haznesi litreleri, aksesuar ve donanım çeşitliliği gibi faktörler nedeniyle farklılık gösterir. Süpürge fiyatlarının değişiklik göstermesinde, markanın geliştirdiği ayrıcalıklı özellikler de etkili olur. Enerji tasarrufu, özel tasarlanan süpürge başlığı, ergonomik tutma yeri, filtre sistemi, cihazın ses seviyesinin az olması, boşaltımı kolay olan özel toz haznesine sahip olması gibi özellikler fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. Bunun yanında toz torbalı süpürge modelleri ile toz hazneli süpürge modellerinin fiyatları arasında fark vardır. Güçlü donanıma sahip modeller, pek çok avantaja ve kullanım kolaylığına sahiptir. Philips 9323 fiyat konusunda sahip olduğu özellikler düşünüldüğünde beklenenin altında bir fiyatlandırmayla karşınıza çıkar. Bir süpürgeden beklenen tüm özellikleri karşılayıp bir yandan da uygun fiyatlı olmasıyla tam bir fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkar. Siz de bu modeli inceleyebilir, bütçenize uygun olan bu modeli Philips FC9323 indirim avantajlarından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz. Bunun yanında, yorum ve öneri kısmını okuyabilir, öncesinde Philips FC9323 kullananlar tarafından bilgi alıp daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Philips ürünleri belirli aralıklara indirime girer. Siz de fiyatı uygun, iyi donanıma sahip ve kaliteli elektrikli süpürgeye sahip olmak isterseniz, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip bu elektrikli süpürge modelinin keyfini çıkarmayı ve böylece temizliği eğlenceli kılmayı isterseniz, teknik özelliklerinin detaylarını Philips FC9323 online alışveriş imkanı sunan Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Üstün Temizlik İçin Philips FC9323 Çeşitleri

Üstün Temizlik İçin Philips FC9323 Çeşitleri

Güçlü motoru sayesindeki yüksek emiş gücü ile kusursuz temizlik sağlayan, çoğu kişinin ev temizliğinde tercih ettiği elektrik süpürgesi modellerinden biridir. Farklı fonksiyonlara sahip kusursuz donanımıyla Trendyol’da bulabileceğiniz bu ürün, aynı zamanda markanın teknolojisini de ortaya koyar. Modelin önemli avantajlarından biri, A sınıfı enerjiye sahip olduğundan yüksek performansıyla daha az enerji tüketimine katkı sağlamasıdır. Ürünün yanı sıra yedek parçalarını bulmanız da mümkündür. Kompakt olarak tasarlanan, dolayısıyla evinizde çok yer kaplamayan bu ürünler, modern görüntüleriyle de dikkat çeker. Bu ürüne uygun fiyat ayrıcalığı ile istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Emiş gücünün fazla olması ve ses seviyesinin çok az olması gibi özellikler ile konforlu bir temizlik sağlar. Özel tasarlanan toz haznesi içermesi, mükemmel toz temizliği sağlaması, sağlıklı hava için etkili filtre sistemine sahip olması, tutma yerinin uzun ve ergonomik olması, ulaşılması zor olan bölgelere bile rahatça ulaşabilmesi gibi beğeni kazanan özelliklere sahip olan elektrikli süpürge ürününü bulabilirsiniz. Elektrikli süpürge indirim ve kampanyalarını takip ederek uygun Philips FC9323 fiyat seçeneğine sahip ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da ürünün kullanım detayları, teknik özellikleri ve diğer bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Süpürgenin kalitesi, emiş gücü ve motor gücü bilgileri, önce ürünü kullananların tecrübeleri gibi pek çok bilgiyi elde edebilmeniz için modeli inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında bilgiye sahip olmayı isterseniz Philips FC9323 yorumlar kısmını okuyarak alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Yorumlar kısmında deneyimli müşteriler ürün hakkında fikirlerini dile getirir. Fotoğrafların da yer aldığı yorumlar kısmı, ürünün görüntüsü, kullanımı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğeni oranları ve yorumlar aracılığıyla ürünle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu kullanışlı modelleri Trendyol’un uygun fiyatları üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.