Güç (Watt)
Özellik
Fiyat
Hepa Filtre
Ses Seviyesi
Yer Silme Özelliği
Şarjlı Kullanım Süresi
Hazne Kapasitesi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
El Süpürgesi Kullanımı
Garanti Tipi
Şarj Standı
Güç Kontrolü
Fiyat Geçmişi
Motor Teknolojisi
Haritalandırma
Aşılabilir Engel Seviyesi
Çalışma Modu Sayısı
Uygulama Üzerinden Kontrol
Garanti Süresi
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
"

Philips Süpürge

" araması için 830 sonuç listeleniyor

Yüksek Performansa Sahip Olan Philips Süpürge Modelleri Trendyol'da!

Dünya teknoloji devleri arasında yer alan Philips, pek çok elektrikli ev aletinin yanı sıra süpürge çeşitleriyle de beğenilen markalar arasında yer alır. Pratik ve hızlı bir biçimde yaşam alanlarını temizlemeye yarayan elektrikli süpürge çeşitleri Philips’in kalitesiyle bir araya gelince daha da kullanışlı hâle gelir. Teknolojik yenilikler doğrultusunda her geçen gün farklı fonksiyonlarla donatılan Philips elektrikli süpürgeler, etkili bir temizlik için size yardımcı olur. Özellikle akıllı telefonlarla entegre biçimde çalışabilen robot süpürgeler günlük işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Philips klasik modellerinin yanı sıra yeni nesil pek çok tasarımıyla da kullanıcıları memnun eder. Uzun ömürlü, emiş gücü yüksek, kaliteli elektrikli süpürge üreten marka her geçen gün yenilikçi bakış açısını geliştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Ev ve ofisler başta olmak üzere yaşam alanlarının temizliğinde aktif rol oynayan bu ekipmanlar, kullanıcısını memnun eder. Philips süpürgeler; özellikleri, rengi kullanım alanı, emiş gücü, teknik donanımı birbirinden farklı onlarca modelle tüketicilere sunulur.

Zamandan ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlayan Philips süpürgeler yaşamı kolaylaştıran önemli yardımcılar arasında sayılır. Söz konusu ürünlerin teknolojik yeniliklerle bir araya gelerek gelişmesi, temizlik için ayrılan süreyi neredeyse yarı yarıya indirir. Ayrıca yeni nesil ürünler hafif yapıları ve kullanım kolaylığı sağlamaları sayesinde temizliği bir yük olmaktan çıkarır. Özellikle Philips şarjlı, dikey ve akıllı süpürge çeşitleri sık tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Evinizi Tertemiz Yapacak Philips Süpürge Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Evinizi Tertemiz Yapacak Philips Süpürge Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Teknolojik yenilikler sayesinde elektrikli süpürgelere toz alma, koltuk ve perde arası temizleme gibi ekstra beceriler de eklemiştir. Bu sebeple evlerde kullanılan süpürgelerin aparat çeşitleri ve işlevselliği artmış durumdadır. Philips süpürge modellerini tüm bu beklentileri göz önünde bulundurarak dizayn eder. Markanın ürün gamında her ihtiyaca cevap verecek bir süpürge modelini görebilmek mümkündür.

Kullanışlılığı nedeniyle evlerde sık tercih edilen süpürgelerin başında Philips toz torbalı süpürge modelleri gelir. Her ne kadar torba boşaltma işlemi zor gibi görünse de bu ürünler; ergonomik yapıları ve küçük tasarımlarıyla kullanıcıları memnun eder. Geneli kablolu olan bu ürünler evin her noktasına kolayca ulaşabilme özelliği taşır. tozu içine hapsettiğinden süpürme esnasında hijyenik kullanım sağlar.

Son yılların trendi Philips robot süpürge çeşitleri de evlerde sık sık görülür. Oldukça hafif ve şık olan bu ürünler kablo karmaşasından uzak ve kullanıcıdan bağımsız olarak evi temizleme kabiliyetine sahiptir. Yuvarlak dizayn edilen Philips akıllı süpürgeler, ekstra bir güç harcamadan sadece telefonunuzla kontrol edebileceğiniz ürünler olarak öne çıkar. Bazı modellerde haritalandırma özelliği de bulunur. Philips akıllı süpürgeler evinizi tanıyarak her alana girmeye çalışır. Yüksek mobilyaların altını bile kolayca temizlemesi akıllı süpürgeleri tercih edilir kılar.

Evlerde çokça kullanılan bir diğer Philips süpürge modeli ise kablolu ve toz torbasız modellerdir. Hortumu ve gövdesiyle hoş bir bütünlük oluşturan bu ürünler özellikle yüksek emiş güçleriyle dikkat çeker. Philips 2100, 2200, 2400 Watt süpürge çeşitleri genellikle bu modelle üretilir. Çok sayıda aparatı olan torbasız, hortumlu süpürgeler dip köşe temizlik yapmak için idealdir. Hortum aparatlarına göre bu ürünleri kullanarak toz almak, perdelerin ve koltukların aralarını süpürmek, dar alanları temizlemek oldukça zahmetsizdir. Philips Compact mor süpürge modelleri bu tarzda ürünlerdir. Hortum boyu ayarlanabilen bu makineler ergonomik yapılarıyla sizleri yormaz.

Canlı Tasarımı ile Philips Kablolu Süpürge Çeşitleri

Canlı Tasarımı ile Philips Kablolu Süpürge Çeşitleri

Philips kablolu süpürge modellerini üç gruba ayırmak mümkündür. Bunlardan ilki araç süpürgesi olarak dizayn edilen fakat kablolu olma özelliği taşıyan modellerdir. Bu ürünler evlerde el süpürgesi olarak da kullanılabilir. Kablo uzunluğu ideal boyutlarda olan söz konusu makinelerin kullanımı son derece kolaydır. Hafif yapıları nedeniyle kablolu Philips araç süpürgesi çeşitleri tek elle rahatlıkla kontrol edilebilir. Bu modellerin uç kısımları için üretilen özel aparatları daha dar alanlara giriş yapılması açısından ideal kullanım sağlar.

Bir diğer kablolu Philips süpürge çeşidi ise dik şekilde dizayn edilen türlerdir. Bunlar da tıpkı araç süpürgeleri gibi tek elle kullanıma uygundur. Hortum kullanılmayan bu ürünler yer de kaplamaz. Böylece anlık olarak hızlı ve kolay bir temizlik yapmanıza olanak sağlar. Bu ürünlerin emiş gücü modelden modele değişiklik gösterir.

Canlı tasarıma sahip kablolu süpürgelerden biri de klasik hortumlu ürünlerdir. Emiş gücü son derece yüksek olan bu ürünler dip köşe temizlikte başarılı sonuçlar doğurur. Teknik gelişmeler ışığında bu ürünlerin çoğu toz torbasız olarak üretilir. Philips kuru, hazneli, toz torbasız süpürge kategorisinde yer alan bu ürünler kullanım kolaylığı sunar. Kullanıcıları torba masrafından ve temizliğinden kurtarır. Çoğunda geniş bir hazne bulunan bu ürünler gelişmiş filtreleri sayesinde tüm kirleri buraya hapseder. Temizlik bitiminde ise bu hazne yerinden çıkarılarak biriken kirler dökülür. Söz konusu Philips süpürgeler HEPA filtreye sahiptir.

Kablolu ürünlerin bir diğer çeşidi ise Philips sulu süpürge modelleridir. Bu ürünler de kuru süpürgeler gibi geniş bir hazne barındırır. Süpürme işlemi sırasında söz konusu kirler sulu haznede birikir. Temizlik bitiminde ise haznedeki su dökülerek süpürge uygun bir alana kaldırılır. Teknik farklılıklar olmasına rağmen kablolu toz hazneli ürünlerle sulu süpürgeler görünüş bakımından birbirine benzer. Philips ıslak ve sulu süpürgelerin de kullanımı diğerleri gibi kolaydır. Hazne içindeki su fazla bekletilmeden dökülürse temizlik uzun süreli hâle getirilir. Bekletilen su ise koku yapabileceği için haznenin sık temizlenmesi tavsiye edilir.

Hortumlu dizayn edilen Philips klasik kablolu süpürgelerde kablo boyu yaklaşık 5 metre kadardır. Bu özellik söz konusu ürünlerin neredeyse evin her noktasına ulaşabilmesini sağlar. Kablolu süpürgeleri avantajlı kılan bir diğer özellik ise tek hamlede kablonun süpürgenin içine saklanabilmesidir. Böylece ürünler karmaşadan uzak kolay bir kullanım imkânı sunar.

Philips buharlı süpürge modelleri de markanın dikkat çeken ürünlerindendir. Bu ürün evinizin süpürme işlemini yerine getirmenin yanı sıra buharlı yapısıyla etkili bir zemin temizliği de sağlar. Buharlı süpürgede kablo hortum üzerinde saklanabilir. Philips el süpürgesi modellerinden olan bu ürün kolay kontrol edilebilir. Tek elle kullanıma olanak sağlayan buharlı süpürgeler dikey şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle alerjik rahatsızlıkları olanlar, bebekli aileler ve evcil hayvanları olanlar için bu ürün son derece idealdir.

Klasik Sevenler için Philips Şarjlı Süpürge Çeşitleri

Klasik Sevenler için Philips Şarjlı Süpürge Çeşitleri

Philips şarjlı süpürge modelleri yeni nesil pek çok teknolojiyi bir araya getiren işlevsel ürünlerdir. Hafif, şık, kullanışlı ve pratik oluşları bu ürünleri her alanda kullanıma uygun hâle getirir. Kendileri için dizayn edilen bir şarj standına park edilebilen bu ürünler, evlerde fazla yer tutmaz. Modern tasarımları ve şık renkleriyle göz dolduran makineler teknik özelliklerine göre pek çok seçenekten oluşur.

Philips şarjlı süpürgeler yüksek emiş gücüne sahiptir. Emiş başlığı 180 veya 360 derece hareket edebilen bu ürünler evinizin her yerine rahatlıkla ulaşır. Söz konusu özellik süpürgelerin temizleme başarısını da artırır. Philips kablosuz dik süpürgelerin bir diğer özelliği ise toz haznelerinin süpürgenin elle kontrol edilen bölümüne monte edilmiş olmasıdır. Böylece söz konusu ürünlerin hazne temizliği daha kolay gerçekleştirilir. Philips kablosuz dikey süpürgelerin çoğu araç süpürgesi olarak da kullanılabilir. Çıkarılıp takılabilen aparatları sayesinde tıpkı hortumlu ürünler gibi koltuk araları ve tozlu alanlar temizlenebilir.

Philips ürün gamı içerisinde dikkatleri çeken bir diğer model ise; elektrik, su ve el tipi özelliği taşıyan 8000 Series Aqua Plus kablosuz elektrikli süpürgedir. Söz konusu süpürge Philips’in yeni modelleri arasında yer alır. Ürün zeminin tek hamlede süpürülmesi ve silinmesi için dizayn edilir. Philips ıslak kuru süpürge olarak da adlandırılan 8000 Series Aqua Plus zemine yapışık lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Süpürge üzerinde tozların hapsedilmesi için geniş bir hazne bulunur. Bu kuru bölmesinin yanı sıra silme işlemini gerçekleştirmek için tasarlanan ve deterjan konulabilen bir su haznesi de vardır.

Dikey modellerin çoğu Philips ışıklı, LED’li, sessiz süpürge türleri arasında sayılabilir. Philips dikey kablosuz süpürgelerin genelinde kontrol paneli LED’lidir. Bu panel ürünlerin tek hamlede açılıp kapanmasını sağlarken süpürgelerin şarj oranlarıyla ilgili de bilgi almanızı sağlar. Ayrıca bu LED ışıklar ürünün modeline göre süpürme fırçasının bulunduğu başlık üzerinde de konumlandırılabilir. Böylece süpürme işlemi loş ışıkta yapılsa bile zemindeki kirlerin hızlı bir şekilde fark edilmesi sağlanır. Söz konusu kablosuz dikey süpürgelerin şarj süresi de modeline göre değişiklik gösterir. Fakat genelinin 50-80 dakika gibi bir süre temizlik yapmaya imkân tanıdığı belirtilebilir.

Kullanışlı ve Şık Görseli ile Philips Torbasız Süpürge Çeşitleri

Kullanışlı ve Şık Görseli ile Philips Torbasız Süpürge Çeşitleri

Philips torbalı süpürgelerinin yanı sıra yeni nesil teknolojileri kullanarak toz torbası bulunmayan modelleri de tüketiciye sunar. Bu ürünler sizleri toz torbası alma masrafından kurtarır. Kullanımı da kolay olan toz torbasız ürünleri zahmetsizce temizlemek mümkündür. Philips toz torbasız süpürge deyince akla ilk Marathon serisi gelir. Birbirinden farklı modelleri olan bu seri yüksek emiş gücü, minimal yapısı ve pratik kullanımıyla dikkatleri üzerine çeker.

Philips Marathon serisi süpürgeler, PowerCyclone 10 Teknolojisi ile donatılır. Bu da ürünleri güçlü ve yüksek performanslı yapar. Marathon serisinin 4 ayrı modeli bulunur. Ürünlerde TriActive Ultra başlık kullanılır. Söz konusu aparatlar kirlerin daha hızlı süpürülmesi sağlarken girilmesi zor noktalara bile kolaylıkla temas eder.

Torbasız süpürge serisi Marathon’un ürünlerinin bir diğer ortak noktası ise H13 alerji filtresine sahip olmalarıdır. Bu sayede temizlik esnasında veya sonrasında ortaya salınan toz partikülleri rahatsızlık yaratmaz. Tozların neredeyse tamamı hazneye hapsolur ve daha başarılı bir temizlik ortaya çıkar. Marathon Ultimate elektrikli süpürgeler İngiliz Alerji Federasyonu’nun (British Allergy Foundation-BAF) onayına sahiptir.

Söz konusu serideki modellerin tümünde kablo uzunluğu 8 metredir. Bu uzunluk ortalama bir evde pek çok odayı temizlemek için yeterlidir. Üstelik süpürge gövdesindeki uzayabilen hortum da düşünülürse süpürgelerin ulaştığı mesafe 10 metreyi aşar. Maraton serisi ürünler süpürme işlemini kolaylaştıracak birbirinden farklı aparatlara sahiptir. Philips 900 Watt süpürgeler arasında yer alan PowerPro modelleri de toz torbasızdır.

Toz torbasız yeni nesil ürünler arasında Philips akıllı süpürge modellerini de bulunur. Minimal boyutlarda tasarlanan bu ürünler, süpürme yükünü kullanıcıların omuzlarından alır. Ayrıca bazı akıllı süpürge modelleri silme işlemini de gerçekleştirerek uzun süreli temizlik sağlar. Philips mop süpürge olarak adlandırılan bu ürünlerin üzerinde hem toz haznesi hem de su koyma alanı bulunur. Böylece eviniz aynı anda hem süpürülür hem de silinir. Üstelik süpürgeniz bu işlemi kendi kendine yapar.

Philips Süpürgelerini Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Philips Süpürgelerini Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Philips kurulduğu günden bu yana tüketici memnuniyeti odaklı faaliyet yürüten dünyanın dev elektronik eşya üreticileri arasındadır. Dayanıklılık ve kaliteyi bir araya getiren Philips ürünlerini tercih etmek kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Philips süpürgeler genel anlamda yüksek motor gücüne sahiptir. Bu da ürünlerin temizlik performansını arttıran önemli bir detaydır. Philips süpürgelerin çoğu zemin üzerindeki kırıntı, toz, kıl ve kir parçalarını rahatlıkla süpürür. Hatta patili dostlarınızın tüyleri de bu süpürgelerin temizlik kabiliyetine dâhildir.

Philips süpürge çeşitlerini tercih edilir kılan bir diğer özellik ise pratik olmalarıdır. Kullanım kolaylığı hangi tür süpürge alınırsa alınsın göz önünde bulundurulması gereken temel olgular arasındadır. Philips de tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak süpürgelerini dizayn eder. Markanın akıllı süpürge üretiminde göz önünde bulundurduğu nokta yüksek emiş gücü ve her alana girebilmesidir. Kablolu ya da dikey süpürgelerde ise hafiflik, ergonomik tasarım ve sessiz çalışma özelliği bulundurulur.

Philips süpürge türlerinin HEPA filtreli olması da avantajlı bir yöndür. HEPA filtreler astım ve alerji hastaları için oldukça önemli bir detaydır. Bu filtre çeşidi en küçük boyutlardaki partikülleri dahi hapseder. Özellikle yaşlıların ve çocukların yaşadığı alanlarda HEPA filtre iki kat önem kazanır.

Philips süpürgeler hangi modelde üretilirse üretilsin pek çok aparatla gönderilir. Akıllı süpürgelerde yan ve orta fırça, mop başlığı ve şarj ünitesi göze çarparken diğer modellerde başlık çeşitliliği ön plandadır. Aparat kalitesi Philips süpürge çeşitlerinin kullanım ömrünü uzatan önemli bir detaydır. Söz konusu aparatlar temizliğinizin daha detaylı ve başarılı gerçekleşmesini sağlar. Tüketicilerin Philips süpürgeleri tercih etmesinde garanti süreleri de etkilidir. Markanın pek çok üründe sunduğu uzun garanti süresi tüketicilerin bu süpürgeleri içleri rahat bir şekilde kullanmasına imkân verir. Ayrıca marka Türkiye genelinde yaygın bir teknik servis ağına sahiptir.

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Philips Süpürgelerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Philips Süpürgelerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Philips süpürge fiyatlarını belirleyen pek çok faktör vardır. Her bir ürününde uzun ömürlülük ve yüksek teknolojik donanım gibi unsurları esas alan marka farklı fiyat aralıklarında onlarca süpürge çeşidini sizlere sunar. Kalitesiyle bilinen Philips ürünlerinin genel anlamda ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunulduğunu belirtmek gerekir.

Philips süpürge fiyatları; kullanılan teknoloji, emiş gücü model, üretim yılı, aparat sayısı, büyüklük hatta renk tasarımı gibi verilere bağlı olarak değişir. Markanın yüksek fiyatlı ürünlerinin arasında akıllı ve dikey süpürge çeşitleri saymak mümkündür. Bilindiği gibi akıllı süpürgeler yeni nesil teknolojilerle üretilen popüler ürünler arasında yer alır. Mobil cihazlarla kolayca kontrol edilebilen bu ürünlerin fiyatının toz hazneli ve kablosuz ürünlere göre daha yüksek olduğu söylenebilir. Ayrıca toz torbasız ürünlerin fiyatı da torbalı olanlara göre biraz daha yüksektir.

Süpürge fiyatlarının belirlenmesinde emiş gücü ve ek teknik özelliklerde devreye girer. Örneğin 900 Watt gücünde bir ürün ile 2400 Watt gücündeki bir süpürge aynı fiyatla tüketicilere sunulmaz. Burada bireylerin kendi ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek ideal ürün seçmeye özen göstermeleri gerekir. Genel anlamda Philips uygun fiyat aralığında yüksek performanslı ürünler sunar. Evinizi ve diğer yaşam alanlarınızı temizlemek için ihtiyaç duyduğunuz Philips süpürge modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.