İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

5 Numara Bebek Bezi

" araması için 415 sonuç listeleniyor

Sağlıklı ve Kullanımı Kolay 5 Numara Bebek Bezi Çeşitleri Trendyol'da!

Doğduğu andan itibaren tuvalet eğitimini tamamlayana kadar geçen sürede, bebeğin çok ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan biri bu ürünlerdir. 5 numara bebek bezi, her ebeveynin işini büyük ölçüde kolaylaştırır. Tüm malzemelerinde olduğu gibi piyasada birçok çocuk bezi çeşidi vardır. Hangi malzemenin çocuğunuza uygun olduğunu seçmek zor olabilir. Bu ürünler tasarımda kullanılan materyaller, boyutlar ve işlevler doğrultusunda çeşitlilik gösterir. Online alışverişi yapmadan ihtiyaçlarınızı her yönüyle değerlendirmeniz gerekir. Satın almak istediğiniz ürüne karar vermeden önce onun size sağladığı faydaları göz önünde bulundurmalısınız. Alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra malzemenin nasıl kullanıldığı ve ne sıklıkla değişmesi gerektiği gibi konular hakkında bilgi sahibi olursanız aldığınız ürünü verimli kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz modelleri Trendyol aracılığıyla satın alabilir, size özel 5 numara külot bez kampanya ve indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bu ürünler konusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda pek çok farklı model arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine göre farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler şu şekilde sıralanabilir: Tek kullanımlık olanlar, kumaş olanlar, gündüz ve gece çeşitleri ve boyutlarına göre ürünler ihtiyacınıza göre üretilir. Tüm modeller hakkında yeterli bilgi sahibi olursanız kendiniz ve bütçeniz için doğru seçimi yapabilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler, iki kumaş tabakası arasına sıkıştırılmış emici bir pedden oluşur. Ped, vücut sıvılarını emmek ve tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kumaş bölümü ise rahat bir şekil verir ve sızıntıyı önlemeye yardımcı olur. Emici pedler üzerinde geçirgen bir üst tabaka, altında ise su geçirmeyen bir alt tabaka bulunur. Bu sayede emilen atıklar, bezden dışarı çıkamaz. Ürünlerin kenarlarında elastik lifler bulunur. Böylece ürünler çocukların bacaklarına ve kasıklarına sıkıca oturur. Sıvıların dışarı taşmaması için tek kullanımlık olanların düzgün bir şekilde yerleştirilmesi çok önemlidir. Tek kullanımlık ürünler de son derece işlevsel bir tasarıma sahiptir. Buna ek olarak cinsiyet ve yaş için özel boyutlandırma, renklendirme ve çocuğun boşaltım yaptığını belli eden renk değişim göstergeleri gibi gelişmiş özelliklere de sahiptir. Siz de küçükler için farklı modellere sahip seçenekler arasından bütçenize uygun çeşidi satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Bebek Bezi 5 Numara Seçenekleri

Öne Çıkan Bebek Bezi 5 Numara Seçenekleri

Hangi ürünü kullanacağınız kişisel bir seçimdir. Bazı aileler tek kullanımlık modelleri tercih ederken diğerleri tekrar kullanılabilen kumaş olanları seçer. Kumaş olanlar doğada çözünebilen materyallerden üretilmiştir. Dolayısıyla çoğu tek kullanımlık üründe olduğu gibi doğada çözünmek için çok uzun bir süreye ihtiyaç duymazlar.

Kumaş çeşitleri farklı tasarımlara sahiptir ve genellikle tek kullanımlık çocuk ürünlerden ekonomiktir. Bambu ve pamuk gibi doğal kaynaklı, nefes alabilen kumaşlardan üretildikleri için ciltte alerji yapma olasılıkları düşüktür. Ancak kumaş modeller kullanımı tek kullanımlık olanlardan meşakkatlidir çünkü kumaş ürünler düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Ayrıca kumaş çeşitleri, ciltteki ıslaklığı yok etmediği için özellikle yeni doğanlarda sıklıkla değiştirilmesi gerekir. Kumaş modeli doğal olmakla birlikte yoğun programı olan aileler için zorlayıcı olabilir. Gündüz kullanılan çeşitleri, hareketlerini serbest bırakan esnek tasarımlara sahiptir. Bu sayede motor faaliyetlerinin gelişimi desteklenir. 5 numara cırtlı bez emekleme ve yürüme aşamalarında sağladığı rahatlık son derece önemlidir. Günlük kullanılan kenarlarında esnek lastikler bulunur. Bu lastikler, ürünün kasık ve bacaklara kolay oturmasını mümkün hâle getirir ve aynı zamanda gün içinde rahat hareket etmesine katkı sağlar. Gündüz kullanılan çeşitlerin kapasitesi sınırlıdır. Çocuklar boşaltım yaptığında ürünleri hızlı değiştirmeniz gerekir. Kirlenmiş günlük olanlar, pişik ve kızarıklık sorunlarına sebep olabilir çünkü bebek gün içinde hareketlidir, terleme ve sürtünmeye çok meyillidir. Gün içinde ya ebeveynler ya da yardımcılar bebekle beraber olduğu için ürünlerin değişimi büyük bir sorun teşkil etmez. Gece modelleri, tek kullanımlık olanların güçlendirilmiş hâlidir. 12 saate kadar kuru tutacak şekilde tasarlanan gece çocuk malzemeleri, ekstra emicidir ve genellikle normal olanlara göre yaklaşık %20 ila %25 fazla kapasiteye sahiptir. Hareket kabiliyeti açısından gündüz çeşitlerine göre hantaldırlar; ancak bebeği uzun süre kuru tutarak uykusunun bölünmemesine yardım ederler. Gece modellerine ihtiyacınız olup olmadığı çocuğunuza bağlıdır. Bazıları normal ürünler ile gece boyunca idare edebilirler. Bebeğiniz halihazırda rahat uyuyorsa onun düzenini değiştirmenize gerek olmaz. Gece olanların kullanımı özellikle altıncı aydan itibaren başlayabilir. Bu dönemde bebek anne sütünün yanı sıra ek gıda tüketmeye de başlar. Bu yüzden atık boşaltımı hızlanır ve çoğalır. Ürünlerin boyutları çocukların kilosuna ve gelişim aşamasına göre farklılık gösterir. Genellikle, yeni doğan 4,5 kilogram ağırlığındaki bebekler içindir. 1 numara ürünler, yeni doğanların ikinci ayından dördüncü ayına kadar kullanılabilir. 2 numara modeller, dördüncü ve yedinci ay arasında kullanılır. 3 numara ürün çeşitleri de yedi ila onikinci aylar arasına uygundur. Farklı modellere sahip çeşitler arasından kullanabileceğiniz seçenekleri uzun süreli kullanım için satın alabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlandırmasıyla dikkat çeken malzemeler küçüklerin büyüme aşamasından size büyük kolaylık sağlar. Trendyol’dan seçenekleri inceleyerek avantajlı paketler halinde satın alabilirsiniz.

Kaliteli 5 Numara Külot Bez Çeşitleri

Kaliteli 5 Numara Külot Bez Çeşitleri

4 numara ürünler 1,5 yaşından 3 yaşına kadar size eşlik eder. 5 numara olanlar ise 3 yaşından büyük çocuklar için kullanılır. Elbette, her çocuğun gelişim aşamalarında benzer kilolara sahip olması gerekmez. Bu yüzden 5 beden bebek bezi seçerken birkaç özelliği dikkate almak gerekir. İlk olarak kemer kısmının ne kadar sıkı olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bunun için parmağınızı bel bandına koyup çekmeniz yeterlidir. Böylece malzemenin çocuğu sıkıştırdığını anlayabilirsiniz. Kullandığınız ürünler çocukların poposunu tam anlamıyla örtmelidir. Eğer poponun bir kısmı açıkta kalırsa model küçük demektir. Her zaman kullandığınız ürünleri artık bel bölgesinde ve kasıklarda kızarıklık ve izler yapıyorsa çocuklar büyüdüğü için bir boy büyük modele geçmeniz gerekir. Benzer şekilde ürünü tutan yapışkanlı bantlar kasık ortasından yanlara doğru kaymaya başladığında yine büyük boy ürünlere geçmelisiniz. Beş numara bebek bezi üç yaşında olan ya da büyük çocuklar için kolaylıkla kullanılabilir. Çocuğunuz 12 kilo civarında ise 5 numara olanlar onun bedenini sıkmaz, kızarıklık ve kaşıntıya sebep olmaz. Aynı zamanda 3 yaşındaki çocuklarda hareket kabiliyeti gelişmiştir. Dolayısıyla 5 numara, onun hareketli yapısını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Her çocukların 5 numara kullanmasına gerek yoktur çünkü tuvalet alışkanlığı 3 yaşında kazanılabilir. Çocuğun genellikle üç yaşında tuvalet eğitimi belirtisi göstermesi gerekir. Eğer bu konuda gecikme yaşıyorsanız bunun nedenini tespit etmek önemlidir. Çocuk bu dönemde tuvalet ihtiyacının geldiğini ebeveynlerle paylaşmaya başlar; ancak her çocukta gelişim bu şekilde ilerlemek zorunda değildir. Çocuğunuza tuvalet eğitimi verirken de 5 numara kullanarak onun rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Bebekler günde yaklaşık 10 adet kullanabilir. Özellikle yeni ebeveynler çocuklar için olan versiyonlarını değiştirmek için çok zaman harcarlar. Bebek bezi değiştirmek, başta zor görünse de biraz pratik yaparak altını temiz ve kuru tutmanız mümkündür. Bebek bezi değişimine başlamadan önce kullanacağınız ekipmanları bir araya getirmeniz size kolaylık sağlar. Siz de bu kolaylıktan yararlanmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik 5 Numara Bebek Bezi Modelleri

Kullanışlı ve Pratik 5 Numara Bebek Bezi Modelleri

Temiz bir bebek bezi, kumaş kullanıyorsanız özel tutucular, bir kap ılık su, pamuk ya da temiz bir bez, merhem, pudra ve üzerine koyacağınız yumuşak bir zemin örtüsü yanınızda bulunması gereken ekipmanlar arasındadır. Bebekler için özel ıslak bezler, pamuk ya da temiz havlu kullanarak önden arkaya doğru nazikçe silerek başlamasınız. Özellikle kız çocuklarda bu şekilde silmek çok önemlidir. Aksi halde idrar yolu enfeksiyonları gibi ciddi hastalıklar ortaya çıkabilir. Erkek bebeklerde, silme işlemi sırasında hassas bölgeleri bir bez yardımıyla örterseniz havaya maruz kaldığı için idrarını yapabilecek olan küçüklere engel olabilirsiniz. Silmeyi bitirdikten sonra, bebeğinizi temiz bir bezle kurulayarak merhem sürebilirsiniz. Eğer kızarıklık ve isilik gibi sorunlar yaşıyorsanız bebek pudrası kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık çocuk ürününü açarak bacaklarını ve ayaklarını nazikçe kaldırmanız gerekir. Bunu yaparken temiz ürünü onun altına doğru yerleştirebilirsiniz. Yapışkan şeritlerin bulunduğu kısım ve göbek deliğiyle aynı hizada olmalıdır. Malzemelerin ön kısmını bacaklarının arasına ve karnının üstüne getirerek yapışkan şeritleri sıkıca sabitleyebilirsiniz. Kumaş kullanıyorsanız, bunları bağlamanın birkaç yolu vardır. Yaygın yöntemler arasında üçgen katlama bulunur. Öncelikle bir üçgen oluşturmak için kare şeklinde kumaş olanı ikiye katlayabilirsiniz. Öncelikle ayaklarını ve bacaklarını nazikçe kaldırıp altını kaydırarak bezin içine yerleştirmeniz gerekir. Üçgenin uzun kenarı çocuğunuzun arkasında olmalı ve karşı köşesi ayaklara doğru bakmalıdır. Ürünün ön kısmını küçüğün bacaklarının arasına ve karnının üstüne getirmelisiniz. Diğer tarafında bulunan iki parçayı da ortaya getirerek üç köşeyi kumaş tutucuları ile sabitleyebilirsiniz. 5 numara bebek bezi aylık paket çeşitleri bütçe dostu fiyatlandırmasıyla müşterilerini memnun eder. Trendyol’dan aylık paketleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Beğenilen 5 Numara Bebek Bezi Özellikleri

Beğenilen 5 Numara Bebek Bezi Özellikleri

Bebeklerin pişik olması yaygın bir sorundur. Ancak kızarıklık sık görülürse, 2 veya 3 günden fazla sürerse ya da kötüleşir ise bir sağlık uzmanına başvurmanız gerekebilir. Sorunun büyümesini ve baştan pişik oluşumunu engellemek için bebek bezi kullanımında birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Küçükler boşaltım yaptıktan hemen sonra parçayı değiştirmek bu konuda size avantaj sağlar. Ayrıca poposunu temizlerken nazik olmaya özen göstermelisiniz çünkü kuvvetli bir şekilde silmek veya ovalamak, döküntüyü da tahriş edebilir. Kızarıklıkları önlemek ve iyileştirmek için de özel merhemlerden kullanabilirsiniz. Kumaş olanları çocuklar için kullanıyorsanız bunları boyasız ve kokusuz deterjanlarla yıkamanız gerekir. Son olarak yeni ürün takmadan önce mutlaka poposunun kurumasını beklemelisiniz. Tüm bunları dikkatli bir şekilde uyguladığınızda pişik ve isilik sorunlarını önleyebilir ya da onları hafifletebilirsiniz. Günde ne sıklıkla ürün değiştirmesi gerektiği, onun kaç yaşında olduğuna bağlıdır. Bebekler küçükken fazla bez kirletme eğilimindedir. Büyüdükçe az malzemeye ihtiyaç duyarlar. Yenidoğanlarda günde 8-10 kez bez değişikliği gerekebilir. Bez 5 numara kullanan üç yaşındaki çocuklarda, günde 5-6 bebek ürünlerine ihtiyaç duyarsınız. Küçüğün olması gerekenden az ya da fazla beze ihtiyaç duyuyorsa bu sizi endişelendirebilir. Bu konuda bir çocuk doktorundan yardım alarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Tüm ebeveynler için bez değiştirme becerisi kazanmak zaman ister. Deneyim kazandıkça ürünlerin ne sıklıkla değiştirileceğini bilebilir ve bir çizelge oluşturabilirsiniz. İndirimli 5 numara bebek bezi avantajlarından yararlanarak uygun fiyata ürünlerden satın alabilirsiniz. Aylık paketler almak isterseniz de 5 numara bebek bezi indirimleri size alım gücü kolaylığı sağlar. Uzun süre kullanabileceğiniz bu paketler her daim ihtiyacınızı görür. Bebek bezi 5 numara fiyatlarını inceleyerek Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

5 Numara Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

5 Numara Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem tek kullanımlık çeşitlerinde hem de kumaş modellerinde değişim yaparken dikkat etmeniz gereken detaylar bulunur. İlk olarak tek kullanımlık kullanıyorsanız evdeki çöpleri günde az bir kere boşaltmalısınız. Aksi halde çocuk bezi kovasında zararlı bakteriler üreyebilir. Aynı zamanda bebek bezi değişimine başlamadan önce ve değişimi bitirdikten mutlaka ellerinizi yıkamalısınız. Bu sayede mikropların yayılmasını önleyebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler küçüğün bacaklarında ve belinde herhangi bir iz bulursanız, bunların çok sıkı olduğu anlamına gelir. Bir dahaki değişimde ürünü gevşek bağlayabilirsiniz ya da yaşına göre 5 numara çocuk bezi kullanmaya başlayabilirsiniz. Küçüğün bacağında ve belinin etrafında kızarıklık oluşursa, kullandığınız çocuk bezi 5 numara modellerin markasını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bazen bebekler belirli çocuk bezi markalarına karşı duyarlı hale gelebilir. Küçüğün göbek kordonu henüz düşmemişse o bölgeyi kuru tutmak için ürünün bel kısmını aşağı doğru katlamalısınız. Tahrişi önlemek için kordon düştükten birkaç gün sonraya kadar bu uygulamaya devam etmelisiniz. Kumaş olanları çocuklar için kullanıyorsanız plastik güvenlik başlıklı büyük boy tutucuları kullanmak size avantaj sağlar. Tutucunun bebek cildine zarar vermemesi için uygularken elinizi cilt ve tutucu arasına yerleştirebilirsiniz. Bebeğiniz katı besinlerle beslenmeye başladıysa atığı fazla olacaktır. Dolayısıyla kirli kumaş olanlar öncelikle tuvalete boşaltılmalıdır. Malzemenin kokmaması için üzerine su ve kabartma tozu püskürtmeyi de tercih edebilirsiniz. Kumaş çocuk bezlerini yıkarken diğer çamaşırlarla birlikte yıkamamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda onları hipoalerjenik bebek giysisi deterjanı kullanarak yıkayabilirsiniz. Küçüklerin hassas cildinde kızarıklıklara neden olabilecek kumaş yumuşatıcı ürünleri kullanmamak gerekir. Kumaş olanları temizlerken mutlaka sıcak su kullanmalı ve her yıkamada iki kez durulamalısınız. Siz de Trendyol’dan bu malzemelere sahip olarak kullanım kolaylığını yakalayabilirsiniz.

Avantajlı 5 Numara Bez Fiyatları

Avantajlı 5 Numara Bez Fiyatları

5 numara bez fiyatları üretimde kullanılan malzemeye, boyutuna ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Kumaş modeller, tek kullanımlık malzemelere göre uygun fiyatlıdır; ancak kumaş olanlar temizlenirken enerji ve su kullanmanız gerekir. Bu size ekstra masraf yaratabilir. Gündüz seçenekleri küçüğün hareketine göre özelleşmiştir. Bu sebeple gece ürünlerine kıyasla fazla yüksek fiyatlı olabilir. Bu seçeneklerin fiyatları, alacağınız parçaların boyutlarına göre de değişir. Örneğin, 5 numara bebek bezi fiyatları, ufak boyutlu çeşitlerine göre yüksek olabilir. Online alışverişinde çok sayıda malzeme bulunan paketleri tercih ederseniz bebek bezi 5 numara çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Bu çeşitlerin fiyatları belirlenirken, ürünlerin fonksiyonlarına ve küçüğün hareket kabiliyetine olan desteğine dikkat gösterilir. Çocuğunuza tuvalet eğitimi verdiğiniz sırada 5 numara bez çeşitlerinden yardım alarak onun güvende hissetmesine katkı sağlayabilirsiniz. Ürün seçimi yapmak için küçüğün yaşına ve kilosuna dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız bebek malzemeleri tek kullanımlık ya da tekrar kullanılabilen kumaş modeller olabilir. Her iki çeşit için de boyutları belirlemek önemlidir. Ardından kullandığınız ürünlerden beklentilerinizi değerlendirerek doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Bunları belirledikten sonra uygun olan sepetinize ekleyebilirsiniz. Bebek bakımında sıklıkla ihtiyaç duyacağınız çeşitleri Trendyol kalitesi ve güvencesiyle temin edebilirsiniz. Toplu yapacağınız alışverişlerde size özel indirim fırsatlarından ve avantajlı 5 numara bebek bezi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli paketleme ve hızlı teslimat seçenekleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bebek bakımında size yardımcı olacak çeşitleri satın almak için tek yapmanız gereken uygun olan ürünü alışveriş sepetinize eklemektir. İlk defa bunlardan kullanacaksanız da müşteri yorumlarıyla seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol’dan yorumları inceleyerek bütçenize uygun çeşitleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

5 Numara Bebek Bezi Kaç Ay Kullanılır?

Her yaş için ayrı ebatlar ile üretilen bebek bezi kullanımı çocuğun yaşına göre farklılık gösterir. 5 numara bebek bezi çeşitleri; üç yaş ve üzeri çocukların kullanımı için sağlıklı ve uygun bir üründür. Eğer çocuklarınız tuvalet için daha ileri yaş skalasına giriyorsa 5 numara bebek bezi kullanımı uygundur. Tahriş etmeyen özel pamuklu iç yapısı ve içerisinde idrarı tutan hidrojelleri sayesinde sızıntı yapmaz. 3 yaş ve üzeri kız erkek çocuklar için mevcuttur. Rahatlıkla bu ürünleri çocuklarınız için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir alerjen etki veya pişik durumunu da engelleyici teknolojiler ile üretilir.

5 Numara Bebek Bezi Nereden Alınır?

Çocuklarınız için gerekli olan 5 numara bebek bezi çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Çocuklarınızın büyürken öğrendiği ve alışkanlık haline getirdiği tuvalet eğitimini verirken uygun bezleri kullanmak gerekir. Bu durum çocuk sağlığı için gereklidir. Aynı zamanda eğitimin daha kolay verilmesini sağlar. Çocukların bu süreçte rahat etmesi de son derece önemlidir. 5 numara bebek bezi 3 yaş ve üzeri çocuklarda ultra koruma ile hijyen fırsatı yaratır. Çocuklar tuvaletini yaparken zorlanmazlar. Ayrıca kendilerini daha güvende hissederler. Özellikle emici yapısı ile 5 numara bebek bezleri konforlu ve kolay kullanıma sahiptir. Trendyol’dan çocuklarınız için uygun ebatlardaki bebek bezlerini alabilirsiniz.

5 Numara Bebek Bezi Rahat Mıdır?

3 yaş ve üzeri her cinsiyetteki çocuk için kullanılan 5 numara bebek bezi çeşitleri; son derece rahat aynı zamanda sağlıklı ürünlerdir. Çocukların belini saran lastikler yumuşaktır. İz yapmaz. Aynı zamanda rahatsız bir hissiyat oluşturmaz. Ayrıca nefes alan kumaşı ile çocukların pişik olması engellenir. Bezi sık sık değiştirmek de daha hijyenik kalmasını sağlar. 5 numara bebek bezleri ile çocuklarınızın pişik olmadan özgürce dolaşabilmesi kolaydır. Dilerseniz bu bebek bezleri ile tuvalet eğitimine devam edebilirsiniz. Sızdırmayan yan lastikleri ile koku ve benzeri kötü durumlar oluşmaz. Her anne güvenle bu bezlerden kullanmayı tercih edebilir. Ayrıca kaliteli olanları ile verimli kullanım yaratmak ve sağlık açısından uygunluğu gözlemlemek mümkündür.