İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

ÖNLEM Bebek Bezi

" araması için 147 sonuç listeleniyor

Bebeğinizin Cildine Dost Önlem Bebek Bezi Çeşitleri Trendyol'da!

Ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bebek bezi markaları arasında üst sıralarda yer alan Önlem; bebeklerin doğdukları andan itibaren belli bir yaşa gelene kadar her gün kullandığı kaliteli ürünler üretir. Bu süre; çocukların tuvalet eğitimi alıp, bu gibi destekleyici ürünlere olan ihtiyaçları sonlanana kadar olmak üzere, küçükler için farklı zaman dilimlerine denk gelebilir. Fayda sağlayan özelliklerle donatılan Önlem bebek bezi; yeni doğan döneminden itibaren her yaşta, boyda ve kiloda rahatlıkla kullanabileceği geniş bir beden skalasına sahiptir. Küçüklerin ağırlığına göre belirlenen Önlem marka bebek bezi 2 kg.’dan 16 ve üzeri kiloya kadar çıkan seçenekler sunar. Her küçüğün özel olduğu düşüncesinden yola çıkarak, her birinin kendine has fiziksel yapıları göz önünde bulundurularak seçim yapmak doğru olur. Yeni çocuk sahibi olan anne babalar, küçükler için hangi parçayı seçeceklerine karar vermekte zorlanabilir. Markanın ürün paketlerinde yer alan kg. aralıkları ve yönlendirmeler seçim yapmayı kolaylaştırır. Genellikle ilk aylarda Önlem bebek bezi 1 numara, 2 numara, 3 numara seçenekleri arasından yenidoğan newborn çeşidi uygun olurken, küçüklerin fiziksel gelişimine ve ağırlık durumuna göre sonraki çeşitler belirlenir. Bitkisel kökenli 5 botanik öz ile zenginleştirilmiş Önlem Botanika bebek bezi, bu özelliğiyle Türkiye’de ilk ve tek olma niteliği taşır. Sahip olduğu sertifikalar ile kalitesini ispatlar ve çocukları için her şeyin iyisini isteyen anne babalara güven verir. Tüm yeni nesil çeşitler küçüklerin hassas cildine zarar vermeyen içeriklerden güç alarak üretilir. Kullanım sırasında küçüklerin üst düzeyde konforunu ve rahatını sağlar. Günlük kullanıma son derece uygun olanlar, tek kullanımlık olmaları sebebiyle pratik ve hijyenik bir şekilde kullanılır. Bu parçalar çocukları büyütme sürecindeki yoğunluk arasında ebeveynlere büyük kolaylık sağlar. Markanın paketleri tasarım olarak son derece ilgi çekici ve kolay anlaşılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Ürünün markası, bedeni, hangi kg.arasına yönelik olduğu, fark yaratan özellikleri, içerisindeki adet gibi bilgiler açık ve net olarak paketlerde belirtilir. Önlem bebek bezi kampanya zamanlarında istediğiniz adetleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Önlem Bebek Bezi Modelleri

Öne Çıkan Önlem Bebek Bezi Modelleri

İşin uzmanları tarafından üretim aşamalarından, ürün son müşteriye ulaşana dek her süreci titizlikle yürütülen Önlem bebek bezi modelleri arasında 3, 4, 6 gibi değişik alternatiflere sahiptir. Markanın olmazsa olmaz anne & bebek bakım malzemeleri arasında yer alan parçalar uygun fiyata satışa sunulur. Deneme paketi, fırsat paketi, avantaj paketi, jumbo paket gibi alternatifler sunan küçük ve büyük paketler; 11, 42, 44, 78 gibi değişik adetlerde bez içerebilir. Önlem külot bebek bezi ultra konfor ve kuruluk sistemi çeşidi, esnek yapısıyla ön plana çıkar. Küçüklerin konforunu ön planda tutan ürünün, elastik yan bantları tekstil yüzeylidir. Bu sayede ciltle uyum sağlar ve rahatsızlık vermez. Markanın ürünleri üst yüzeyi, dikkat çekici pek çok faydalı özellikle donatılmıştır. Yumuşak, pamuksu ve renklendirici içermeyen cilde dost üst yüzey, sıvıyı hızla emer ve iç bölgesine eşit olarak dağıtır. Yüzeyin sağladığı hava akımı yenidoğanların rahatı ve sağlığı için son derece önemlidir. Yeni parçalarda bulunan 3 katlı emici bölge teknolojisi sayesinde iç ve dış yüzey rahat nefes alır. Mikro emici tanecikler sıvıyı hapsederek, küçüklerin cildinin uzun süre kuru kalmasını sağlar. Küçüklerin cildini özenle koruduğu ve cilt yapılarıyla uyum sağladığı, Alman Dermatest Laboratuvarı tarafından test edilip onaylanmıştır. Son derece prestijli bir kurum tarafından alınan onay, ‘5 Star Premium Segment’ derecesiyle üst seviye olarak belirlenmiştir. Önlem çocuk bezi 3 numara, 4 numara gibi beden alternatiflerine sahiptir. Yenidoğan boyundan başlayan parça çeşitlerinin 3 beden midi boyu, 4-9 kg arasındaki küçükler için idealdir. 7-14 kg. arası için 4 numara maxi çeşidi uygunken, 9-16 kg. arası için 4+ maxi plus beden uygun olur. Yenilikçi ve inovatif üretim anlayışını benimseyen Önlem markasının sıklıkla tercih edilen çeşitlerinin başında Botanica serisi gelir. Klasik Önlem bez çeşitlerinde olduğu gibi, yumuşak üst yüzeyiyle hızla emdiği sıvıyı ürünün iç bölgesine eşit olarak dağıtır, hapseder ve üst düzeyde kuruluk sağlar. Bir alt açma bezinden beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındıran Önlem Botanica model, küçüklerin hassas cildini hiçbir zararlı maddeye maruz bırakmaz. Türkiye’deki markalar arasında, Oeko-Tex sertifikasına sahip ilk ve tek ürün olma özelliğine sahiptir. Alışılmış Önlem kalitesini yansıtan Botanica, isminin hakkını verecek şekilde bitkisel kökenli özlerden oluşur. Bu özelliğiyle Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip Önlem Botanica, gücünü bitkisel kökenli 5 botanik özden alır. Papatya, aloe vera, zeytinyağı, ipek proteini ve E vitamini özleriyle zenginleşen Botanica, küçük bedenlerin cildini korurken, aynı zamanda nemlendirir. Kokusuz ve hipoalerjenik yapısı sayesinde, alerjisi olanlar için de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Parfüm, klor, nonilfenol ve paraben gibi zararlı maddeler içermemesi müşterilerden tam not alır. Siz de tüm bu özellikleri Trendyol’dan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Rahat ve Kullanışlı Önlem Bebek Bezi Çeşitleri

Rahat ve Kullanışlı Önlem Bebek Bezi Çeşitleri

Özel Thermobond Teknolojisi ürüne yumuşaklık ve ipeksi bir doku verir. Üst düzey yumuşaklık hissi küçükleri gün boyu hareket halindeyken ve gece uyurken rahat ettirir. İç ve dış yüzey, özel Botanic Soft teknolojisi sayesinde nefes alırken; renklendirici içermeyen iç yüzey ürüne artı özellik kazandırır. Bakım ve kozmetik ürünlerinin vazgeçilmezlerinden alt değiştirme parçasını seçerken birçok kriter göz önünde bulundurulur. Bu alanda seçim yaparken, bedenine tam olarak uyan numarayı tercih etmek son derece önemlidir. Günün her saati küçüklerin altında bir bez bulunur. Bu zaman zarfında onları sıkmayan, rahatsız etmeyen ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürünler kullanmak doğru olur. Önlem yenidoğan bebek bezi 1 beden seçeneğinden başlayarak, 6 numaraya kadar çıkan standartlara uygun geniş bir beden skalasına sahiptir. Sunduğu ara boy seçenekleri sayesinde her bebeğe uygun bir ürün mutlaka bulunur. 1 numara newborn ürün, 2-5 kg.arasındaki küçükler için uygun olan küçük boydur. Sonraki aylarda, 3-6 kg.arasına denk gelen 2 numaralı mini boya geçiş yapılır. Önlem kalitesinden vazgeçmeyen anneler, küçükler büyüdükçe beden numarasını yükselterek, ürünü aynı memnuniyetle kullanmaya devam eder. Önlem bebek bezi 4 numara, 5 numara, 6 numara, 7 numara seçeneklerinin aralarında bulunduğu geniş yelpazesiyle beklentileri iyi şekilde karşılamayı sürdürür. Önlem, tüm modellerinde çeşitliliğe önem verir ve tüm beden seçeneklerini titizlikle tasarlayıp üretir. Ebeveynler ürün seçmeden önce çocuğun boyunu ve kilosunu doğru olarak ölçmeleri gerekir. Beden numarasından küçük veya büyük seçimler yapmaktan kaçınmalıdır. Anneler bedensel gelişimi dikkatle takip edilerek, büyüdükçe satın aldığı parçanın bedeni de doğru orantılı olarak büyüğüyle değiştirilmelidir. Vücuda tam oturan, bacak ve bel kısımlarını sıkmayan ürünler tercih etmeye dikkat edilmelidir. Bakım için son derece önemli olan doğru beden seçimi, onların mutluluğu ve fiziksel gelişimi için önem taşır. Normalde olması gerekenden küçük bir alt bezi seçildiğinde çocukları sıkar, bedenini tahriş eder ve rahatsızlık verir. Ayrıca gece uykularında huzursuzluk ve sık sık uyanma gibi durumlarda ortaya çıkabilir. Bu gibi olumsuzluklara son vermek için bu parçalardan satın alabilirsiniz.

Beğenilen Önlem Bebek Bezi Seçenekleri

Beğenilen Önlem Bebek Bezi Seçenekleri

Hareketleri giderek hızlanan 11-18 kg.arası çocuklar için 5 numara junior seçeneği idealdir. Eğer büyük bir beden seçilirse, emekleme ve yürüme sırasında ürün kayıp düşebilir. Alt bezi kullanımının son dönemlerine denk gelen 16 kg.ve üzeri küçükler için XL beden doğru seçim olabilir. Bu parçalar sadece çocuklar için değil, anne babaların huzuru ve mutluluğu için de önem taşır. Ürünün kalitesi, gündüz ve gece boyunca çocuklarını doğru şekilde büyütmek ve bakımını sağlamak için mesai harcayan ebeveynleri birçok açıdan etkiler. Önlem bebek bezi kullananlar, ürünün sunduğu onlarca avantaj sayesinde çok rahat eder. Sızdırmayan parçalar yardımıyla çocuğu gece deliksiz bir uyku uyuyan her anne, kendi uykusunu da kaliteli bir şekilde uyuyabilir. Böylece günün diğer zamanlarında aktif ve verimli bir şekilde çocuğuyla ilgilenebilir, kişisel olarak moral ve motivasyon kazanabilir. Ayrıca zamandan ve enerjiden tasarruf ederek, kendisiyle ve eviyle fazla ilgilenme şansı elde eder. Evdeki dengenin sağlıklı bir şekilde kurulması adına çocuğun huzuru ve keyfi çok önemlidir. Bakım için kullanılan doğru malzemeler, kozmetik ürünlerin seçimi küçükleri rahat ettirir. Keyfi yerinde olan her çocuk, çevresini de aynı oranda mutlu eder. Küçüklerin hassas ciltlerine hiçbir şekilde zarar vermeyen kaliteli parçalar, küçüklerin sağlığına büyük katkı sunar. Markanın yeni doğan ve diğer bedenleri rahatlıkla bakım çantasında ve seyahat valizinde taşınabilir. İhtiyaç duyulan her an pratik bir şekilde çıkartılıp, hijyenik olarak çocuğun altına bağlanabilir. Erkek ve kız çocukların günlük hayatta giydikleri zıbın, tulum, etek, elbise, pantolon gibi kıyafetlerin altına bir iç çamaşırı göreviyle rahatlıkla bağlanabilir. Önlem bebek bezi indirim zamanlarında almak istediğiniz tüm beden aralıklarını bulabilirsiniz.

Sağlıklı Önlem Bebek Bezi Modelleri

Sağlıklı Önlem Bebek Bezi Modelleri

Yaz kış her mevsime uygun olanlar, fiyat - performans dengesi olarak da aile bütçesine katkı sağlar. Yardım kuruluşlarına bağış yapmak ve ihtiyaç sahibi ailelere hediye etmek amacıyla toplu alımlar yapabilir, kendinizi olduğu kadar çevrenizdeki insanları da mutlu edebilirsiniz. Önlem bebek bezi yorumları incelendiğinde, olumlu ve memnuniyet içeren müşteri deneyimlerinin yoğunluk kazandığı görülür. Markanın ürünlerini kullananlar, tecrübelerini şeffaf ve detaylı bir şekilde paylaşarak, güvenle kullandıkları ürünleri diğer ailelere tavsiye etmek ister. Kullanım sonrası yapılan yorum ve değerlendirmeler, evlat sahibi olan kişilerin bu alanda doğru seçimler yapmaları adına yardımcı olur. Yorumlarda çok değinilen konuların başında, ürünün koku yapmaması ve sızdırmaya sebep olmaması gibi hususlar gelir. Bazı değerlendirmelerde, ürünlerin pişik yapmaması konusunda duyulan memnuniyete vurgu yapılır. Ürünün emicilik konusundaki başarısından övgüyle söz edilir. Pek çok anne, ürünü belli aralıklarla sürekli aldığını ve kullanmaya devam edeceğini dile getirir. Süreklilik oluşturan alımlar, açık bir memnuniyet belirtisidir. Ürünlerin yapı olarak son derece sağlam olduğu, cırt cırtlı kısımların iyi bir şekilde yapıştığı gibi hususlar yorumlarda öne çıkar. Ürünü ilk olarak tercih edenler ise, öncelikle markanın ürünlerinden deneme paketlerini tercih ettiğini, denedikten sonra duydukları memnuniyet neticesinde büyük paketler halinde temin ettiğini dile getirir. Müşteriler Botanica serisinin fark yaratan özelliklerinden çok etkilendiklerini belirtir. Fiyat - performans dengesi müşterilerin değindiği konular arasındadır. Ürünün fiyatını hak ettiği ve akıllı alışveriş imkanı sunduğundan bahsedilir. Yorumlarda avantajlı paketlerin yoğun olarak tercih edildiği göze çarpar. Ekonomik paketlerin uzun süreli kullanım sağlaması ise, ailelerden övgü alan bir diğer değerlendirmedir. Önlem bebek bezi online satışlarda uygun fiyatıyla öne çıkar. Siz de online alışverişin keyfini yaşayacağınız Trendyol’dan bu parçaları bulabilirsiniz.

Avantajlı Önlem Bebek Bezi Fiyatları

Avantajlı Önlem Bebek Bezi Fiyatları

Önlem bebek bezi fiyatları çocuklar için alışverişi yapan her ailenin merak ettiği konular arasındadır. Üretimde kullanılan hammaddelerin niteliği ve kalitesi fiyat belirlemede doğrudan etkilidir. Araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde uygulanan yenilikçi ve son teknolojik özellikler, ürünlerin fiyatlarına etki eder. Sağlıklı, temiz içerikli ve hijyen avantajına sahip bakım ürünlerinin fiyat etiketleri diğerlerinden fazla olabilir. Ürünün kalitesi, dayanıklılığı, fayda sağlayan özellikleri, uluslararası kuruluşlardan onaylı olması ve sergilediği performans gibi durumlar fiyatların belirlenme aşamalarında etkili rol oynar. Altı açma bezi, aralıksız her gün defalarca kullanılan bir bakım ürünüdür. Ürünlerin inceliğinde, bariyerlerin yumuşaklığından ve üst yüzeyin ipeksi dokusundan bahsedilir. Bu durumda avantajlı ve bütçe dostu seçimler yapmak, harcamalara katkı sağlamak adına önemlidir. Markanın özenle hazırladığı avantajlı fırsat paketleri sayesinde alışverişlerde tasarruf edebilirsiniz. İçerisinde farklı adetlerde bulunan paketler, bütçeye göre seçilebilir. Bütçeye uygun Önlem ürün çeşitleri, kampanya dönemlerinde cazip hale gelir. Marka, müşterilerin üst düzeyde fayda sağladıkları işlevsel ürünler tasarlayıp üretme ve ideal fiyatı belirleme konusunda oldukça titiz davranır. Çocuk sahibi olanların bir numaralı harcama kalemini oluşturan bezleri, ulaşılabilir fiyatlarıyla uzun vadede aile ekonomisine katkı sağlar. Kampanya dönemlerinde birkaç paketlik toplu bir alım yaparak, uzun süre boyunca kullanılacak ürünleri avantajlı fiyatlarla stok yapabilirsiniz. Her evde gönül rahatlığıyla kullanılan alt değiştirme bezleri, her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ve seçme şansı sunan çeşitliliğiyle herkesin tercihi olmaya devam eder. Markanın alt değiştirme modelleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evde, hastanedeki yenidoğan ünitelerinde, doğum kliniklerinde, bakım merkezlerinde, anaokulu ve kreşlerde alt açma bezi çeşitlerine rastlanır. Ayrıca bazı alışveriş merkezlerindeki bakım odalarında annelerin kullanması için alt açma bezleri bulundurulur. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan Markanın bezleri bu özelliğiyle istisnasız her küçüğe hitap eder.

Dikkat Çekici Önlem Bebek Bezi Çeşitleri

Dikkat Çekici Önlem Bebek Bezi Çeşitleri

Çocuklar, doğumdan itibaren belli bir yaşa kadar tuvaletini özel bezlere yapar. Ürünlerin inceliğinde, bariyerlerin yumuşaklığından ve üst yüzeyin ipeksi dokusundan bahsedilir. Bir iç çamaşırı gibi kullanılan bezler, günlük hayatta her an başvurulan malzemelerdir. Evde, plajda, havuz kenarında, parkta, piknikte ve aklınıza gelebilecek her yerde küçükler bezleriyle rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürür. Lastikli esnek yapısı, yumuşaklığı, uzun süre kuru tutması gibi onlarca faydalı özellikle donatılan bezler, tuvalet eğitimini tamamlayana kadar her çocuğun olmazsa olmazları arasındaki yerini korur. Seçenekler arasında normal bedenden büyük bir ürün seçilirse, bu defa vücuda bol geleceğinden çocuğun üzerinden kayabilir, çıkabilir ve sızdırma gibi istenmeyen durumlar yaşanabilir. Ayrıca estetik dış görünümleri sayesinde çekmecede ve çocuk odasındaki raflarda düzenli ve şık bir görüntü oluşturur. Kaliteli ürünlere yönelmek memnuniyet açısından son derece önemlidir. Kalitesini kanıtlamış, fonksiyonel, çocukların cildiyle uyumlu ürünleri bütçeyi sarsmayan fiyatlarla edinmek herkesi memnun eder. Önlem bebek bezi tavsiyelerini de okuyarak çeşitli özelliklerini öğrenebilirsiniz. Çantada, arabada, bavulda rahatlıkla taşınan bezler sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak çocuğunuzun altını değiştirebilir, kirli bezi yakındaki çöp kutusuna atabilirsiniz. Gittiğiniz her yere yanınızda götüreceğiniz bu parçalar çocukların bakımı son derece önemlidir. Sızıntı yapmayan ve hijyenik kullanım sağlayan bu parçalar ile küçüklerin bakımını titizlikle yapabilirsiniz. Bakımıyla profesyonel olarak ilgilenenler, anneler, yenidoğan hemşireleri ve bakıcılar markanın ürünleri nerede satılır sorusunun cevabını Trendyol’da bulur. Farklı beden aralıklarında değişen parçaların fiyat farklılıkları da değişiklik gösterebilir. Markanın bez seçenekleri arasında yer alan 7 numara ve diğer tüm bedenlerini Trendyol sayesinde evinizin rahatlığında keşfedebilir; ıslak mendil ve Önlem bebek bezi satın alabilirsiniz.