Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Bornoz Uzunluğu
Parça Sayısı
Setli/Tekil
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Erkek Bornoz

" araması için 1992 sonuç listeleniyor

Erkek Bornoz Modelleri ile Duş Sonraları Daha Keyifli

Ev tekstil sektörü içerisinde en çok müşteriye sahip olan Trendyol, erkek bornoz takımları ile banyo keyfi sonrasındaki konforunuzu arttırmaktadır. Hem sade hem de zarif bornoz seçeneklerinin yanı sıra yüksek emici ve kaliteli dokusu ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. İhtiyaca ve talebe göre tasarlanan erkek bornoz çeşitleri ekonomik ve çeşitli olması ile oldukça tercih edilmektedir. Bornozların üretim aşamasında insan sağlığına zarar verecek hiçbir malzeme kullanılmaması sayesinde kendinizin ve ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz. Bornozlar hammadde olarak havlu kumaş çeşitlerini barındırması sayesinde suyu ve nemi hemen emmesinin yanı sıra oldukça kolay bir şekilde kurumaktadır. Bu şekilde nem ile beslenen zararlı mikroorganizmalardan kendinizi korumuş olursunuz. Erkek bornoz takımları genel olarak tek veya set olarak satışa sunulmaktadır. Erkek bornoz seti içerisindeki modeller kişi sayısına göre farklı olabilmektedir. Fakat set erkek bornoz takımları diğer modellere göre çok daha avantajlı ve ekonomik ürünlerdir. Son derece kaliteli ve doğal kumaşlardan üretilen erkek bornoz takımları, her bedene ve her zevke uygun olarak müşteriye sunulmaktadır. Her ne kadar doğal malzemelerden üretilse de dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca deformeye uğramamakla beraber yumuşaklığını da korumaktadır.

Her Zevke Uygun Erkek Bornoz Modelleri

Her Zevke Uygun Erkek Bornoz Modelleri

Trendyol, erkek müşterilerinin ihtiyaçları ve zevklerini düşünerek neredeyse kişiye özel üretim denilebilecek çeşitte ürün tasarlamaktadır. Üstelik bütün tasarımlar zamansız ve özgün tasarımlar taşımaktadır. Erkek bornoz modelleri genel olarak beden ölçüsü, renk, model ve kumaş çeşidine göre farklılık göstermektedir. Her zevkten müşteriye göre hazırlanan erkek bornoz takımları ile ister günlük isterseniz de daha klasik bir tarz elde edebilirsiniz. Bu aşamada bornoz seçimi yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Bir bornoz takımında en önemli unsur kumaş kalitesidir. Üretim aşamasında kullanılan kumaş, suyu iyi emen ve bakteri üretmeyen çeşitte olmalıdır. Aksi takdirde insan sağlığı için olumsuz durumlar oluşturabilmektedir. Trendyol bünyesi altındaki erkek bornoz takımları; pamuk, kadife, bambu, polyester gibi kumaşları içermektedir. Pamuk, organik iplikler arasında sıklıkla tercih edilen bir hammaddedir. Oldukça yumuşak dokuda olmasının yanı sıra yaz aylarında serin kış aylarında ise sıcak tutma özelliği bulunmaktadır. Nemi kolay bir şekilde emmesi sayesinde bornoz takımlarında tercih edilmektedir. Ayrıca oldukça ekonomik bir malzemedir. Bambu, tropikal iklimde yetişen bir bitki olmakla birlikte tamamen doğal bir hammaddedir. Herhangi bir kimyasal kullanılmadan üretilen bambu bornoz takımları, antibakteriyel özelliklerinin yanı sıra nefes alabilen kumaşlardır. Bambu erkek bornoz takımları suyu kolay bir şekilde emmesi sayesinde çabuk bir kurulanma sağlamaktadır. Hafifliği ile kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Kadife bornoz takımları dayanıklı olması ile hiçbir yıpranma olmadan uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Ayrıca modern görünümü sayesinde eşsiz ve özgün bir görünüme sahiptir. Çabuk temizlenebilen kadife erkek bornoz takımları, oldukça yumuşak ve hacimli bir yapıya sahiptir. Genel olarak pamuğun yanında yardımcı hammadde olarak kullanılan polyester, bornozların daha yumuşak ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Banyodan sonra çok daha geniş bir hareket alanı için kullanılan polyester, yapısı itibari ile oldukça esnektir. Kolay kırışmamasının yanında oldukça ekonomik olan polyester kumaş içeren bornoz takımları herhangi zararlı mikroorganizmadan etkilenmemektedir. Üstelik kolay bir şekilde temizleme imkanı sunmaktadır.

Trenyol ile Erkek Bornoz Takımlarında Avantaj

Trenyol ile Erkek Bornoz Takımlarında Avantaj

Kişisel bakım ve giyim sektörünün oldukça tercih edilen setleri olan bornoz takımları, müşterilerin hem sağlığı hem de konforu açısından önemli parçalardır. Hijyenik bir bakım için antibakteriyel ürünler kullanılarak sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Trendyol bünyesi altında bulunan bütün markalar kendilerini müşterilere kanıtlamış kaliteli kumaşlar içeren ürünlerdir. Burada bornoz seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar bornozun uzunluğu, modeli, hangi mevsime göre alınacağı ve ayrıca istenilen kumaş tipi olmaktadır. Kış mevsimi için daha çok uzun ve kalın bornozlar tercih edilirken yaz ayları için daha kısa ve pamuksu modeller tercih edilmektedir. Üstelik isteyen kişiler için kapşonlu erkek bornoz setleri de bulunmaktadır. Bu setler içerisinde isteyen müşteriler için düz sade modeller olabildiği gibi isteyen müşteriler için de işlenmiş desenli modeller de bulunmaktadır. Bornoz seçiminde önemli olan bir diğer etmen ise renk faktörüdür. Her zevke uygun renk çeşidi ve kalitesi ile müşterilerin takdirini kazanan erkek bornoz modelleri banyo keyfinizi ikiye katlamaktadır. İşçiliğindeki özgünlüğün yanı sıra yumuşak ve konforlu yapısı ile muhteşem bir banyo aktivitesi yapmanızı sağlamaktadır. İsteyen müşteriler kapşonlu modelleri ile tarzını yansıtabilirken isteyen kişiler kapşonsuz modelleri tercih edebilirler. Üstelik farklılığı hayatında amaç edinmiş kişiler için erkek peştemal bornoz gibi birçok şekilde ve renkte erkek bornoz takımı bulunmaktadır. Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen peştemal kültürü şimdilerde hem kültürel hem de zevki gösteren bir parça haline gelmiştir. Geçmiş zamanda sadece beli kapatmak için kullanılsa da Trendyol ile birçok farklı modelde bulmanız mümkündür. İster aile boyu ister tek kişilik set halinde bulabileceğiniz erkek bornoz modelleri, çabuk kırışmadığı için herhangi bir ütü işlemi gerektirmemektedir. Ayrıca makineye atarak çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

;"> Rahat Kullanım İmkanı Sunan Erkek Bornoz Takımları

; Rahat Kullanım İmkanı Sunan Erkek Bornoz Takımları" src="https://cdn.dsmcdn.com/mrktng/seo/aralik3/erkek-bornoz-fiyatlari-3.jpg" style=" width: 447; height: 220; border-radius: 5px; margin: 0; float: left; max-width: 100%;"/>

Pek çok farklı stil ve tasarımdaki erkek bornoz modelleri müşterilere asil bir görünüm kazandırırken oldukça da konforlu hareket alanı sunmaktadır. Trendyol ile kendi tarzınıza ve ihtiyacınızı uygun olan bornoz takımını çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Üstelik en üst kalite ve en üst müşteri memnuniyetinin yanı sıra erkek bornoz fiyatları oldukça avantajlıdır. İsteyen kişiler için tekli modeller bulunduğu gibi aile boyu takım halinde bulunan seçenekler de mevcuttur. Takım halinde bulunan modeller, müşteriler tarafından oldukça tercih edilirken bütçe için daha avantajlı olmaktadır. Günlük kullanılan bornoz takımlarının yanı sıra çeyiz alışverişi için de birçok seçenek sunan Trendyol ile damat için gerekli olan bütün banyo ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz. Hoş görünümünün yanında oldukça kullanışlı olması ile farklı tarzda ürünler arayanlar için birçok seçenek müşterilere sunulmaktadır. Mevsime göre seçebileceğiniz modellerin yanı sıra her mevsim kullanılabilecek erkek bornoz modelleri, birçok renk seçeneğine sahiptir. Genel olarak en çok kullanılan siyah ve mavi renginin yanında bordo, gri, ekru, beyaz, haki, kırmızı, turuncu, yeşil ve sarı gibi birçok renk bulunmaktadır. Zevkinizi yansıtan renk tercihi ile muhteşem bornoz takımlarına sahip olabilirsiniz. Birbirinden çeşit erkek bornoz takımları, her yaş ve her beden grubuna uygun olarak üretilmekle beraber son derece kaliteli markalardan oluşmaktadır. Üstelik bornoz takımlarında kullanılan kumaşlar içerisinde insan sağlığını etkileyen hiçbir zararlı madde kullanılmaması sayesinde oldukça doğaldır. Müşteri memnuniyeti yüksek olan Trendyol ile alışveriş son derece eğlenceli ve güvenilir olmaktadır. İster tekli erkek bornoz ister aile boyu setler ile sağlığınızı koruyabilirken banyo sonrasında konforlu bir keyif yapabilirsiniz. Akıllı alışveriş ve uygun bütçeler için Trendyol erkek bornoz seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Erkek Bornoz Nereden Alınır?

Yaz ve kış aylarında banyo sonrası kullanabileceğiniz erkek bornoz modellerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Farklı boyut, cinsiyet, model ve renk seçeneği ile satışa sunulan bornozları kuşak detayı sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Bazı bornoz modellerinde yer alan çıt çıt detayı ise kolayca bornozu giymenizi ve kurulanmanızı sağlar. Bornozların cinsiyetine göre hazırlanan detayları da mevcuttur. Kurdele, fiyonk ve düğme gibi farklı aksesuarlar ile süslenen bornoz modellerini tekli ya da takım halinde satın alabilirsiniz. Takım halinde satılan bornoz modellerini çeyiziniz için de tercih edebilirsiniz. Çocuk ve yetişkin seçenekleri de bulunan bornoz modelleri arasında pek çok desene sahip olan ürünü bulabilirsiniz. Trendyol ile dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Erkek Bornoz Renk Çeşitleri Nelerdir?

Erkek bornoz renk seçeneği açısından pek çok alternatifi bulunan bir üründür. Mavi, beyaz, siyah, kahve, turuncu ya da yeşil gibi renkler sıklıkla tercih edilir. Bunların yanı sıra desenli ve çok renkli bornoz modelleri de vardır. Bornozun sahip olduğu biye ve düğme detayları ise ürüne hareketlilik kazandırır. Bornoz modelleri erkek ve kadınlara özel olarak üretildiği gibi unisex şeklinde de dizayn edilir. Erkek bornoz modelleri, saç havlusu ile takım halinde de satışa sunulur. Takım içeriği arasında terlik bulunan modeller de vardır. Renk seçenekleri açısından pek çok modeli bulunan erkek bornozlar, farklı markalar tarafından üretilir. Kumaş kalitesi ve yapısı olarak değişiklik gösteren bornozları, uygun yıkama koşullarında yıkamanız durumunda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Erkek Bornozda Büyük Beden Var Mıdır?

Erkek bornoz çeşitlerinde büyük beden seçenekleri de mevcuttur. Uzun boylu ve kilolu kişilerin de kullanımına uygun olan bu modeller, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bornoz bedeni, normal giyim bedeni ile uyumludur. Ancak daha rahat ve salaş görüntü elde etmek isterseniz, bornozu bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Bornoz modellerini hem yaz hem de kış aylarında duştan sonra kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra havuz ve deniz sonrasında da kullanabileceğiniz bornoz çeşitleri bulunur. Markaların ürettiği bornozlar, beden seçeneğinin fazla olması sayesinde büyük ve küçük herkesin kullanımına uygundur. Çocuk bornoz modellerinde şapka detayları bulunduğu gibi yetişkinlerde de cep detayları yer alabilir.