İlgili Kategoriler
Fiyat
Bez Bedeni
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

4 Numara Bebek Bezi

" araması için 1492 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Rahat 4 Numara Bebek Bezi Trendyol’da!

Yenidoğanlar ve gelişim çağındaki bebekler için hazır paketli bezler büyük bir ihtiyaçtır. Bebekler tuvalet eğitimini alana kadar, ebeveynler temizlik ve hijyen konusunda bu ürünlerden destek alır. Ürün seçimini bebeğinizin kilo aralığına göre yapmanız oldukça önemlidir; çünkü gereğinden küçük bezler pişik sorunlarına yol açarken büyük olanlar da sızıntıya neden olabilir. Bu noktada 9 - 14 kg ağırlığındaki bebeklere uygun seçenek 4 numara bebek bezi çeşitleridir. Bebeklerin hassas ciltlerine gün boyu temas eden ürünler uzman dermatologlar eşliğinde tasarlanır. Sıvıyı hemen hapseden ürünler miniklerin cildinde tahriş ve kızarıklık oluşumunu önler. Bebeğinizin cildini korumak ve gün boyu kuru kalmasını sağlamak için farklı markaların sunduğu seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

4 Numara Bebek Bezi Özellikleri

4 Numara Bebek Bezi Özellikleri

Doğdukları andan itibaren temel ihtiyaçları için ebeveynlerinin gözetiminde olan bebekler için satın alınacak ürünler özenle seçilmelidir. Çocukları için her zaman doğru tercihler yapmak isteyen anne ve babalar bu nedenle bebek bezi alırken çok titiz davranır. Üretimin her aşamasında dermatologlar tarafından kalite kontrol testlerinden geçirilen ürünler hijyenik koşullarda el değmeden paketlenerek raflardaki yerini alır. 4 numara bebek bezi özellikleri incelendiğinde her detayın miniklerin konforu için tasarlandığı görülebilir. Ürünlerin pamuklu iç yüzeyi sıvıyı hapsederek cildi uzun süre kuru tutar. Güçlü bel bariyerleri kaymayı önleyerek sıvıyı içeride tutmayı başarır. Cildin gün boyu kuru kalması, tahriş ve kızarıklık gibi sorunları ortadan kaldırır. Akıllı göstergeler sayesinde bezi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz. 9 - 16 kg ağırlığındaki bebeklere özel üretilen 4 plus bebek bezi çeşitlerini de Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

4 Numara Bebek Bezi Fiyatları

4 Numara Bebek Bezi Fiyatları

6. aydan sonra kullanılan 4 numara bez çeşitleri, esnek ve sıvıya karşı dayanıklı yapıları sayesinde miniklerin gün boyunca rahat etmesini sağlar. Bebeğinizin evde ya da dışarıdayken rahat ve huzurlu olması için, kullanım alanları farklılık gösteren bantlı, külot ya da mayo bez çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde 4 numara bebek bezi fiyatları her bütçeye uyum sağlayabilir. Klasik bantlı modeller yeni doğan veya altını değiştirirken çok hareket etmeyen bebekler için günlük kullanımda oldukça pratiktir. İlerleyen dönemlerde bebekleri tuvalet eğitimine yavaş yavaş alıştırmak amacıyla 4 numara külot bez modelleri tercih edilebilir. Bel çevresi esneyen ürünler miniklerin rahatça hareket etmesini sağlar, bu modellerin kullanımı anne babalar için de gayet kolaydır. Ultra emici özellikte üretilen ve suda şişmeyen mayo bez 4 numara tek kullanımlık ya da yıkanabilir çeşitleriyle özellikle yaz tatillerinde bebeğinizle sahillerde eğlenceli saatler geçirmenizi sağlar. İndirimli bebek bezi 4 numara seçeneklerini araştırırken bu ürünlere de göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip 4 no bebek bezi çeşitlerini online alışveriş kolaylığıyla Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Trendyol’da 4 Numara Bebek Bezi Kampanya Çeşitleri

Trendyol’da 4 Numara Bebek Bezi Kampanya Çeşitleri

Bebeklerin gelişim sürecinde sıkça kullanılan hazır paketli bezler uzun vadede aile ekonomisini etkileyebilir. Bebek bezi üretiminde yılları aşkın deneyime sahip olan markalar bu nedenle farklı özelliklere ve fiyat aralıklarına sahip pek çok seçenek sunar. Ayrıca kampanya dönemlerinde bu ürünler cazip fiyat etiketleri ve çeşitli promosyonlarla satışa sunulur. Hesaplı bir alışveriş yapmak için bebeğinizin kullandığı markanın ürünlerini favori listenize ekleyip indirim fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz. Ürün sayfalarında yer alan müşteri yorumlarını inceleyerek farklı markalar hakkında fikir edinebilir, henüz deneme fırsatı bulamadığınız 4 numara çocuk bezi çeşitlerini fiyatlarına ve performanslarına göre değerlendirebilirsiniz. Aile bütçenize katkı sağlayacak 4 numara bebek bezi kampanyalarını Trendyol’dan takip ederek alışverişi keyfe dönüştürebilirsiniz.