"

Prima

" araması için 3114 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Prima

Prima Çocuklar İçin Esnek Konfor

Prima, aynı zamanda bir kimya mühendisi olan Victor Mills tarafından 1950’li yıllarda kurulmuştur. Günümüzde sektörün en öncü ve güvenilir firmalarının başında gelen firma, o yıllarda Victor Millis’in üzerinde çalıştığı kullan-at çocuk bezlerini ilk olarak kendi torunları üzerinde denemesi ve başarılı olması temelleri ile birlikte kurulmuştur. Geçmiş yıllardan günümüze gelen vizyon, bilinç ve kalite ile birlikte, günümüzde nefes alma ve verme teknolojisi içinde bezleri ile mutlu bebekler ve aileler olarak ön plana çıkmaktadır. Prima marka bilinci ve vizyon içerisinde, her bir bebeğin mutlu ve daha da önemlisi sağlıklı gelişimine destek olabilmek için çalışmayı ilke edinmiştir. Prima bebek bezi, bebeğinizle birlikte hareket etme özelliğine sahip, yumuşak ve hava alma özelliği olan materyallerden üretilmekte olup, bütün bebeklerin cildi ve kullanımı için %100 güvenlidir. Bebek bezlerinde üretim süreçlerinde kullanılmakta olan malzemelerin tamamı titiz ve yoğun şekilde değerlendirmelere tabi tutulurlar ve bununla birlikte AB Tüketici Güvenliği Bilimsel Komitesi’nin bütün maddelerin güvenli şekilde kullanılması ile ilgili SCCS/1564/15 no’lu bütün güvenlik gereksinimlerine istisnasız bir şekilde bağlıdır. Birçok modern tek kullanım özellikli bebek bezleri gibi Prima da çok katmanlı bir yapı tasarımına sahip olmaktadır. Bu yapıda da tüm sıvının bebekten uzak olacak şekilde emici merkeze aktarılarak dağıtılmasını ve bu şekilde bebekten mümkün olduğuna uzak şekilde durup onun son derece konforlu, keyifli ve de kuru şekilde kalmasını sağlamaktadır. Prima uzmanları, üretim esnasında kullanılmakta olan bütün malzemelerin ve üretimin sürecinin en son safhasında bütün kullanılan ürünlerin güvenilirlik derecesini doğrulamak amacıyla çocuk hekimleri, pediatrik dermatologlar ve de toksikolog uzmanlarla yoğun bir iş birliği ve koordinasyon içerisinde çalışmaktadır. Bütün bebek bezlerinin içeriğinde bulunan ya da bulunmayan bütün maddeler ile ilgili bilgiyi ürünü almadan önce açık bir şekilde edinebilmeniz mümkün olmaktadır. Güvenilir ve sağlıklı bebek bezi üretme sürecini ilk başta bütün malzemelerin güvenli olacak şekilde seçilmesi ile başlar. Bu nedenle bütün malzemeler, Prima bebek bezlerinin daha üretim aşamalarında kullanılmaya başlamadan önce itinalı bir seçimle sürece devam edilir. Her bir malzeme bileşeninin kendine has bir işlevi bulunmaktadır ve bebeklerinizin rahatı, mutluluğu ve güvenliğinin yanı sıra en yüksek performansı da sağlaması gerekmektedir.

Prima Yeni Doğan Bebekler İçin Müthiş Rahatlık

Prima yeni doğan bebekler için özel olarak itinalı bir şekilde çalışmaktadır. Bilindiği üzere yeni doğan bebeklerin cildi çok daha hassastır ve de yeni doğan bebeklerin huzur ve konforunun sağlanması daha zordur. Prima uzmanları yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine uyumlu ve cildi kuru bir şekilde huzurlu uykuları için özel bebek bezleri ve yan ürünleri üzerinde çalışmaktadırlar. Yeni doğan bebeklerin göbek bağı bakımlarının dikkatli bir şekilde yapılması, herhangi bir enfeksiyon kapmamaları ve hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girmeleri için son derece önemli olmaktadır. Bebeklerin çabuk iyileşmeleri de göbek bağlarının iyi bir şekilde hava almalarıyla tamamen doğru orantılı bir ilişki içerisindedir. Bu sebepten ötürü Prima uzmanları tarafından yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş Prima bebek bezlerinin ön kısmında bulunan ve göbek deliğini açık bir şekilde bırakan bir boşluğu bulunmaktadır. Bu sayede yeni doğan bebeklerin göbek bağları her zaman hava alabilirler ve böylelikle çok daha kısa sürede iyileşmeleri mümkün olur. Bebeklerinizin gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde ve de hem bebeklerinizin hem de sizlerin ihtiyaç duyduğunuz her şeye yanıt veren Prima bebek bezleri, güvenlik ve sağlığı en ön planda tutarak çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. Prima Premium Care, pediatristlerin 1 numaralı tercihi olan Cora-Soft kalpli yumuşak doku ile birlikte bebeklerinizin gece boyunca daha rahat ve iyi bir uyku için nefes alan yüzey ve göbek bağı oyuntulu tasarım ile üretilmiştir. Nefes alan yüzey sayesinde bebeklerinizin ciltlerini korumak amacıyla bezin içindeki hava dolaşımı sağlanır ve böylelikle bebeklerinizi gece boyunca kuru tutabilirsiniz. Islaklığı hemen emebilen ve aynı zamanda hava alabilen emici kanalları sayesinde bebeğinizin altını kuru tutmasını yanı sıra hava almasını sağlamaktadır. Prima 1 numara, ağırlığı 2 kg ile 5 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima 2 numara, ağırlığı 4 kg ile 8 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima 3 numara ağırlığı 6 kg ile 10 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Plajda Prima Bebek Modası

Prima mayo bebek bezi, suda şişmeyen özellikte yapısı ile birlikte 360 derece esnek bel bandı teknolojisiyle bebeklerinizin vücutlarına mükemmel derecede uyum sağlar. Suyun içerisinde olduğu bütün zamanlarda bebeklerinizin tam manasıyla rahat etmesini sağlar. İkili sızdırmaz bariyerleri ile olası bütün sızdırmaları engelleyerek suda istenmeyecek durumların yaşanmasının önüne geçer. Ayrıca kenarlarının kolay yırtılan özellikte olması sayesinde Prima mayo bebek bezlerini çok hızlı ve çok kolay bir biçimde değiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Yaş ve beden aralığına göre ihtiyacınız olan bütün çeşitlerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Prima mayo bez çeşitleri ile birlikte bebekleriniz özgürce suya girebilecekler. Mayo bezler sıradan bezler gibi suda şişme yapmayacağından dolayı ıslak ya da kuru olması durumunda bebekleriniz için büyük derecede rahatlık sağlarlar. Suda güvenli bir şekilde koruma amacıyla mayo bezleri ikili sızdırmaz bariyerleri sayesinde kakayı içeride tutmak amacıyla bebeğinizin bacaklarını sarar. Bu şekilde havuzda, denizde, kumsalda, su parkında ve bunun gibi birçok yerde bebeklerinize mükemmel şekilde koruma sağlarlar. 360 derece, mayo gibi oturan ve ıslandığı zamanlarda dahi kolayca çıkarılmasını sağlayacak esnek bel bantlarıyla tasarlanmışlardır. Ayrıca bebek mayo bezlerinde daha az bulaşma ve de hızlı temizleme sağlayan aynı zamanda da kolay yırtılan kenarlar bulunmaktadır. Ayrıca yüzmeden ilham olmakta olan Prima grafikerleri desteğiyle bezinizin gerçekten bir mayo gibi görünmesi sağlanmaktadır. Prima mayo bez ıslak yerlerde geçirilen günün, bebekleriniz için daha eğlenceli ve daha konforlu olmasını sağlar. Suda oluşabilecek bütün sızıntılara karşı optimum seviyede koruma sağlar.

Özel Bebeklere Özel Prima

Prima numaraları, bebeklerinizin kilo gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Bez almadan önce, bebeklerinizin kilolarına göre uygun olacak bedenin belirlenmesi gerekecektir. Aksi halde almış olduğunu ürün, bebeğiniz için rahatsızlık verebilecek kadar dar ve sıkı ya da tam koruma sağlamasını engelleyecek şekilde bol olabilmektedir önerilmektedir. Prima 4 numara ise, ağırlığı 9 kg ile 14 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima 5 numara, ağırlığı 11 kg ile 16 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima 6 numara, ağırlığı 13 kg ile 18 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima 7 numara ise, daha gelişkin durumda olan ve ağırlığı 15 kilonun üzerinde olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Prima aktif bebek 3 daha çok hareket etmeye başlamış bebekler için özel olarak üretilmiştir. Ağırlığı 2 kg ile 5 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Ebeveynler olarak bebeklerinizin cildi açısından temiz havanın ne kadar önemli ve gerekli olduğu bilinmektedir. Bu sebeple bebeklerinizin bazı zamanlarda bez olmadan dolaşmasına dahi ihtiyaç duymanız mümkündür. Prima bebek bezi, hava kanalları ve içeriğindeki doğal teknoloji sayesinde geceleri bebeklerinize hava hissini yaşatmaya yardımcı olmaktadırlar. Hava kanalları sayesinde, bezin iç kısmında havanın serbest bir biçimde dolaşabilmesi için boşluk olur. Bebeklerinizin altlarının bütün gece boyunca nefes alabilmesine ve sabahları uyandığında altlarının kuru bir şekilde kalabilmesine katkı sağlar.

Prima Aktif Bebeklerin Bir Numaralı Kurtarıcısı

Prima aktif bebek 4, ağırlığı 9 kg ile 14 kg arasında olan daha çok hareket etmeye başlamış daha aktif bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin gece boyunca nefes alması ve rahat bir uyku geçirmesi sağlanır. Prima aktif bebek 6 modeli ise, ağırlığı 13 kg ile 18 kg arasında olan daha çok hareket etmeye başlamış daha aktif bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde üretilmişlerdir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için ürünü almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilmektedir. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin gece boyunca nefes alması ve rahat bir uyku geçirmesi sağlanır. Bebeğiniz için eğlenceli olabilecek tasarımlara sahiptir. Prima ıslak havlu çeşitleri içeriklerindeki bütün bileşenlerin kendilerine has işlevleri bulunmaktadır fakat aslında hepsi aynı ortak amaca hizmet etmektedir: Bebeklerinizin huzuru, konforu ve de güvenliği ile birlikte en iyi performansı da bulabilmesi. Prima ıslak havlularının içeriğinde yer alan bütün maddeleri satın almadan önce kontrol etmeniz mümkündür. Diğer Prima ürün çeşitlerinde olduğu gibi, ıslak havlularda da bebeklerinizin ciltlerine temas etmeden önce dermatolojik ve de klinik olmak suretiyle yoğun bir test sürecinden geçer. Prima ıslak havlularda kullanılan kumaş benzeri bir malzeme rejenere selüloz ve de polipropilen veya polyester malzemelerinden üretilmişlerdir. Bu lifler, bebeklerinizin cildine karşı hassas bir şekilde yumuşaklık veren, esnek ve yastık gibi bir katman oluşturarak süngerimsi bir şekilde emilim sağlamaktadırlar. Polipropilen ya da polyesterler, parçalanması mümkün olmayan, oldukça dayanıklı liflerdir. Bu sayede de genel bir problem olan topaklanmayı tamamen engellerler ve ciltle sürtünmeyi önlemeye de katkı sağlarlar. Ayrıca içeriğinde kullanılan nazik emülsifiye edici ve yumuşatıcı ajanlar da yağların ve kirlerin bebeklerin ciltlerinden silinebilmesine son derece yardımcı olurlar. Aynı zamanda bebeklerin ciltlerinde kullanılmak için klinik olarak bütün testlerden geçmiş ve de onaylanmış; hidrojene hint yağı, ksantan sakızı ve de dimetikon ile kombinasyon olacak şekilde, hindistancevizi ve kaprik trigliserit şeklinde isimlendirilen bir bileşen de kullanılmaktadır. Islak havlularda yer alan koruyucu sistem, kullanım öncesinde ıslak havluların tamamen hijyenik kalabilmesini sağlamaktayken, paketin açılmasının sonrasında dahi kirlenmeyi önlemektedir. Islak havlu paketi açıldıktan ve de bir miktar ıslak havlu kullanımının sonrasında dahi güvenli bir kullanım amacı ile Prima ıslak havlularda bulunan koruyucuların tamamı, bebeklerin ciltlerinde kullanım güvenliği klinik olarak kanıtlanmış durumdadır. Bebeklerinizin güvenliği için Prima ıslak havlularına etanol, fenoksietanol, parabenler, ftalatlar gibi bileşenler kesinlikle eklenmemektedir.

Prima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prima bez çeşitleri, genel anlamda bakıldığında kalite ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Bebekler, dünyaya geldikleri zaman en savunmasız olan canlılar arasında olmaktadır. Yeni doğan bir inek ya da bir aslan doğumundan hemen sonra ayaklanmaya ve yürüme kabiliyetini kullanmaya başlarken, bebeklerde bu durum tam tersidir. Bebekler en çok bakıma muhtaç olan canlı türlerinin başında gelmektedir. Bu sebepten ötürü aileler bebek bakımı anlamında birçok bilgiye ve bununla birlikte yardımcı araçlara yoğun bir şekilde ihtiyaç duymaktadırlar. Yeni doğan bir bebeği göz önünde bulundurunca, gün içerisinde çok fazla bir eylemde bulunmayacak, sadece yiyecek, dışkılayacak ve uyuyacaktır. Eylemleri çok kısıtlı olan bebeklerin bunları yaparken de mutlu ve huzurlu olabilmesi son derece önemlidir. Bebeklerin huzurlu ve mutlu olabilmeleri için altlarının kuru bir bicinde olması ve pişik olmaması ilk başta gelmektedir. Uzun yıllardan beri bebek sahibi ailelerin güvenilir bir dostu olmayı başarmış olan Prima, bebek bezi konusunda bu en önemli noktalarda yıllar içerisinde yoğun bir şekilde çalışarak bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilecek seviyeye gelmiştir. Bebekleri olduğu kadar ailelerini de düşünerek tasarlanan bebek bezleri, Prima ile birlikte birçok farklı özellik ve teknoloji kazanmıştır. Özellikle ıslaklık göstergesi ile bezler çok kullanışlı ve pratik bir hale gelmiştir. Çünkü bebeğinizin hangi zaman aralığında altına yapacağını bilmek son derece zordur. Beziniz her ne kadar yüksek emiciliğe sahip olursa olsun, ıslaklık oranını bilmediğiniz taktirde değişim için uygun zamanı denk getirmeniz çok zordur. Prima’nın ıslaklık göstergeli ürünleri sayesinde, bezin üzerindeki sarı çizginin maviye dönüşmesi size bebeğinizin altını değiştirmenin zamanının geldiğini hatırlatır. Bu sayede bebeğiniz çoğu zaman altı kuru ve huzurlu olur ve de dışkısı ile en az şekilde temas etmesi sağlanır. Prima bebek bezi fiyatları ihtiyacınız olan modele ve ağırlık gruplarına göre farklılıklar göstermektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun yanıtı alabilmeniz için bez almadan önce bebeğinizin kilo aralığını belirlemeniz son derece önemlidir. Prima indirim ve de kampanyaları ilgili satış noktaları ve internet üzerinden takip edebilmeniz mümkündür. Bu sayede en güncel indirim ve kampanyaları yakalama fırsatı bularak ihtiyacınız olacak ürünleri daha uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün olacaktır. Prima kampanya ve indirimleri gerek dönemsel gerekse bayi ve satış noktalarında ürün stok durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun kampanyaları yakalayarak, bebeğiniz için en güzel ürünleri daha uygun fiyat ve miktarlarda bulabilmeniz mümkündür. Telefonunuzdaki uygulama veya internetteki arama motorları üzerinden Prima ürünlerine ve Prima fiyat içeriklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için en uygun bebek bezi içeriğini uygulama üzerinden sepetinize ekleyerek ödeme koşullarını sağladıktan hemen sonra dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.