Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Uyumlu Marka
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Çift Telefon Desteği
Bluetooth Versiyon
Dokunmatik Kontrol
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Model
Ürün Puanı

Airpods Pro Modelleri Trendyol'da!

Bluetooth kulaklıklar, günümüz teknolojisinde sıklıkla kullanılan cep telefonlarını tamamlayan kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler, kablolar arasında sıkışmamak, kolay iletişim kurabilmek ve müziğin keyfini doyasıya çıkarabilmek için hemen hemen herkes tarafından kullanılır. Kulaklıklar arasında yüksek performanslı ve sizi günlük işlerinizde yarı yolda bırakmayacak bir model arıyorsanız Airpods Pro’yu tercih edebilirsiniz. Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu cihazı daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Airpods Pro Ses Kalitesi ve Özellikleri Nasıldır?

Airpods Pro Ses Kalitesi ve Özellikleri Nasıldır?

Dünya genelinde neredeyse herkesin bildiği, oldukça beğenilen bir marka olan Apple, son zamanların seçkin kulaklık modellerinden biri olan Airpods Pro bluetooth kulaklık ürününü piyasaya sürmüştür. Performans konusunda son derece başarılı bir tablo çizen ürün, zarif tasarımıyla tarzınıza asalet katar. Ürünün beyaz haricinde renk seçenekleri de bulunur. Özellikle Airpods Pro siyah, tüm dikkatleri üzerine toplar. Ürünün zengin renk seçenekleri, herkese hitap etmesine katkıda bulunur.

Çeşit çeşit renk alternatifi haricinde Airpods Pro özellikleri de üst segment kullanıcıların beğenisini kazanır. Yüksek ses kalitesi sayesinde Airpods, size büyüleyici bir ses deneyimi yaşatır. Ürün, sahip olduğu aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde çevreden gelen sesleri başarılı bir şekilde engelleyerek dinlediğiniz şeye odaklanmanıza yardımcı olur. Üstün bir gürültü engelleme performansı için üründe iç ve dış kısım olmak üzere iki adet mikrofon kullanılır. Bu özellik sayesinde aramalarınıza, şarkılarınıza ve podcast’lerinize kolayca konsantre olabilirsiniz.

Dış dünyayla iletişimi kesmek kadar yeniden bağlantı kurabilmek de önemlidir. Airpods Pro gürültü engelleme özelliğinin tam tersi olan şeffaf mod da bu konuda önem arz eder. Airpods Pro kulaklık, sahip olduğu şeffaf mod özelliği sayesinde çevrenizdeki sesleri rahatlıkla duyabilmenize imkân verir. Ayrıca ürün, mikrofonları sayesinde silikon uçların sağladığı ses yalıtımını kapatarak doğal bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Airpods’un konuşma yükseltme özelliği sayesinde ise yüz yüze konuştuğunuz kişiyi kalabalık ortamlarda daha net duyabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanında ürün, düşük distorsiyonlu ve yüksek gezinimli özel bir tasarıma sahiptir. Verimli amplifikatör sayesinde ürün, kullanıcısına son derece doğal, temiz ve net bir ses deneyimi sağlar. Basınç eşitlemek için havalandırma sistemine de sahip olan cihaz, hem kulak sağlığınız hem de konforunuz düşünülerek üretilir. Ayrıca uzamsal ses ve dinamik kafa izleme özellikli ses teknolojisi sayesinde sesi etrafınızda hissedersiniz. Adaptif EQ özelliği ise müziği kulağınızın şekline uygun olacak şekilde ayarlar. Airpods’un özellikleri sayesinde muhteşem ses kalitesini kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Airpods Pro ile Müzik Dinleme Süresi Ne Kadardır?

Airpods Pro ile Müzik Dinleme Süresi Ne Kadardır?

Airpods, kullanıcısına MagSafe şarj kutusuyla gönderilir. MagSafe Airpods Pro kutusu, gün içerisinde tekrar tekrar şarj edilebildiği için günlük Airpods Pro kullanımı 24 saatten fazladır. Aynı zamanda ürün, kullanıcısına 18 saatten fazla konuşma imkânı da tanır. Airpods Pro şarj süresi sadece 5 dakika olsa bile bu, size kulaklığı yaklaşık olarak 1 saat kullanabilme imkânı verir. Airpods müzik dinleme süresi tek şarjla 4,5 saattir. Eğer aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod özellikleri kapalıysa bu süre yarım saat daha uzayarak 5 saate çıkar. Aynı zamanda tek şarjla 3.5 saate kadar konuşabilirsiniz.

Airpods Pro şarj adaptörü, şarj kutusundan oluşur. Ürünün şarj kutusu, MagSafe özellikli olanlar da dâhil olmak üzere kablosuz şarj aygıtlarıyla kullanılabilir. Airpods Pro kablosuz şarj özelliği sayesinde aygıtınızı çok hızlı bir şekilde bağlayarak şarj edebilirsiniz. Airpods Pro şarj seviyesi düşük olduğunda iPhone’unuza bildirim gönderir; bu şekilde şarj etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz üzerinden Airpods’un şarj seviyesini görüntüleyebilirsiniz.

İyileştirilmiş pil şarjı özelliği, Airpods’un tam şarjlı geçirdiği süreyi azaltarak pilin eskime hızını düşürür. Böylece Airpods kullanım ömrü artar. Ürün, satın aldığınız ve kullanmaya başladığınız andan itibaren sizin günlük şarj etme rutininizi öğrenir. Şarja bıraktığınız zaman %80’e ulaşınca durur ve kalan %20’lik kısım ürünü kullanacağınız zamanın biraz öncesinde şarj olur. Bu özelliği düzenli bir rutininiz yoksa kapatabilirsiniz.

Minimal tasarımı sayesinde ürün, şarj kutusuyla birlikte küçük bir cebe bile sığabilir. Öyle ki, Airpods’unuzu şarj kutusuna koyarak yolda yürürken de dâhil olmak üzere dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Kablolarla uğraşmadan basit, rahat ve konforlu bir kullanım için özenle tasarlanan Airpods, kullanıcılarına yüksek kaliteli, üstün performanslı, güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Airpods Pro Kullanışlı mı?

Airpods Pro Kullanışlı mı?

Airpods Pro, son derece kullanışlı bir üründür. Sahip olduğu birbirinden farklı önemli özellikleri sayesinde size benzersiz ve rahat bir deneyim yaşatır. Bir ürünün kullanışlı sayılabilmesi için birden çok işe yaraması gerekir. Airpods ise, bir kulaklıktan beklenen her şeyi üstün performansla kullanıcısına sunar. Örneğin, tere ve suya dayanıklı olarak üretilen Airpods, bu özelliği sayesinde yağmura yakalandığınızda ya da motive olduğunuz antrenmanlarda sizin büyük yardımcınız hâline gelir. Ürünü daha da dayanıklı bir hâle getirmek isterseniz Airpods Pro aksesuarlarından yararlanabilir, aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bunun için piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz Airpods Pro kılıfları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Airpods Pro, üstün kaliteli bir mikrofona sahiptir. Airpods Pro mikrofonu sayesinde rahatça telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Mikrofon, sesinizin karşı tarafa temiz ve net gidebilmesi için özenle tasarlanmıştır. Mikrofon ayarlarını değiştirebilir, sağa veya sola otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin Airpods Pro tek kulaklıkla çalışıyorsanız mikrofonu o kulaklığa verebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde günlük koşuşturmalarınızda Airpods Pro’yu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Airpods’unuz kaybolmadan önce Bul’u etkinleştirdiyseniz olası bir kayıp durumunda strese girmenize gerek yok. Bul’u kullanarak Airpods’unuzu harita üzerinde görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. “Airpods Pro android’le uyumlu mu?” diye düşünüyorsanız ürün, android kullanıcılarını da dışlamıyor. Aslında iPhone’la uyumlu üretilmiş olsa da temelde bluetooth kulaklık olduğu için herhangi bir android kullanıcısı tarafından da kullanılabilir. Üstelik Airpods Pro Türkiye fiyatı, kulaklıktan yüksek verimli bir performans bekleyen kullanıcılar için uygundur.

Zengin ve zarif tasarımının yanında oldukça kullanışlı özellikleriyle Airpods’un pek çok farklı çeşidi bulunur. Bunlardan ilki, aralarındaki yüksek performansı veren Airpods Pro’dur. Kaliteli bir kulaklık arayışındaysanız ihtiyacınıza uygun olan Airpods’u bulabilirsiniz. Airpods Pro 2.nesil, tercih edebileceğiniz bir diğer kulaklık türüdür. 2. nesilden daha fonksiyonel olan bir kulaklık isterseniz Airpods Pro 3. nesili de tercih edebilirsiniz. Ayrıca yine android’le uyumlu olan Airpods Pro 4 ürününe de göz atabilirsiniz. Fiyat ve performans bakımından bakılacak olursa Airpods Pro fiyatı, 2. ve 3. nesil Airpods kulaklıklara göre biraz daha yüksektir. Ayrıca performansı da diğer modellere göre daha üst düzeydedir.

Airpods gibi kulak içi ürün yerine kulak üstü ürün kullanmak isterseniz Airpods Pro Max’i de tercih edebilirsiniz. Eşsiz bir ses deneyimi için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları Trendyol’da son derece kolay bir şekilde bulabilir, dilediğiniz kulaklık modelini sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Kutusundaki belgeleri sakladığınız sürece, ürünle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız gerekli teknik desteğe de erişebilirsiniz.

AirPods Pro Nasıl Şarj Edilir?

AirPods Pro'yu şarj etmek için uyumlu bir USB kablosu ve adaptöre ihtiyaç duyulur. Öncelikle kulaklıklar dışarıdaysa kutunun içine koyup, şarj kutusuna yerleştirmeniz gerekir. Kulaklıklar yerine oturduğu zaman otomatik şekilde şarj olmaya başlar. Kulaklıkların pil ömrünü şarj kutusunun önündeki LED ışıklara bakarak kontrol edebilirsiniz. Şarj kutusunun bataryasını doldurmak için de kulaklıklarla birlikte gelen lightning kablosunu kullanarak bir güç kaynağına bağlamanız gerekir. Kılıfı şarj etmek için bir duvar adaptörü veya bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz. Şarj kutusunu bir güç kaynağına bağladığınız zaman ön tarafındaki LED ışığı yanar. Işık, kılıf tamamen şarj olana kadar açık kalır. Işık, kehribar renginde ise kulaklıklar şarj oluyor demektir. AirPods Pro, tamamen şarj olduğunda kutudaki LED ışıklar otomatik olarak kapanır. Işık söndüğünde kılıf tamamen şarj olmuş anlamına gelir.

AirPods Pro Nasıl Bağlanır?

AirPods Pro'nuzu telefonunuza bağlamaya başlamadan önce şarjının dolu olduğunu kontrol etmek gerekir. AirPods Pro'nun pil düzeyini kılıfı açıp iPhone veya iPad cihazınızın yanına yerleştirerek kontrol edebilirsiniz. Pil yüzdesi ekranda görünür. AirPods Pro'nuzu telefonunuza bağlamak için Bluetooth'u açmanız gerekir. Bunu yapmak için telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasına gitmeli ve Bluetooth'u seçmelisiniz. Bluetooth modun yanındaki geçiş anahtarının açık olduğunu da kontrol etmelisiniz. Zaten açıksa bu adımı atlayabilirsiniz. AirPods Pro'nuz eşleştirme moduna geçtiğinde telefonunuzun Bluetooth menüsünde görünmelidir. Mevcut cihazlar listesinden AirPods Pro'nuzu seçmelisiniz. Ardından telefonunuz otomatik olarak AirPods Pro'nuza bağlanır. AirPods Pro'nuzu test etmek için telefonunuzda müzik ya da podcast çalabilirsiniz. Sesi AirPods Pro'nuzdan duymanız gerekir. Mikrofonu test etmek için bir telefon görüşmesi de yapabilirsiniz.

AirPods Pro Nasıl Kullanılır?

AirPods nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça basittir. İlk olarak AirPods Pro’nun içinde bulunan sağ ve sol kulaklığı kutunun içinden çıkarmanız gerekir. Cihazın şarjının tam olduğundan emin olduktan sonra telefonunuzdan Bluetooth’u açmalısınız. Bu özelliği etkinleştirip uygun kulaklık ile telefonunuzu eşleştirebilirsiniz. Eşleştikten sonra dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir, dizi izleyebilir ya da istediğiniz herhangi bir şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunları aynı şekilde bilgisayarınız için de kullanabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda da Bluetooth özelliği varsa AirPods Pro’nuzla keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bu noktada ise bilgisayarınızın ayarlar kısmından Bluetooth’u açıp eşleştirme yapmalısınız.