"

Sleepy

" araması için 3249 sonuç listeleniyor

Bebeklerin İhtiyaçları için Sleepy Ürünleri Trendyol'da!

Sleepy, 15 yılı aşkın süredir çocuk bezi kategorisinde hizmet vererek köklü bir firmadır. Aynı zamanda bebek ihtiyaçları üretiminde sunduğu seçenekler nedeniyle rağbet görmeyi de başarır. Bez seçimi bebeklerin sağlıklı gelişiminde önemli bir yer tutar. Bu sebeple Sleepy ürünlerinde tamamen doğal malzemeler kullanılır. Seçim yaparken hijyen, kilo, cinsiyet, emiş kapasitesi ve nefes alan doku gibi belli başlı kriterler mevcuttur. Küçüklerin cildi daha ince ve hassastır. Bu yüzden, pişik, egzama, isilik gibi birçok cilt rahatsızlıklarına daha açıktırlar. Küçüklerin bağışıklık sistemi daha zayıf olduğu için de enfeksiyon kapma riskleri oldukça yüksektir. Bu amaçla bebek bakım ürünleri özellikle sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Kimyasal maddeler kullanılarak üretilen herhangi bir ürünün kullanımı küçüklerin sağlığı açısından risk teşkil eder. Bu marka küçüklerin cilt hassasiyetine önem vererek ebeveynlerden tam not alır. Sleepy bebek bezi üretimi %100 doğal ürünler kullanılarak gerçekleştirilir. Ürünlerde hiçbir kimyasal kullanılmaması dikkat çeker. Markanın sunduğu seçenekler saf su ile dokunmuş dış yüzeye ve doğal bambu özlü gelişmiş emici bölgeye sahiptir. Bunun yanı sıra kuruluğu artıran doğal pamuk liflerinden üretilir. Üretim sürecinde kullanılan su ise, ağır materyaller, bakteri ve minerallerden arındırılma işleminden geçer. Bu işlem sonrası suda hiçbir mikroorganizma kalmaz. Sleepy ıslak mendil çeşitleri de saf su ve doğal bambu özlerinden üretilir. Bambu, üretiminde hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadığı için en doğal ve sağlıklı ham maddeler arasında gösterilir. Markanın ıslak mendillerinin yenidoğan ıslak pamuklu havlu, zeytinyağlı, gül, lavanta, leylak esanslı gibi Sleepy çeşitleri bulunur. Bütün ürünler hem küçüklerin hem de ebeveynlerin kullanımına uygundur. Hassas cilt tiplerine uygun olarak üretilir. Ürünlerin içeriğinde ise doğal lifler bulunur. Bu ürünler, el, yüz ve tüm vücut temizliği için kullanıma uygundur. Marka, yetişkinlere göre daha hassas olan bebek cildine uygun seçenekler üretilir. Üretiminde tamamen doğal ürünlerin kullanıldığı bu seçenekler, yüksek emici yapısıyla beğeni toplar. İyi bir seçenek, küçüklerin sağlıklı ve mutlu gelişimi açısından sıvıyı hapseder.

Sleepy ile Emici Liflerle Gelen Kuruluk Hissi

Sleepy ile Emici Liflerle Gelen Kuruluk Hissi

Marka, çocuklar için ihtiyaçların yanı sıra yanı sıra kadınlar için ped üretimi de yapar. Natural ve Soft olmak üzere iki çeşidi bulunan Sleepy ped doğal bambudan elde edilen emici liflere sahiptir. Üretim sürecinde ise bütün mikroorganizma ve bakterilerden arındırılmış saf su kullanılmasının yanı sıra koku kontrolü sağlayan formüle sahiptir. Paraben, parfüm, losyon ve renklendirici içermeyen iç yüzeye sahiptir. Marka, çocuk ihtiyaçlarında olduğu gibi, kadın pedlerini de bambu kullanır. Bambu, antibakteriyel özelliğe sahip bir bitki olmasıyla dikkat çeker. Bu marka, kadın pedi üretiminde de doğal ürünlerin kullanımına önem verir. Sleepy sıvı sabun seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sleepy yenidoğan seçenekleri, uzun süreli kuruluk sağlayarak anneleri mutlu eder. Aynı zamanda prematüre veya olması gerekenden daha düşük kiloda doğmuş çocuklar için de çözüm sunar. Saf suyla dokunan Sleepy organik seçenekleri, renklendirici içermeyen yüzeye sahip olmasının yanı sıra içeriğinde organik pamuk lifleri bulunur. İçeriğindeki organik pamuk lifler sayesinde bebeklerin hassas cildine uygun olarak kuruluk artırılır. Sleepy, ürettiği tüm bebek eşyalarında olduğu gibi, prematüre veya daha düşük kiloda olan küçükler için ürettiği çeşitler de ıslaklık göstergesi bulunur. Sleepy ıslak havlu üretiminde de doğallık ön plandadır. Bu ıslak havlular, bebek ihtiyaçları olduğu gibi doğal maddelerden üretilir. Birden fazla seçenekle hem yetişkinlere hem de hassas cilde sahip olan küçüklerin kullanımına uygundur. Yenidoğan ıslak pamuklu havlu, çocukların ilk doğduğu andan itibaren el, yüz ve tüm vücut temizliği ve kullanımı için uygun bir üründür. Sleepy, zeytinyağı, gül, lavanta, leylak esanslı ıslak havlu üretiminin yanı sıra, cep mendili, öğrenci cep mendili ve makyaj temizleme mendili üretimi de yapar. Öğrenci cep mendilleri okula giden öğrenciler için tasarlanır. Çanta veya ceplerde taşınmaya uygundur. Salatalık özlü makyaj temizleme mendilinde de doğal ürünlerin tercih edilmesinin yanı sıra, üretim sürecinde saf su kullanılır. Bu sayede her türlü mikroorganizma ve bakteriden arındırılan makyaj temizleme mendilinin gerçek bir temizlik sağlaması hedeflenir. Sleepy yenidoğan emici taneciklerin dağılma ya da ayrılmaya ihtimali göz önünde bulundurularak, kumaş yapıya yatay ve dikey şekilde sarılarak üretilir. Aynı zamanda bezin içeriğinde, kimyasal maddelerin aksine kuruluğu artıran organik pamuk lifleri bulunur. Sleepy, renklendirici içermeyen iç yüzeye sahip olmasının yanı sıra, bez kullanım miktarına göre renk değiştiren bir yapıya sahiptir. Bu sayede altı açma işlemi yapılmadan doluluk oranı anlaşılır. Tekil olarak erişim sağlanmasının yanı sıra çoklu paket avantajları da mevcuttur. Aynı zamanda saf, doğal ve organik olan slim ekstra ince pedlere çoklu seçenekler dahilinde de erişilebilir. Paket içeriğinde, 38 adet normal, 29 adet uzun, 26 adet de Sleepy gece pedi vardır. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Sleepy Avantajları ve Etkili Sonuçlar

Sleepy Avantajları ve Etkili Sonuçlar

Markanın kampanya ürünlerinde birçok seçenek bulunur. Bu sayede, bol bol bez ihtiyacı karşılanabilir. Çocukların gelişiminin sağlıklı bir biçimde tamamlaması için bez seçimi kritik bir önem taşır. Bezlerin seçiminde çocuğun kilosu ve cinsiyetine dikkat edilmesi gerekir. Küçük gelen ya da farklı bir cinsiyete ait bez kullanımı yanlış olur. Bebek bezi alımları, çocuğun sağlıklı gelişimi açısından kilo ve cinsiyete uygun olarak gerçekleşir. Ortalama 1 buçuk yaşından itibaren hareketlenmeye başlayan bebeklerin bez değişimi biraz daha zor hale gelir. Yaklaşık bu zamanlarda yürümeye başlarlar. Bu nedenle külot bez kullanımı ebeveynler için yardımcı görevi görür. Bez fiyatları, çocuğunuzun boyut ve yaşları göz önünde bulundurularak satın alınabilir. Bu sayede müşterilere kolaylık sağlar. Aynı zamanda Sleepy bakım örtüsü ile de müşterilere büyük kolaylık sağlar. 60 x 90 ölçülerinde üretilen bu bebek bakım örtüsü bebek için daha geniş bir alan oluşturur. Gerek bakım yağı gerekse pudralama işlemlerinde kullanılan bu örtüler, çocuk bakımında kullanılan pratik birer yardımcılardır. Sleepy mayo bez hem çocukların hem ebeveynlerin yaz tatilini daha rahat geçirmeleri hedeflenerek tasarlanır. 4-9, 7-14, 11-18 ve 15-25 kilo aralığında olmak üzere midi, maksi, junior ve large seçenekleri bulunur. Sleepy 6 XL şeklinde ifade edilen modeller de vardır. Yapısında bulunan doğal pamuk lifler sayesinde kuruluk sağlanır. Mayolar, suda şişmeyen bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda yaz esintisi taşıyan desenlere sahiptir. Markanın yenidoğan set seçeneklerinde doğuma hazırlık paketi de bulunur. İçeriğinde 20 adet yeni doğmuş 2-5 kilo aralığında adet bebek bezi, 20 adet mini bebek bezi, 3 paket 40’lı yenidoğan pamuklu ıslak havlu ve 10 adet de bebek bakım örtüsü bulunur. Bu set yeni doğmuş bir bebeğin ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hazırlanır. Marka, bu ürünleri bebeklerin cilt hassasiyetine uygun olarak üretir. Bebek bezi değişimi sırasında kullanılan alt açma bezleri, bebek bakımında da önemli bir yer teşkil eder. Özellikle daha hareketli bebeklerde bu süreç daha sıkıntılı bir hal alır. Sleepy alt açma bezi küçüklerin hijyeni düşünülerek tasarlanır. 60 x 90 ebatlarında olan bu bezler, bebeklerin daha rahat hareket edebilmesine ve daha rahat bez değişimine olanak tanır.

Sleepy ile Mükemmel Koruma

Sleepy ile Mükemmel Koruma

Sağlık açısından işlevsel bir yapıya sahip olan hasta bezlerinin yanı sıra hijyenik pedler de günlük yaşamda önemli bir yer tutar. Özel günlerde, nefes alabilen iç yüzey ve doğal pamuk liflerinden üretilmiş olan pedlerin kullanımı sağlık açısından büyük önem taşır. Tahriş ve kaşıntıya neden olabilecek, doğal üretimden uzak olan ürünler tercih edilmemelidir. Markanın ped üretimi de tamamen doğal maddelerle gerçekleşir. Marka, doğallığı ilk sıraya koyan firmalardan biridir. Doğal pamuk lifleriyle oluşturulan dokunun yanı sıra mikroorganizma ve bakterilerden arındırılmış su ile yıkanarak üretilir. Marka, ürettiği pedlerde doğallık ve inceliği ön plana çıkarır. Marka, birden fazla ped çeşit ve ebatlıyla müşteriye hitap eder. Sleepy uzun paketinde 7 adet, naturel slim ekstra ince gece paketinde 6 adet ürün mevcuttur. Aynı zamanda 30’u, 22’li ve 20’li seçenekleri mevcuttur. Sleepy antibakteriyel seçenekleri de sıklıkla tercih edilir. Natural serisinde de 8’li, 72li ve 6’lı seçeneklerinin yanı sıra 30,22 ve 20’li seçenekleri de mevcuttur. Marka, aynı zamanda ultra hassas ped seçenekleriyle de dikkat çeker. 6’lı, 7’li, 8’li, 20’li, 22’li, 30’lu ve 14’lü paketleri mevcuttur. Markaya ait olan çok sayıda ürün vardır. Sleepy 84’lü bunlardan biridir. Pedlerin normal, uzun ve gece seçenekleri mevcuttur. Ped fiyatları ürün içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda çoklu paket seçenekleriyle avantaj da yakalayabilirsiniz. Soft ekstra yumuşak ve slim seçeneğinin yanı sıra normal, uzun ve gece ebatları ve çeşitleri de bulunur. Bu çeşitlere tek bir paket halinde de sahip olmak mümkündür. Bu ürünlere 3’lü ve 12’li paketler halinde de erişim sağlanabilir. Trendyol’un zengin ürün içeriği sayesinde çocuğunuzun tenine ve büyüklüğüne hitap eden ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sleepy ile Keyifli Anlar

Sleepy ile Keyifli Anlar

Natural slim ekstra ince hijyenik ped seçeneklerinde ise normal, uzun ve gece olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunur. Bir başka seçenek olan mega paketinde de 60 adet normal, 44 adet uzun, 40 adet de gece pedi de mevcuttur. Aynı ürünün bir diğer avantajlı paketi ise 12 adet 20’li olmak üzere toplamda 240 ped içeren seçeneğidir. Aynı zamanda 4’lü ve 3’lü seçenekleri de mevcuttur. Çocuk ürünleri ve kadın pedlerindeki gibi saf suyla dokunan bu hasta bezleri, doğal bambu ve saf pamuktan üretilir. İç yüzey renklendirici içermez. XS yetişkin bezi paketinde 20 adet, S yetişkin bezi paketinde 18 adet ve M yetişkinpaketinde 16 adet ürün bulunur. Sleepy bebek bezi veya hasta bezi fark etmeksizin, bütün ürünlerini her vücut tipine uygun olarak üretir. Sleepy Natural, Ecologic, Sensitive kullananlar ya da kullanmayı düşünenler için birçok seçenek bulunur. Sleepy kampanya dahilinde bütün ürünlere erişim sağlayabilir. Bir yenidoğan ürünü olarak müşterilerin karşısına çıkan Sleepy extra seçeneği de çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun bir üründür. Markanın less ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atarak ürünlere anında sahip olabilirsiniz. Küçükler için farklı biçimlerde üretilen bezler, farklı yaş gruplarına ve cilt yapılarına hitap edecek şekilde müşterilerin tercihine sunulur. Her biri özel olarak belli başlı materyallerden oluşur. İç ve dış kısmı farklı biçimlerde tasarlanır. Çocukların hassas cildine uygun olacak şekilde ortaya konulur. Yumuşaklığı ile birlikte çocuklar için keyif dolu anlar beraberinde gelir. O nedenle anne ve babalar tarafından severek kullanılır. Siz de seçiminizi Trendyol’dan yapabilirsiniz.

Saf, Doğal ve Organikliğin Adresi Sleepy

Saf, Doğal ve Organikliğin Adresi Sleepy

Marka her yaşa ve her cinsin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunar. Her yaştan bireyin başına gelebilecek olaylardan biri olan mesane ve bağırsak hareketlerinin kontrolünü sağlayamama, idrarını tutamama ve mesane problemleri gibi sorunlar yaşayan bireylere çözümler sunmak ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak büyük önem taşır. 200 adet natürel külot bezine, ıslak mendil hediyeli seçeneğinin yanı sıra 240 adet bebek bezi seçeneği de mevcuttur. Sleepy iz bırakmayan çeşitleri de deneyebilirsiniz. Aynı zamanda markanın çeşitlerini kullananlar veya kullanmayı düşünenler için kot görünümlü bebek bezi seçeneği de dikkat çeker. Sleepy doğal içerikleri temin edebilirsiniz. Seçimler bazı durumlarda normalden zayıf ya da yapılı olan bebeklere göre değişim gösterebilir. Bu sebeple marka, bebek ihtiyaçlarını kilo aralığına göre alabilirsiniz. Çocuğunuzun kilosuna uygun olmayan seçimler, pişiğe sebebiyet verebilir. Sleepy online olarak müşterilere sunulur. Markanın çeşitleri 0-3, 2-5, 3-6, 4-9, 5-10, 7-14, 9-16, 11-18, 13-20-15-25, 17-27, ve 2-30 kilo aralığına kadar her bebek için uygundur. Fiyat farkları, paket içeriğindeki ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Küçüklerin hassas ciltleri düşünülerek tasarlanan tekstil dokulu ön bant sayesinde, göbek bölgesindeki bu hissedilecek sertliği ortadan kaldırır. Aynı zamanda, sahip olduğu esnek kulaklar sayesinde küçüklerin hareket alanının kısıtlanması engellenir. Ayrıca kullanım miktarına göre değişen renk, doluluk oranını gösterir. Bezde bulunan esnek kulaklar sayesinde de bebeğin hareket alanı genişler. Hastalara uygun seçenekler de bu tarz sağlık problemleri yaşayan bireyler için üretilir. Hassas ciltlere uygun olarak üretilen bu bezler, XS, S, M, L ve XL olmak üzere toplamda 5 boyuta sahiptir. Sleepy jumbo seçeneklerini de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Sleepy Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sleepy Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günün neredeyse her anında cilde temas eden ürünler, sağlık açısından büyük önem taşır. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminin dikkatle yapılması gereklidir. Tüm ürünlerinde doğallığı tercih eden bir marka olmasıyla dikkat çeker. Saf, doğal ve organik olarak üretilir. Marka, her yaştan her cinse hitap eden ürünleriyle ön plana çıkar. Bebek bezinden, hasta bezine, alt açma bezlerinden, bebek bakım bezlerine, Sleepy külot bezden, mayo beze ve ıslak havlulara kadar geniş bir yelpazede ürünler sunar. Her cilt tipine uygun ürünleri sayesinde her yaştan her kesime hitap edebilir. Her ürününde doğal malzemelerin tercih edildiği marka ile organik ve saf ürünlere kampanyalar dahilinde erişmeniz mümkün hale gelir. Sleepy indirim ve fırsatlar dahilinde erişim sağlayabileceğiniz ve bebek bezi, ıslak mendil, hasta bezinin yanı sıra kadın pedi konusunda öne çıkan markalardan biridir. Yenidoğan paketi olarak adlandırılan merhaba bebek paketi için de indirim ve fırsatlar sunulur. Bebek bakımında, sağlıklı ve doğal bez kullanmak kadar önemli olan bir diğer husus da bez değiştirmedir. Bez değiştirme sıklığı bebek sağlığı açısından önemli bir yer teşkil eder. Küçüklerin günde ortalama 6-7 kere altının değiştirilmesi gerekir. Büyük paketler genel olarak kampanyalı fiyatlara dahil olduğundan müşterilere fayda sağlar. Bu marka ürünlerinde, adet ve numarasına göre farklı Sleepy fiyatlara ulaşmanız mümkündür. Sleepy 4 numara, 5 numara, 6 numara tercih edebilirsiniz. Bunun dışında Sleepy 1 numara, 2 numara, 3 numara seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 200’lü, 240’lı ya da 100’lü seçenekleri mevcut olan bebek bezlerinde de ürünün içeriği büyüdükçe avantaj da büyür. Aynı zamanda set halinde hazırlanan Head ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Yeni doğmuş bir bebeğin her ihtiyacını karşılayan bu set, bebeğe hazırlık sürecinin bir parçası olarak yerini alır. Trendyol sayesinde siz de çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.