"

Airpods Pro

" araması için 20237 sonuç listeleniyor

Airpods Pro Modelleri Trendyol'da!

Bluetooth kulaklıklar, günümüz teknolojisinde sıklıkla kullanılan cep telefonlarını tamamlayan kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünler, kablolar arasında sıkışmamak, kolay iletişim kurabilmek ve müziğin keyfini doyasıya çıkarabilmek için hemen hemen herkes tarafından kullanılır. Kulaklıklar arasında yüksek performanslı ve sizi günlük işlerinizde yarı yolda bırakmayacak bir model arıyorsanız Airpods Pro’yu tercih edebilirsiniz. Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu cihazı daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Airpods Pro Ses Kalitesi ve Özellikleri Nasıldır?

Airpods Pro Ses Kalitesi ve Özellikleri Nasıldır?

Dünya genelinde neredeyse herkesin bildiği, oldukça beğenilen bir marka olan Apple, son zamanların seçkin kulaklık modellerinden biri olan Airpods Pro bluetooth kulaklık ürününü piyasaya sürmüştür. Performans konusunda son derece başarılı bir tablo çizen ürün, zarif tasarımıyla tarzınıza asalet katar. Ürünün beyaz haricinde renk seçenekleri de bulunur. Özellikle Airpods Pro siyah, tüm dikkatleri üzerine toplar. Ürünün zengin renk seçenekleri, herkese hitap etmesine katkıda bulunur.

Çeşit çeşit renk alternatifi haricinde Airpods Pro özellikleri de üst segment kullanıcıların beğenisini kazanır. Yüksek ses kalitesi sayesinde Airpods, size büyüleyici bir ses deneyimi yaşatır. Ürün, sahip olduğu aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde çevreden gelen sesleri başarılı bir şekilde engelleyerek dinlediğiniz şeye odaklanmanıza yardımcı olur. Üstün bir gürültü engelleme performansı için üründe iç ve dış kısım olmak üzere iki adet mikrofon kullanılır. Bu özellik sayesinde aramalarınıza, şarkılarınıza ve podcast’lerinize kolayca konsantre olabilirsiniz.

Dış dünyayla iletişimi kesmek kadar yeniden bağlantı kurabilmek de önemlidir. Airpods Pro gürültü engelleme özelliğinin tam tersi olan şeffaf mod da bu konuda önem arz eder. Airpods Pro kulaklık, sahip olduğu şeffaf mod özelliği sayesinde çevrenizdeki sesleri rahatlıkla duyabilmenize imkân verir. Ayrıca ürün, mikrofonları sayesinde silikon uçların sağladığı ses yalıtımını kapatarak doğal bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Airpods’un konuşma yükseltme özelliği sayesinde ise yüz yüze konuştuğunuz kişiyi kalabalık ortamlarda daha net duyabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanında ürün, düşük distorsiyonlu ve yüksek gezinimli özel bir tasarıma sahiptir. Verimli amplifikatör sayesinde ürün, kullanıcısına son derece doğal, temiz ve net bir ses deneyimi sağlar. Basınç eşitlemek için havalandırma sistemine de sahip olan cihaz, hem kulak sağlığınız hem de konforunuz düşünülerek üretilir. Ayrıca uzamsal ses ve dinamik kafa izleme özellikli ses teknolojisi sayesinde sesi etrafınızda hissedersiniz. Adaptif EQ özelliği ise müziği kulağınızın şekline uygun olacak şekilde ayarlar. Airpods’un özellikleri sayesinde muhteşem ses kalitesini kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Airpods Pro ile Müzik Dinleme Süresi Ne Kadardır?

Airpods Pro ile Müzik Dinleme Süresi Ne Kadardır?

Airpods, kullanıcısına MagSafe şarj kutusuyla gönderilir. MagSafe Airpods Pro kutusu, gün içerisinde tekrar tekrar şarj edilebildiği için günlük Airpods Pro kullanımı 24 saatten fazladır. Aynı zamanda ürün, kullanıcısına 18 saatten fazla konuşma imkânı da tanır. Airpods Pro şarj süresi sadece 5 dakika olsa bile bu, size kulaklığı yaklaşık olarak 1 saat kullanabilme imkânı verir. Airpods müzik dinleme süresi tek şarjla 4,5 saattir. Eğer aktif gürültü engelleme ve şeffaf mod özellikleri kapalıysa bu süre yarım saat daha uzayarak 5 saate çıkar. Aynı zamanda tek şarjla 3.5 saate kadar konuşabilirsiniz.

Airpods Pro şarj adaptörü, şarj kutusundan oluşur. Ürünün şarj kutusu, MagSafe özellikli olanlar da dâhil olmak üzere kablosuz şarj aygıtlarıyla kullanılabilir. Airpods Pro kablosuz şarj özelliği sayesinde aygıtınızı çok hızlı bir şekilde bağlayarak şarj edebilirsiniz. Airpods Pro şarj seviyesi düşük olduğunda iPhone’unuza bildirim gönderir; bu şekilde şarj etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz üzerinden Airpods’un şarj seviyesini görüntüleyebilirsiniz.

İyileştirilmiş pil şarjı özelliği, Airpods’un tam şarjlı geçirdiği süreyi azaltarak pilin eskime hızını düşürür. Böylece Airpods kullanım ömrü artar. Ürün, satın aldığınız ve kullanmaya başladığınız andan itibaren sizin günlük şarj etme rutininizi öğrenir. Şarja bıraktığınız zaman %80’e ulaşınca durur ve kalan %20’lik kısım ürünü kullanacağınız zamanın biraz öncesinde şarj olur. Bu özelliği düzenli bir rutininiz yoksa kapatabilirsiniz.

Minimal tasarımı sayesinde ürün, şarj kutusuyla birlikte küçük bir cebe bile sığabilir. Öyle ki, Airpods’unuzu şarj kutusuna koyarak yolda yürürken de dâhil olmak üzere dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz. Kablolarla uğraşmadan basit, rahat ve konforlu bir kullanım için özenle tasarlanan Airpods, kullanıcılarına yüksek kaliteli, üstün performanslı, güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Airpods Pro Kullanışlı mı?

Airpods Pro Kullanışlı mı?

Airpods Pro, son derece kullanışlı bir üründür. Sahip olduğu birbirinden farklı önemli özellikleri sayesinde size benzersiz ve rahat bir deneyim yaşatır. Bir ürünün kullanışlı sayılabilmesi için birden çok işe yaraması gerekir. Airpods ise, bir kulaklıktan beklenen her şeyi üstün performansla kullanıcısına sunar. Örneğin, tere ve suya dayanıklı olarak üretilen Airpods, bu özelliği sayesinde yağmura yakalandığınızda ya da motive olduğunuz antrenmanlarda sizin büyük yardımcınız hâline gelir. Ürünü daha da dayanıklı bir hâle getirmek isterseniz Airpods Pro aksesuarlarından yararlanabilir, aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bunun için piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz Airpods Pro kılıfları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Airpods Pro, üstün kaliteli bir mikrofona sahiptir. Airpods Pro mikrofonu sayesinde rahatça telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Mikrofon, sesinizin karşı tarafa temiz ve net gidebilmesi için özenle tasarlanmıştır. Mikrofon ayarlarını değiştirebilir, sağa veya sola otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin Airpods Pro tek kulaklıkla çalışıyorsanız mikrofonu o kulaklığa verebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde günlük koşuşturmalarınızda Airpods Pro’yu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Airpods’unuz kaybolmadan önce Bul’u etkinleştirdiyseniz olası bir kayıp durumunda strese girmenize gerek yok. Bul’u kullanarak Airpods’unuzu harita üzerinde görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. “Airpods Pro android’le uyumlu mu?” diye düşünüyorsanız ürün, android kullanıcılarını da dışlamıyor. Aslında iPhone’la uyumlu üretilmiş olsa da temelde bluetooth kulaklık olduğu için herhangi bir android kullanıcısı tarafından da kullanılabilir. Üstelik Airpods Pro Türkiye fiyatı, kulaklıktan yüksek verimli bir performans bekleyen kullanıcılar için uygundur.

Zengin ve zarif tasarımının yanında oldukça kullanışlı özellikleriyle Airpods’un pek çok farklı çeşidi bulunur. Bunlardan ilki, aralarındaki yüksek performansı veren Airpods Pro’dur. Kaliteli bir kulaklık arayışındaysanız ihtiyacınıza uygun olan Airpods’u bulabilirsiniz. Airpods Pro 2.nesil, tercih edebileceğiniz bir diğer kulaklık türüdür. 2. nesilden daha fonksiyonel olan bir kulaklık isterseniz Airpods Pro 3. nesili de tercih edebilirsiniz. Ayrıca yine android’le uyumlu olan Airpods Pro 4 ürününe de göz atabilirsiniz. Fiyat ve performans bakımından bakılacak olursa Airpods Pro fiyatı, 2. ve 3. nesil Airpods kulaklıklara göre biraz daha yüksektir. Ayrıca performansı da diğer modellere göre daha üst düzeydedir.

Airpods gibi kulak içi ürün yerine kulak üstü ürün kullanmak isterseniz Airpods Pro Max’i de tercih edebilirsiniz. Eşsiz bir ses deneyimi için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları Trendyol’da son derece kolay bir şekilde bulabilir, dilediğiniz kulaklık modelini sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Kutusundaki belgeleri sakladığınız sürece, ürünle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız gerekli teknik desteğe de erişebilirsiniz.