En Sevilen Ürünler

Daha fazla ürün

Güzel Kelimeler Dükkanı

Lügat365 ve Hisli Şeyler projeleriyle ortaya çıkan birbirinden güzel ürünlerin adresi olan Güzel Kelimeler Dükkanı artık Trendyol'da! Lügat365, Banu ve Onur Ertuğrul çiftinin unutulmaya yüz tutmuş kelimeleri bir kitapta derleme fikriyle ortaya çıkan bir proje. 2014 yılının sonlarına doğru çıkan kitap, "Bazı Kelimeler Çok Güzel!" sloganıyla hafızalara kazındı. Hisli Şeyler projesi ise cansız dediğimiz nesnelerin de hislerimize tercüman olabileceği ve bazı durumlarda ruh halimizi en iyi onların yansıttığı düşüncesiyle 2018 yılında ortaya çıktı. Bu iki projeyle beraber hayatımıza giren ve sloganlaşan tasarım ürünlerini Güzel Kelimeler Dükkanı'nda bulabilirsiniz.

Güzel Kelimeler Dükkanı ürünleri kadın, erkek ve çocuk kategorileriyle her yaş ve cinsiyet grubuna hitap ediyor. Birbirinden güzel mottolar ve farklı kategorilerdeki ürünlerle tarzınızı tamamlayabilir, anlamlı kelimelerle hislerinizi yansıtabilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı tişört, fincan, kalem, defter, çanta ve daha birçok tasarım ürünüyle Trendyol'da sizleri bekliyor. Trendyol Güzel Kelimeler Dükkanı ile ister kendinizi şımartın, isterseniz de sevdiklerinize unutamayacakları hediyeler verin!

Güzel Kelimeler Dükkanı Fincandan Takvime Kadar Aradığınız Tüm Ürünleriyle Trendyol'da!

Güzel Kelimeler Dükkanı Fincandan Takvime Kadar Aradığınız Tüm Ürünleriyle Trendyol'da!

Farklı kategoriler arasından seçeceğiniz birbirinden özel ürünler ile duygularınızı yansıtan parçalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Güzel Kelimeler Dükkanı'nın öğretmen, sevgili, arkadaş ve aile konseptleriyle hazırlanan ürünlerini sevdiklerinize hediye ederek hislerinizi paylaşabilirsiniz. Trendyol ayrıcalıklarından da faydalanarak Güzel Kelimeler Dükkanı ile duygularınızı ön plana çıkaran ve günlük modunuzu yansıtan trend ürünlerle fark yaratabilirsiniz.

Kahve saatlerinizi eğlenceli hale getiren Güzel Kelimeler Dükkanı fincan, bardak, kupa, kahve fincanı ve kavanoz bardak çeşitleriyle Trendyol'da sizleri bekliyor. Güzel Kelimeler Dükkanı mum, poster ve magnet çeşitleri ile evinizde de eğlenceli köşeler hazırlayabilirsiniz. Bu köşeler için Güzel Kelimeler Dükkanı kırlent ve kırlent kılıflarına da göz atabilirsiniz. Lügat365 projesinden seçilen birbirinden anlamlı kelimeleri taşıyan kırlentlerle evinizde de hislerinizi yansıtabilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı'nın masa takvimi ve haftalık planlayıcı ürünleri sayesinde gündelik planlarınızı eğlenceli ve akılda kalıcı hale getirebilirsiniz.

Güzel Kelimeler Dükkanı Ürünleriyle Kendinizi ve Sevdiklerinizi Şımartın!

Güzel Kelimeler Dükkanı Ürünleriyle Kendinizi ve Sevdiklerinizi Şımartın!

Tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı kategorilerdeki birbirinden şık ve eğlenceli ürünlere Trendyol ayrıcalıkları ve Güzel Kelimeler Dükkanı fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Farklı tasarım ve sloganlarıyla alışverişlerinizi eğlenceli hale getirecek omuz çantalarını, duygularınızı yansıtabileceğiniz telefon kılıflarını Güzel Kelimeler Dükkanı'nda bulabilirsiniz. Mottolu defterler ile ders çalışmayı eğlenceli hale getirebilir, Güzel Kelimeler Dükkanı kalem kategorisindeki tohumlu kalemleri ile kendi çiçeğinizi yetiştirebilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı kitap kategorisiyle Lügat365 ve Hisli Şeyler projelerine ait kitaplara da sahip olabilirsiniz.

Her yaşa hitap eden Güzel Kelimeler Dükkanı baba ve anne temalarıyla da ön planda! Anne, baba ve yuva temalarından oluşan yenidoğan hastane setleri ve zıbınlar sayesinde bebeğinizle ilk anlarınızı ölümsüz kılabilir veya sevdiklerinize hediye edip unutulmaz anılar bırakabilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı sweatshirt ve tişört modelleriyle tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Siz de Trendyol Güzel Kelimeler Dükkanı Fırsatlarından Yararlanın!

Trendyol avantajları ile Güzel Kelimeler Dükkanı alışverişlerinizde seçtiğiniz ürünleri inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek tıkla sepetinize eklediğiniz ürünlerin takibini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin durumunu Güzel Kelimeler Dükkanı sipariş takip bölümünden izleyebilir, ürünün kargoya verilmesinden itibaren durumunu yine Güzel Kelimeler Dükkanı kargo takip sayfasından öğrenebilirsiniz.

Alışverişlerinizde herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde satıcıyla iletişime geçip Trendyol güvencesinde Güzel Kelimeler Dükkanı iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı İstanbul'dan Erzurum'a kadar Türkiye'nin her yerine ürünlerini Trendyol kalitesiyle ulaştırıyor. Siz de Trendyol'un ayrıcalıklarla dolu dünyasında Güzel Kelimeler Dükkanı kampanyaları ile alışverişlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Güzel Kelimeler Dükkanı indirimleri ve fırsatlarını kaçırmamak için Trendyol'da mağazayı takip edebilirsiniz.