İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Renk
Mekanizma
Su Geçirmezlik
Ek Özellik
Kadran Şekli
Kordon Materyali
Cinsiyet
Desen
Kasa Çapı
Kordon Renk
Kasa Materyali
Kasa Renk
Tip
Garanti Süresi
Cam Tipi
Fiyat Geçmişi
Cam Şekli
Ortam
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Saat

" araması için 6550 sonuç listeleniyor

Çocuk Saat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Saati Nasıl Ayarlanır?

Farklı özelliklere sahip olan modellerin kurulumları son derece kolaydır. Mevcut tasarıma göre değişmekle birlikte genellikle ayarlamalar tek bir tuşla gerçekleşir. Ay, gün ve saniye gibi kurulum özellikleri sırasıyla yapılır. Saat ekranında ayarlanan kriter yanıp söner. Böylece müşteri o an için hangi düzenlemeyi yaptığını görür. Tuşa basılı tutulduğunda sabitleme gerçekleşip bir sonraki adıma geçilir. Gerekli düzenlemelerin yapılması ile birlikte saat, gün, ay ve adım sayar gibi göstergeler ekrandaki yerlerini alır. Mevcut ayarlarda değişime gidilmek istendiğinde ise cihaz üzerinde yer alan tuşa birkaç saniye basılı tutulması yeterlidir. Bu tasarımlar ile çocukların kolay şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurup dijital dünyanın içerisinde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk Saat Renkleri Nelerdir?

Zamanın kontrolünü sağlamak amacıyla üretilen çok sayıda çocuk kol saati modeli mevcuttur. Tasarım çizgileri, renkleri, kasa tipleri ve özellikleri geniş bir ürün yelpazesi oluşturur. Mevcut renkler arasında siyah çocuk saat sıklıkla tercih edilir. Yapılan tercih üzerinde genellikle cinsiyet faktörü etkili olur. Unisex kullanım özelliğinden dolayı beyaz çocuk saat de ilgi görür. Farklı tarz kıyafetlerle uyum sağlayan bir renk olduğu için risksiz seçimdir. Minik prensesler için ise pembe çocuk saat iyi bir tercih olarak değerlendirilir.

Çocuk Akıllı Saat Ne İşe Yarar?

Mevcut modellerin tasarımları, şarj süreleri, teknik özellikleri ve fiyat performansları noktasında ise geniş bir çeşitlilik vardır. Bazı modellerde sesli ve görüntülü konuşma özelliği bulunur. Bu başlık altında tasarlanan saatlerin içine konulan özel hatlar da üretilir. Tarifelerin nitelikleri ise belirli sınırlar içerisinde yer alır. Böylece çocukların kimlerle iletişim kurabileceğine ebeveynleri karar verir. Rehbere eklenecek kişi sayısı modellere göre değişir. Belirlenen numaralar haricinde arama yapılmasına izin verilmez. İletişim özelliklerinin yanında saatlerin adım sayar, alarm, uyku ve kalori takibi gibi özellikler de bulunur. Çocuğunuzla iletişim kurmak ve dışarıda vakit geçirdiği zamanlarda güvenliği için onu takip etmek istiyorsanız akıllı saat modellerinin sağladığı destekten yararlanabilirsiniz.