placeholder
"

Sleepy

" araması için 1851 sonuç listeleniyor

Sleepy

Bebekler Sleepy ile Büyüyor

Sleepy, 15 yılı aşkın süredir çocuk bezi kategorisinde hizmet vererek köklü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Aynı zamanda bebek bezi üretiminde sunduğu seçenekler nedeniyle rağbet görmeyi de başarmıştır. Bez seçimi bebeklerin sağlıklı gelişiminde önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebeple Sleepy ürünlerinde tamamen doğal malzemeler kullanılmaktadır. Bebek bezi seçiminde hijyen, kilo, cinsiyet, emiş kapasitesi ve nefes alan doku gibi belli başlı kriterler mevcuttur. Bebeklerin cildi daha ince ve hassastır. Bu yüzden, pişik, egzama, isilik gibi birçok cilt rahatsızlıklarına daha açıktırlar. Bebeklerin bağışıklık sistemi daha zayıf olduğu için de enfeksiyon kapma riskleri oldukça yüksektir. Bu amaçla bebek bakım ürünleri özellikle sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kimyasal maddeler kullanılarak üretilen herhangi bir ürünün kullanımı bebeklerin sağlığı açısından risk teşkil etmektedir. Sleepy bebeklerin cilt hassasiyetine önem veren bir marka olarak öne çıkmaktadır. Sleepy bebek bezi üretimi yüzde 100 doğal ürünler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ürünlerde hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır. Sleepy, bebek bezlerini, saf su ile dokunmuş dış yüzeye ve doğal bambu özlü gelişmiş emici bölgeye sahiptir. Bunun yanı sıra kuruluğu artıran doğal pamuk liflerinden üretilmektedir. Üretim sürecinde kullanılan su ise, ağır materyaller, bakteri ve mineralleden arındırılma işleminden geçmektedir. Bu işlem sonrası suda hiçbir mikroorganizma kalmamaktadır. Sleepy ıslak mendil çeşitleri de saf su ve doğal bambu özlerinden üretilmektedir. Bambu, üretiminde hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadığı için en doğal ve sağlıklı hammaddeler arasında gösterilmektedir. Sleepy ıslak mendillerin yeni doğan ıslak pamuklu havlu, zeytinyağlı, gül, lavanta, leylak esanslı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün ürünler hem bebeklerin hem de bebeklerin kullanımına uygundur. Hassas cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Ürünlerin içeriğinde ise doğal lifler bulunmaktadır. Bu ürünler, el, yüz ve tüm vücut temizliği için kullanıma uygundur. Sleepy bez yetişkinlere göre daha hassas olan bebek cildine uygun olarak üretilmektedir. Üretiminde tamamen doğal ürünlerin kullanıldığı bu bezler, doğal bambudan elde edilen doğal lifler sayesinde doğal bir emici yapıya sahiptir. İyi bir bebek bezi, bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi açısından sıvıyı hapsetmelidir.

Sleepy ile Emici Liflerle Gelen Kuruluk Hissi

Sleepy, bebek bezi üretiminin yanı sıra kadınlar için ped üretimi de yapmaktadır. Natural ve Soft olmak üzere iki çeşidi bulunan Sleepy ped doğal bambudan elde edilen emici liflere sahiptir. Üretim sürecinde ise bütün mikroorganizma ve bakterilerden arındırılmış saf su kullanılmasının yanı sıra koku kontrolü sağlayan formüle sahiptir. Paraben, parfüm, losyon ve renklendirici içermeyen iç yüzeye sahiptir. Sleepy, bebek bezlerinde olduğu gibi, kadın pedlerini de bambudan üretilmektedir. Bambu, anti bakteriyel özelliğe sahip bir bitki olmasıyla dikkat çekmektedir. Sleepy, kadın pedi üretiminde de doğal ürünlerin kullanımına önem vermektedir. Sleepy yeni doğan bez seçenekleri, uzun süreli kuruluk sağlaması kapsamında özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda prematüre veya olması gerekenden daha düşük kiloda doğmuş bebekler için de çözüm sunmaktadır. Saf suyla dokunan prematüre bebek bezleri, renklendirici içermeyen yüzeye sahip oluşlarının yanı sıra, içeriğinde organik pamuk lifleri bulunmaktadır. İçeriğindeki organik pamuk lifler sayesinde bebeklerin hassas cildine uygun olarak kuruluk artırılmaktadır. Sleepy, ürettiği tüm bebek bezlerinde olduğu gibi, prematüre veya daha düşük kiloda olan bebekler için ürettiği bezlerinde de ıslaklık göstergesi bulunmaktadır. Sleepy ıslak havlu üretiminde de doğallık ön plandadır. Bu ıslak havlular, bebek bezinde olduğu gibi doğal maddelerden üretilmiştir. Birden fazla seçenekle hem yetişkinlere hem de hassas cilde sahip olan bebeklerin kullanımına uygundur. Yeni doğan ıslak pamuklu havlu, bebeğin ilk doğduğu andan itibaren el, yüz ve tüm vücut temizliği ve kullanımı için uygun bir üründür. Sleepy, zeytinyağlı, gül, lavanta, leylak esanslı ıslak havlu üretiminin yanı sıra, cep mendili, öğrenci cep mendili ve makyaj temizleme mendili üretimi de yapmaktadır. Öğrenci cep mendilleri okula giden öğrenciler için tasarlanmıştır. Çanta veya ceplerde taşınmaya uygundur. Salatalık özlü makyaj temizleme mendilinde de doğal ürünlerin tercih edilmesinin yanı sıra, üretim sürecinde saf su kullanılmıştır. Bu sayede her türlü mikroorganizma ve bakteriden arındırılan makyaj temizleme mendilinin gerçek bir temizlik sağlaması hedeflenmiştir. Sleepy, emici taneciklerin dağılma ya da ayrılmaya ihtimali göz önünde bulundurularak, kumaş yapıya yatay ve dikey şekilde sarılarak üretilmiştir. Aynı zamanda bezin içeriğinde, kimyasal maddelerin aksine kuruluğu artıran organik pamuk lifleri bulunmaktadır. Sleepy, renklendirici içermeyen iç yüzeye sahip olmasının yanı sıra, bez kullanım miktarına göre renk değiştiren bir yapıya sahiptir. Bu sayede altı açma işlemi yapılmadan doluluk oranı anlaşılmaktadır.

Sleepy Avantajları Sizleri Bekliyor

Sleepy kampanya ürünlerinde birçok seçenek bulunmaktadır. Bu sayede, bol bol bez ihtiyacı karşılanabilir. Bebeğin gelişiminin sağlıklı bir biçimde tamamlaması için bez seçimi kritik bir önem taşımaktadır. Bezler, bebeğin kilosu ve cinsiyetine dikkat edilmesi gerekmektedir. Küçük gelen ya da farklı bir cinsiyete ait bez kullanımı yanlış olacaktır. Bebek bezi alımları, bebeğin sağlıklı gelişimi açısından kilo ve cinsiyetine uygun olarak gerçekleşmelidir. Ortalama 1 buçuk yaşından itibaren hareketlenmeye başlayan bebeklerin bez değişimi biraz daha zor hale gelmektedir. Yaklaşık bu zamanlarda yürümeye başlarlar. Bu nedenle külot bez kullanımı ebeveynle için yardımcı görevi görmektedir. Sleepy bez fiyatları, çocuğunuzun boyut ve yaşları göz önünde bulundurularak satın alınabilir. Bu sayede alıcılara kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda Sleepy bebek bakım örtüsü ile de kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. 60x90 ölçülerinde üretilen bu bebek bakım örtüsü bebek için daha geniş bir alan oluşturmaktadır. Gerek bakım yağı gerekse pudralama işlemlerinde kullanılan bu örtüler, bebek bakımında kullanılan pratik birer yardımcılardır. Sleepy mayo bez hem çocukların hem ebeveynlerin yaz tatilini daha rahat geçirmeleri hedeflenerek tasarlanmıştır. 4-9, 7-14, 11-18 ve 15-25 kilo aralığında olmak üzere Midi, Maxi, Junior ve XLarge seçenekleri bulunmaktadır. Yapısında bulunan doğal pamuk lifler sayesinde kuruluk sağlanmaktadır. Mayolar, suda şişmeyen bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda yaz esintisi taşıyan desenlere sahiptir. Sleepy yeni doğan set seçeneklerinde doğuma hazırlık paketi de bulunmaktadır. İçeriğinde 20 adet yeni doğmuş 2-5 kilo aralığında 20 adet bebek bezi, 20 adet mini bebek bezi, 3 paket 40’lı yeni doğan pamuklu ıslak havlu ve 10 adet de bebek bakım örtüsü bulunmaktadır. Bu set yeni doğmuş bir bebeğin ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Sleepy, bu ürünleri bebeklerin cilt hassasiyetine uygun olarak üretmektedir. Bebek bezi değişimi sırasında kullanılan alt açma bezleri, bebek bakımında da önemli bir yer teşkil etmektedir. Özellikle daha hareketli bebeklerde bu süreç daha sıkıntılı bir hal almaktadır. Sleepy alt açma bezi bebeklerin hijyeni düşünülerek tasarlanmıştır. 60x90 ebatlarında olan bu bezler, bebeklerin daha rahat hareket edebilmesine ve daha rahat bez değişimine olanak tanımaktadır.

Sleepy ile Mükemmel Koruma

Sağlık açısından işlevsel bir yapıya sahip olan hasta bezlerinin yanı sıra hijyenik pedler de günlük yaşamda önemli bir yer tutmaktadır. Özel günlerde, nefes alabilen iç yüzey ve doğal pamuk liflerinden üretilmiş olan pedlerin kullanımı sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Tahriş ve kaşıntıya neden olabilecek, doğal üretimden uzak olan ürünler tercih edilmemelidir. Sleepy ped üretimi de tamamen doğal maddelerle gerçekleşmektedir. Sleepy, doğallığı ilk sıraya koyan firmalardan biridir. Doğal pamuk lifleriyle oluşturulan dokunun yanı sıra, mikroorganizma ve bakterilerden arındırılmış su ile yıkanarak üretilmektedir. Sleepy, ürettiği pedlerde doğallık ve inceliği ön plana çıkarmaktadır. Sleepy, birden fazla ped çeşit ve ebatlıyla kullanıcıya hitap etmektedir. Ped çeşitlerinde Sleepy Naturel Slim Ekstra İnce Normal paketinde 8 adet, Sleepy Naturel Slim Ekstra İnce Uzun paketinde 7 adet, Sleepy Naturel Slim Ekstra İnce Gece paketinde 6 adet ürün mevcuttur. Aynı zamanda 30’u, 22’li ve 20’li seçenekleri mevcuttur. Natural serisinde de 8’li, 72li ve 6’lı seçeneklerinin yanı sıra 30,22 ve 20’li seçenekleri mevcuttur. Sleepy, aynı zamanda Ultra Hassas ped seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. 6’lı, 7’li, 8’li, 20’li, 22’li, 30’lu ve 14’lü paketleri mevcuttur. Pedlerin normal, uzun ve gece seçenekleri mevcuttur. Sleepy ped fiyatları ürün içeriğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda çoklu paket seçenekleriyle avantaj da yakalayabilirsiniz. Soft Ekstra Yumuşak ve Slim seçeneğinin yanı sıra; normal, uzun ve gece ebatları ve çeşitleri de bulunmaktadır. Bu çeşitlere tek bir paket halinde de sahip olmak mümkün. Bu ürünlere 3’lü ve 12’li paketler halinde de erişim sağlanabilmektedir. Natural Slim Ekstra İnce hijyenik ped seçeneklerinde ise normal, uzun ve gece olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. Tekil olarak erişim sağlanmasının yanı sıra çoklu paket avantajları da mevcuttur. Aynı zamanda saf, doğal ve organik olan Slim Ekstra İnce pedlere çoklu seçenekler dahilinde de erişilebilmektedir. Paket içeriğinde, 38 adet normal, 29 adet uzun, 26 adet de gece pedi vardır. Aynı zamanda 2 paket 40’lı Natural Sleepy Mega paketi de bulunmaktadır. Bir başka Natural Sleepy Mega paketinde de 60 adet normal, 44 adet uzun, 40 adet de gece pedi de mevcuttur. Aynı ürünün bir diğer avantajlı paketi ise 12 adet 20’li olmak üzere toplamda 240 ped içeren seçeneğidir. Aynı zamanda 4’lü ve 3’l seçenekleri de mevcuttur.

Saf, Doğal ve Organikliğin Adresi Sleepy

Sleepy her yaşa ve her cinsin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Her yaştan bireyin başına gelebilecek olaylardan biri olan mesane ve bağırsak hareketlerinin kontrolünü sağlayamama, idrarını tutamama ve mesane problemleri gibi sorunlar yaşayan bireylere çözümler sunmak ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak büyük önem taşımaktadır. 200 adet natürel külot bezine, ıslak mendil hediyeli seçeneğinin yanı sıra 240 adet bebek bezi seçeneği de mevcuttur. İçeriğinde 192 adet cırtlı bebek bezi paketine ek olarak paket içeriğinde 160, 210, 208, 120, 130,135 ve 100 adet olan bebek bezlerine de avantajlar dahilinde sahip olmak mümkündür. Aynı zamanda Sleepy bebek bezi kullananlar veya kullanmayı düşünenler için kot görünümlü bebek bezi seçeneğiyle de dikkat çekmektedir. Bez seçimi bazı durumlarda normalden zayıf ya da yapılı olan bebeklere göre değişim gösterebilmektedir. Bu sebeple Sleepy, bebek bezlerini kilo aralığına göre alabilirsiniz. Bebeğin kilosuna uygun olmayan seçimler, pişiğe sebebiyet verebilmektedir. Sleepy, bebek bezleri 0-3, 2-5, 3-6, 4-9, 5-10, 7-14, 9-16, 11-18, 13-20-15-25, 17-27, ve 2-30 kilo aralığına kadar her bebek için uygundur. Sleepy fiyat farkları, paket içeriğindeki ürünlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek tasarlanan tekstil dokulu ön bant sayesinde, göbek bölgesindeki bu hissedilecek sertliği ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda, sahip olduğu esnek kulaklar sayesinde bebeklerin hareket alanının kısıtlanması engellenmektedir. Aynı zamanda bezin kullanım miktarına göre değişen renk, bezin doluluk oranını göstermektedir. Bezde bulunan esnek kulaklar sayesinde de bebeğin hareket alanı genişlemektedir. Sleepy hasta bezi de bu tarz sağlıksal problemler yaşayan bireyler için üretilmiştir. Hassas ciltlere uygun olarak üretilen bu bezler, X-Small, Small, Medium, Large ve X-Large olmak üzere toplamda 5 boyuta sahiptir. Bebek bezleri ve kadın pedlerindeki gibi saf suyla dokunan bu hasta bezleri, doğal bambu ve saf pamuktan üretilmiştir. İç yüzey renklendirici içermemektedir. X-Small yetişkin bezi paketinde 20 adet, Small yetişkin bezi paketinde 18 adet ve Medium yetişkin bezi paketinde 16 adet, Large yetişkin bezi paketinde 14, X-Large yetişkin bezi paketinde 12 adet ürün bulunmaktadır. Sleepy bebek bezi veya hasta bezi fark etmeksizin, bütün ürünlerini her vücut tipine uygun olarak üretmektedir.

Sleepy Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günün neredeyse her anında cilde temas eden ürünler, sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminin dikkatle yapılması gereklidir. Sleepy tüm ürünlerinde doğallığı tercih eden bir marka olmasıyla dikkat çekmektedir. Saf, doğal ve organik olarak üretilmektedir. Sleepy, her yaştan her cinse hitap eden ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Bebek bezinden, hasta bezine, alt açma bezlerinden, bebek bakım bezlerine, külot bezden, mayo beze ve ıslak havlulara kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. Her cilt tipine uygun ürünleri sayesinde her yaştan her kesime hitap edebilmektedir. Her ürününde doğal malzemelerin tercih edildiği Sleepy ile organik ve saf ürünlere kampanyalar dahilinde erişmeniz mümkün olacaktır. Sleepy indirim ve fırsatlar dahilinde erişim sağlayabileceğiniz ve bebek bezi, ıslak mendil, hasta bezinin yanı sıra kadın pedi konusunda en iyi olan markalardan biridir. Sleepy yeni doğan paketi olarak adlandırılan “Merhaba Bebek” paketi için de indirim ve fırsatlar sunulmuştur. Bebek bakımında, sağlıklı ve doğal bez kullanmak kadar önemli olan bir diğer husus da bez değiştirmedir. Bez değiştirme sıklığı bebek sağlığı açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Bebeklerin günde ortalama 6-7 kere altının değiştirilmesi gerekmektedir. Büyük paketler genel olarak kampanyalı fiyatlara dahil olduğundan dolayı alıcılara fayda sağlamaktadır. Sleepy ürünlerinde, adet ve numarasına göre farklı fiyatlara ulaşmanız mümkündür. 200’lü, 240’lı ya da 100’lü seçenekleri mevcut olan bebek bezlerinde de ürünün içeriği büyüdükçe avantaj da büyümektedir. Aynı zamanda set halinde hazırlanan Sleep Head ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Yeni doğmuş bir bebeğin her ihtiyacını karşılayan bu set, bebeğe hazırlık sürecinin bir parçası olarak yerini almıştır. Sleepy kullananlar ya da kullanmayı düşünenler için birçok seçenek ve kampanya dahilinde bütün ürünlere erişim sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda, bir yeni doğan ürünü olarak kullanıcıların karşısına çıkan Sleepy Sensitive seçeneği de bebek ve yetişkinlerin kullanımına uygun bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır. Sleep less ürünlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atarak ürünlere anında sahip olabilirsiniz.