placeholder
"

Philips Fc9323

" araması için 489 sonuç listeleniyor

Philips FC9323

Yeni Nesil Teknoloji ile Üretilen Philips

Elektrik Süpürgesi her evde kullanılan, vazgeçilmez eşyalardandır. Her geçen gün, gelişen teknolojiye paralel olarak özellikleri değişen modellerle, temizlik konusunda en önemli araçlardandır. 1891 yılında Hollanda’da kurulan Philips şirketi, aydınlatma teknolojileri konusunda inovatif buluşlarla başladığı marka serüvenini kısa bir süre içinde elektrikli aletler, kişisel bakım ürünleri gibi pek çok aleti kapsayan geniş bir yelpazeye taşıyıp, kullanıcıların elektrikli alet alırken aklına ilk gelen seçeneklerden biri haline gelir. Elektrik süpürgesi ürünleri kullanıcıların favorisidir. Philips FC9323, mükemmel toz temizliği için geliştirilen TriActive başlık ve PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde kusursuz temizleme performansı sağlar. TriActive başlık, bir kerede üç temizleme hareketi uygularken, PowerCyclone 4 teknolojisi ise hava ve tozun tek seferde ayrılmasını sağlar. Ayrıca kolay boşaltma sağlaması için geliştirilen toz haznesi tasarımı ile parçaları uçuşmaya maruz kalmadan rahatlıkla boşaltabilirsiniz. Torba yerine hazne kullanılması, mükemmel bir temizlik sağlayarak toz, ekmek kırıntıları, evcil hayvan tüyleri, saç telleri, alerjenler ve diğer yabancı maddeler gibi pek çok kalıntıyı temizlemeye yardım eder. Toz torbasız modeller; halı, parke gibi sert ve yumuşak zeminler için olduğu gibi, koltuk arası ya da süpürgelik gibi dar kısımlar için de ideal olma özelliği taşır. Üründe, sağlıklı bir ortam havası yaratımı için AirSeal özelliğine sahip olan EPA10 filtre sistemi mevcuttur. Tutma yerinin oldukça uzun ve ergonomik olması, her köşeye ulaşabilmesini sağlar. Philips elektrikli süpürgeleri geniş toz hacmine sahip, sessiz, enerji tasarruflu olması ve kötü koku bırakmaması gibi özellikleriyle kendini bu alanda kanıtlar. Tüm bu özellikleri sağlayan Philips modelleri, yüksek performans sergiler ve çekim gücü yüksektir. Bunların yanında Philips FC2393, hacmi küçük olduğundan az yer kaplaması ve uzun ömürlü olmasıyla da kullanıcılardan tam not alır. Philips FC9323 üstün performans sunan teknolojik özellikleri ve fonksiyonel tasarımıyla ön plana çıkar. Ev ve ofis temizliğiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Philips FC9323 ile yaşam alanlarınızı kolaylıkla hijyenik hale getirebilirsiniz. Efor sarfetmeden ve pratik bir temizlik işlemi için oldukça kullanışlı özellikleri olan bu ürüne Trendyol’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji ile Üretilen Philips

Philips FC9323, toz hazneli teknolojisi sayesinde temizlik anında ve sonrasında işinizin kolaylaştırılması için tasarlanan bir modeldir. Her türlü yüzeyde kullanılabilen toz toplama özelliği ve hızlı emiş gücü ile evinizin atmosferini değiştirir. Özel tasarlanan toz boşaltma haznesi sayesinde temizlik sonrasında da pratiklik sağlar. A enerji sınıfıyla yüksek performansa sahip bu ürünler, daha az enerji tüketimiyle ön plana çıkar. Ayrıca bu ürün, yumuşak plastik tekerlekleri sayesinde süpürürken zemini çizme gibi sorunlara yol açmaz ve çok ses istemeyenler için de idealdir. Tüm bu özellikleriyle temizliği kolaylaştırır ve evinizin havasını değiştirir. Her kullanıcının ihtiyacına hitap eden bu ürün, kolay kullanım sağlar. Philips FC9323, evinizin tüm odalarının kusursuz bir şekilde temizlenebilmesi için ideal olan bir ürün olarak karşınıza çıkar. Parke, halı ya da mermer olmak üzere pek çok zeminde pratik ve rahat temizlik olanağı sunar. Duvar dibi, mobilya altı ve koltuk arası gibi ulaşılması zor olan yerlerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Yeni nesil teknolojiyle üretilen bu ürünler, TriActive başlığı sayesinde bir kerede üç temizleme hareketi uygulayarak daha derindeki tozların da çekilebilmesi için özel olarak tasarlanan tabanıyla halıyı açar, öndeki geniş ağız kısmı ile büyük parçaları kolayca çeker ve iki yan fırçası ile koltuk ya da duvarlara yakın olan toz ve kiri de kusursuz bir şekilde toplar. Bu sayede temizlenmesi zor olan bölgeleri de temizleyerek üstün bir hijyen performansı sunar. Buna ek olarak PowerCyclone 4 teknolojisi, toz ile havayı tek seferde ayırarak pürüzsüz hava girişiyle havayı içine hızla çekerek çekim performansını maksimum seviyeye çıkarır. Bu teknoloji sayesinde sağlanan eğimli hava geçişi, havayı siklonik hazne içinde yukarı ivmelendirir ve havadaki toz böylece ayrılır. EPA10 filtre ve AirSeal, hava dışarıya püskürtülmeden, ince tozları dahi yakalayarak dışarıya verilen havanın sağlıklı ve temiz olmasını sağlar. Philips FC9323 filtre, böylece üstün hava filtreleme özelliği ile astım, alerji gibi rahatsızlıklara sahip bireyler için ya da evde küçük bebeği olanlar için önemli bir ürün haline gelir. Ergonomik şekilli tutma yeri, kullanım kolaylığı sağlar. Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı ulaşılması zor olan bölgelere erişebilmenize imkan vererek, her türlü bölgeyi kolayca temizlemenizi sağlar. Özel tasarlanan toz haznesi sayesinde, çekilen tozlar ortama dağılmadan temizlenebilir. Toz, özgün bir şekle ve pürüz içermeyen bir yüzeye sahip haznenin tek tarafında toplanır ve buradan kolayca çöpe dökülebilir. Siz de evinizi kolay ve keyif alarak temizlerken üstün performans sahibi olmayı istiyorsanız Trendyol’dan Philips FC9323 ürününe göz atabilirsiniz.

Elektrik Süpürgesinde Yenilikler

Elektrik Süpürgesinde Yenilikler

Tüm elektronik aletlerde olduğu gibi elektrik süpürgelerinde de teknolojik özelliklerin yanı sıra, cihazın teknik özellikleri de çok önemli bir yere sahiptir. Philips FC9323 üstün teknolojik özelliklere sahip olduğu gibi teknik detaylarıyla da ön plana çıkar. Philips FC9323 motoru 750 W motor gücüne sahiptir. Aynı zamanda 17,4 kPa vakum kuvvetine sahip olan bu ürün, bu sayede yüksek emiş gücü sergileyerek mükemmel bir temizlik sağlar. Elektrik süpürgesi kullanırken, kullanıcıların beklentilerinden biri de çok fazla gürültü yapmamasıdır. Bu ürün 79 dB ses seviyesi ile temizlik yaparken rahatsız edici boyutta ses çıkarmaz. Böylece istediğiniz her ortamda, saat kaç olursa olsun, ses problemini düşünmeden kullanabilme imkanı sunar. Üründe toz torbası mevcut değildir. Onun yerine özel tasarımlı, pürüzsüz bir iç yüzeyi olan toz haznesine sahiptir. Bu da, evin süpürülmesi sonrasında tozu boşaltma işlemini kolaylaştırır. Ayrıca toz haznesi, 1.5 L toz kapasitesine sahiptir. Böylece toz haznesini sık sık boşaltmanız gerekmez. Philips FC9323 özellikleri arasından önemli ve dikkat edilmesi gereken bir diğeri de ürünün filtre gücüdür. Bu ürün hepa filtreye sahip olup sağlıklı hava ortamı sağlar. Bu sayede tozdan kaynaklı rahatsızlıklar neredeyse biter. Buna ek olarak bu filtrenin yıkanabilir olması da bu ürünün diğer bir avantajıdır. Süpürgenin borusu, metal ve teleskopiktir. Bu da uzun ömürlü kullanım getirir. Dar ve geniş her türlü bölgenin temizliği için uygun başlıklar içeren Philips 9323, evinizin her bir köşesini zorlanmadan temizlemeniz için tasarlanan bir üründür. Geniş evlerin temizliğinde süpürgenin çalışma yarıçapı da önem kazanır. Uzun sapı ve uzun kablosuyla 8 m çalışma yarıçapına sahip olan ürün, geniş evlerde de gönül rahatlığıyla kullanılır. Boyutlarının küçük olması sayesinde çok yer kaplamaması ve 4,5 kg ağırlığında olup taşıma kolaylığı sağlaması da bu ürünün diğer avantajları arasında yer alır. Ürünün içeriğinde süpürge, dar bölgeleri temizleme aparatı, iki parçalı metal teleskopik boru, küçük bir başlık, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Evinizi kusursuz bir şekilde temizleyebilmeniz için gönül rahatlığıyla Trendyol’dan Philips FC9323 süpürgeyi tercih edebilirsiniz.

Süpürge almadan önce kendi ihtiyaçlarınızı belirlemeniz tavsiye edilir. Bu sayede doğru ürünü seçebilirsiniz. Bu seçimde, ürünün motor gücü önemli bir yer tutar. Süpürgenin ne kadar elektrik kullandığını ifade eden motor gücü değerine dikkat ederek alacağınız cihazın gücünü öğrenebilmeniz mümkündür. Bu kapsamda, A sınıfı enerji tüketimine sahip olan Philips FC9323 süpürge tercihi ile enerji tasarruf yapabilir ve bu sayede elektrik faturanızı minimuma düşürebilirsiniz. Süpürge seçiminizi yaparken bir diğer önemli faktör de ürünün emiş gücüdür. Emiş gücü, kullandığınız elektrikli süpürgenin toz toplayabilme kapasitesini ifade eder. Süpürgeyi kullanacağınız ortamın genişliği, süpürge seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kullanacağınız ortam geniş ise, süpürgenin kablo uzunluğuna dikkat etmeniz gerekir. Bu durumda kablosu uzun olan süpürgeleri tercih etmeniz sizin yararınıza olur. Bunların yanında eğer astımınız ya da toza karşı alerjiniz varsa, süpürgenin filtre sistemlerine dikkat etmeniz gerekir. Filtreleme gücü yüksek olan ürünlerle temizliğinizi yaparken sağlığınızı da korumuş olursunuz. Evinizdeki halının özellikleri de süpürge seçiminizde önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Örneğin kalın ve kabarık tüylü bir halıya sahipseniz, başlıkları daha büyük ve emiş gücü yüksek olan süpürgeleri tercih etmelisiniz. Philips FC9323, süpürge seçiminde pek çok kullanıcının tercih ettiği bir ürün olup beklenen tüm özellikleri karşılar. Ayrıca uzun, ergonomik tutma sapı ve ayarlanabilir ucu sayesinde eğilip doğrulmanıza gerek kalmadan temizlik yaparken kas ve eklem ağrılarının oluşmasının önüne geçer. Narin tutuş özelliği sayesinde uzun süre kullansanız da elinize zarar vermez. Ulaşılması zor olan köşelere rahatlıkla giren tasarımı kullanım kolaylığı sağlar. Pek çok kullanıcıya hitap eden teknik ve teknolojik özellikleri ile süpürge konusunda kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir.

Bulunduğunuz Ortamı Hijyen Dolduran Kusursuz Donanımlı FC9323

Bulunduğunuz Ortamı Hijyen Dolduran Kusursuz Donanımlı FC9323

Philips FC9323 elektrikli süpürge aksesuarları arasında olan başlıklar, birden fazla seçenek ile satın alınarak farklı zeminlere sahip evlerde ve dip köşe temizlik yapma esnasında değiştirilip kullanılabilirler. Evlerin detay noktalarına kadar girebilen başlıklar ile kullanılan elektrikli süpürgeler, toz torbası yerine toz haznesi temizlenerek kullanılır. Philips FC9327 süpürge başlığı, sahip olduğu ön açıklığı sayesinde büyük, yan bölümdeki fırçaları sayesinde de küçük olan tüm parçalar çekilerek temizlik sağlanır. Buna ek olarak zemini çizmeyen plastik tekerlekleri sayesinde kolayca sürüklenebilen ve her noktaya ulaşma şansı yaratan parçalar ile süpürme ortamında daha rahat manevralar yapılabilir. Yüksek teknoloji ile üretilen ürün, altında bulunan yumuşak tekerlekler ile hemen her yüzeyde kolaylıkla kayar. Rahatlıkla monte edilebilen ürün, pratik bir kullanım sağlar. Hızlı hareket etme kabiliyetiyle kolayca bütün kirleri toplar. Başlık ya da tekerlek gibi parçaların zarar görmesi gibi olası durumlarda Philips FC9323 yedek parça ile bu kısımlar yenilenebiliyor. Öte yandan toz hazneleri gibi önemli parçaların da zarar görmesi durumunda bu alanlar da değiştirilebiliyor. Toz torbasız modellerin etrafı kirletmemesine yardımcı olan pratik boşaltma sistemi, temizlik yapma alanında olduğu gibi tüketiciye de kolaylık sağlar. Etrafa toz ve kir dökülmeden temizlenen hazneler, kapasite olarak da yüksek düzeyde olmaları sayesinde uzun süreli kullanımlar sonrasında temizleme ihtiyacı yaratır. Philips FC2393 süpürge hortumu da yıllar içerisinde eskimesi durumunda Trendyol’dan temin edebileceğiniz yedek parçalardandır. Philips FC2393 hortum uzun ömürlüdür ve kolay kolay yırtılmaz. Uzun ömürlü olmasına rağmen herhangi bir şekilde zarar görmesi halinde kolayca Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca kolayca uzayıp kısalabilen, ağırlığa dayanıklı olan Philips FC9323 borusu, yine ihtiyaç halinde yedek parça olarak satın alabileceğiniz donanım parçalarındandır.

Bütçenize Uygun Philips FC9323 Fiyatları

Bütçenize Uygun Philips FC9323 Fiyatları

Ev, iş yeri gibi ortamların temizliğinin sağlanması için kullanılan en önemli yardımcılardan biri olan elektrik süpürgelerinin fiyatları pek çok sebepten değişkenlik gösterir. Kullanıcıların farklı talep ve ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilen modellerin fiyatları da bu özelliklere paralel olarak değişebilir. Elektrik süpürgesi fiyatları filtre mekanizması, toz emiş gücü, motor güçleri, toz haznesi litreleri, aksesuar ve donanım çeşitliliği gibi faktörler nedeniyle farklılık gösterir. Süpürge fiyatlarının değişiklik göstermesinde, markanın geliştirdiği ayrıcalıklı özellikler de etkili olabilir. Enerji tasarrufu, özel tasarlanan süpürge başlığı, ergonomik tutma yeri, filtre sistemi, cihazın ses seviyesinin az olması, boşaltımı kolay olan özel toz haznesine sahip olması gibi özellikler fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. Bunun yanında toz torbalı süpürge modelleri ile toz hazneli süpürge modellerinin fiyatları arasında fark vardır. Güçlü donanıma sahip Philips FC9323 elektrikli süpürgeler, pek çok avantaja ve kullanım kolaylığına sahiptir. Philips 9323 fiyat konusunda sahip olduğu özellikler düşünüldüğünde beklenenin altında bir fiyatlandırmayla karşınıza çıkar. Bir süpürgeden beklenen tüm özellikleri karşılayıp bir yandan da uygun fiyatlı olmasıyla tam bir fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkar. Siz de Philips FC9323 modelini Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçenize uygun olan bu modeli size özel indirim avantajlarından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz. Bunun yanında, kullanıcı yorum ve öneri kısmını okuyarak, daha önce Philips FC9323 kullananlar tarafından bilgi alıp daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Philips ürünleri belirli aralıklara indirime girer. Siz de fiyatı uygun, iyi donanıma sahip ve kaliteli Philips FC9323 elektrikli süpürgeye sahip olmak isterseniz, Trendyol indirim dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip bu elektrikli süpürge modelinin keyfini çıkarmayı ve böylece temizliği eğlenceli kılmayı isterseniz, teknik özelliklerinin detaylarını Trendyol’da bulabilirsiniz.

Philips FC9323 Trendyol’da

Philips FC9323 Trendyol’da

Güçlü motoru sayesindeki yüksek emiş gücü ile kusursuz temizlik sağlayan Philips FC9323, çoğu kişinin ev temizliğinde tercih ettiği elektrik süpürgesi modellerinden biridir. Farklı fonksiyonlara sahip kusursuz donanımıyla Trendyol’da bulabileceğiniz bu ürün, aynı zamanda markanın teknolojisini de ortaya koyar. Modelin en önemli avantajlarından biri, A sınıfı enerjiye sahip olduğundan yüksek performansıyla daha az enerji tüketimine katkı sağlamasıdır. Trendyol’da ürünün yanı sıra yedek parçalarını bulmanız da mümkündür. Kompakt olarak tasarlanan, dolayısıyla evinizde çok yer kaplamayan bu ürünler, modern görüntüleriyle de dikkat çeker. Bu ürüne Trendyol’un uygun fiyat ayrıcalığı ile istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Emiş gücünün fazla olması ve ses seviyesinin çok az olması gibi özellikler ile konforlu bir temizlik sağlar. Özel tasarlanan toz haznesi içermesi, mükemmel toz temizliği sağlaması, sağlıklı hava için etkili filtre sistemine sahip olması, tutma yerinin uzun ve ergonomik olması, ulaşılması zor olan bölgelere bile rahatça ulaşabilmesi gibi kullanıcıların beğenisini kazanan özelliklere sahip olan Philips FC9323 elektrikli süpürge ürününü Trendyol’da bulabilirsiniz. Philips FC9323 elektrikli süpürge indirim ve kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da ürünün kullanım detayları, teknik özellikleri ve diğer bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik Trendyol’daki diğer modellerle özellik ve fiyat açısından karşılaştırmasını yapabilir, belirli bir fiyat aralığı belirleyerek arama yapabilirsiniz. Süpürgenin kalitesi, emiş gücü ve motor gücü bilgileri, daha önce ürünü kullananların tecrübeleri gibi pek çok bilgiyi elde edebilmeniz için Trendyol’dan modeli inceleyebilirsiniz. Bunun yanında Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak aramanızı istediğiniz özelliklerde filtreleyerek listeleyip ihtiyacınıza uygun olanı daha kolay ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçeneği, dikkatinizi çeken ürünlerin özelliklerini filtreleyerek detaylı arama imkanı sunar. Ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olmayı isterseniz Philips FC9323 yorum kısımlarını okuyarak alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.