placeholder
"

Huggies

" araması için 113 sonuç listeleniyor
Huggies Mayo Bebek Bezi 5-6 Beden 11'li
HuggiesMayo Bebek Bezi 5-6 Beden 11'li
(853)
Mayo Bebek Bezi 5-6 Beden 11'li
57,81 TL
Sepete Git
Huggies Huggıes Mayo Bezi (5-6)
HuggiesHuggıes Mayo Bezi (5-6)
(11)
Huggıes Mayo Bezi (5-6)
59,80 TL
Sepete Git

Huggies

1978 yılında tüketicinin kullanımına sunulan Huggies, bebeklerin hassas ciltlerini göz önünde bulundurarak tasarladığı bebek bezleri ve ıslak mendil ürünleri ile kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından beğenilir. Huggies bez, bebeklerin gelişim evreleri göz önüne alarak üretilir ve bezler kolay kullanımı, kaliteli içeriği ile ebeveynler ve bebekler için konforlu bir alt değiştirme deneyimi yaşatır. Hamileliğin ilk günlerinden itibaren ebeveynler tarafından araştırılan ve titizlikle seçilen bebek bezi, marka kalitesi ve güvencesi ile üretilir ve bir bebek bezinden daha fazlasını sunar. Huggies yenidoğan bebek bezi bebeğin hassas cildine özel olarak tasarlanmıştır. Tasarımında kullanılan yumuşak yastıkları sayesinde sıvıları anında emerek içine hapseder ve bebeğin hassas cildini özenle korur. Nefes alan dış yüzeyi bebek cildinin hava almasını sağlar ve pişik oluşumunu önler. Esnek bel bantları, bezi güçlü bir şekilde tutar ve bebeğe hareket özgürlüğü sunar. Yenidoğan bebek bezleri ıslaklık göstergesi ile bezin gün içinde kolay takip edilmesini sağlar. Bebeklerin beden yapıları ve kiloları birbirinden farklıdır. Bunun bilincinden olan ve buna özel tasarımlar yaratan marka, esnek bel bantlarının bebeğin vücut yapısına göre şekillenen yapıda olmasına önem verir. Markanın yenidoğan bez serisine özel geliştirdiği sıvı kaka bariyeri yeni doğan bebeklerde sıklıkla yaşanan belden sızmaları önlemeye yardımcı olur. Üçlü cilt koruması sunan yenidoğan bebek bezi bebeğin hassas cildine özel kapsamlı bir bakım sunar. Dünya çapında kullanıcı kitlesine sahip olan Huggies Türkiye bebek bakım ürünleri pazarında da en iyi bebek bezi markaları arasında yer alır. Markanın 40 yılı aşkın bebek bezi deneyimi ile ürettiği ürünler bebek ve ebeveyne konforlu bir bez süreci yaşatır. Altı kuru kalan, esnek bel bantları sayesinde özgürce hareket eden, nefes alan bez iç ve dış yüzeyi ile pişik sorunu yaşamayan bebekler mutlu ve huzurlu olur, ebeveynlerin de içi rahat eder. Hamilelik sürecinde bebek alışverişi yapıyorsanız marka kalitesini tercih ederek bebeğinizin ilk doğduğu günden bezi bırakacağı güne kadar ihtiyacı olacak bebek bezlerini sayfalarımızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Huggies Kalitesi ile Bebeğiniz Hep Kuru ve Huzurlu

Bebek bezinde kuruluk oldukça önemlidir. Bebeğin doğduğu ilk günden itibaren kullanılan bebek bezi bebeğe konforlu bir kuruluk yaşatmalıdır. Altı kuru kalan bebekler bu sayede kesintisiz uyku uyuyabilir ve kesintisiz uyku bebek için oldukça önemlidir. Islaklığı bebek cildinden uzak tutan bebek bezleri pişik oluşumunu da önler. Sıvı kaka ve idrarı hemen emmeyen ve bebek cildini ıslak tutan bebek bezleri, bebek cildinde zamanla mantar ve enfeksiyon yaratır. Bunun sonucunda da cilt yüzeyinde pişik oluşur. Markanın bezlerindeki sıvıyı emici ve hapsedici yüzey pişik sorununu önler. Bebek bezlerinin bebeğin vücuduna uyması ve fazla sıkarak hareket özgürlüğüne engel olmaması da önemlidir. Bebeğin bedenini sıkan küçük bezler fiziksel sağlık problemlerine neden olabilir ya da yürürken sarkma yapan büyük bezler yürüme bozukluklarının yaşanmasına neden olabilir. Bu bakımdan gelişen bebek bedenine özel çözümler sunan ve esnek yan bantlara sahip Huggies bezler bebeğin sağlığını bozmayacak kalite ve tasarıma sahiptir. Yenidoğan bebek bezi ile başlayan bez deneyimi markanın yenidoğan cildine özel tasarımı ile büyük kolaylık yaratır. Yeni doğan bebek cildi kadar yumuşak iç yastıklar sıvı kaka ve idrarı hızlıca emer, içine hapsederek bebeğin cildinin uzun süre kuru kalmasını sağlar. Islaklık göstergesi bez ıslandığında renk değiştirerek uyarı verir ve ebeveynler için büyük kolaylık yaratır. Markanın yenidoğan bez serisi yeni doğan bebeklerde yaşanan sızma sorununu sıvı kaka bariyeri ile önler. Esnek bel bandı tasarımı bebeğin vücudu ile uyum sağlar. Markanın bebek bezleri ve ıslak mendil ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Yenidoğan bebek bezi 2-5 kilo arası bebekler için Huggies 1 ve 4-7 kilo arası bebekler için Huggies 2 bez seçeneklerini sunar. Huggies 3 numara bebek bezi bacak oyuntulu özel tasarımı ile bebeğin vücudu ile mükemmel uyum sağlar ve esnek bel bantları ile bebeğe konfor yaşatır. Quick Dry Teknolojisi sayesinde sıvıyı saniyeler içerisinde emerek içine hapseder ve bebeğinin altının kuru kalmasına yardımcı olur. 3 numara bebek bezi 4-9 kilo arası bebeklere özel üretilmiştir. Huggies 4 numara bebek bezi de Türkiye'de ilk bacak oyuntulu tasarıma, esnek bel bantlarına ve Quick Dry Teknolojisine sahiptir. 7-14 kilo arası bebeklerde konforla kullanılır. Bunun yanı sıra Huggies 5 numara bebek bezi 11-25 kilo arası bebeklere ve Huggies 6 numara bebek bezi de 15-25 kilo arasında çocuklara özel üretilir. Bebeğinizin cildi kadar hassas koruma ve bakım sağlayan, uzun saatler kuruluk sunan markanın bezlerini sayfalarımızda bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Huggies Bebek Bezi Çeşitleri

Kullanıcı geri bildirimlerini takip eden ve buna göre ürünler üreten marka, ürün çeşitliliğinde oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Markanın yenilikçi ürünlerinden olan Huggies külot bez bebeği gece boyunca kuru tutan sıvı emici ve hapsedici iç yüzey tasarımına sahiptir. Nefes alan iç ve dış yüzeyi sayesinde bebeğin cildi nefes alır ve kuru kalır. Esnek bel bandı ve bacak oyuntulu tasarımı ile bebeğin vücut anatomisi ile uyum sağlar ve bebeğe hareket özgürlüğü kazandırır. Aşırı hareketli olan bebeklerde pratik bir kullanım sunar ve külot gibi kolayca giydirilip çıkarılabilir. Çıkarma işlemi için bezin yanlarında bulunan bel bantlarından yırtılarak açılması yeterlidir. Bez ıslandığında renk değiştirerek uyarı veren ıslaklık göstergesi ve Dry Touch Teknolojisi markanın külot bezinde de kullanılır. Külot bez serisinin 4 numaradan itibaren beden seçenekleri vardır. Huggies gece külodu gece yatağını ve altını ıslatan çocuklara özel çözümler sunmak için geliştirilmiştir. Yüksek emicilik özelliğine sahip bez külot şeklinde kolaylıkla giydirilebilir ve çıkarılabilir özelliği ile öne çıkar. Kız ve erkek çocuklara özel tasarımlara sahip olan ürün 3-5 yaş, 4-7 yaş ve 8-15 yaş olmak üzere farklı boy seçeneklerine sahiptir. DryNites emici özelliğe sahip gece külodu alt ıslatmayı tedavi eden bir etkiye sahip değildir; sadece emici özelliği sayesinde alt ıslatma problemi yaşayan çocukların gece boyu kuru kalması ve deliksiz uyumasına yardımcı olur. Huggies mayo bez markanın yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip ürünü olarak öne çıkar. Türkiye'nin ilk mayo bebek bezi olan Huggies Little Swimmers, bebeklerin deniz ve havuzda rahat etmesini sağlayan teknoloji ile geliştirilmiştir. Esnek bel bandı vücut ile mükemmel uyum sağlar, koruyucu bariyeri sıvıyı içine hapseder, külot tasarımı ile kolay açılır geri kapanır kenarlara sahiptir ve en önemlisi normal bebek bezi gibi suda şişmez. Ürün 3-4 ve 5-6 beden seçenekleri ile kullanılabilir. Markanın üstün teknoloji içeren ürünleriyle alternatif çözümler bulabilirsiniz. Trendyol’u takipte kalın ve markanın ayrıcalıklı ürünlerini kaçırmayın.

Huggies Bebek Bezi Numaraları

Bebek bezleri gelişen bebek anatomisine göre farklı beden aralığı seçeneklerine sahiptir. Doğru bedende seçilmeyen bebek bezi, bezden elde edilecek performansın düşmesine neden olur. Bu da yanlış numara seçimi nedeniyle sızdırma, bebeği aşırı sıkma ya da dolan bezin kendiliğinden çıkıp düşmesi gibi istenmeyen sonuçlara neden olur. Gereğinden büyük seçilmiş bebek bezi hareket halinde sarkma yaparak bebeğin yürüyüş bozukluğu yaşamasına, gereğinden küçük seçilmiş bebek bezi ise bebeğin bedenini ve karın bölgesini sıkarak fiziksel sorunlar ve gaz problemi yaşamasına neden olur. Bu yüzden bebek bezinin doğru kilo aralığında seçilmesi ve bebeğin büyümesiyle birlikte numara değişimi yapılması önemlidir. Huggies 0-5 kg bebek bezi yeni doğan bebekler için uygundur. Huggies 3-4 beden bebek bezleri gelişim sürecindeki bebekler için kuruluk sağlar. 3 beden bebek bezi 4-9 kilo arası bebekler için kullanılır. 4 beden Huggies 7-14 kg arası bebekler için uygun bir seçenektir. Huggies 7-18 kg bebek bezi de yürümeye başlamış çocuklarda esneklik ve rahatlık yaşatır. Bebek bezinde numara seçilirken en doğru seçimi yapmak önemlidir. Çok küçük veya çok büyük bedenler bebekler için rahat değildir ve sızıntılara neden olur. Bebek bezi alırken, bebek hareket halinde olduğu için sarkma yapmayan veya kenarlarından çıkıp düşmeyen bir beden seçmek gerekir. Doğru seçim bezden alınacak performansı yükseltir. Bebek bezlerinde doğru ayarlanmış kilo aralıkları bebeğin aldığı konforu artırır ve bezden alınacak faydayı üst düzeye çıkarır. Bu nedenle bebek bezlerinde belirtilen kilo aralıklarına bakarken göz önünde bulundurulması gereken ilk nokta bebeğin göbekli olup olmadığıdır. Bebeğin göbek bölgesi normalden daha büyükse kilo ölçüsü pakette yazan ölçüye ulaşmadan bir üst numaraya geçilmelidir. Doğru seçilmiş bez, çocuğun belini sardığında bel bölgesinde bulunan esnek bantlar arasında 1-2 parmak esneme payı bulunan bezdir. Doğru bezi böyle test edebilirsiniz. Kullandığınız bez çocuğun belini sıkmaya ve iz bırakmaya başladığında ise bir üst numaraya geçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Huggies alıştırma külodu ve bebek bezlerinin numara seçiminde kararsız kaldığınızda gerçek kullanıcı deneyimlerinin paylaşıldığı Huggies bebek bezi yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Yorumlar beden seçimi konusunda size yardımcı olacaktır. Markanın tüm bez çeşitlerini ve bedenlerini sayfamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Huggies Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bezinin yanı sıra ıslak mendil ve bebek bakım örtüsü de üreten marka geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Huggies ıslak mendil en az bebek cildi kadar hassas ve yumuşak bir dokuda üretilir. Paraben ve alkol içermeyen formülü ve doğal içeriği bebeğin cildine ihtiyaç duyduğu özenli bakımı sunar. Markanın ıslak mendil ürünleri arasında Huggies yenidoğan ıslak havlu, saf ve doğal ıslak havlu ile doğal bakım ıslak havlu gibi seçenekler bulunur. Markanın pratik kullanım sunan ürünü Huggies alt değiştirme örtüsü bez değiştirme rutinini konforlu hale getirir ve her bebek bakım çantasında olması gereken hayat kurtarıcı bir üründür. Bebeğin bez değişimini hijyenik hale getiren ped istenilen yerde hızlı ve pratik bez değiştirmeyi mümkün kılar. En sert ya da soğuk yüzeylerin bebekle temas etmesini önleyerek konfor yaratır ve bez değişimi sırasında yaşanabilecek kazaları minimuma indirir. Yumuşak dış yüzey, özel emici tabak, yükseltilmiş kenar ve katlanabilir tasarımı ile kullanıcılardan tam not alır. Bez değiştirilirken bebeğin kaçırdığı idrarın yatağa ya da koltuğa geçmesini önler. Alt değiştirme örtüsü sıvıyı anında emerek içine hapseder. Her bütçeye hitap eden fiyat aralığı ile tüketicilerin en çok tercih ettiği yardımcı bebek bakım ürünleri arasında yer alır. Huggies ıslak mendil yenidoğan cildine ihtiyaç duyduğu özenli dokunuşu sunar ve cildi yıpratmadan temizler. Hassas içeriği alkol ve paraben içermez. Huggies kutulu ıslak mendil katkısız saf içeriği ile hassas bir temizlik yapılmasını sağlar. Kutu tasarımı ve kolay açılıp kapanan kapağı ile pratik bir kullanıma sahiptir. Huggies ıslak havlu seçeneklerini ve bakım örtüsünü marka kategorimizde bulabilirsiniz ve evinizin konforunda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Huggies Ürünlerinin Fiyatları

Huggies fiyat aralıkları ürün grubuna, paket adedine ve ürün içeriğine göre farklılık gösterir. Kaliteden ödün vermeden her bütçeye hitap etmeyi amaç edinen markanın ürünleri arasından en çok tercih edilen Huggies havuz bezi fiyatları bez numarasına göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Marka özelinde uygulanan indirim dönemlerini sayfalarımız üzerinden takip ederek bebek bezi, ıslak mendil ve bakım örtüsü ihtiyaçlarınızı toplu alımlarda bile en cazip fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Huggies online ürün satışlarında toplu alım fırsatları yaratarak kullanıcıların avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamasını kolaylaştırır. Ancak ürün ve ürün fiyatı araştırması yaparken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Bu doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Huggies ıslak mendil çantası, bebek bezi, külot bez, havuz bezi ve alt değiştirme örtüsü tekli paket seçeneğinin yanı sıra 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı paketler halinde aylık ya da mega boy seçenekleriyle kullanıcılara büyük avantaj yaratır. Sayfalarımızda satışa sunduğumuz ürün detayları incelendiğinde Huggies kullananlar ve ürün deneyimlerini detaylı bir şekilde okuyarak ürün seçimlerinizde doğru tercihler yapabilirsiniz. Fiyat bakımından her bütçeye uygun bebek bezi, ıslak mendil ve bebek bakım örtüsü ürünleri sunan marka, bebek sağlığını düşünen kaliteli ürün içeriği ile her dönem büyük beğeni toplar. Marka kalitesiyle üretilen ürünleri zengin beden, ürün, paket ve fiyat aralığı çeşitliliği ile sayfalarımızda bulabilir ve evinizin konforunda filtreleme seçeneği ile doğru ve sağlıklı bir karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz.

Huggies Ürünleri Trendyol’da

Pratik ve güvenilir bir online alışveriş deneyimi sunan Trendyol, bebek bakım kategorisinde sunduğu yenilikçi ve teknoloji destekli ürünleriyle dikkat çeken Huggies Elite Soft ve diğer tüm ürünlerini kullanıcılarla buluşturur. Markanın Elite Soft ürün grubu bebek cildine pamuksu bir yumuşaklık yaşatır. Bebek cildine dost üst yüzeyi ile cildi rahat ettirir. Marka kalitesinde üretilen ürünlerin fiyatlarına bakıldığında her bütçeye hitap eden seçenekler sunması kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplar. Erkek ve kız bebeklerin beden farklılıklarına göre özel tasarladığı Huggies erkek bebek bezi ve kız bebek bezi ürünleriyle dikkat çeken marka, ürün içeriklerini kullanıcı geri dönüşlerini dikkate alarak sürekli olarak geliştirir. Marka tüketici ihtiyaçlarını dikkate alarak çoklu paket üretimleri de sunar. Üstelik markanın belirli zamanlarda daha cazip fiyatlar sunduğu kampanya dönemlerini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz bebek bezi, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü gibi bebek bakım ürünlerine daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Marka özelinde uygulanan kampanya ve indirim dönemlerinde cazip fiyat avantajından yararlanmak için Trendyol’u takip edebilirsiniz. Ürün skalası oldukça geniş olan marka, bebek ihtiyaçlarında geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Markanın ürün ve çoklu paket seçenekleri arasından en doğru seçimi yapmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle bebek bezi alırken doğru beden seçimi yapıldığından emin olunmalıdır. İndirimli dönemlerde çoklu paket bebek bezi alınacaksa, seçilen bebek bezinin bebeğin gelişimiyle doğru orantıda beden seçeneklerine sahip olmasına dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Islak mendil alımlarında tüm ürün seçeneklerini güvenle satın alabilirsiniz.