"

Prima

" araması için 2490 sonuç listeleniyor

Bebeğinize Uygun Ürünleri ile Prima Trendyol’da!

Prima, kimya mühendisi olan Victor Mills tarafından kurulan bir markadır. Sektörün öncü ve güvenilir firmalarının başında gelen isim, kullan at çocuk bezlerini ilk olarak kendi torunları üzerinde dener ve başarılı olur. Geçmiş yıllardan günümüze gelen vizyon, bilinç ve kalite ile birlikte üretilen, nefes alma verme teknolojisiyle tasarlanan bezleri ile öne çıkar. Prima, marka bilinci ve vizyonu içerisinde her bir bebeğin mutlu, bundan da önemlisi sağlıklı gelişimine destek olabilmek için çalışmayı ilke edinir. Prima bebek bezi, bebeğinizle birlikte hareket etme özelliğine sahip, yumuşak ve hava alan materyallerden üretilir. Bütün çocukların cildi ve kullanımı için %100 güvenlidir. Bebek bezinin üretim süreçlerinde kullanılmakta olan malzemelerin tamamı titiz ve yoğun şekilde değerlendirmelere tabi tutulur. Bununla birlikte AB Tüketici Güvenliği Bilimsel Komitesi’nin bütün maddelerinin güvenli şekilde kullanılması ile ilgili bütün güvenlik gereksinimlerine istisnasız bir şekilde bağlıdır. Pek çok modern tek kullanım özellikli bebek bezleri gibi bu marka da çok katmanlı bir yapıya sahiptir. Bu yapıda da tüm sıvının çocuktan uzak olacak şekilde emici merkeze aktarılarak dağıtılmasını sağlar. Bu şekilde bebeğin son derece konforlu, keyifli ve kuru şekilde kalmasına yardımcı olur. Markanın uzmanları, üretim esnasında kullanılmakta olan bütün malzemelerin ve üretim sürecinin son safhasında bütün kullanılan ürünlerin güvenilirlik derecesini doğrulamak amacıyla çocuk hekimleri, pediatrik dermatologlar, toksikolog uzmanlarla yoğun bir iş birliği içerisinde çalışır. Bütün bebek bezlerinin içeriğinde bulunan ya da bulunmayan maddeler ile ilgili bilgiyi ürünü almadan önce açık bir şekilde edinebilmeniz mümkündür. Güvenilir ve sağlıklı bebek bezi üretme süreci, ilk başta bütün malzemelerin güvenli olacak şekilde seçilmesi ile başlar. Bu nedenle Prima Türkiye üretim aşamalarında itinalı bir seçimle yola çıkar ve sürece devam eder. Kaliteli malzemeler, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek hassasiyetle kullanılır ve satışa sunulur. Her bir malzeme bileşeninin kendine has işlevi bulunur. Trendyol aracılığıyla Prima tavsiyelerini inceleyebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prima Yeni Doğan Bebekler İçin Müthiş Rahatlık

Prima Yeni Doğan Bebekler İçin Müthiş Rahatlık

Piyasada satışa sunulan ürünlerin çocukların rahatı, mutluluğu ve güvenliğinin yanı sıra yüksek performansı da sağlaması beklenir. Yenidoğandan başlayarak geniş bir yaş grubuna hitap eden modeller son teknolojik özellikleri ile geliştirilmiş olması bakımından ebeveynlerin dikkatini çeker. Prima yenidoğan bebekler için özel olarak itinalı bir şekilde çalışır. Bilindiği üzere yenidoğan bebeklerin cildi normal bir insana göre çok hassastır. Bu bebeklerin huzur ve konforunun sağlanması zor olabilir. Markanın uzmanları yenidoğanların hassas ciltlerine uyumlu ürünler geliştirir. Böylece cildin kuru bir şekilde kalmasını sağlamak, huzurlu uykuları için özel bezler üretmek üzerinde dikkatle çalışır. Yeni doğan bebeklerin göbek bağı bakımlarının özenli şekilde yapılması, herhangi bir enfeksiyon kapmamaları ve hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girmeleri için son derece önemlidir. Çabuk iyileşmeleri de göbek bağlarının iyi şekilde hava almalarıyla tamamen doğru orantılı ilişki içerisindedir. Bu sebepten ötürü alanında uzman olan bez markası çalışanları tarafından yeni doğanlar için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş Prima bezlerinin ön kısmında, göbek deliğini açık şekilde bırakan bir boşluk vardır. Bu sayede göbek bağları her zaman hava alabilir. Böylelikle oldukça kısa sürede iyileşmeleri mümkün olur. Çocukların gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde hem bebeklerin hem de ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu her şeye yanıt veren Prima 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara bebek bezi çeşitleri bulunur. Çocuklarınız için doğru ebatlara sahip modeli kısa sürede belirleyebilir ve kaliteli modellere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sağlığı ön planda tutarak çalışmalarına son hızıyla devam eder. Prima Premium Care 1, 2, 3, 4, 5, 6 pediatristlerin bir numaralı tercihi olan Cora-Soft kalpli yumuşak doku teknolojisi ile birlikte üretilir. Çocukların gece boyunca rahat ve iyi uyku çekmesi için nefes alan yüzey, göbek bağı oyuntulu tasarımla üretilir. Nefes alan yüzey sayesinde bebeklerinizin ciltlerini korumak amacıyla bezin içindeki hava dolaşımı sağlanır. Böylelikle çocuğunuzu gece boyunca kuru tutabilirsiniz. Islaklığı hemen emebilen ve aynı zamanda hava alabilen emici kanalları sayesinde bebeğinizin altını kuru tutmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünler cildin hava almasını sağlar. Prima 1 numara, ağırlığı 2 kg ile 5 kg arasında olan bebekler için kullanımı uygun olacak şekilde üretilir. 2 numaralı ürün, ağırlığı 4 kg ile 8 kg arasında olan çocukların kullanması amacıyla tasarlanır. Prima 3 numara ağırlığı 6 kg ile 10 kg arasında olan çocuklar için idealdir. Sağlıklı tam koruma sağlayabilmek için Prima satın almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını ve ürünün genel özelliklerini kontrol etmeniz önerilir. Farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanan ürünler ile birlikte üretimi yapılan bütün modelleri Trendyol üzerinden detaylı olarak inceleyebilir, müşteri yorumlarından da faydalanarak kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Plajda Prima Bebek Modası

Plajda Prima Bebek Modası

Günlük hayatta bebek bezleri ebeveynler tarafından sıklıkla kullanılan ürünler arasında yerini alır. Bunun yanı sıra ailecek yapılacak tatillerden çocukların da keyif alması için bazı ürünlere ihtiyaç duyulur. Mayo şeklinde tasarlanan modeller yaz tatillerinde ailelerin işini büyük ölçüde kolaylaştırır. Ebeveynlerin ve çocukların ihtiyacını karşılamak amacıyla farklı üretimlere imza atan ünlü marka, kullanan kişilerin beğenisini kazanır. Mayo bebek bezi, suda şişmeyen yapısı ile birlikte 360 derece esnek bel bandı teknolojisine sahiptir. Böylece çocuğunuzun vücutlarına mükemmel derecede uyum sağlar. Suyun içerisinde olduğu bütün zamanlarda bebeklerinizin tam manasıyla rahat etmesini sağlar. İkili sızdırmaz bariyerleri ile olası bütün sızdırmaları engelleyerek suda istenmeyecek durumların yaşanmasının önüne geçer. Ayrıca kenarlarının kolay yırtılan özellikte olması sayesinde mayo bebek bezlerini çok hızlı ve kolay bir biçimde değiştirebilmeniz mümkündür. Yaş ve beden aralığına göre ihtiyacınız olan bütün çeşitlere ulaşmanız oldukça kolaydır. Prima mayo bez çeşitleri ile birlikte çocuğunuz özgürce suya girebilir. Mayo bezler sıradan modeller gibi suda şişme yapmayacağından ıslak ya da kuru olması durumunda bebekleriniz için konforlu bir kullanıma sahiptir. Suda güvenli bir şekilde koruma amacıyla üretilen mayo bezler, ikili sızdırmaz bariyerleri sayesinde kakayı içeride tutmak konusunda ideal bir üründür. Ayrıca bebeğinizin bacaklarını sarar. Bu şekilde havuzda, denizde, kumsalda, su parkında ve bunun gibi pek çok yerde çocuklarınıza mükemmel şekilde koruma sunar. 360 derece, mayo gibi oturan ve ıslandığı zamanlarda dahi kolayca çıkarılmasını sağlayacak esnek bel bantlarıyla tasarlanır. Prima ürünleri tasarımında az bulaşma ve hızlı temizleme sağlayan, aynı zamanda da kolay yırtılan kenarlar bulunur. Denizden ilham almakta olan Prima grafikerleri bezinizin gerçekten bir mayo gibi görünmesi sağlar. Prima mayo bez ıslak yerlerde geçirilen günün, çocuğunuz için eğlenceli ve konforlu olmasını sağlar. Böylece yaz tatillerinde sahil kenarına ya da havuz başına rahatlıkla gidebilir, çocuğunuzun güvenli ve sağlıklı bir şekilde oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Kolay yırtılan kenarları sayesinde yenileme işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Suda oluşabilecek bütün sızıntılara karşı optimum seviyede koruma sağlayan modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Farklı Yaşlara Uygun Olan Prima Ürünleri

Farklı Yaşlara Uygun Olan Prima Ürünleri

Prima numaraları, çocuğunuzun kilo gruplarına göre değişiklik gösterir. Bez almadan önce, çocuğunuzun kilosuna göre uygun olacak bedenin belirlenmesi gerekir. Aksi halde almış olduğunuz ürün, bebeğiniz için rahatsızlık verebilecek kadar dar ve sıkı ya da tam koruma sağlamasını engelleyecek şekilde bol olabilir. 4 numara model ağırlığı 9 kg ile 14 kg arasında olan çocuklar düşünülerek özel olarak tasarlanır. Markanın 5 numaralı ürünü, ağırlığı 11 kg ile 16 kg arasında olan çocuklara uygundur. Prima 6 numara, ağırlığı 13 kg ile 18 kg arasında olan çocuklar için satışa sunulur. Prima 7 numara ise, küçük yaştakilere kıyasla gelişkin durumda olan ve ağırlığı 15 kilonun üzerinde olan çocuklar için kullanımı uygun olacak şekilde üretilir. Doğru ürünü seçmek amacıyla ürünlerin özelliklerini detaylı ve dikkatli bir şekilde incelemek alışverişinizi kolay bitirmenize olanak sağlar. Prima Aktif Bebek 3 ürünü ise hareket etmeye başlamış bebekler için özel olarak üretilir. Ağırlığı 2 kg ile 5 kg arasında olan bebekleriniz için kullanımı uygun olacak şekilde tasarlanır. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için Prima 6 numara, 7 numara, 8 numara bezleri almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilir. Ebeveynler çocuklarının cildi açısından temiz havanın ne kadar önemli ve gerekli olduğunu bilir. Bu sebeple çocuğunuzun bazı zamanlarda bez olmadan dolaşmasına dahi ihtiyaç duymanız mümkündür. Prima Nova bebek bezi, hava kanalları ve içeriğindeki doğal teknoloji sayesinde geceleri bebeklerinize hava hissini yaşatmaya yardımcı olur. Hava kanalları ile bezin iç kısmında havanın serbest bir biçimde dolaşabilmesi için boşluk olur. İhtiyacınızı karşılayacak ürünleri Trendyol üzerinden rahatlıkla bulabilir, bütçenize uygun olacak avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Prima Aktif Ürünleri

Kullanışlı Prima Aktif Ürünleri

Prima Aktif Bebek 4, ağırlığı 9 kg ile 14 kg arasında olan ve hareket etmeye başlamış aktif çocuklar için kullanılan seçeneklerden biridir. Tam koruma özelliğini yakalayabilmek adına bebeğinizin kilosuna uygun olacak modeli seçmeniz gerekir. Hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin gece boyunca nefes alması ve rahat bir uyku geçirmesi sağlanır. Prima Pampers aktif bebek 6 modeli ise, ağırlığı 13 kg ile 18 kg arasında olan aktif çocuklar için doğru tercihtir. Sağlıklı ve tam koruma sağlayabilmek için Prima Nocta ürünlerini almadan önce mutlaka bebeğinizin kilo aralığını kontrol etmeniz önerilir. Prima Pure çocuğunuz için eğlenceli olabilecek tasarımlara sahiptir. Markanın sunduğu ıslak havlu çeşitleri içerisindeki bütün bileşenlerin kendilerine has işlevleri bulunur. Fakat aslında hepsi aynı ortak amaca hizmet eder. Çocukların huzuru, konforu ve güvenliği ile birlikte maksimum performansı da bulabilmesi amacıyla tasarlanır. Islak havlularının içeriğinde yer alan bütün maddeleri satın almadan önce kontrol etmeniz mümkündür. Diğer Prima çeşitlerinde olduğu gibi, ıslak havlularda da çocuğunuzun cildine temas etmeden önce dermatolojik ve klinik olmak suretiyle yoğun bir test sürecinden geçer. Prima ıslak havlularda kullanılan kumaş benzeri ürün, rejenere selüloz, polipropilen ya da polyester malzemelerinden üretilir. Bu lifler, çocukların cildine karşı hassas bir şekilde yumuşaklık verirken, esnek ve yastık gibi bir katman oluşturarak süngerimsi bir şekilde emilim sağlar. 3 yönlü koruma özelliğine sahip olan bez modelleri esnek yan bantları sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Bebeklerinizin altlarının bütün gece boyunca nefes alabilmesine ve sabahları uyandığında altlarının kuru bir şekilde kalabilmesine katkı sağlar. Aradığınız bütün ürünlere Trendyol ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Cilt Koruması Sağlayan Prima Bez Çeşitleri

Cilt Koruması Sağlayan Prima Bez Çeşitleri

Polipropilen veya polyesterler, parçalanması mümkün olmayan oldukça dayanıklı liflerdir. Bu sayede de genel bir problem olan topaklanmayı tamamen engellerler. Ciltte oluşabilecek sürtünmeyi önlemeye katkı sağlar. Ayrıca içeriğinde kullanılan nazik emülsifiye edici ve yumuşatıcı ajanlar da yağlar ile kirlerin çocukların ciltlerinden silinebilmesine son derece yardımcı olur. Aynı zamanda çocukların ciltlerinde kullanılmak için klinik olarak bütün testlerden geçerek onay alır. Hidrojen, hint yağı, ksantan sakızı ve dimetikon ile kombinasyon olacak şekilde hindistan cevizi, kaprik trigliserit şeklinde isimlendirilen bir bileşen de kullanılır. Islak havlularda yer alan koruyucu sistem, kullanım öncesinde ıslak havluların tamamen hijyenik kalabilmesini sağlar. Paketin açılmasından sonra da kirlenmeyi önler. Islak havlu paketi açıldıktan ve bir miktar kullanıldıktan sonra dahi güvenli bir kullanım sunar. Prima ıslak mendillerde bulunan koruyucuların tamamımın, çocukların ciltlerinde kullanım güvenliği klinik olarak kanıtlanmış durumdadır. Çocukların güvenliği için ıslak havlularına etanol, fenoksietanol, parabenler, ftalatlar gibi bileşenler eklenmez. Markanın ultra bez çeşitleri kalite ve güvenilirliği ön planda tutar. Bebekler, dünyaya geldikleri zaman savunmasız olan canlılardan biridir. Yeni doğan bir ceylan ya da bir aslan doğumundan hemen sonra ayaklanmaya ve yürüme kabiliyetini kullanmaya başlarken, insan yavrularında bu durum tam tersidir. Bu sebepten ötürü aileler bebek bakımı anlamında pek çok bilgiye ve bununla birlikte yardımcı araçlara yoğun bir şekilde ihtiyaç duyar. Yeni doğan bir bebeğin eylemleri çok kısıtlı olduğundan bunları yaparken de mutlu ve huzurlu olabilmesi son derece önemlidir. Prima Ultra bebeklerin huzurlu ve mutlu olabilmeleri için tasarlanan ürünlerden biridir. Altlarının kuru olması, pişik olmaması ebeveynler için önemlidir. Trendyol üzerinden Prima yorumlarına göz atarak ürünlerle ilgili fikir edinebilirsiniz.

Prima Özellikleri ve Fiyatları

Prima Özellikleri ve Fiyatları

Uzun yıllardan beri çocuk sahibi ailelerin güvenilir dostu olmayı başarmış olan, bebek bezi konusunda önemli noktalarda yıllar içerisinde yoğun bir şekilde çalışan Prima kullananların ihtiyaçlarını giderebilecek seviyededir. Çocukları olduğu kadar ailelerini de düşünerek tasarlanan bebek bezleri, Prima Harmonie ile birlikte pek çok farklı özellik ve teknoloji kazanır. Özellikle ıslaklık göstergesi ile bezler çok kullanışlı ve pratik hale gelir. Çünkü bebeğinizin hangi zaman aralığında altına yapacağını bilmek son derece zordur. Beziniz her ne kadar yüksek emiciliğe sahip olursa olsun, ıslaklık oranını bilmediğiniz takdirde değişim için uygun zamanı denk getirmeniz çok zordur. Markanın ıslaklık göstergeli ürünleri sayesinde, bezin üzerindeki sarı çizginin maviye dönüşmesi, çocuğunuzun altını değiştirmenin zamanının geldiğini hatırlatır. Bu sayede çocuğunuzun çoğu zaman altı kuru olur. Dışkı ile minimum düzeyde temas etmesi sağlanır. Prima Donna bebek bezi fiyatları ihtiyacınız olan modele ve ağırlık gruplarına göre farklılık gösterir. İhtiyaçlarınıza uygun yanıtı alabilmeniz için ürünleri satın almadan önce bebeğinizin kilo aralığını belirlemeniz son derece önemlidir. Prima indirim ve kampanyaları takip ederek uygun fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Müşteri yorumları da satın alma sürecinde ebeveynlere yol gösterici olabilir. Böylece uygun modele, değerlendirmelere bakarak karar verebilirsiniz. Prima kampanya ve indirimler dönemsel olarak ürün stok durumlarına göre değişiklik gösterebilir. Uygun kampanyaları yakalayarak, bebeğiniz için sağlıklı ürünleri avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Prima ürünlerine ve Prima fiyat içeriklerine online alışveriş sürecinde detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız için uygun hijyen malzemelerini Trendyol üzerinden satın alabilir, Prima şeffaf paketli modellere de sahip olabilirsiniz.