Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Renk
Materyal
Fiyat
Cinsiyet
Bornoz Uzunluğu
Boy
Parça Sayısı
Desen
Setli/Tekil
Yaş
Kol Tipi
Kol Boyu
Kalıp
Sürdürülebilirlik Detayı
Kapama Şekli
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Bornoz

" araması için 2648 sonuç listeleniyor

Yumuşak Dokulu Kadın Bornoz Çeşitleri Trendyol’da!

Bornoz, tüm vücut ile temas eden bir parçadır. Bu nedenle bornoz seçiminde kumaş kalitesi ve kumaşın üretildiği materyal oldukça önemlidir. Duştan sonra vücudun üzerinde kalan suyu ve nemi toplayıp cildi kurulayan bu malzemenin emiciliği yüksek olmalıdır. Doğru materyallerden üretilen ürünleri tercih ederek istediğiniz sonuca erişebilirsiniz. Pamuk gibi emiciliği yüksek olan ve teninize temas halinde cilde zarar vermeyen yapıdaki kumaşlar ideal olur. Kolay kuruyan ve cilde hassas davranan yapıda bir ürün arıyorsanız kadın peştemal bornoz modellerini kullanabilirsiniz. Bornoz gibi hassas cildiniz ile temasta bulunan parçaları yüksek ısıda yıkayarak bakterilerin birikmesinin önüne geçebilirsiniz. Yüksek ısıda yıkanan kumaşın renginin değişmemesi için tercihinizi açık tonlardan yana kullanabilirsiniz. Kadınların kişisel bakımında büyük bir öneme sahip olan kadın bornoz çeşitleri, kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun olduğu sürece memnuniyet yaratır. Banyonun vazgeçilmez parçalarından olan havlu gereçlerini muhafaza ederken özellikle kuru olmasına dikkat etmek gerekir. Suyu çeken havlu yapılı ürünler, nemli bir şekilde dolap ya da çekmece gibi kapalı yerlere yerleştirildiğinde küf, bakteri, kötü koku gibi istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle bornozunuzu kapalı bir yere kaldırmadan önce kuruyup kurumadığını kontrol etmeniz gerekir. Genellikle havlu türevleri 40-60 derece sıcaklıkta yıkanmaya uygun üretilir. Ancak yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce kullanım talimatlarına göz atmanız iyi olur. Bu sayede verimli bir yıkama işlemi gerçekleştirebilir ve uzun ömürlü kullanım imkanı bulabilirsiniz. Trendyol ayrıcalığıyla kaliteli ve uygun fiyatlı kadın bornozu ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kadın Bornozu Çeşitleri

Her Bütçeye Uygun Kadın Bornozu Çeşitleri

Kaliteli ürünler uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılır. Özellikle sürekli nem ile teması olan bornoz, havlu gibi ürünler kaliteli materyalden üretilmediğinde sürekli yıpranır ve yenisini almak gerekir. Bu nedenle kaliteli ürünler arasından uygun fiyatlı seçeneklere göz atmanız ve yıllara meydan okuyan modellere yönelmeniz faydalıdır. Yıllarca kullanabileceğiniz kadın bornoz takımları satın alarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilir, konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Takım halinde alındığında oldukça ekonomik olan bu ürünler arasından kaliteli kumaştan üretilmiş olanları seçerek rahatça kullanabilirsiniz. Aileniz için banyo giyimi alışverişi yapıyorsanız özellikle set olarak beğeninize sunulan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Setlerin içinde genellikle bornoz, yüz havlusu ve baş havlusu gibi parçalar bulunur. Ancak set içeriğini belirleyebileceğiniz ürün satışları da mevcuttur. Çeşitli renklerde ve kumaşlarda üretilen bornozlar arasından tarzınıza göre tercih yapabilirsiniz. Koyu renkli kumaşlar, sürekli suyla temas ettiğinden ve yüksek derecelerde yıkandığından uzun ömürlü bir kullanım sunmayabilir. Bu noktada ürünün kalitesinden emin olmanız gerekir. Siyah erkek bornoz modellerine talep fazladır. Bunlardan verim alabilmeniz için solma yapmayan seçeneklere yönelebilirsiniz. Ayrıca düşük sıcaklıkta uygun deterjan kullanımı ile koyu renk bornozları da rahatça yıkayıp kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yüksek devirli sıkma işlemi, kumaşları zedeleyebilir. Bu nedenle pamuk gibi sağlam materyalden üretilen kumaşları tercih ederek yıpranma, sökülme ve parçalanma benzeri olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Kadın bornoz fiyatları; bornozun boyu, modeli, kumaşı, malzemesi gibi faktörlerden dolayı değişiklik gösterebilir. Bu nedenle dört mevsim kullanıma uygun olan, yıpranmaya karşı dayanıklılık gösteren ve kaliteli materyalden üretilen ürünleri tercih etmek doğru olur. Uzun modeller bacakları sararak vücudun sıcak kalmasını sağlar ve yıkandıktan sonra bacaklardaki nemi kurutmak için ideal olur. Bu özelliği nedeniyle uzun modeller kış ayları için uygunluk gösterir. Kadın mini bornoz ise yaz aylarının bunaltıcı sıcağında oldukça kullanışlı bir üründür. Yaz aylarında rahat bir kullanım için tüm nemi kolayca emen ürünlere sahip olmanız avantajlı olabilir. Trendyol’da aradığınız her parçaya uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kadın Bornozu Modelleri

Uzun Ömürlü Kadın Bornozu Modelleri

Sıcak ve rahatlatıcı bir duştan sonra sizi yumuşaklığıyla iyi hissettirecek bornozları seçmeniz oldukça önemlidir. Ayrıca saç havlusu istemezseniz başlığı bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Kadın bornoz kapüşonlu çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Sıcak bir duştan sonra saç havlusuyla vakit kaybetmeden pratik bir şekilde kapüşonunuzu kapatabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kurtarıcı olan kapüşonlu bornoz çeşitleri, hızlı bir şekilde ısınmanıza yardımcı olur. Saçlarınızdaki nemi pratik bir şekilde emerken hızlıca kurumasına yardımcı olan kapüşon, işinizi kolaylaştırır. Naylon ve sentetik ham maddeden üretilen kadın bornoz seti uygun fiyatlıdır. Ancak emiş gücü yüksek olmadığından istediğiniz verimi sunamayabilir. Yüzde yüz pamuk ürünler ise her zaman istediğiniz performansı gösterir. Pamuk aynı zamanda yumuşak dokulu olduğu için rahatlatıcıdır. Duştan sonra cildinizi yumuşacık hissetmek için pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz. Açık renklerin ve pamuk kumaşın müthiş uyumu olan kadın bornoz modelleri arasından dilediğinizi alabilirsiniz. Bunları yüksek ısıda yıkayabilir, çekme olmadan kolayca her türlü lekeyi çıkarabilirsiniz. Beyaz kadın bornoz modelleri oldukça kullanışlıdır. Fazlasıyla tercih edilen bornoz renkleri arasında yer alan beyaz modellerle ferahlayabilir, konforun keyfine varabilirsiniz. Çeyiz için açık tonları tercih ederek aynı modeldeki ürünlerle takım oluşturabilirsiniz. Erkekler için de üretilen beyaz ya da açık renk ürün modelleri arasında tercih yaparak çeyiziniz için oldukça uyumlu bir set ortaya çıkarabilirsiniz. Takım halinde satılan ürünler ekonomik olur ve her bir parça uyumlu görünür. Aynı zamanda değişik bornoz modellerini spor salonunda, hastanede, üniversite yurdunda kullanmak için seçebilirsiniz. Her zevke uygun ürün mevcuttur. Trendyol ayrıcalığıyla, cazip seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yumuşak Dokulu Kadın Bornoz Çeşitleri Trendyol’da!

Yumuşak Dokulu Kadın Bornoz Çeşitleri Trendyol’da!

Bukle, kadife, pamuk ve bambu gibi çeşitli materyallerden üretilen modeller, kullanım sıklığına göre tercih edilebilir. Özellikle bukle ve pamuk kumaş yüksek emicilik gösterir. Bornoz çok sık kullandığınız bir banyo ürünü ise pamuk ya da bukle gibi malzemelerden üretilen modelleri tercih etmeniz faydalı olur. Yüksek emicilik özelliği olan havlu dokusu oldukça kullanışlıdır. Kadın kısa bornoz modelleri yaz aylarında kullanım için uygundur. Ürün tasarımlarında cepler oldukça pratik deneyim sunar. Cebe sahip olan modeldeki bornozlara bakarak kullanışlı ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yer kaplamayan tasarımları sayesinde bunları spor çantanızda bile taşıyabilir ve spor salonuna rahatlıkla götürebilirsiniz. Yer kaplamayan bir diğer kumaş türü ise müslindir. Müslin hassas ciltler için de büyük rahatlık sunan bir kumaştır. Bebekler için sıklıkla tercih edilen müslin havlu, yetişkinlere özel tasarımlar ile dikkat çeker. Emiciliği yüksek olan ve az yer kaplayan kadın müslin bornoz çeşitleri, doğal yapısı ile yaz aylarının vazgeçilmezi olur. İnce ya da kalın dokuma tarzına sahip çok çeşitli müslin kumaş türü mevcuttur. Sık dokuma kumaş, hızla nemi hapseder. Kullanım esnasında iyice kuruması ve bu şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Kadın pike bornoz, yazlık kullanımlara uygun pike kumaşına sahiptir. Kaliteli pamuklu kumaşı pike dokuma tekniği ile üretilir. Ürünü dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz şık bir hale ulaştırır. Pamuklu kumaştan dokunan ve şık bir görünüme sahip olan modeller ile dilediğiniz yerde banyo sonrası keyif yapabilirsiniz. Daha önce ürünü satın alıp deneyimleyenler tarafından yapılan kadın bornozu yorumları mevcuttur. İstediğiniz özellikleri müşterilerin yaptığı yorumlar ile kıyaslayarak doğru ürünü bulabilirsiniz. Trendyol’da birçok özelliğe sahip ürün modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kadın Bornoz Nereden Alınır?

Duş sonrasında giyilmek için tasarlanan ve dikilen kadın bornozlarını Trendyol’dan inceleyerek kendi zevkinize aynı zamanda tercihlerinize göre almanız mümkündür. Genellikle kadın bornozları kalın kumaşlardan yapılır. Belden bağlama aparatı sayesinde duş sonrasında kişilerin üzerinden düşüp açılma yapmaz. Ayrıca bu bornozların yumuşak olması da istenilen bir özelliktir. Kadın bornoz seçenekleri birbirinden farklı kumaşlar ve renkler olarak satışa sunulur. Kendi zevkinize ve tercihlerinize göre herhangi bir kadın bornoz modelini seçip rahatlıkla satın alabilirsiniz. Hem günlük kullanım için hem de misafirleriniz için olması gereken kadın bornozları alıp çeyiz oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda banyolarınızda yedekleyebilirsiniz. Bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kadın Bornoz Modelleri Nelerdir?

Kadın bornoz modellerinin bazıları belden bağlamalı şekilde dizayn edilir. Bazı modeller de cırt cırtlı sistemler bulunur. Kendi kullanımınız için en kolay olanı seçerek satın almanız mümkündür. Ayrıca bu bornozların farklı renklerde olan ürünlerini bulabileceğiniz gibi farklı desenlerde tasarlananları da tercih etmeniz mümkün hale gelir. Genellikle bornoz modelleri düz havlu benzeri yapılardan tasarlanır. Aynı zamanda bunların dantelli olanları veya kurdeleli modelleri de bulunur. Ayrıca havlu dışında da peştemal kumaşından yapılan kadın bornoz modelleri bulabilirsiniz. Tamamen kadınların zevkine bırakılan bu modeller ile yedekleme yapabilir veya evlerinizdeki eskiyen bornozları değiştirebilirsiniz.

Kadın Bornoz Renk Seçenekleri Nedir?

Genellikle kadınlar için tasarlanan bornozları, rengi siyah ve beyaz tonlarında dizayn edilir. Siyah bornoz lekeyi göstermediği için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bir diğer en sık tercih edilen bornoz rengi ise kırmızıdır. Kadınların sevdiği kırmızı bornoz modelleri ise hem diğer kıyafetleriyle uyumlu hem de banyoda kullanılan mobilyalara uygun şekillerde olduğu için sıklıkla tercih edilir. Siyah ve kırmızı renk dışında dilediğiniz tonda üretilen bornozları tercih edebilirsiniz. Özellikle en sık tercih edilen renklerden bir diğeri de beyazdır. Gelenek olarak havluların eskiden beri beyaz tercih edilmesi nedeniyle kadın bornozları da beyaz üzeri desenli şekilde satın alınabilir.