"

Ayak Havlusu

" araması için 2187 sonuç listeleniyor

Ayak Havlusu

Farklı Renk ve Modelleriyle Ayak Havlusu Seçenekleri

Her evin banyosunda bulunan ayak havlusu çeşitleri, pamuksu yapısı sayesinde kişilerin ayağında ki suları tamamen çekmektedir. Kişilere tam olarak kuruluk hissi veren bu havlu modelleri farklı model ve renk seçenekleriyle tüketicilerin büyük bir dikkatini çekmektedir. Banyo ayak havlusu modelleri yüzde yüz pamuk ürünlerden üretilmektedir. Bununla beraber bu havlular ayaktaki suyu tamamen kurutmaktadır ve kişiler ıslaklık hissinden kolay bir şekilde bu havlular sayesinde kişiler nem hissini giderebilirler. Kalın dokuma yapısı ve farklı renk modelleri sayesinde kaymayan bu havlu modelleri aynı zamanda da herhangi bir şekilde kırışma yaşamamaktadır. Bununla beraber bu havlu modelleri, yumuşak bir dokuya ve yapıya sahiptir. Özel tasarımları sayesinde, banyonuzda oldukça şık duracak olan bu ürünler herhangi bir şekilde sökülme yaşamamaktadır. Bu ürünler makinede rahat bir şekilde yıkanmaktadır ve aynı zamanda da bu ürünleri 40 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Düşük ısıda bu ürünleri, rahat bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Siyah ayak havlusu modelleri ise pamuksu yapısı sayesinde kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Aynı zamanda da bu havlular yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Özel desenleri ve doğal görünümü sayesinde banyonuza şıklık katacak olan bu ürünler, günlük olarak rahat bir şekilde kullanılabilir. Kişiler bu ürün modellerini dilerlerse misafirler içinde rahat bir şekilde tercih edebilirler. Farklı renk tasarımları ve özel yapısı sayesinde kişilerin rahat bir şekilde tercih edebileceği bu havlu modelleri aynı zamanda da paspas yapısına sahiptir. Hızlı nem emici özelliği bulunan bu ürün modelleri, rahat bir şekilde makina içerisinde yıkanabilir. Aynı zamanda da bu ürünler, yıkansa dahi yumuşaklığını korumaya devam etmektedir. Ayak havlusu süsleme ve desenleriyle kişilerin oldukça büyük bir ilgisini çekmektedir. Sempatik ve şık yapısı sayesinde banyolara özel bir hava katabilecek olan bu ürünler, yüzde yüz pamuktan üretilmektedir. Bununla beraber desenli olarak üretilen bu ürünleri, toplu bir şekilde de alabilirsiniz. Aynı zamanda da bu ürünler birinci sınıf kalite malzemeden imal edilmektedir. Farklı nakışlara sahip olan bu havlular banyolarda oldukça şık bir şekilde durmaktadır. Yıkanabilir özelliğe sahip olan bu ürünler, herhangi bir şekilde sıvı tutmamaktadır. Yüzde yüz pamuk ürünlerden üretilen bu ürünler, ayakları tamamen kurutmaktadır. Kişiler havlulardan ıslaklık hissi almamaktadır aynı zamanda da yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürünler, yıkanma durumunda herhangi bir şekilde sökülmez. 40 derecede rahat bir şekilde yıkanabilen bu ürünler, kuru olması durumunda ütü yapılmaktadır.

Pamuksu Yapısıyla Ayak Havlusu Modelleri

Ayak havlusu modelleri özel yapısı ve pamuksu yüzeyi sayesinde kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği ürünler arasındadır. Farklı renk ve ebatlarda üretilen bu ürünler aynı zamanda da organik yapısı sayesinde sürekli olarak kullanıma uygundur. Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler, ayak üzerinde bulunan suyu tamamen kurutmaktadır. Islaklık hissi yaratmayan bu ürünler aynı zamanda da özel kalın dokuma sistemine sahiptir. Üzerinde bulunan özel nakışları sayesinde, oldukça şık görünen bu ürünler aynı zamanda da makinada rahat bir şekilde yıkanmaktadır. Yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürünlerin altı sökülmez ve herhangi bir şekilde bu ürünler koku yaratmamaktadır. Uzun ömürlü olan bu ürünler, rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Dantelli ayak havlusu modelleri ise kişiler tarafından çeyiz için rahat bir şekilde tercih edilebilir. Bu ürünler aynı zamanda da farklı desen, model ve renklerle de üretilmektedir. Yumuşak dokusu sayesinde rahat bir şekilde bu ürünler tercih edilebilir. Ayak havlusu fiyatları ürünlerin yapısı, özellikleri ve modellerine göre değişmektedir. Kişiler beğendikleri desende ve yapıda bulunan bu ürünleri kolay bir şekilde kullanabilirler. Bununla beraber kişiler toplu bir şekilde bu havlu modellerini temin edebilirler. Soft renklerle üretilen bu ürünler yüzde yüz pamuktan üretilmektedir. Aynı zamanda kalın alt dokusu sayesinde, yere kolay bir şekilde yapışan bu ürünler herhangi bir şekilde kayma hissi yaşatmaz. Oldukça yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürünler kolay bir şekilde yıkanabilir. Bu havlular makinada rahat bir şekilde yıkanmaktadır ve içerisinde hiçbir şekilde koku tutmamaktadır. Uzun ömürlü olan bu ürünler aynı zamanda da oldukça sade görünen ve evlere şıklık katan ürünler arasındadır. Bu ürünler yıkanırken beyazlatıcı kullanılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Gri ayak havlusu modelleri soft rengi sayesinde oldukça şık duran ve özel günlerde de tercih edilebilecek havlu modelleri arasındadır. Sade görünümü sayesinde, banyonuza egzotik bir hava katabilecek olan bu ürünleri, günlük olarak da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler aynı zamanda da büyük bir ölçüye sahiptir. Yumuşak ve özel emici gücü olan bu havlular, kişilerin severek kullanabileceği havlular arasındadır. Bu havlular aynı zamanda da otuz derecede yıkanmaktadır ve kişiler bu havluları özel kurutucu ile rahat bir şekilde kurutabilirler. Bu havlu modellerini orta derecede ısınmış ütü ile ütüleyebilirsiniz. Aynı zamanda da bu havlular, kuru temizlemede kolay bir şekilde temizlenebilir veya makinede rahat bir şekilde yıkanabilir. Kişiler düşük ısıda da bu ürünleri, kurutma makinesinde kurtulabilirler.

Şık Yapısıyla Ayak Havlusu Modelleri

Çeyizlik ayak havlusu çeşitleri ise farklı renk ve boy ebatları sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da oldukça sade bir görünüme sahiptir. Bu ürünler çeyizlik olarak rahat bir şekilde kullanılabilir aynı zamanda da kişiler günlük olarak da bu ürünleri tercih edebilirler. Bu ürünleri özel günleriniz içinde saklayabilirsiniz. Aynı zamanda da bu ürünler, banyoya fresh bir hava katmaktadır. Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler, soft renkleriyle oldukça şık görünmektedir. Otuz derecede yıkanabilen bu ürünler aynı zamanda da kurutucuda kurutulabilir. Çeyizlik ürünler aynı zamanda da kuru temizleme de yıkanmaması gerekmektedir. Kişiler orta sıcaklıkta rahat bir şekilde ütüleyebilirler. Bu ürünlerin yıkama aşamasında, beyazlatıcı ile yıkamayınız. Düşük ısıyla kolay bir şekilde bu havlular yıkanabilir. Kaymaz taban ayak havlusu modelleri kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Bununla beraber çeşitli ebatlarda üretilen bu havlular farklı renk seçeneklerine sahiptir. Kaydırmaz alt yüzeye sahip olan bu ürünler, makinede sürekli olarak yıkanabilir. Yumuşak dokuya sahip olan bu ürünler, evde oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler aynı zamanda da günlük veya özel günler için tercih edilebilir. Kişiler 6 farklı renk seçenekleriyle, havlularını kullanabilir veya toplu bir şekilde bu havluları temin edebilirler. Bu ürünler aynı zamanda da çeyiz içerisinde de kullanılmaktadır. Özel olan ayak havlusu olan bu ürünler, antibakteriyel yüzeye sahiptir. Kalın ayak havlusu modelleri ise özel dokusu sayesinde herhangi bir şekilde yerde kaymamaktadır. Kişiler aynı zamanda yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünleri tercih edebilirler. Bu ürünler aynı zamanda da yüksek su emiş gücüne sahiptir, kişiler rahat bir şekilde ayak kurulama işlemlerini bu havlular üzerinden gerçekleştirebilirler. Beyaz ayak havlusu modelleri ise nakışlı, desenli ve düz renkli olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Bu ürünler aynı zamanda da yüzde yüz pamuktan üretilmektedir. Kişilere ıslaklık hissi yaratmayan bu ürünler aynı zamanda da kişilerin ayaklarını kolay bir şekilde kurutmaktadır. Bu havlu modelleri kalın dokuma sistemine sahiptir ve aynı zamanda da hiçbir şekilde kırışmaz. Kişiler yumuşak dokuya sahip olan bu ürün modellerini, rahat bir şekilde kullanabilirler. Kişiler bu ürünleri rahat bir şekilde yıkayabilirler ve aynı zamanda da üzerinde bulunan işlemeler yıkamada dökülme yaşamamaktadır. Kişiler makine içerisinde rahat bir şekilde bu havluları rahat bir şekilde yıkayabilirler. Aynı zamanda da bu ürünlerin alt dökülmemektedir ve bu ürünler koku tutmamaktadır. Uzun ömürlü bir şekilde kişiler bu ürünleri kullanmak için tercih edebilirler.

Ergonomik Yapısıyla Ayak Havlusu Modelleri

İşlemeli ayak havlusu modelleri tekli veya toptan bir şekilde temin edebilirler. Bu ürünler aynı zamanda da kolay bir şekilde kullanılabilir ve aynı zamanda da farklı ebatlarda üretilmektedir. Bu ayak havlusu modelleri farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Nakışlı olarak üretilen bu ürün modelleri ortalama 70 santim uzunluğa sahiptir. Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler, nemi ve ıslaklığı tamamen emektedir. Aynı zamanda da bu ürünler herhangi bir şekilde koku tutmamaktadır. Kişilere ıslaklık hissi vermeyen bu ürünler, oldukça şık tasarımlarla üretilmektedir. Banyolara özel bir hava katan bu ürünler, yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu ürünlerin nakışları yıkma sırasında herhangi bir şekilde sökülmemektedir. Makinada rahat bir şekilde yıkanabilen bu ürünler aynı zamanda da kolay bir şekilde kurumaktadır. Kişiler bu ürünleri düşük ısıyla ütüleyebilir özel günlerinde veya günlük bir şekilde kullanabilirler. Güpürlü ayak havlusu çeşitleri tekli ve çoklu olarak temin edilebilir. Farklı renk ve desenlerde üretilen bu ürünler aynı zamanda da çeyizlik olarak kullanıma uygundur. Bununla beraber bu ürün modelleri yüzde yüz pamuk üründen üretilmektedir. Aynı zamanda da bu ürünlerin farklı takım versiyonları da üretilmektedir. Yumuşak dokusu bulunan bu ürün modelleri farklı dantel ve güpür desenleri ile üretilmiştir. Birinci kalite üretilen bu ürün modelleri aynı zamanda da ekstra yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu ürünler hızlı bir şekilde suyu emektedir aynı zamanda da çok çabuk kurumaktadır. Bu ürünler, koku tutmamaktadır. Aynı zamanda da bu ürünlerin yumuşatıcı ile yıkanmaması gerekmektedir. Ekstra yumuşak yapıya sahip olan ürün modelleri arasındadır. Bu ürünler makinede 40 derece yıkanabilmektedir. Kanaviçe ayak havlusu özel işlemeleri sayesinde kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği ürün modelleri arasındadır. Aynı zamanda da bu ürün modelleri makine içerisinde rahat bir şekilde yıkanabilir. Farklı renklerle üretilen bu ürün modelleri, özel işlemeleri sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasınadır. Pullu ayak havlusu özel yapısı sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. Farklı renk ve modellerde üretilen bu ürünler aynı zamanda tek ve toptan bir şekilde temin edilmektedir. Oldukça uygun fiyatlara temin edilebilen bu ürünler aynı zamanda da işlemeleriyle çeyiz içerisine kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler günlük ve özel günler içinde tercih edilebilir. Kişiler bu ürünleri 40 derecede rahat bir şekilde makinede yıkayabilirler aynı zamanda da bu ürünler rahat bir şekilde kurutulabilir. Bu ürünleri 150 derece ısıda rahat bir şekilde ütüleyebilirler. Nakışlı ayak havlusu modelleri ise yüzde yüz pamuk yapısıyla üretilmektedir. Bu ürün modelleri aynı zamanda da kaymaz zemin yapısına göre tasarlanmıştır. Özel dokuması sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilen bu ürünler, kişilere herhangi bir şekilde ıslaklık hissi vermemektedir. Yerde karışmayan bu ürünler aynı zamanda da yumuşak bir dokuya sahiptir. Makina içerisinde rahat bir şekilde yıkanabilecek olan bu ürünler herhangi bir şekilde sökülme, deforme ve bir problem yaşamamaktadır.

Kaymaz Yapısıyla Özel Ayak Havlusu Modelleri

Pamuklu ayak havlusu özel pamuksu yapısı sayesinde kişilerin ayaklarında bulunan nemli suyu tamamen almaktadır. Ayağınızı tamamen kurutan bu ürün modelleri farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Ayağa ıslaklık hissi vermeyen bu ürünler aynı zamanda da kolay bir şekilde korumaktadır. İçerisinde koku tutmayan bu ürün modelleri, rahat bir şekilde temizlenmektedir. Aynı zamanda da bu ürün modelleri, kolay bir şekilde temizlenmektedir ve ütülenmektedir. Bu ürün modelleri kalın dokuma sistemine sahiptir ve bu ürünler yerde herhangi bir şekilde kırışmaz. Yumuşak dokuya sahip olan bu ürün modelleri, oldukça ipeksi bir dokuya sahiptir. Üzerinde nakış bulunan bu ürünler, herhangi bir şekilde sökülmemektedir ve yıpranmamaktadır. Kişiler bu ürünleri tekli veya toplu olarak temin edebilirler. Ayak havlusu paspas modelleri yüzde yüz pamuk yapıya sahip olmaktadır ve ürünler aynı zamanda da suyu tamamen emektedir. Kişiler ayaklarını kurutmak için bu ürün modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Bununla beraber bu ürünler farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Islak hissi yaratmayan bu ürün modelleri, kişiler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu havlu modelleri günlük ve özel misafirler içinde tercih edilmektedir. Kalın dokuma sistemine sahip olan bu ürünler, yerde herhangi bir şekilde kırışmaz. Kaymayan yapıya sahip olan bu ürünler, kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak dokusu sayesinde, kişilere büyük bir konfor yaşatan bu ürün modelleri nakışlı, desenli ve renkli olarak üretilmektedir. Kişiler makinede bu ürün modellerini rahat bir şekilde makine içerisinde yıkayabilirler. Jakarlı ayak havlusu modelleri özel dokusu ve farklı renkleriyle kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği, oldukça şık havlu modelleri arasındadır. Ayak havlusu olarak kullanılan bu ürün modelleri tek olarak ve toplu olarak satılmaktadır. Büyük havlular arasına giren bu havlu modelleri aynı zamanda da pamuklu bir yapıya sahiptir. Islanmayan ayak havlusu modelleri, kolay bir şekilde ev içerisinde kullanılabilir. Bununla beraber bu ürünler, yüksek emici özellikle tasarlanmıştır. Farklı bir şekilde tasarlanan bu ürün modelleri banyo içerisinde nemi, ıslaklığı ve benzeri durumları engellemek için kullanılmaktadır. Özellikle duştan çıktan sonra banyo içerisinde bulunan ıslaklığı önlemek için kullanılan bu ürün modelleri herhangi bir şekilde eğilip, bükülmemektedir. Özel dokusu sayesinde parke üzerinde kullanılan bu ürün modelleri, yumuşak dokusuyla da kişilerin ciltlerine tam olarak yapı dostudur. Kırılmayan bir yapıya sahip olan bu ürünler herhangi bir şekilde kaymamaktadır. Aynı zamanda da bu ürünler ayaklar için hafif masaj yapmaktadır. Süper emici özelliği sayesinde kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği bu ürünler aynı zamanda da vücuttaki elektriği emektedir. Bu ürünler aynı zamanda da doğal malzemelerden üretilmektedir, kişiler bu havluları sık bir şekilde yıkamak zorunda değildir. Bu ürünler koku yapmaz ve kişilerin ayaklarını herhangi bir şekilde yakmamaktadır.

Ayak Havlusu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Büyük boy ayak havlusu modelleri ise kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği havlu modelleri arasındadır. Bu ürün modelleri aynı zamanda da özel pamuksu yapıyla üretilmektedir. Bu havlular tekli ve toptan bir şekilde satılmaktadır, aynı zamanda da bu ürünler farklı renk seçenekleriyle üretilmektedir. Atkı şeklinde dokumayla hazırlanan bu ürünler çift dikiş şekilde üretilmektedir. 40 derecede rahat bir şekilde yıkanabilecek olan bu ürünler, beyazlatıcı deterjanla yıkanmamalıdır. Yıkanan bu ürünler kurutma içerisinde kurutulup, kolay bir şekilde ütülenebilir. Bununla beraber bu ürünler kuru temizleme de temizlenebilir. Pembe ayak havlusu modelleri soft renkleri ve renk tonlarıyla kişilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da banyolara oldukça fresh ve soft bir görünüm yaratmaktadır. Kişiler bu havlu modellerini günlük veya özel günlerde rahat bir şekilde kullanabilirler. Aynı zamanda da bu havlu modelleri, kişilerin içlerini rahat bir şekilde açmaktadır. Yüzde yüz pamuk malzemeden üretilen bu ürünler, özel emici bir güce sahiptir. Kişilere tam kurutma imkanı yaratan bu ürünler, aynı zamanda da içerisinde koku tutmamaktadır. Yumuşak yapısı olan bu ürün modelleri aynı zamanda da 30 derecede rahat bir şekilde yıkanmaktadır. Kişiler hafif sıcaklıkta rahatlıkla bu ürünleri ütüleyebilirler. Bu ürünlerin yıkanması aşamasında, beyazlatıcıyla yıkanmamalıdır. Bu ürünler kuru temizleme ile temizlenmektedir. Renkli ayak havlusu modelleri ise oldukça rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Kişiler soft bir şekilde üretilen bu ürünleri, kolay bir şekilde evlerinde kullanabilirler. Bambu ayak havlusu modelleri ise banyo içerisinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Nem, ıslaklık ve banyo sonrasında ayak kurulanmasına yardımcı olmak için bu ürün modellerini tercih edebilirler. Bu ürünler düz ve farklı renklerle üretilmektedir aynı zamanda da bu ürün modelleri çoklu bir şekilde satılmaktadır. Farklı bir şekilde tasarlanan bu ürünler organik yapısı sayesinde de banyolara şık bir görünüm katmaktadır. Büyük bir şekilde üretilen bu ürün modelleri aynı zamanda da özel yapısı sayesinde sıvıyı oldukça hızlı bir şekilde emektedir. Bu ürünler çeyizlik olarak kullanılmaktadır aynı zamanda da günlük olarak kişiler bu ürünleri tercih edebilirler. Koku tutmayan bu ürünler, rahat bir şekilde makine içerisinde temizlenebilir. Ayak havlusu modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.