Apple Airpods 2. Nesil Modelleri Trendyol'da!

Teknoloji dünyasında pazar payı oldukça yüksek olan Apple markası, piyasaya sunduğu yeni ürünlerle her daim müşterilerinin odak noktasında olmayı başarır. Kalitesi, tasarımı ve performansı ile kulaklık çeşitleri arasından sıyrılarak öne çıkan bu ürünü yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. Belirli vizyona sahip marka, tüm modellerde vizyonunu yansıtır. Geliştirdiği ve ürettiği her üründe olduğu gibi Apple Airpods 2 ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. İşlerinizi yaparken, yolda ya da sporda rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz ve zahmetsiz bu ürün yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz cihazlar arasında girebilir. Eşsiz deneyim yaşatan kablosuz bu model günlük rutininizde hareket özgürlüğü sağlar. Kulağınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan Apple Airpods 2. nesil Pro kutusundan çıkar çıkmaz bağlanmasını istediğiniz aygıta zaman kaybetmeden bağlanır. Ses kalitesi oldukça yüksek olan ürün, deneyimlerinizi zirveye ulaştırır. Dokunmatik özelliği sayesinde otomatik olarak açılır. Kulağınızda takılı olup olmadığını algılayan sensörler, kulağınızdan çıkarmanız durumunda müziği keser. Aynı zamanda çift dokunma hareketi ile sonraki parçaya geçiş yapabilirsiniz.. Sesli komut özelliği sayesinde verdiğiniz sesli komutu kullanarak bağlı olduğunuz cihazda yapmak istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Cihazdaki tüm uygulamalara ulaşabilen kulaklık ile bildirimlerini almak istediğiniz uygulamaları seçerek, cihazları elinize almaya gerek kalmadan okuyabilirsiniz. Büyük küçük her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği özelliklere sahip ürüne Trendyol'dan sahip olabilir, kendinize ya da sevdiklerinize Apple Airpods 2 satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Apple Airpods 2 Modelleri

Beğeni Toplayan Apple Airpods 2 Modelleri

Bütün özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Apple Airpods 2 modelleri birbirinden şık tasarımları ve teknolojik özellikleriyle piyasaya sunulur. Yüksek kaliteli ses deneyimleri yaşatan model gücünü H2 kulaklık çipinden alır. Diğer kulaklıkları kullanırken sıklıkla yaşanan problemlerden biri olan ses gecikmesi sorunu bu model sayesinde tamamen ortadan kalkar. Özellikle oyun oynarken ses gecikmesi sorunu %30 a kadar düşürülür. Gürültülü ortamlarda ve iş ortamlarında normal kulaklıkla konuşmak oldukça zordur. Dışarıdaki gürültü konuşmanızla karışarak anlaşılması zorlaşır. Apple Airpods 2 gen ivme ölçer özelliği ile konuşmayı algılar, dışarıdaki sesi hüzmeleyerek gürültüyü engeller. Çift mikrofon sayesinde dışarıdaki sesin yerine sadece sizin sesinizi iletir. Şarj etmek için kulaklıkları kutusuna koyduktan sonra uygun şarj matına yerleştirmeniz yeterli olur. Şarj edilmeye başlandıktan sonra ön tarafındaki LED ışık yanar. Yanınızda bir şarj aleti yoksa Lightning bağlantı noktasında şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şarj edildikten sonra pil ömrü ile rakiplerinin önüne geçen ürün tek şarj ile 5 saat müzik dinleme süresi sunar. Bunun yanı sıra 3 saat konuşma süresi sağlayan pil ömrü sayesinde konuşmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Gün içerisinde birkaç defa şarj ederek bu süreyi uzatabilirsiniz. Bu sayede işleriniz yarıda kesilmeden devam edebilirsiniz. Acil durumlarda ise kulaklığı 15 dakika şarj ederek 3 saat dinleme, 2 saat konuşma süresi elde edebilirsiniz. Kurulumu oldukça kolay ve basit olan aygıtın bağlantısı hızlı şekilde gerçekleşir. Telefon, televizyon, tablet gibi aletler arasında geçişi 2 kata kadar hızlı şekilde gerçekleşir. 1,5 kat hızlı konuşma bağlantısı sağlar. Şarj seviyesini kontrol etmek için Airpods’u cihaza yaklaştırmanız ya da Siri ile bağlantı kurarak sormanız yeterli olur. Oldukça hafif olan kulaklıkların her biri 4 gram olduğu için kulağınıza ağırlık yapmaz. Kutusu ise 38 gram minimal boyutlarda bir ağırlığa sahip olduğundan çantanızda ve cebinizde ağırlık yapmadan yokmuş hissi uyandırır. Tüm bu özelliklere sahip Apple Airpods 2 yorum ve tavsiyelerini değerlendirerek, Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Apple Airpods 2 Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Apple Airpods 2 Fiyat Seçenekleri

Şeffaf mod özelliğine sahip Apple Airpods 2 kullananlar, etrafındaki gürültüyü engelleyip, olup bitenleri duymayı sağlayan bu özellikten memnuniyetlerini sıklıkla dile getirirler. Adaptif ses özelliği ile gürültü denetimini bulunduğunuz ortama göre ayarlar. Yoğun gürültülü ortamlardaki ses miktarını saniyede 48.000 kez azaltır. Müzik dinlemenin keyfini doruklarda yaşatan muhteşem çözünürlüğü sesleri net ve berrak duymanızı sağlar. Notaları hem derinden, hem de zengin baslarla verdiği için sesleri her zamankinden canlı duyarsınız. Apple Airpods 2 fiyat aralığı ürün performansına göre oldukça idealdir. Uçları şeffaf olan XS, S, M, L boyutlumodellerden kulak yapınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda adaptif EQ, kulağınızın şekline göre müziği ayarlayarak sesleri her zaman ayni kalitede ve düzeyde duymanızı sağlar. Üstün özellikli konuşma farkındalığı sayesinde o anda çalan sesin düzeyi azalır, önünüzden gelen ses yükselir. Bütün bunlar gerçekleşirken arka plan gürültüsü minimum düzeye indirilir. Üstün koruma özelliğine sahip Apple Airpods 2 kılıf, U1 çip ile tam konum bulma modunda üretilir. Bu sayede şarj cihazının konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Kılıf üzerinde bulunan askı aparatı kutuyu çantanıza takarak kolay taşımanıza yardımcı olur. Günlük koşturmalarda hava koşullarının değişim göstermesi de göz önünde bulundurularak üretilen kutu, suya, toza ve tere dayanıklıdır. Sporda, koşuda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yağmurlu ve karlı havalarda, karın ve yağmurun tadını dinlediğiniz müzik eşliğinde çıkarabilirsiniz. Sesin kontrolünü ve düzeyini alt kısımda bulunan dokunmatik yönetme sistemi ile parmağınızı hafifçe alta ve üste kaydırarak ayarlamanızı sağlar. İki çift Airpods üzerinden istediğiniz sesi ya da programı ses paylaşım özelliği ile paylaşabilirsiniz. Üstün özellikli Apple Airpods 2 kampanya günlerini takip ederek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kullanımı Rahat Apple Airpods 2 Yorumları

Kullanımı Rahat Apple Airpods 2 Yorumları

Tasarım harikası modelle dinlediğiniz müziğin, izlediğiniz filmin keyfini iki kat artıran Apple Airpods 2 tavsiye eden müşteriler, uzun süre kullanım sonrasında dahi kulakları acıtmadığından bahsederler. Kullanımı oldukça pratik olan model herkesin rahat kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Derslerine online ortamda çalışmak zorunda kalan çocuklarınız için ideal bir ürün bu aygıt, odaklanmasını %100 artırır. Performansı ile ön plana çıkan Apple Airpods 2 online seçeneklerini inceledikten sonra satın alabilirsiniz. Bu sayede kaliteden ödün vermeyen markanın ürününe güvenilir şekilde ulaşmış olursunuz. Teknik özellikleri üst seviyelerde olan ürünün, pil ömrünün uzun olması rakiplerinden öne çıkarır. Kulak içinde yokmuş hissi uyandıran model günlük aktivitelerinizde rahatsız olmanızın önüne geçer. Uzaktan asistan özelliği ile arama motorundan istediğiniz aramayı gerçekleştirme komutunu verebilirsiniz. Bu sayede mutfakta iş yaparken ya da işyerinde elleriniz kirliyken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz ikisini aynı anda, isterseniz de tek kulağınızda takarak da aynı performansı yakalayabilirsiniz. iPhone, Apple Watch ve iPad gibi cihazlar arasındaki geçişleri hızlı yapabilme özelliği kontrol etmek istediğiniz cihazın kontrolünü kolaylaştırır. Hareketi algılayan ivme ölçer ile konuşmayı algılayan ivme ölçer özellikleri kullanımı en üst seviyeye çıkarır. H2 çip özelliği daha fazla işlevi bir arada yönetmeyi sağlar. Tamamen kişiselleştirebildiğiniz özelliklere sahip bu ürün bilişimsel algoritmalardan yararlanılarak olağanüstü performansıyla dikkatleri üzerine çeker. Özellikleriyle göz dolduran Apple Airpods 2 indirim günlerini takip ettiğinizde avantajlı fiyatlar üzerinden Airpods sahibi olabilirsiniz. Üç boyutlu ses kalitesi ile pil ömrünü verimli şekilde kullanan, akıllı gürültü engelleyici özelliği ile sesin en iyi şekilde duyulmasını sağlayan yüksek özellikli bu ürünü Trendyol'dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.