placeholder
"

Ralph Lauren

" araması için 580 sonuç listeleniyor

Ralph Lauren

Ralph Lauren ile Tarzınızı Yansıtın

Ralph Lauren aksesuar, giyim, koku, ev ürünleri, misafir ürünleri olmak üzere farklı kategorilerde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaşam tarzına yön verecek ürünlerin pazarlamasını, dağıtımını küresel bir lider olarak devam ettiren bir markadır. Firma yaklaşık olarak 50 yılı aşkın bir süredir, kendine özgü stili ile git gide ürün kategorisini artırmaktadır. Aynı zamanda uluslararası pazarda da devamlı gelişim kaydetmektedir. Farklı marka isimleri ile dünyaca en fazla tanınan bir firma haline gelmiştir. Küresel anlamda gelişimlerin ürün yelpazesindeki genişliğini ve çok yönlü dağıtımlarını lüks bir hazır giyim kategorisi ile yansıtır. Benzersiz hazır giyim ürünleri olarak sunulan Ralph Lauren polo klasiklerini zamana bağlı olarak şehir merkezindeki stillere uygun bir şekilde sunar. Spor giyim ve özel kıyafetler ile farklı imajlar ortaya çıkarılmaktadır. Kadın ve erkek polo modelleri, havalı, modern bir bükülme yardımıyla marjinal imajlara yön verir. Bunun yanı sıra klasik ve ikonik olan Amerikan tarzlarının da özetini ortaya çıkartmıştır. Polo’nun imza estetiği sayesinde, ünlü polo oyuncularının logolarını da içerir. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan polo kıyafetler, dünyaca bilinen ve tercih edileni ürünlerdir. Farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanan koleksiyonlar, zamansız bir moda anlayışını ortaya çıkartmaktadır. Günlük hayatta çok sık tercih edilen aksesuarlar arasında yerini alan Ralph Lauren gözlük modelleri, kadın ve erkeklerin tarzına yön verecek çeşitlere ayrılır. Farklı çerçeve tipleri ile dizayn edilmiş güneş gözlükleri, sezonda dikkat çeken tasarımlara sahiptir. Üstelik cam özellikleri de güneşten gözü koruyan ultraviyole etkilidir. Ayrıca cam koyuluklarına göre polarize özellikli olan modeller de değişkenlik gösterir. Her kıyafete rahatlıkla uyum sağlayacak güneş gözlükleri seçeneklerinden yararlanabilmek mümkündür. Yaşam tarzı olarak ifade edilen Ralph Lauren parfüm modelleri, farklı aromatik kokular ile üstün bir kalıcılık sağlar. Kadın ve erkeklerin ruh yapısına özel olarak tasarlanan içerikler, yaşam tarzı koleksiyonları ile müthiş bir ahenk yakalayacaktır. Parfümler, farklı formülize işlemleri ile eşsiz kokulara sahiptirler. Tüm gün kalıcı parfüm deneyimi yakalayabilmek için harika içeriklerden yararlanılmalıdır. Rahat giyimden hoşlanan kişiler için farklı tarzlara hitap eden Ralph Lauren gömlek modelleri, şık, spor, klasik, modern, çağdaş kesimler ile marka imzasıyla tasarlanmıştır. Seçkin koleksiyonlar ile üretilen gömlekler, mevsimsel özelliklere göre rahatlıkla tercih edilebilir.

Her İhtiyaca Yanıt Veren Ralph Lauren Ürünlerini Keşfedin

Günlük hayatta hemen hemen her alana dokunan bir üretim ağı vardır. Ralph Lauren polo outlet modelleri, erkek ve kadın koleksiyonlarında çağdaş ruhu yansıtan özelliklerde sunulur. Aynı zamanda imza klasikleri arasında yer alan ikonik polo örgü gömlek, lüks kaşmir örme kazaklar seçenekler arasındadır. Yaş aralıklarına göre tercih edilebilecek polo ürünlerini bulabilmek mümkündür. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar ve bebekler için farklı ebatlar da giyim ürünleri bulunmaktadır. Çocuklar ve bebekler için yaş aralıkları şu şekilde sıralanabilir: 2-16 yaş ve 2-20 yaş aralığında çeşitli boyutlar vardır. Ayrıca dünyanın her yanında seçkin olan polo ürünlerini klasikler ile bulabilmek mümkün olacaktır. Farklı bir bakış açısı olan Amerikan bakışını yansıtarak, istekli yaşam tarzının markalanmasında yenilik sağlayan markanın üretim kategorisi oldukça geniştir. Aksesuarlar arasında yerini alan Ralph Lauren çanta modelleri, yenilikçi ve uluslararası ünlenmiş olan çantalar, özel tasarımcılar ile oluşturulmuştur. Üstelik farklı kullanım alanlarını destekleyen çantalar, ihtiyaçlara yanıt verecek özelliktedir. Marka yönetimi altında yer alan insanların giyim şekillerine uyumlu çanta modelleri üretilmektedir. Giyim üzerinde önemli bir etkisi olan çantaların şık tasarımları kadın modasına renk katmaktadır. Kış sezonunda çok sık tercih edilen Ralph Lauren kazak modelleri, erkek ve kadınların tarzlarına renk katacak özelliklerdedir. Erkek kazakları, kalite ve stil anlamında efsanevi, ikonik örgülerinden yepyeni modeller ile sunulur. Mevsimsel anlamda stillere kadar oluşturulan erkek kazak koleksiyonları farklı dikim işlemleri ile meydana getirilmiştir. Her hava koşuluna uygun mükemmel katmanlı kazaklar, ofis ortamında ya da spor giyimde harika kombinler oluşturmaya yardımcı olacaktır. Kadın kazakları ise sıcak kış günlerinin geçirilebilmesi için özel örgü teknikli seçenekleri sunar. Sıcaklığa göre kalın kazaklar ya da ince kazak modelleri bulunmaktadır. Balıkçılardan ilham alan kazaklar, rahat kışlar geçirebilmek için muhteşem özelliklere sahiptir. Ralph Lauren Türkiye üretimleri arasında yer alan modeller, kriket kazakların yanı sıra kaşmir, pamuk, örgü gibi farklı tip özelliklerde de üretilmektedir. Bunun yanı sıra markanın tarzının simgesini oluşturan ve yıl boyu ideal bir şekilde kullanılan kazak modelleri de vardır. Kazak seçenekleri arasında yarım fermuar detaylı hem de ofis içinde rahatlıkla giyilebilecek şık tasarımlar çok yönlüdür. Tarzlar ne olursa olsun farklı gardıroplarda rahatlıkla giyilebilecek kazak modelleri bulunmaktadır.

Ralph Lauren ile Muhteşem Kombinleri Yakalayın

Mevsimsel geçişliliğe uyumlu olarak üretilen giyim, aksesuar ve diğer ürün kategorilerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. İnsanların giyim şekilleri ve modanın getirileri birleştirilerek, kıyafet tarzları oluşturulmaktadır. Kışlık ürün kategorisinde yer alan Ralph Lauren mont modelleri, erkek, kadın ve çocuk, bebek kategorisine özel seçenekler ile üretilmektedir. Montlar, uzun, kısa, aksesuarlı, parlak, mat, şişme özellikler ile tasarlanabilmektedir. Soğuk kış günlerinde sıcak tutan içyapı malzemeleri ile muhteşem bir kış geçirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca sezonda dikkat çeken ve beğeni toplayan renkler ile üretimi sağlanan mont seçenekleri de vardır. Geniş ürün çeşitliliğinin bulunacağı Ralph Lauren outlet online bölümü yazlık, kışlık ve sezonluk olarak geniş bir ürün kategorisinde sunulmaktadır. Kişilerin giyim tarzlarına yön verecek olan ürün grupları, geniş bir koleksiyona ayrılıyor. Aynı zamanda birleşik olarak bir vizyon sunulabilmesi için tasarım, görüntüleme, pazarlama faaliyetleri de başarılı bir şekilde birleştirilmektedir. Günlük rutinde ihtiyaç duyulabilecek bütün ürün seçeneklerini kaliteli malzeme yapıları ile bir araya getiren markanın, her zevke hitap ettiği söylenebilir. Giyim kategorileri arasında yerini alan Ralph Lauren elbise modelleri, herhangi bir mevsim için gardıroplarda muhakkak bulunması gereken özellikler ile dizayn edilmiştir. Aynı zamanda her fırsat için harika elbiseler farklı zevklere hitap etmektedir. Kokteyl elbiseler, maksi elbiseler, parti elbiseleri, günlük elbiseler olmak üzere farklı amaçlara uygun olarak giyilebilecek modeller bulunmaktadır. Rahat ve kolay giyimli olarak tasarlanan elbiseler, görünüm olarak da ilgi çekicidir. Ayrıca doğru aksesuarlar ile günün farklı saatlerinde de elbiseler işlevsel bir hale gelecektir. Rahatlığa önem veren kişiler için kontrast elbiseler, ortamda farklı bir imaj yakalamaya yardımcı olacaktır. Minik yaş aralığına hitap eden modellerin de seçenekler arasında bulunduğu söylenebilir. Ralph Lauren bebek ürünleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, hediyeler, kazaklar, mayolar, montlar, oyuncaklar ve benzeri ürünler yer almaktadır. Bebeklerin aylık ve yaş özelliklerine göre üretim aşamaları gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bebek cilt ve sağlığına uygun olarak ürün grupları oluşturulmaktadır. Bebeklere özel üst giyim ve alt giyim ürünleri olarak farklı kategorilerde ürün grupları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mevsimsel özelliklere uygun olarak da üretimi sağlanan bebek eşyaları çeşitler arasında yerini alır. Kız bebeklere özel elbiseler, aksesuarlar büyük ilgi toplarken, erkek bebekler için de pantolonlar ve rahat tişörtler ebeveynler tarafından sık tercih edilmektedir.

Modern Çizgiler İle Üretilen Ralph Lauren Ürünleri

Giyim kuşam üretimlerinin yanı sıra üretim modelleri arasında yerini alan Ralph Lauren kadın parfüm ürünleri, farklı aromatik kokular ile zevklere sunulmuştur. Özel olarak formül kazandırılan parfümler, tene zarar vermeyen maddeler kullanılarak üretilmiştir. Böylece insan sağlığını herhangi bir nedenden dolayı etkilememektedirler. Kokular arasında romantizm, yoğun kadın kokulu, safran aromalı, beyaz çaylı, zambak, adaçayı, portakal çiçeği, manolya aromaları ile içerikler hazırlanmaktadır. Muhteşem kalıcılığı olan parfümler, kadınların gün boyu hoş kokmasına yardımcı olacak kalıcılıktadır. Parfümlerin yanı sıra farklı tasarım modelleri arasında yer alan ve kış aylarında sevimli görüntülere sahip olan Ralph Lauren ayıcıklı kazak modelleri vardır. Kış sezonunda sıcak tutan ve aynı zamanda pamuklu dokusu ile yumuşak asla rahatsızlık vermeyen ürünledir. Kazakların renk aralıkları da açık ton ve koyu ton olarak değişkenlik gösterir. Üzerinde yer alan ayıcık motifi parlak, tüylü ve benzeri motifler ile detaylandırılmıştır. Ayıcıklı kazaklar, farklı beden özellikleri ile tasarlanmıştır. Farklı kategoriler arasında yerini alan Ralph Lauren şapka aksesuarları, kadın, erkek, çocuk olarak değişik tarzlara uygun olarak üretilmektedir. Kadın şapkaları, farklı mevsim ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerdedir. Yıl boyu şık, modern, spor ve farklı tarz görünümlere sahip olabilmek için birçok şapka modelinden yararlanabilmek mümkündür. Erkek şapkaları ise spor dallarını destekleyen niteliklerde üretimi sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak beysbol şapkası ve farklı spor dallarına özel olarak üretilen şapkalardan yararlanılabilir. Her mevsim şık ve konforlu hissettirecek şapka modelleri, zamansız stiller ile doludur. Şık ve soğuk havalara hazır olan görünümler ile ustalıkla tasarlanmış şapka modelleri, kıyafetlerle müthiş bir uyum yakalayacaktır. Şapkalar, farklı özellikleriyle Ralph Lauren outlet Türkiye satışlarında yer almaktadır. Erkekler için büyük bir öneme sahip olan Ralph Lauren erkek parfüm modelleri, canlandırıcı, akılda kalan ve kalıcı özellikler ile üretilmiştir. Bunun yanı sıra tıraş sonrasında kullanılabilecek, kokular, kolonyalar net ve zarif aromalar ile içerik kazandırılmıştır. Parfümler, çeşitli alt tonlar ile birleştirilerek, yumuşak ya da odunsu sert kokular ortaya çıkarılmıştır. Bu kokuların mükemmel bir uyum ile formülize edildiği söylenebilir. Ayrıca takım elbiseleri, spor kıyafetleri tamamlayacak aromalarda koku seçenekleri de dikkat çekicidir.

Hayatın Her Alanına Dokunan Ralph Lauren Ürünlerini Keşfedin

Kadın, erkek, çocuk, bebek, ev ürünlerini başarılı bir şekilde yerine getiren markanın hemen hemen her alanda faaliyet sürdürdüğü söylenebilir. Ürün skalası arasında yerini alan Ralph Lauren sırt çantası farklı ruhları ortaya çıkaracak özelliklerde tasarlanmıştır. Sırt çantaları, erkeklerin kullanım amaçlarına hitap eden modeller de çeşitlilik gösterir. Erkek çanta ve bagaj koleksiyonları, birinci sınıf malzemelerden imal edilmiştir. Aynı zamanda her durumda stillerin ön plana çıkarılabileceği özelliklerdedir. Sırt çantaları, her kıyafete rahatlıkla uyum sağlayacak kullanım yapısına sahiptir. Kadın çantaları ise şık kavramlardan oluşan özellikler ile anlam kazanmıştır. Kadınlar için çantalar, vazgeçilmez aksesuarlardır. Sırt çantaları ise farklı kullanım özelliklerine göre dizayn edilmiştir. Hafta içi ve hafta sonu kullanımlarına özel olarak tasarlanan sırt çantası modelleri, klasik ve spor tarzlar için muhteşem özelliklere sahiptir. Klasik el işçilikleri ile imal edilen sırt çantaları farklı bir havaya bürünmeye yardımcı olacaktır. Günün farklı saatlerinde kullanım sağlanacak olan sırt çantaları, gündüz gezilerinde ya da gece dışarı çıkarken rahatlıkla tercih edilebilecek tasarımdadırlar. Aynı zamanda İtalyan deri, süet, piton gibi farklı kumaşlar ile modern bir tarz katılarak sırt çantası tasarımları yapılmaktadır. Modern tarzın en net çizgisinin görülebileceği çantalar, ilham veren özelliklere sahiptir. Çantaların genel özellikleri ise ikonik, akılda kalacak şekilde dizayn edilmiştir. Farklı alanlar için kullanım sağlanacak olan güneş gözlükleri, her tarza hitap edecek çeşitliliktedir. Kadın ve erkek güneş gözlükleri farklı karakterlerin ortaya çıkarılması için müthiş özelliklere sahiptir. Kadın güneş gözlükleri, en modern gözlük trendleriyle üretilir. Farklı imajlar ile eşleşen güneş gözlükleri, göz sağlığını da koruyan bir yapıda üretilmiştirler. Herhangi bir kıyafeti patlatacak ya da kontrast oluşturacak güneş gözlükleri, kadınların beğenisine sunulmaktadır. Üretimi sağlanan erkek gözlükleri de kişisel tarzı uyaracak niteliklerdedir. Özenle seçilen çerçeveler ve lensler ile renklerin müthiş karışımı gözlemlenecektir. Ayrıca Ralph Lauren gözlük yorum yapan kullanıcılar tarafından da tam not almıştır. Güneş gözlükleri, farklı cam dizaynları ve renkleri ile plaj modası, günlük kullanım ve benzer durumlar için belirlenebilecektir. İsteğe bağlı olarak kot pantolonlar ya da klasik parçalar ile kombin yapılabilecek güneş gözlükleri, spor ya da klasik tarzın belirleyici noktası olacaktır. Doğru aksesuar ve kıyafet ile farklı havalar yakalayabilmek mümkündür.

Ralph Lauren Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ralph Lauren kadın, erkek, çocuk, bebek, ev bakım ürünleri kategorilerinde üretim yapan bir markadır. Giyim, aksesuar, ayakkabı gibi ürünleri farklı tarzlara uyumlu bir şekilde tasarlamaktadır. Bu ürün kategorileri, gömlek, kazak, sweatshirt, tişört, mont, parfüm, pantolon, ceket, hırka, güneş gözlüğü, hırka, elbise, deniz şortu, Jean, polo yaka tişört, şort, baksır, bluz, atkı, şal, etek, casual ayakkabı, omuz çantası, çorap, kemer, yelek, atlet, body, klasik ayakkabılar, takımlar olarak geniş bir kategoriye ayrılır. Kişisel kıyafetlerin yanı sıra ev eşyalarında da başarılı bir şekilde üretim yapan markanın ürün grubu şu şekilde sıralanabilir: Yatak takımları, yorgan, çarşaf ve yastık kılıfları, yemek takımları, bar züccaciye, servis takımları, atar ve battaniyeler, dekoratif aksesuarlar, organizasyonel aksesuarlar, mumlar ve kasırgalar, çerçeveler, kitaplar ve oyunlar, tavan ışıkları, duvar aydınlatmaları, masa ve zemin lambaları olarak çeşitlilik gösterir. Ürün kategorileri geniş bir skalada meydana getirilen çeşitlerin farklı fiyat aralıklarında satışa sunulduğu söylenebilir. Ralph Lauren fiyat aralıkları kullanım alanları, model, kumaş ve materyal özellikleri gibi bazı durumlara göre değişkenlik gösterir. Markanın fiyat politikası kullanıcı dostu bir yapıda belirlenmiştir. Ayrıca zaman zaman yapılan indirim oranları da tercih edilebilirliği artıran bir durumdur. Markanın farklı kullanım amaçlarına hitap eden birçok ürün skalası bulunmaktadır. Ayrıca tasarım özellikleri ve farklı çizgiler ile meydana getirilen ürünler de müthiş görselliklerde kullanıcılara sunulur. Fiyat politikaları herkese hitap eden oranlarda sunulur. Bu nedenle rahatlıkla istenilen ve ihtiyaç duyulan ürünler satın alınabilir. İster günlük kombinler için ister ev ihtiyaçları olsun farklı alanlarda kullanılan ve hayatı kolaylaştıran üretimler için firmanın üretimlerinden yararlanılabilir. Bununla birlikte zaman zaman yapılan Ralph Lauren indirim oranları da kullanıcıların ilgisini çekecek aralıklardadır. Evde kullanım sağlanacak olan ürün grupları, yatak odası, oturma odası, şık aksesuarlar olarak değişkenlik gösterir. Eğer kişisel olarak tercih edilecek kıyafet, ayakkabı, koku gibi ürünler varsa, bu ürünler de kullanılan mekanlarda anlamlı kullanımlara ortam hazırlayacaktır. İmal edilen ürünlerin, şıklığının yanı sıra kaliteli ve sağlam işçilikler ile meydana getirildiği söylenebilir. Sağlam yapılı, aksesuar, giyim, ayakkabı, koku ürünleri uzun ömürlü kullanımlara ortam hazırlayacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Ralph Lauren ürünlerini sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.