Popüler Sorular

Nasıl trendyol elite olurum?

trendyol elite üyesi olmak için son altı ayda 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Kriterleri karşılayan üyelerimize e-mail ve sitemiz aracılığıyla bilgi verilecektir. trendyol elite üyesi olabilmek için ekstra ücret ödenmemektedir.

trendyol elite’in ayrıcalıkları nelerdir?

trendyol elite, üyelerine kargo bedava, seçili butiklerde geçerli özel indirimler, etkinliklere, moda günlerine, açılış ve galalara davetiye kazanma avantajı sunar. Ayrıca trendyol elite üyeleri yapacakları işlemlerde elite müşteri hizmetinden yararlanırlar.

Kredi kartımı nasıl kaydederim?

Ödeme aşamasından hemen sonra kredi kartı bilgilerinizi güvenle kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Fiziki mağazanız var mı?

Fiziki mağazamız bulunmamaktadır, sitemizden tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

İndirim Kuponlarımı nasıl kullanabilirim?

trendyol.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.
E-posta Destek E-postalarınıza 48 saat içinde geri dönüş sağlanacaktır.
Canlı Yardıma Bağlan Hafta içi: 08:30-17:30 Cumartesi: 10:00-17:00
Destek Hattı : 0 212 331 0 200 Hafta içi: 08:30-24:00 Cumartesi: 10:00-24:00 Pazar: 10:00-17:00