İlgili Kategoriler
Renk
Genişlik
Fiyat
Davlumbaz Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Maksimum Emiş Gücü
Davlumbaz Şekli
Enerji Sınıfı
Filtre Tipi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bosch Davlumbazlar

" araması için 47 sonuç listeleniyor

Bosh Davlumbaz Çeşitleri ile Ferah Mutfaklar

Mutfakların en kıymetli ve gözde ürünlerinde davlumbazlar, herkes için aynı derece öneme sahip ürünlerdir. Her mutfakta mutlaka olması gereken ürünlerin kullanımları ise son derece kolaydır. Çeşitli modellere sahip Bosch Davlumbaz serileri, kullanım kılavuzları sayesinde kolaylıkla kullanılmaktadır. Davlumbazlar, her ev için son derece kıymetli ürünlerin ilk sırasında yer alır. Eski dönemlere göre ise oldukça yeni teknolojiler ile kullanılan ve müşterilere sunulan bu hayati öneme sahip ürünler, Bosch kalitesi ve güvencesiyle müşterilerine sunulmaktadır. Bakım konusunda kullanıcılarına zorluk yaşatmayan ürünlerin temizleme işlemleri de son derece kolaydır. Bosch davlumbaz filtresi manuel olarak çıkarılıp takılmakta ve bu şekilde de temizlenmektedir. Filtrelerin bulaşık makinesine koyularak temizlenmesi uygun görülmesi nedeniyle çoğu kişi bulaşık makinesinde yıkamaktadır. Ancak bazı kişileri bulaşık makinesinde değil de deterjan ile ovularak temizleme yolunu daha çok benimsemektedir. Dayanıklı filtresi sayesinde çok fazla bastırmadan deterjan ile silinerek te kolaylıkla temizlenebilen ürünlerin kullanımı son derece pratiktir. Bosch ankastre davlumbaz ürünleri, piyasaya giren en yeni teknolojilerden biri olmaktadır. Ankastre ürünlerin kullanımları, eski tip ürünlere göre yerden kullanım kolaylığı kazandıran ürünler olmaktadır. Bu sayede en küçük mutfaklarda bile kullanılan ürünler herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen ve her mutfak ile uyumlu ürünler olmaktadır. Yapılan yemekler ve onlara ait kokuların eve yayılmaması için son derece önemli bir rol oynayan bu ürünler, motor anlamında da güçlü ürünlerdir. Günümüzde Amerikan mutfak şeklinde açık mutfak evler yapılırken davlumbazların kalitesine güvenilerek yapıldığı düşünülmektedir. Kaldı ki bu ürünler olmamış olsaydı yapılan tüm yemekler eve siner ve çıkartmakta oldukça zorlanabilirdik. Tercih edilme noktasında ise Bosch davlumbaz çeşitleri birbirinden şık tasarımlarıyla satışa sunulmaktadır. Her biri keyifle kullanılabilen ürünler olan ve markanın güvencesi altında üretilen ürünlerin kalite ve konfor anlamında birbirilerinden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Motor gücü anlamında çeşitlilik gösteren ürünlerin kullanıcılara sunulurken çeşit anlamında tek özellik olarak motor kapasitesi sunulur. Kasaların makyajı ve şekilleri olarak da farklılıkları bulunan ürünler, hemen hemen her ev ve her tasarıma uyan modelleri bulunabilir. Ayrıca; Bosch davlumbaz modellerine Trendyol'dan göz atabilirsiniz.Mutfaklarda Bosch kalitesine sahip olmak, her anlamda bir ayrıcalık ve tasarım olarak da farklı bir çizgi yaratacaktır.

Ocakların Vazgeçilmez Unsuru Davlumbazlar

Ocakların Vazgeçilmez Unsuru Davlumbazlar

Genellikle kişilerin eski dönemlerde nadiren kullandığı ürünler olarak görülse de günümüzde aktif olarak mutfaklarda rol oynayan önemli ocak setlerinden biridir. Ocakların üst kısmında yer alan ve genellikle tüm kullanımlarda aktif olarak kullanılması gereken ürünler, hava akışını hızlı bir şekilde çeken önemli ürünlerdir. Birbirinden farklı birçok çeşidi ve modeli olan davlumbazlar, Bosch bacasız davlumbaz gibi farklı bir tasarım ile gündeme gelmektedir. Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan ve mutfaktaki tüm kokuyu almasının yanı sıra, birbirinden farklı birçok model ve tasarım ile beğenileri toplamaktadır. Mutfaktaki havanın değişimini sağlamanın yanı sıra evin genel havasına da katkısı olmaktadır. Ürünlerin cam, çelik ve alüminyum gibi maddelerden yapılmış üç ayrı çeşidi bulunur. Her bir çeşidi, son derece hayatın içinde yer alan önemli detaylar olmaktadır. Bosch cam davlumbaz ile keyifli tasarımları bir arada yaşamak artık imkânsız olmamaktadır. Cam tasarımların ocak setleri ile uyumu kadınların beğenisi son derece toplamış olmaktadır. Genel olarak cam ürünlerin ocaklarda tercih edilmesi, son yıllarda çok fazla ön planda yer almaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara eşlik eden mutfaklar, Bosch 90 cm davlumbaz ile mutfakların havalanmasındaki en büyük yardımcınız olacaktır. Davlumbazların boyutları monte edilecek dolapların boyutları ile doğru orantılıdır. Bu nedenle dolapların ölçülerine uyumlu olması gerektiğinden birkaç farklı ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Her evin ölçüsü fayans mermerine oranla değişmektedir. Yeni bir ürün alırken yapılan araştırmaların içinde en iyi sonuca ulaşabilmek için öncelikli olarak kullanıcı yorumlarına bakmak, son derece yararlı bir durum olacaktır. Müşteri memnuniyetlerine son derece önem veren firma, genel olarak yorumları yeni üyelerin ya da araştırma yapan üyelerin okuması için kullanmalarını istemektedir. Bu nedenle Bosch davlumbaz kullanıcı yorumları olarak ön planda olan markalar arasındadır. Yemek yaparken hem ısı, hem de kokuların kişilerin üzerine sinmesi, son derece önemli olmaktadır. Bu nedenle davlumbaz satın alınırken ocaklar ile uyumlu ürünler olması oldukça önemli bir işlem olacaktır. Evin havalandırma sisteminin bir parçası olan bu ürün, motor gücü ve uyumluluğu olarak ise oldukça önemli ve kıymetli ürünlerden biridir. Son yıllarda inşaatlarda evin demirbaşı olarak kullanılan ve değerlendirilen davlumbazlar, mutfakların gözdesi konumundadır. Ayrıca bosch davlumbaz fiyatları her bütçe için ideal olmayı hedeflemektedir.

Bosch Davlumbaz Seti İle Mutfaklardaki Eşsiz Teknoloji

Bosch Davlumbaz Seti İle Mutfaklardaki Eşsiz Teknoloji

Kokular, hemen herkes tarafından talep gören bir durum olmamaktadır. Mutfakların en talihsiz konularından birisi de kokuların hâkim olduğu bir bölge olmasıdır. Eski dönemlerde davlumbazlar, pek yaygın olmaması sebebiyle aspiratörler sıklıkla kullanılırdı. Ve bu ürünlerde evlere yemek kokusunun girmesine engel olamazlardır. Ancak günümüzde balık yaptığınızda dahi davlumbazlar sayesinde yemeklerin kokularının odalara sızmadığı görülmektedir. Bosch duvar tipi davlumbaz ile en kolay kullanım ayrıcalığı olduğu görülen ürünlerin konforu rahatlıkla yaşanabilmektedir. Mutfaklar için oldukça önemli olan bu ürünler, yapıları gereği son zamanlarda bazı çeşitlere ayrılmıştır. Bosch ada tipi davlumbaz çoğunlukla villa ve türevi evlerin bir oda boyutundan büyük mutfaklarında kullanılan ve ocağın mutfağın orta alanında adeta bir şömine tavrıyla konumlandığı bir model ürünler arasında yerini alır. Ada tipi davlumbazlar, genel olarak ortamın havasını çekme özelliğini sahip olmaktadır. Bu özelliği sayesinde sadece yemeğin değil yakın bir bölgede içilen bir kahvenin kokusunu bile anında çekebilme özelliğine sahip bir ürün olmaktadır. Bosch davlumbaz seti kapsamında ocak ve fırın, takım olarak kişilere sunulmaktadır. Set halinde alındığında son derece uygun fiyatlı olan ürünlerin olduğu görülmektedir. Bosch gömme davlumbaz yine farklı bir model olan bu ürün kişilerin zevk ve taleplerine göre mutfaklarında konumlandırmak istedikleri önemli ürünler arasında yer alır. Mutfaklarda sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz ve olması da gereken ürünler olan davlumbazlar, filtrelerinin kolaylıkla temizlenmesi sebebiyle son derece kolay bir sistem içeriyor olacaktır. Bosch filtreli davlumbaz kokuları hapsederek kokuların kolaylıkla çekilmesini ancak davlumbaz motoruna gelmemesini sağlamaktadır.

Yoğun bir filtre olması sebebiyle sıçrayan yağlar ve benzeri birçok yemek sıçrama izleri bu ürünler üzerinden temizlenmelidir. Sıklıkla ürünlerin temizlenmesi ya da temizlenmemesi kişilerin genel olarak temizlik anlayışına bağlıdır. Ürün performansı için hemen hemen ayda bir filtrelerinin temizlenmesi yeterli olabilir. Yoğun bir şekilde kullanım olması halinde sıçrayan yağlar varsa kolay kullanılması açısından hemen temizlenmesi kişiler için son derece faydalı bir işlem olacaktır. Davlumbazların temizliğinde yine ilgili markanın müşteri temsilcileri temizleyici önermekte ve ürünleri kolaylıkla temizleyebilmektedir. Hemen hemen her markanın piyasada yer aldığı ve Bosch ile rekabet halinde olduğu bilinmektedir. Ancak marka değeri son derece yüksek olan ürünler olması sebebiyle kişilere sunulmaktadır.Mutfak popülasyonu açısından son derece hareketli evlerin davlumbazları, son derece aktif çalıştığı bilinmektedir. Bu nedenle yoğun bir tempo ortamında mutfakta yemek yapan kişinin temizliğe çok fazla vakti olamaması sebebiyle çoğu zaman leke göstermeyen Bosch siyah davlumbaz tercih etmek isteyecektir. Ancak siyah bir zemin kiri ve lekeyi bir dereceye kadar saklayabilmektedir. Ancak önemli bir detay vardır ki bazı kişiler siyah elektronik ürünlerden hoşlanıyor olması durumunda leke için değil, genel olarak bu ürünleri seçmek istemiş olabilir. Hemen hemen herkes tarafından zevklere ve renklere göre tasarlanan ürünler her konuda kişilere destek olmaktadır. Sektörde son derece fazla modele ve ürüne sahip olan markanın bir lider konumunda olması sayesinde kişilerin hizmetlerine destek olmaktadır. Bosch davlumbaz ölçüleri firma ölçü olarak normal boyutlar dışında ürünlerin de fabrikada özel olarak hazırlatabilme özelliğini müşterilerine sunabilmektedir. Bosch 60 cm davlumbaz ölçüleri de bulunuyor olsa da yine de arz talep ilkesine göre değerlendirilerek hazırlanıyor durumdadır. Ölçülerin her biri farklılık oluşturmaktadır. Hazır mutfak tercih eden kişiler, dolapların ölçülerini normal standartlara uygun tercih ederlerse normal standart ölçüler seçebilmektedir. Ancak özel boyutlandırma ile mutfak dolapları yani mobilyaları belirlenmek istenilirse satın alınacak tüm ürünlerin özel tasarım ölçüler olması gerekecektir. Birçok detay göz önünde bulundurularak tasarlanmasının yanı sıra, renk olarak da hali hazırda birden fazla renk ile sektöre üretim yapılabilmektedir. Bosch gri davlumbaz en çok tercih edilen renk listesinde ilk sıradadır. Öyle ki ilk sırada sonrasındaki ikinci sıra arasında açık ara fark dahi yaratmıştır. Bu nedenle sektörün gri renk ile birebir uyum ve talep yönünde olduğu bilinmektedir. Günümüzde eski dönemlerdeki gibi elle çekilerek çalıştırılan ürünler de kullanılmaktadır. Aktif olarak kullanılan ve sıklıkla kişilerin eski dönemlerde kullandığı tek düzey davlumbazlardan olmaktadır. Bosch sürgülü davlumbaz teknik olarak günümüz teknolojisi ile üretilen ancak geçmiş dönemdeki gibi elle çekilerek çalıştırılan diğerlerine göre biraz daha küçük olan modellerden olması sebebiyle sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Davlumbaz serileri olarak müşterilerin arz talep dengelerine göre üretildiği bilinmektedir. Bu nedenle motor kapasitesi ve kullanılan bölgenin genişliği ya da büyüklüğü son derece önemli olacaktır.

Kullanım Amaçlarına Göre Davlumbazlar

Kullanım Amaçlarına Göre Davlumbazlar

Mutfakların tasarımlarına değer katan ve son derece güvenli ürünler olarak kullanılan davlumbazlar, birbirinden farklı seçenekleriyle kişilere sınırsız hizmet ve konfor alanı sunabilmektedir. Pandemi koşullarında evlerden hiç çıkmadan günlerimizin geçtiği düşünülürse son derece hassas dönemlerde evlerdeki konforun önemi daha da artmaktadır. Bosch inox davlumbaz serinin en çok tercih edilen modelleri arasındadır. İnox modelleri, on evden hemen hemen sekiz tanesinde kullanacak kadar yaygın bir şekilde aktif kullanılan ürün olmaktadır. Bosch davlumbaz motoru birkaç denge sisteminde motor kapasitesi bulunmaktadır. Geniş alanları temizlemek için önerilen yüksek hacime sahip motor sayesinde bilhassa ada tipi davlumbazlar, tam randıman ile çalışıyor olacaktır. Bosch marka davlumbaz marka değerinin vermiş olduğu garantiyi ve konforu ilk olarak müşterilerine sunmaktadır. Sıklıkla kişilerin talep ettiği ve tercih edilen ürünlerden olan markaların arasında önemli bir yere ve ayrıcalığa sahiptir. Bosch sessiz davlumbaz serilerinin bu özelliğine dikkat edilmesi gerekmektedir çünkü açık unutmak mümkün olabilir. Hemen hemen tüm kullanıcılar ışık ile birlikte aktif hale getirmektedir. Aşırı sessiz olması nedeniyle hemen hemen çoğu kişi açık konumda unutarak günlük rutinlerini gerçekleştirmektedir. Bosch davlumbaz yorumları ilk olarak arayış halinde olan kişilerin sektörde marka değeri yüksek bir ürün seçmeleri konusunda müşteri yorumları destek olacaktır. Genellikle Bosch güvencesi ve kalitesiyle kişilere güven ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Bu nedenle de sektörde son derece başarılı ve teknik anlam da bir fark yaratan modellere sahiptir. Araştırma yapmadan, müşteri memnuniyetleri okunmadan marka tercih edilmemeli, bilhassa marka değeri düşük isimsiz ve güvenli olmayan bir ortamdan ürünler tercih edilmemelidir. Bu doğrultuda Bosch, güvenle satın alabileceğiniz ürünleri kişilere kullanım amaçlarına göre hitap eden ürünleriyle sunuyor olacaktır.

Davlumbaz, evlerde son derece önemli olan ve kullanılması şart olan bir üründür. Günümüz teknolojileri, eskiye oranla oldukça iyi bir teknikle ilerledikleri için tasarımları ve görselleri ön planda yakalayan etkin bir yapısı bulunmaktadır. Kokuları çekip alırken ortamdaki havayı da temizleyen özelliğe sahip ürünlerdir.Markaların sektördeki fiyatları, hemen hemen aynıdır. Ortalama bir maliyet gerektiren davlumbazlar, marka ve modellerine göre fiyatlandırma ortalamasının biraz üzerinde kalmaktadır. Bosch ocak davlumbaz ürünüyle ocak üstü olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz, genel olarak evlerde kullanılan en yaygın modellerdendir. Fiyatları ise, sektörün biraz üzerinde seyretmesi mümkündür. Bosch markanın en iyilerden biri olması sebebiyle ortalama rakamların altında bir maliyete sahip olması pek mümkün olan bir durum olmayacaktır. Ancak Bosch davlumbaz temizliği son derece pratik ve kolaydır. Filtrelerini bulaşık makinesine rahatlıkla atabileceğiniz ürünlere sahiptir. Marka değerine göre rakam olarak yüksek olmasına rağmen uzun ömürlü bir ürüne sahip olacağınızı hiç unutmamalısınız. Bosch karbon filtreli davlumbaz biraz daha geniş mutfaklar için kullanışlı bir modeldir. Davlumbazların, teknik bilgilerinden çok nereye ve ne şekilde uygulandıkları daha önemlidir. Ocak ile birebir noktada durmaları gereken davlumbazların motor güçleri oldukça önemli detaylar arasındadır. Bunlar dışında bir de model ayrımları vardır ki bunlar görsel olarak kişilerin tercihlerine sunulan ve tabii mutfakların da ölçüleri doğrultusunda tercih edilen ürünler olmaktadır. Bosch piramit davlumbaz son dönemlerde yerini Bosch eğimli davlumbaz modellerine bırakmış olsa da her ikisi de halen aktif olarak kullanılan gözde ürünler arasındadır. Davlumbaz modelleri, birbirinden farklı çeşitler ile satışa sunuluyor olsa da kişiler modellere ve şekillere bakmanın yanı sıra her bir ürünün mutfak ile uyumları göz önünde bulundurulmalıdır. Havalandırma alanları ne kadar kullanışlı ve uyumlu önemlidir. Davlumbazların monte işlemleri, son derece hassas olması sebebiyle usta kişiler tarafından yapılması önemlidir. İnşaatın belirlediği özel monte alanlarına yerleştirilmek istenilirse standart ölçülere sahip alanlar bıraktıkları için model seçmeniz yeterli olacaktır. Ancak özel yapım bir mutfak ise o zaman mutfak ölçü ile talep hazırlamanız gerekir ki marka stoklarını kontrol ederek ürün ile ilgili bilgileri müşterilerine sunabilsin. Davlumbaz gibi motor bir mekanizma alımı yaparken markanın güvenilirliğini ölçmek ve araştırma yerinde bir karar olacaktır. Genel olarak kişilerin araştırma yaparak karar verdikleri bilinmesi sebebiyle müşteri memnuniyetlerine bakılması oldukça önemlidir. Markanın müşteri memnuniyeti odaklı olması olumsuz yönlerinin gelen talepler ile düzeltmesi anlamını da taşımaktadır. Davlumbaz modellerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.