İlgili Kategoriler
Garanti Süresi
Fiyat
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Portatif Soğutucu

" araması için 299 sonuç listeleniyor

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Portatif Soğutucu Çeşitleri Trendyol'da!

Yaz aylarında sıcakla baş etmek için farklı pek çok yöntem denenir. Soğutucu ürünler, farklı mekanlarda etkili serinlik sağlamak için sık tercih edilen seçenekler arasında bulunur. Portatif soğutucu modelleri, bu alanda en sık tercih edilen seçeneklerden biridir. Bu ürünlerin sağladığı çok sayıda avantaj bulunur. Taşınabilir özellikte olmaları, portatif klima üretimlerinin yaygın şekilde kullanılmasına neden olur. Yaz aylarında sık bulunulan alanların serinletilmesi, konforlu bir dönem geçirmek için çok önemlidir. Özellikle hava sıcaklıklarının her geçen yıl artış gösterdiği göz önünde bulundurulduğunda oda soğutucu sistemlerine duyulan ihtiyacın normal olduğu görülür. Bu ürünlerin tasarlanmasında farklı pek çok marka yer alır. Markalar, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ürünler konusunda sıklıkla güncellemeye gider. Bu durum da farklı modellerin ortaya çıkmasına neden olur. Taşınabilir soğutucu çeşitleri, odalarda serin ve temiz bir hava oluşturmak için ideal özelliklere sahiptir.

Bu ürünler, kompakt boyutlarıyla kullanımda kolaylık sağlarlar. Aynı zamanda bu özellikleri sayesinde yerden tasarruf etmenize de yardımcı olurlar. Portatif soğutucuların çalışma şekilleri de oldukça pratiktir. Böylece istediğiniz an ürünleri çalıştırarak anlık ve hızlı bir serinlik elde edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde ürünleri kullanarak bütün yazı serin şekilde geçirmeniz mümkün olur. Bu makineler, ortamdaki havayı içine çeker ve soğutarak dışarıya verir. Çoğu ürün, ortamın havası istenilen sıcaklığa gelene kadar yüksek kapasitede çalışır. Sonrasında ise sıcaklığı korumak için belirli aralıklarla dinlenme moduna geçebilir. Portatif soğutucu çeşitlerinde farklı tasarım detayları görmek mümkündür. Kimi üründe sıcak havayı dışarı veren bir hortum bulunurken kimindeyse buna ihtiyaç duyulmaz. Bu durum markaların farklı modelleri arasında değişiklik gösterebilir. Bu nedenle satın alma işlemi öncesinde ürünlerin tasarım detaylarına ve çalışma prensiplerine dikkat etmek gerekir. Portatif soğutucular, belirli bir alana sabitlenme ihtiyacı duymaz. Bu da ürünleri avantajlı hale getirir. Siz de yaz aylarının yakıcı sıcağından korunmak isterseniz bu avantajlı ürünlere göz atabilirsiniz.

Kavurucu Yaz Aylarında Ferahlatan Portatif Soğutucu Çeşitleri ve Özellikleri

Kavurucu Yaz Aylarında Ferahlatan Portatif Soğutucu Çeşitleri ve Özellikleri

Portatif soğutucuların farklı pek çok çeşidi vardır. Bu çeşitlilik, ürünlerin sahip olduğu özelliklerin de farklılık göstermesine neden olur. Ürünlerin tasarım detayları, çeşitli modeller arasında değişir. Bu ürünlerin hortumlu ve hortumsuz kullanım imkanı sunan modelleri bulunur. Hortumlu tasarımlarda ürün içinde oluşan sıcak hava, ek aparatlar yardımıyla dışarıya atılır. Hortumsuz portatif klima çeşitleriyse konumlandırma ve taşıma açısından sağladıkları avantajla ön plana çıkarlar. Bu ürünlerin farklı boyutlarda tasarımları da bulunur. Ürün boyutları, kullanım yapılan alana göre seçilebilir. Oda içinde etkili bir soğuma sağlamak için büyük modellere yönelebilirsiniz. Bununla birlikte, çalışırken serinlemek için masa üstü tasarımları da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler USB bağlantısıyla bilgisayar gibi cihazlardan da enerji sağlayabilir. Ev için kullanılan ürünler dışında araç içi portatif klima seçenekleri de bulunur.

Oto klimaları, oldukça küçük boyutlara sahiptir. Bu ürünler, araç içinde etkili soğuma sağlarlar. Şarjlı çalışan modeller olduğu gibi araç içi çakmaklığa bağlı kullanılabilen ürünler de bulunur. Ev içi kullanılan ürünlerde, su ile çalışan klima modelleri ön plana çıkar. Bu ürünler suyu, iç mekanizmada bulunan peteklere ileterek buharlaştırma yöntemiyle soğutur. Sulu modellerde yer alan geniş kapasiteli hazneler, uzun süre değişim yapmadan ürünü kullanma imkanı sunar. Ayrıca etkili kullanım imkanı bulunan buzlu klima modelleri de mevcuttur. Tüm bu seçenekler içinde farklı özellikler gözlenebilir. Ürünlerin çoğunda farklı üfleme hızları bulunur. Ayrıca klimada yer alan kanallar hareket ettirilerek serinliğin ortama etkili şekilde yayılması sağlanır. Bu ürünlerde zamanlayıcı modları da bulunur. Böylece ürünlerin planlanan zamanlarda çalışması sağlanır. Portatif soğutucuların özel tasarımlı kumandaları sayesinde ürünleri kolay bir şekilde kontrol etmek mümkün olur. Portatif soğutucu modellerinde bulunan LED ekranlar, ürünün çalışma düzeyini görmenizi sağlar. Bazı ürünlerde özel filtre tasarımlarına yer verilir. İyonizer özellikli bu filtreler, ortamın havasını temizlemenize de yardımcı olur. Böylece bu ürünler, kullanıcılar için işlevsel seçenekler oluşturur.

Farklı Çeşitleriyle Yaz Ateşinden Kurtaran Portatif Soğutucuların Performansları Nasıldır?

Farklı Çeşitleriyle Yaz Ateşinden Kurtaran Portatif Soğutucuların Performansları Nasıldır?

Kaliteli üretim detaylarına sahip olan portatif klima modelleri, üstün performans sağlamayı başarır. Bu noktada, ürünlerin çalışma prensipleri ve BTU değerleri ön plana çıkar. Soğutma kapasitesini artırmak için ürünlere farklı detaylar eklenir. Bu tasarımlardan biri de buzlu soğutucu modelleridir. Üründe bulunan hazneye buz eklenerek ortam ısısında hızlı bir düşüş yaşanması sağlanır. Bu özelliğe sahip olan ürünler, ortamın daha düşük derecelere sabitlenmesi için size kolaylık sağlar. Bununla birlikte su kliması üretimleri de etkili performasıyla dikkat çeker. Bu ürünler, suyu buharlaştırarak ortama soğuk buhar verir. Böylece etkili soğutma sağlarken ortamın nem açısından da dengeli olmasını sağlar. Soğuk su buharıyla sağlanan serinlik, doğal bir seçenek olduğu için de bu ürünler popüler hâle gelir. Ayrıca su buharlaştığında ortamdaki ısıyı da emer. Böylece ürünler hızlı bir şekilde serinlik sağlar.

Sulu klimalarda; ortamdan çekilen sıcak hava, su sayesinde nemli hale gelen iç aksama ulaşır. Bu hava, su buharıyla birlikte soğutularak dışarıya üflenir. Böylece soğuma işlemi gerçekleşmiş olur. Bunu sağlamak için soğutucunun iç haznesindeki su kapasitesine dikkat etmek gerekir. Portatif soğutucuların içinde bulunan vantilatör mekanizması da ürünlerin performansını doğrudan etkiler. Hızlı çalışma kapasitesine sahip olan ürünlerin soğutma gücü de yüksek olur. Bu ürünlerden elde edilen performans, ortam büyüklüğüne göre de değişiklik gösterir. Bu noktada etkili bir kullanım için ortam büyüklüğüne uygun bir ürün almanızda fayda bulunur. Ürünlerin soğutma kapasitelerine, açıklama kısımlarından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oda soğutucu fanların yüksek performans göstermesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu noktada özellikle klimaların filtre kısımlarını temizlemek önem taşır. Filtre temizliği, ürünün performansına olumlu yönde etki ederken, aynı zamanda ortam hijyeni de sağlar. Düzenli bakımları yapılan portatif soğutucu modelleri, uzun süre ilk günkü performansında çalışmaya devam eder.

Sıcak Havaların Kahramanı Portatif Soğutucuların Enerji Tüketimleri Nasıldır?

Sıcak Havaların Kahramanı Portatif Soğutucuların Enerji Tüketimleri Nasıldır?

Portatif soğutucu çeşitleri, farklı çalışma prensiplerine sahip olabilir. Bu ürünler genellikle elektrik enerjisiyle çalışır. Bununla birlikte şarjlı ya da USB bağlantılı modeller de bulunur. Sıcak havalarda etkili soğuma sağlayan ürünlerin, tüketim açısından da avantaj sağlaması beklenir. Bu ürünler, yazın en sıcak zamanlarında uzun süre çalıştırılabilir. Bu durumda elektrik tasarrufu sağlayan ürünler ön plana çıkar. Portatif hava soğutucu çeşitleri, kapasiteleri doğrultusunda enerji tüketirler. Bununla birlikte çeşitli markalar, ürünlerini yüksek enerji sınıfına sahip şekilde tasarlarlar. Böylece kullanıcıların elektrik tasarrufu sağlaması mümkün olur. 12 volt portatif klima gibi düşük enerjiyle çalışan ürünler de bulunur. Bu ürünlerin bazısında USB bağlantısıyla çalışma sağlamak mümkün olur. Ayaklı portatif klimalar, tasarımlarına eklenen detaylar sayesinde yüksek performans sunarken düşük elektrik sarfiyatında bulunur. Böylece ürünleri tüm gün kesintisiz olarak çalıştırmanız mümkün olur. Ayrıca 220 volt enerjiyle çalışan tasarımlar da mevcuttur. Bu ürünler genellikle daha büyük ölçülere sahiptir.

Portatif soğutucuların enerji tüketimleri düşük olduğu için bu ürünler, çevre dostu seçenekler olarak da dikkat çekerler. Ürünleri kullanım sırasında enerji tasarrufu sağlamak için alacağınız modelin enerji sınıfına da dikkat edebilirsiniz. Bu sayede uzun vadede bütçeniz üzerinde tasarruf sağlayabilirsiniz. Elektrikli soğutucu modellerinin enerji tüketimi, kullanıldıkları modlara bağlı olarak da farklılık gösterir. Bu ürünlerde hız ayarı arttıkça elektrik tüketimi de yükselebilir. Bununla birlikte en yüksek hızda bile tasarruf sağlamak mümkündür. Ürünlerdeki elektrik tüketimi cihazlar arasında farklılık gösterir. Bu ürünlerin ne kadar enerji tükettikleri kaç watt elektrikle çalıştıklarına bağlı olarak değişir. Bu değeri kullanım süresiyle çarparak günlük enerji tüketim değerine ulaşmak mümkün olur. Ürünlerden enerji tasarrufu sağlamanın bir yolu da kullanılan mekana uygun seçimler yapmaktan geçer. Ortam büyüklüğüne uygun seçim yaparak düşük tüketimle etkili soğutma sağlamanız mümkün olur. Siz de yaz aylarında tasarruflu şekilde serinlemek için bu avantajlı ürünlerden satın alabilirsiniz.

Yazın Her Anında Serinletecek Portatif Soğutucuların Kullanılmasının Avantajları Nelerdir?

Yazın Her Anında Serinletecek Portatif Soğutucuların Kullanılmasının Avantajları Nelerdir?

Yaz aylarında sıcaklıklar, oldukça yüksek seviyelere çıkabilir. Bu noktada serinlemek için kullanılan ürünlerin sunduğu performans önem taşır. Portatif soğutucular sundukları yüksek performansın yanında çeşitli avantajlara da sahip şekilde üretilirler. Bu avantajlar arasında, ürünlerin kullanım alanlarının değiştirilebilir olması ön plana çıkar. Taşınabilir soğutucu klimaları, ihtiyaç duyduğunuz alana rahatça götürebilirsiniz. Bu ürünlerin çoğunda tekerlekli ayaklar bulunur. Bu sayede portatif soğutucu modellerinin yerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Salonda kullandığınız bir ürünü, gece yatarken dilerseniz yatak odanıza taşıyarak serinlik keyfine devam edebilirsiniz. Bununla birlikte kompakt boyutlara sahip olan bu ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz an evin dışına çıkararak da gittiğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin pek çoğu düşük enerji sarfiyatıyla da avantaj sağlar. Böylece bulunduğunuz ortamı serinletirken bütçenizi de korumanız mümkün olur.

Portatif soğutucu çeşitleri, ortam ısısını kısa sürede düşürerek ihtiyaç duyduğunuz an hızlı bir şekilde serinlemenize yardımcı olur. Dış ünitesiz soğutucu modelleri, kurulum aşamasında da kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlar. Portatif soğutucular çalışmak için ekstra bir dış üniteye ihtiyaç duymazlar. Böylece kurulum aşamasında üniteyi nereye konumlandıracağınız gibi sorunlarla uğraşmazsınız. Ayrıca bağlantıya ihtiyaç duyulmadığı için ürünü taşımanız da kolaylaşır. Taşınabilir hava soğutucular sadece güç kablosuna sahiptir. Bu durum, kullanılan alanda kablo kirliliği oluşmamasını sağlar. Ürünlerin pek çoğu kompakt ölçülere sahiptir. Böylece kullanılan alanda yerden tasarruf sağlamanız mümkün olur. Taşınabilir yapıları, ürünleri kişisel portatif klima hâline getirir. Size özel olan bu ürünü ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalıştırabilirsiniz. Bazı ürünler masa üstü kullanıma uygun ölçülere sahiptir. Böylece iş yerinde bile etkili serinleme imkanı elde edebilirsiniz. Mini boyutlara sahip ürünler genellikle şarjlı şekilde çalışmaya uygundur. Bu özellikleri sayesinde elektrik bağlantısının bulunmadığı alanlarda bile kullanım sağlayabilirsiniz. Portatif soğutucular, kaliteli malzeme yapılarıyla üretilir. Böylece uzun süreli kullanım imkanı sunarak avantaj oluştururlar. Siz de bu avantajlardan yararlanmak için çeşitli portatif soğutucu modellerine göz atabilirsiniz.

Portatif Soğutucu Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Portatif Soğutucu Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Portatif soğutucu modelleri farklı tasarım özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Bu ürünlerden üstün performans elde etmek için seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken farklı detaylar mevcuttur. Ürünlerde kullanılan malzeme yapısı, etkili performans elde etmek için en önemli kriterler arasındadır. Kaliteli markaların üretimleri sayesinde yüksek performanslı ürünlere ulaşılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ilk konulardan biri portatif soğutucunun kaç metrekareye etki edebildiğidir. Bu durum, ürünün motor gücüyle doğru orantılı olarak şekillenir. Kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine dikkat ederek ürün seçiminde bulunmak size avantaj sağlar. Küçük ve portatif soğutucular, tek odayı serinletmek için idealdir. Kompakt tasarıma sahip bu ürünleri seçerken soğutma kapasitesine dikkat etmek önem taşır. Ürünlerin tasarım detayları da alım sırasındaki tercihlerinizi etkileyebilir. Kimi ürünler sıcak havayı tahliye etmek için bir boru sistemine sahip olarak üretilir. Bu durumda çıkan havanın alanı ısıtmaması için boruyu dışarıya çıkarmanız gerekir. Eğer oda içinde böyle bir alternatifiniz yoksa bacasız portatif klima seçeneklerine yönelmenizde fayda bulunur.

Ayaklı soğutucu modellerinde ek özelliklere de dikkat edilebilir. Bu ürünlerde seçebileceğiniz farklı modlar yer alır. Bu modlar sayesinde üfleme ayarı ya da yönü değiştirilebilir. Portatif soğutucuyu işlevsel şekilde kullanmak için çeşitli modlara sahip olan ürünlere yönelebilirsiniz. Bu noktada oda içi portatif klima alırken ihtiyaç duyduğunuz özellikleri önceden belirlemeniz, doğru ürüne daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Bu ürünler genellikle elektrik enerjisiyle çalışsa da mini boy üretimlerde şarjlı seçenekler de bulunabilir. Ayrıca ürünlerin soğutma sistemleri de farklılık gösterir. Kimi ürünün tasarımında mevcut olan hazneye buz eklendiğinde makinenin soğutma performansı yükselir. Ayrıca sulu portatif klima gibi seçenekler de bulunur. Kendi kullanımınız için seçim yaparken bu özelliğe de dikkat edebilirsiniz. Portatif soğutucu modelleri farklı dizaynlarıyla da beğeni toplar. Odanın bir kenarında konumlanan bu ürünleri, mekanın dizaynına uygun olarak seçebilirsiniz. Bu noktada üretilen farklı renk seçeneklerinden yararlanmanız mümkün olur. Ayrıca ürünü konumlandırmak istediğiniz alana bağlı olarak geniş ya da ince uzun tasarımlara yönelebilirsiniz. Tüm bu detaylara dikkat ederek üstün performans sağlayan ev için portatif klima seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Portatif Soğutucu Fiyatları Nasıldır?

Portatif Soğutucu Fiyatları Nasıldır?

Portatif oda soğutucu çeşitleri, sağladıkları kullanım avantajlarının yanında uygun fiyat aralıklarıyla da dikkat çeker. Pek çok kişi için bütçesi dâhilinde ürün bulmak önemlidir. Bunun için zaman zaman yoğun araştırma yapmak gerekebilir. Portatif soğutucu fiyatları, ürünlerin tasarım detaylarına ve taşıdıkları ek özelliklere göre şekillenir. Ürünlerdeki özellikler arttıkça fiyatlarda fa paralel doğrultuda değişiklik gözlenebilir. Portatif soğutucular kullanım yapılmak istenen mekana uygun olarak seçilir. Bu durumda farklı ebatlardaki ürünlerden yararlanılabilir. Ürün tasarımlarındaki büyüklükler de fiyatlar üzerinde farklılık oluşturur. Küçük ebatlı portatif soğutucu klimalar ile daha geniş alanlarda etkinlik sağlayan büyük boylar arasındaki fiyatlandırma farklı yapılır. Bu ürünlerdeki fiyat değişikliğinin ana sebebi, büyük boydaki ürünlere daha fazla malzeme gerekmesidir. Büyük tasarımlarda hem filtre mekanizması hem de motor kapasitesi farklılık gösterir. Bu durum da fiyatlara doğrudan yansır. Serinlik elde etmek istediğiniz alan küçükse portatif mini klima seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünler görece daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Bununla birlikte her türlü üretimde avantajlı fiyat seçenekleri bulmak da mümkündür.

Çok sayıda markanın üretimde bulunması ürün çeşitliliğini artırır. Böylece herkesin bütçesine uygun bir portatif soğutucu modeline ulaşması da kolaylaşır. Ürünlerden beklenen soğutma performansı motor gücüyle doğru orantılıdır. Bu durumda farklı kapasitelere sahip ürünler bulunur. Motor gücü yükseldikçe fiyat düzeylerinde de artış gözlenmesi doğaldır. Bu ürünler farklı dönemlerde kampanyalı şekilde de bulunabilir. Böylece kapsamlı özelliklere sahip olan bir ürüne oldukça düşük fiyatlar üzerinden ulaşmanız da mümkün olur. Üretimde bulunan çok sayıda portatif soğutucu olması seçim aşamasında kafa karışıklığı yaratabilir. Bu durumda kullanıcı yorumlarından yararlanarak ürünlerin performansları hakkında objektif bilgiler edinebilirsiniz. Portatif soğutucu tavsiyeleri de farklı ürünlerin özelliklerini karşılaştırmanız açısından size kolaylık sağlar. Çok sayıda markanın ürettiği bu işlevsel ürünlere, Trendyol'da sunulan fiyat avantajlarıyla kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Portatif Soğutucu Nereden Alınır?

İstenilen boyutta ve şekildeki portatif soğutucular Trendyol’da kolaylıkla bulunur. Portatif soğutucular yiyecek ve içeceklerin soğuk tutulmasının yanı sıra dondurmalar, bazı tıbbi ilaçlar ya da bazı kozmetik ürünlerinin soğukta saklanmasına yardımcı olur. Sıcak yaz havalarında portatif soğutucular, sizin kurtarıcınız halindedir. Portatif soğutucularda kullanma şekline göre bir ürün seçmek son derece önemlidir. Büyük bir soğutucu taşımak zor olabilir. Bu durumda içindeki yiyecek ve içeceklerin ağırlığı, taşıma işlemini zorlaştırır. Bu nedenle portatif soğutucunun ihtiyacınız olan boyutunu almak sizin için çok daha doğru bir tercihtir. İlgili seçeneklerin tümünü Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Portatif Soğutucu İçine Neler Konulabilir?

Portatif soğutucular, genellikle içine yiyecek ve içeceklerin konulduğu aynı zamanda sıcak havalarda bunları soğuk tutmak için kullanılan cihazlardır. İçine konulabilecek şeylerin çeşitliliği, kullanım amacına ve soğutucunun boyutuna bağlıdır. Ancak genel olarak portatif soğutuculara su, gazlı içecekler, meyve suları, enerji içecekleri, soda ve benzeri içecekler konulur. Sandviç, meyve, sebze, yoğurt, peynir, sandviç malzemeleri veya salata malzemeleri gibi birçok yiyecek de soğutuculara konulur. Küçük boyutlu dondurmalar portatif soğutuculara konulur. Bazı tıbbi ilaçlar soğukta saklanması gerektiği için portatif soğutucular kullanılır. Bazı kozmetik ürünler de soğukta saklanması gerektiği için portatif soğutuculara konulur. Bütün bunların dışında lensler, fotoğraf makinesi pilleri gibi bazı küçük ve hassas öğeler de soğutuculara konabilir.

Portatif Soğutucu Kullanışlı Mıdır?

Portatif soğutucular, sıcak havalarda son derece kullanışlıdır. Bu ürünler; evlerde, ofislerde, arabalarda, kamplarda, pikniklerde, plajlarda ve daha pek çok yerde kullanılır. İçine konulacak yiyecek ve içecekleri soğuk tutarak, taze ve lezzetli kalmasını sağlar. Portatif soğutucuların pek çok farklı boyutu ve şekli vardır. Bazıları sadece birkaç kutu içeceği soğutabilir. Bazıları ise birkaç gün boyunca bir aile için yeterli yiyecek ve içecek saklar. Bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun bir portatif soğutucu seçmek son derece önemlidir. Bununla birlikte portatif soğutucuların bazı dezavantajları da vardır. Fakat bu dezavantajlar portatif soğutucuların kullanışlılığını etkilemez. Sıcak havalarda yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutmak için bu cihazı tercih edebilirsiniz.