İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Prima Bebek Bezi

" araması için 2111 sonuç listeleniyor

Kaliteli Prima Bebek Bezi Çeşitleri Trendyol'da!

Prima bebek bezi dünyaca ünlü markalar arasına girdiği 60 yıllık üretim hayatını, son 30 yılda Türkiye pazarlarına taşımayı başaran hem kalitesinden hem de güvenilirliğinden ödün vermeyen prestijli bir markadır. Yeni nesil teknolojiden her alanda yüksek standartlarda faydalanan marka, canlıya ve doğaya dost üretim faaliyetleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk andan itibaren tuvalet alışkanlığını kazanıncaya kadar ihtiyaç duyacağı bezlenme gereksinimi için Prima bebek bezi ölçüleri 4, 2, 1, 3, 6, 7, 8, 0 numara seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz. Bebeklerinin sağlıklı gelişimi konusunda ve büyüme sürecinin her aşamasında oldukça titiz davranan ebeveynler, Prima kullanarak başladıkları yolculuğu sonuna kadar devam ettirir. Hassas ve bir o kadar da savunmasız olarak dünyaya gözlerini açan bebeğinizin bezlenmesi sırasında yapacağınız seçimler, onların hijyenik, sağlıklı ve konforlu koşullarda büyümesine yardımcı olur. Nitelikli materyal kalitesini yüksek teknoloji uyumuyla harmanlayan marka, bebeğinizin uyku, uyanıklık ve hareket pozisyonlarında mükemmel rahatlığa erişmesini hedefler. Kullan at özellikli çocuk bezlerinin geliştiricisi olmayı başaran seçkin marka, aynı zamanda sektörün öncüsü ve lideri pozisyonuna yerleştiği günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Opsiyonel seçim fırsatı sunan yapıları sayesinde ebeveynlere yüksek memnuniyet yaşatan Prima bebek bezi çeşitleri arasında farklı yaş grubu, vücut ağırlığı, cinsiyet, cilt hassasiyeti, gece ve gündüz periyotları gibi değişen özelliklere uygun ürün alternatiflerini bulabilirsiniz. Organik yüzey dokusunu elde etmek üzere özel olarak geliştirilen bitkisel lifler, birinci sınıf pamuk materyali ve kimyasal içermeyen destekleyici formüller Prima’nın yüksek önem verdiği kriterler arasında yer alır. Anne ve babaların yaşamını kolaylaştıran tek kullanımlık ürünler ileri kalite standartlarında geliştirildiği gibi sıfır hata potansiyeline uygun standartlarda üretilir ve steril koşullarda el değmeden ambalajlanır. Yenidoğan sıfır aylık miniklerin ve dünyaya vaktinden önce gelen prematürelerin de kolay ve uygun şekilde bezlenmesine olanak tanıyan Prima prematüre bebek bezi beden ölçüleri arasında, ebeveynlerin gereksinim duyduğu tüm numaralar mevcuttur. Gündüz ya da gece fark etmeksizin bebeğinizi bezlediğiniz her koşulda, ona mükemmel konfor yaşatabileceğiniz seçenekleri Trendyol’un zengin ürün yelpazesinden kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hassas Ciltlere Özenli Dokunuş Sunan Prima Bebek Bezi Modelleri

Hassas Ciltlere Özenli Dokunuş Sunan Prima Bebek Bezi Modelleri

Yenilenen teknolojisiyle müşteri deneyimini maksimum seviyeye taşıyan marka, kurulduğu günden bugüne kadar sektörün inovasyon markaları arasında ilk sıralarda yer alır. Ürünlerin hafifletilen tasarımı aynı zamanda hassas formüllerle güçlendirilir. Bu sayede fazla miktarda ıslaklığa rağmen ağırlaşmayan ve çocukların narin vücudunu incitmeyen bir doku oluşur. Bu özel ürünler geliştirilirken kullanılan ileri mühendislik detayları, dermatolojik test aşamaları da her zaman ileri seviyededir. Paraben, geri dönüşümü olmayan plastik, sentetik boya ve alkol gibi zararlı maddeleri içermeyen bezlerin tasarımı çocukların en hassas vücut yapılarıyla dahi yüksek uyum içerisindedir. İnce, narin tenine ipeksi bir dokunuş gerçekleştiren özel bileşenli ürünlerin iç ve dış yüzeyi, yan bant teknolojisi, göbek ve bacak arası lastikleri gibi her detayında ileri teknoloji hâkimdir. Estetiği bu ürünlere taşıyan Prima, elastikiyet konforundan ödün vermeden tasarladığı ürün çeşitlerinde, çocuğunuza saatler boyunca hassas ve ipeksi bir dokunuş uygular. Prima tarafından özel olarak geliştirilen bezler çocukların hem sağlığı hem de rahatlığının ön planda olmasını hedeflerken ebeveynlerin de işini kolaylaştıran modeller tasarlanır. Cırt-cırtlı bant özelliğiyle çocuğunuzun yan bel bölgesinden bağlayarak kullanabileceğiniz ürün alternatiflerinin yanı sıra Prima külot bez seçeneklerinin konforunu da yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca hafif yapısıyla küçüklerin günlük bezlenmesine olanak tanıyan Prima günlük rahatlık serisine yönelebilir, hassas ciltlerin rahatlığına uyum sağlayan Pure Protection serisinin organik özellikli modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanışlı seriler arasında öne çıkan Premium Care teknolojisini tercih eden anneler ve babalar, çocuklarının uzun süre uyuma ihtiyacı hissettiği gece saatleri için oldukça ideal bir seçimdir. Dünyaca ünlü pediatristlerin de bir numaralı tercihi olmayı başaran Premium Care serisi, birçok konfor özelliğini biraraya getirir. Yeni nesil teknoloji kullanılarak tasarlanan özel kalpli dokunun ön plana çıktığı Premium Care hem daha yumuşak hem daha güvenli koruma sağlar. Nefes alan doku, ıslaklık göstergesi, ekstra yumuşak yüzey, yüksek elastikiyete sahip bel ve yan bant teknolojisi ile ön plana çıkar. Birçok işlevsel özelliğin buluştuğu tasarımın çocuklara sunduğu koruma performansı da oldukça yüksektir. Yenidoğan modelleri başta olmak üzere ebeveynlerin memnuniyetini artıran Prima organik bebek bezi, ebeveynlerin öncelikli tercihi olmaya adaydır. Özellikle yenidoğanların ilk günlerinden oldukça işlevsel bir yapı sunan göbek oyuntusu sayesinde yenidoğanların göbek deliğine yapışmayan yüzey, miniklerin narin cildinde mükemmel bir konfor yaşatır.

Uzun Süreli Koruma Sağlayan Prima Bebek Bezi Çeşitleri

Uzun Süreli Koruma Sağlayan Prima Bebek Bezi Çeşitleri

Uzun süre kuruluk rahatlığını bebeğinizin uykuda ve uyanık olduğu pozisyonlarda yaşatmayı arzu edenlerdenseniz, Prima Premium Care 1, 2, 3 alternatifini değerlendirmeniz mümkündür. Güçlendirilmiş katman teknolojisi sayesinde 12 saate kadar kuruluk sağlayan ürün, bebeği için her zaman mükemmeli isteyen annelerden ve babalardan beş yıldız almayı hak eden özelliklere sahiptir. Profesyonel bebek bezi üreticisi olarak sektöre imzasını atan marka uzman bir ekibin koordine iş birliği sayesinde daha iyi formülleri geliştirme adımları atar. Teknolojisini ve kalite standartlarını hem çağın gereksinimlerine hem ilerleyişine uygun şekilde optimize eden firma tarafından üretilen Prima pampers modelleri, çocukların cildine dost bir konsept oluştururken ebeveynlerin de gönlünü fetheden güven çıtasını sürekli yükseltir. Emici mikro pearls teknolojisi sayesinde sıvıyı yüzey içerisine hapseden ve eşit olarak yayılmasına olanak tanıyan özel bir yapısı vardır. Bu sayede küçüklere farklı pozisyonlarda hareket serbestliği yaşatan ürün alternatifi, kıvraklık gerektiren aktivitelerde dahi maksimum rahatlığı mümkün kılar. Naturel formülünün verdiği güven sayesinde her zaman ön planda olan aktif serisi, özel olarak geliştirilen dalgalı iç yüzey yapısıyla dikkat çeker. Maksimum seviyede nefes alıp verebilen organik dokusu sayesinde, tende meydana gelebilecek tahriş riskleri azalırken, miniklerin hassas ciltlerinde uzun süreli kuruluk sağlanması da mümkün olur. Prima mayo bebek bezi 4-9, 7-18, 2-5, 7-14, 9-16 kg, çeşitleri özellikleri bakımından hem çocukların bedenine tam uyan ölçülere hem de maksimum rahatlık sunan detaylara sahiptir. Mikro emici taneciklerin özel olarak formüle edilmesi ve yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilmesi sayesinde küçükler idrarını yapmaya başladığı andan itibaren, sıvı yüzeye dağılmadan alt katmanlara gönderilir. Mikro inci taneciklerin de hassasiyetle desteklediği özel tasarımları ise 12 saate kadar kuruluk yaşatan bir performans sergiler. Alt tabakalarda genişletilen emici oluk dizaynı ise tüm sıvıyı eşit şekilde dağıtan işlevsel bir yapıya sahiptir. Böylece sıvının emildiği alanda, tek bölgede sıvı birikmesi engellenmiş olur. Gelişmiş tekniklerle modernize edilen jel dokulu pamuksu yüzey bileşenleri ise hem alt kısma geçen sıvının tekrar yüzeye geri gelmesini önler hem de Prima Harmonie bebek bezi iç katmanında ihtiyaç duyulan kuruluğun oluşmasına olanak tanır.

Hareketli Çocuklar İçin Prima Bebek Bezi Ölçüleri

Hareketli Çocuklar İçin Prima Bebek Bezi Ölçüleri

Prima 5 numara, 6 numara, 7 numara beden serilerinde adeta bir kalkan görevi gören bariyerlerin sızdırmazlık özelliği iki katına çıkarıldığı için maksimum koruma sağlar. Çocukların hareketlenmeye başladığı dönemlerin kurtarıcısı olmayı başaran Prima Aktif bebek serisi; önce geriye sonra ileriye doğru emeklemeye başlayan çocuklar başta olmak üzere, oturma, ayağa kalkma, yürüme çabaları gösteren ve oyun aktivitelerine yönelen çocukların da tüm pozisyonlarının değerlendirilmesiyle birlikte geliştirilir. Küçüklerin vücut ağırlığı 9 ila 14 kg aralığında ise aktif serisinin 4 numaralı ürününü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 7-14 kg aralığına geldiğinde aktif 5 beden serisini kullanmaya başlayabilir, 7 ila 18 kg aralığında olan minikleri bezlemek içinse Aktif serisinin 6 numaralı modeline geçebilirsiniz. Eğlenceli tasarımlar. Çocukların hızlı hareket etme kabiliyetlerine eşlik eden aktif ürün tasarımlarının en önemli özelliği, miniklere her pozisyonda özgürlük sunmasıdır. Çocukların enerjik olmaya başladığı ve her geçen gün hareketliliğin arttığı dönemlerde, uyku sırasında da dönme istekleri artış gösterir. Çocukların sağlıklı gelişimine katkı sağlayan gündüz uykularının yanı sıra uzun süre kesintisiz uyumasını arzu ettiğiniz gece dönemlerinde de rahat kalması gerekir. Gece boyunca mükemmel bir rahatlık vadeden ürün seçeneğinin, hava sirkülasyonunu sürekli kılan tasarımı, ıslaklığa bağlı yaşanan uyku bölünmelerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Cildin kuru kalmasını önemseyen yenilikçi teknolojisini bu yönde geliştiren marka, yaş, cinsiyet farkı gözetmeksizin çocukların gereksinimlerine uygun koşulları hazırlamayı başarır. Farklı alternatiflerde ebeveynlerin memnuniyet duydukları güçlendirilmiş bariyer teknolojisi ayrı bir öneme sahiptir. Sızıntı oluşumunu absorbe eden çift kanallı bariyer tasarımı hem çocuğunuzun kıyafetlerinin temiz kalmasını hem de yatağının ve uyku aksesuarlarının güvende olmasını sağlar.

Yenidoğanlara Özel Prima Bebek Bezi Çeşitleri

Yenidoğanlara Özel Prima Bebek Bezi Çeşitleri

Çocuğunuz dünyaya geldiği dönemi kapsayan 0 – 3 ay aralığında Prima yenidoğan bebek bezi modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Doğduğu günden itibaren hassas cilt yapıları nedeniyle annelerine ve babalarına zor zamanlar yaşatan çocukların, cilt problemleriyle baş edilmesinin de bir hayli zor olduğu bilinir. Bu hususta tasarımda kullanan materyal, işçilik kalitesini kanıtlayan Prima bebek bezi tavsiyeleri, dermatolojik güvenilirliğini hem Avrupa hem de dünya standartlarında belgelendirerek ispat eder. Ebeveynlere gözü kapalı tercih yapma avantajı sunan marka geniş ürün seçkisi sayesinde, müşterilerin takdirini kazanır. Doğal ürün dokusunun kalitesi sayesinde ipeksi bir yumuşaklığa temas eden çocukların hassas cildinde oluşabilecek kızarıklık, tahriş, pişik, kaşıntı ve yara gibi olumsuzlukların görülme olasılığı da maksimum düzeye iner. Prima’nın sağlığı destekleyen yüksek kalite kriterleri her ürün modelinde etkili şekilde göze çarpar. Her daim hijyenik koşullarda bezlenmesine fırsat veren Prima bebek bezi online alışverişi, miniklerin savunmasız cilt yapılarının güvende olmasına yardımcı olurken ebeveynlerin de içinin rahat etmesine imkân sunar. Prima Pure Protection serisinin tasarımında tercih edilen üst düzey pamuk kalitesi, ürünlere ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Pure Protection dokusunun ekstra soft ve narin cilt yapısına dost olması ise yumuşak bitkilerden geliştirilen özel lif formüllerinin diğer organik materyaller ile harmanlanmasının bir sonucudur. Genellikle 0 ila 3 aylık yenidoğan zaman aralığında aşırı cilt duyarlılığı gösteren çocukların yanı sıra, tuvalet alışkanlığı edinene kadar hassas cilt dokusuna sahip olan çocuklar da vardır. Çocukların bezlenmeye bağlı olarak bel, göbek, bacak arası ve genital bölgelerinin sürekli kapalı kalması anneleri ve babaları tedirgin eder. Ebeveynlerin daha kullanmaya başladığı ilk andan itibaren yüreğini ferahlatan özel teknolojiler, yüksek standartlar taşımasının ayrıcalığını hem bebeklerine hem de annelerine ve babalarına yaşatır. Çocukları maksimum konforla tanıştıran prestijli marka, miniklerin eğitici ve öğretici oyun aktivitelerine odaklanmasını kolaylaştıran nitelikli ürünler aynı zamanda bebeklere mümkün olduğu kadar kesintisiz bir uyku deneyimi yaşatır.

Ebeveynlerin Tercihine Yön Veren Prima Bebek Bezi Yorumları

Ebeveynlerin Tercihine Yön Veren Prima Bebek Bezi Yorumları

Ebeveynler için yüksek önem arz eden bebek bakımı, miniklerin bezlenme ihtiyacını karşılamanın gerektiği durumda da aynı titizliğin gösterilmesini gerektirir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi konusunda gerek beslenme gerek hijyen gibi durumlarda endişelenmeniz oldukça doğaldır. Hassas vücutlarda kapatılan bölgenin ve genital organ sağlığına öncelik veren marka, onların büyüme ve gelişim sürecinde hem bezlenme problemlerinden kaynaklanan hem de bu süreçte karşılaşabilecekleri faktörlerin yol açtığı olumsuzlukların tamamını mercek altında tutar. Detaylı araştırmalar sonucunda yüksek teknikler kullanılarak geliştirilen ürünlerin kalitesi, müşteriler için daima mükemmeli arayan ebeveynlerin seçiminde belirleyici rol oynar. Prima bebek bezi kullananlar özellikle 3 aylıktan itibaren bebeklerine giydirebildikleri külot çeşitlerinin de mükemmel hijyen sağladığını ve tarifsiz bir konfor yaşattığını ifade eder. Prima 0 yaş bebek bezi göbek oyuntulu tasarımıyla yenidoğanların dünyaya geldiği dönemlerde çok rahat ettiği gönül rahatlığıyla dile getirirler. Miniklerin göbek kordonunun kesildiği bölge olan karın kısmının hava almasına, aynı zamanda sürtünme oluşmadan bölgenin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olduğunu belirten ebeveynlerin bu konudaki memnuniyeti oldukça yüksektir. Kalite, hijyen ile beraber ergonomiyi birleştiren ürünlerin üzerine işlenen sevimli figürler ise tasarımların daha eğlenceli bir boyut kazanmasına yardımcı olduğu için, hızla büyüyen çocukların tuvalet alışkanlığı edinmesi konusunda da oldukça etkilidir. Prima 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara ölçüleri, özellikleri hususunda detaylı araştırma yapan müşteriler hem ürünlerin kaç kilo ağırlığındaki bebeklere denk geldiğini hem de gece ve gündüz yaşattığı kullanım rahatlığını araştırır. Prima bebek bezi yorumları ve ambalajların üzerinde belirtilen detaylı bilgiler, ebeveynlerin uygun ürün konusunda seçim yapmasını kolaylaştıran bir rehber niteliği taşır.

Her Bütçeye Uygun Prima Bebek Bezi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Prima Bebek Bezi Fiyatları

Prima bebek bezi fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan teknolojiye, tasarım özelliklerine, işlevsel yapılarına ve ambalajlanan ürün adedinin çokluğuna göre değişkenlik gösterir. Markanın zengin ürün seçkisi arasından avantajlı bir şekilde seçim yapmak isteyen ebeveynler, Trendyol tarafından düzenlenen Prima bebek bezi indirim fırsatlarını takip edebilir. Prima mega fırsat paketi, 9 numara almak isteyen ebeveynlerin beklentilerine hitap ettiği için tek seferde ödenen maliyet sayesinde çoklu ürün alternatifleri edinebilmelerini mümkün kılar. Tuvalet alışkanlığını yerleşmesi kimi çocuklarda epey zaman alırken kimi çocuklarda da tedavi gerektiren özel süreçleri olabilir. Prima’nın geliştirdiği seçenekler arasında yoğun ilgi gören 8 numara seçenekler, 17 kg’ın üzerinde ağırlığa sahip olan bebeklerin ihtiyacını karşılarken, müşterilerden gelen istekler üzerine 20 kg ağırlığından fazla bebeklerin de bezlenmesine olanak sağlayan modellerin üretimi ön plana çıkar. Böylece çocukları büyüdükçe sorunları küçülen annelerin ve babaların bebeklerini bezleme konforu maksimum seviyeye çıkar. Prima gece bezi günlük rahatlık için tasarladığı gelişmiş modellerin yanı sıra maksimum süreyi kapsayan gece uykularında kullanabileceğiniz, aktif dönemlerin kurtarıcısı olan, hassas ve alerjik cilt tiplerine özen gösteren ve yenidoğan göbek oyuntusu özelliği taşıyan birçok ürün alternatifleri sunar. Profesyonel Prima teknolojisi kullanılarak modernize edilen seçenekler arasında hem annelerin ve babaların tercihlerine yönelik beklentilerini karşılayan modeller hem de çocukların gereksinimlerine uygun özellikler taşıyan bebek bezi türleri mevcuttur. Çocuğunuza uygun bez seçiminde bulunurken çocuğunuzun vücut ağırlığını bilmenizde ve cilt hassasiyeti olup olmadığını göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Trendyol’un geniş yelpazeye sahip avantajlar dünyasını keşfedebilirsiniz. Prima bebek bezi satın alırken indirim fırsatlarını değerlendirerek hem tercihinize hem de bebeğinizin bedenine uygun ürün paketini anında temin edebilirsiniz.