Fiyat
Yaş
Renk
Cinsiyet
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Barbie Evi

" araması için 912 sonuç listeleniyor

Renkli Tasarımları ile Barbie Evi Çeşitleri Trendyol'da!

Barbie evi seçenekleriyle her tarza ve oyun deneyine yönelik tasarımlar sunar. Öne çıkan modellerden bir tanesi de Malibu evidir. Bu bebek mekanı 2 katlı olmasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra bu mekan pek çok hikayeye de sahiptir. Bu sayede çocukların yaratıcılıkları bir üst seviyeye taşınır. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu mekanın 6 odası bulunur. Bunun yanı sıra bu yapı 25’ten fazla parça ile geliştirilerek dekora edilebilir. Bu sayede çocuklara özgür alanlar sunulur. Burada bulunan eşyalar birbirinden farklı işlevlere sahiptir. Barbie kamp evi içerisinde barındırdığı tasarımlarla dikkat çeker. İçerisinde bulunan yatak odası bir anda eğlence alanına dönüşebilir. Bu tasarım gerçekçi bir yapının sahip olduğu bütün bölümlere sahiptir. Banyoda bir adet duş ve tuvalet bulunur. Bunun yanı sıra mutfakta ise buzdolabı ve fırın yer alır. Bunun yanı sıra bu ortam bir bahçeye de sahiptir. Bahçede çitler ve ızgara mevcuttur. Buradaki bütün malzemeler bebeklerin boyutundadır. Aynı zamanda ortamda bulunan pembe koltuk da dikkat çeken ürünler arasındadır. Beyaz bir yuvarlak masa da bulunur. Bu yuvarlak masalar oldukça popüler olmalarıyla dikkat çeker. Aynı zamanda ortamın içerisinde küçük parçalı eşyalar da mevcuttur. Bazı parçalarda bebekler için tutma yerine de sahip olan bu bebek mekanı hızlı temizleme özelliğine sahiptir. El yapımı Barbie evi aynı zamanda hızlı temizleme özelliği ile ebeveynlerin dikkatini çeker. Bu modeller tak ve oyna tasarımıyla üretilir. Bunun yanı sıra bu yapı katlanma özelliğine sahiptir. Taşınma esnasında kapladığı yer azaltılır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle müşterinin ilgisine sunulur. Bu seçenekler geniş bir oyun alanı oluşturmalarıyla dikkat çeken tasarımlardır. Dönüşüm özelliği sayesinde bazı modeller birkaç farklı şekilde kullanılabilir. Bu seçenekler 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olmalarıyla dikkat çeker. Çocuk Barbie evi 25’ten fazla aksesuara sahiptir. Mevcut ortam tekrar düzenlenebilme özelliği ile yaratıcılığı ön plana çıkarır. Bu oyun sayesinde çocuklar rol yapma yeteneklerini geliştirir. Ortamda birçok mobilya da bulunur. Barbie evi gerçek kanepe masa, yemek masası ve sandalyesi ile dikkat çeker.

Muhteşem Barbie Bebek Evi

Muhteşem Barbie Bebek Evi

Mekan modelleri çocuklar tarafından oldukça sık tercih edilen oyuncaklar arasındadır. Bunun yanı sıra bu ortam modelleri tasarımlarıyla ilgi uyandırmayı başarır. Bu mekanlar çocukların renkli dünyasına hitap eder. Yapı modelleri tasarımları ve kurgularıyla çocukların hayal gücünü genişletmeyi hedefler. Bunlar çoklu katlara sahip olmasının yanı sıra renkleriyle de dikkat çeker. Bu yapılar geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok müşteriye hitap etmeyi başarabilir. Taşınabilir olan bu oyuncak modelleri zenginleştirilmiş bir tasarım sunar. Barbie'nin rüya evi seçeneği müşterilerin dikkatini çeken tasarımlardandır. Rüya evi renkleri ve tasarımıyla dikkat çeker. Bu ürün 90 santimetre uzunluğa, 120 santimetre de genişliğe sahiptir. Bunun yanı sıra mevcut yapılar 3 katlı ve 8 odalı olmalarıyla dikkat çeker. Ayrıca bu ortamın birçok özelliği de mevcuttur. Bu özelliklerden bir tanesi kaydıraklı ve havuzlu olmalarıdır. Bu rüya evler tüm çocukların dikkatini çeker. Barbie’nin evi geniş bir tasarıma sahiptir. Bu mekanın 1. katında garaj ve yemek odası bulunur. Bunun yanı sıra bu mekanın mutfağında mutfak araç gereçleri de yer alır. Bu mutfak araç gereçlerinin öne çıkan özelliği ise gerçek ses efektlerine sahip olmalarıdır. Aynı zamanda bu mutfak 1. katta bulunur. Mutfak fırın, su ısıtıcısı, ocak ve aksesuarlar da dahil olmak üzere gerçek bir mutfaktan farklı değildir. Bu şekilde oyun daha gerçekçi bir hale getirilerek çocukların hayal gücüne hitap edilmesi hedeflenir. Rüya evinin ikinci katında ise yine birbirinden eğlenceli bölümler bulunur. Yapının bu katında banyo ve oturma odası mevcuttur. Bu oturma odasındaki eşyaların renkleri de dikkat çekicidir. Oturma odasında mor bir kanepe yer alır. Bu mor kanepenin öne çıkan en belirgin özelliği ise ranzaya dönüşmesidir. Ranzaya dönüşebilen bu kanepe ile farklı bir ambiyans yaratılır. Oturma odasında bulunan sehpanın da farklı bir özelliği vardır. Bu sehpa açıldığında minik bir yatağa dönüşebilir. Bir yatağa dönüşen bu sehpa sayesinde Barbie burada yatabilir. Minik Barbie evinin üçüncü ve son katında ise bebeğin birçok fonksiyona sahip çalışma masası da bulunur. Bu çalışma masasının yanında bebeğin kitap okuyabileceği bir koltuk da yer alır. Bir diğer oda da yatak odasıdır. Yatak odasında televizyon ve giyinme dolabı vardır. Bu eşyalar sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanabilmesi mümkündür. Orijinal Barbie evindeki tüm eşyalar taşınabilir olmalarıyla dikkat çeker. İstenilen yere taşınabilir. Bu yapı modeli onlarca gerçekçi aksesuarı içinde barındırır. Bu oyun, çocukların el becerisini geliştirmeye yönelik tasarlanır. Sandalye sayısı ise 4’tür. Yüksekliği 68 santimetre olan bu mekanın genişliği 91 santimetre, derinliği ise 41 santimetredir. Erkek Barbie evi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Tüm seçenekleri incelendikten sonra Trendyol'dan kolaylıkla Barbie evi satın alabilirsiniz.

Portatif Oyun Seçenekli Barbie Evi

Portatif Oyun Seçenekli Barbie Evi

Portatif mekan seçenekleri de öne çıkar. Bu portatif yapı, açılabilir özelliktedir. 7 santimetre genişliğe sahip olan bu ürün 360 derece oyun imkanı sunar. Model tek katlı yapısı ile dikkat çeker. Tek katlı Barbie evi oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda katlanabilir Barbie evi özel bir stille tasarlanır. Bu yapı, arka plan çıkartmalarına sahiptir. Bu mekanın öne çıkan bir başka özelliği ise temalı aksesuarlara sahip olmasıdır. Model havuz alanı, banyo, yatak odası ve mutfağa sahiptir. Dikkat çeken özellikleri arasında ürünlerin ham maddesi de yer alır. Tasarımlar kanserojen madde içermez. Aynı zamanda bar tipi bir masası da bulunur. Bu masa yemek için ideal olmasıyla da dikkat çeker. Bunun yanı sıra banyodaki tuvalette gerçekçi olması bakımından bir tuvalet kapağı da bulunur. Havuzlu Barbie evi, suyla doldurularak çocukların hayal gücüne uygun oyunlar sunar. Bunun yanı sıra bazı parçalarda bebekleri tutmak için kulplar da bulunur. Bu oyuncaklar tak ve oyna sistemiyle tasarlandıkları için kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Bu bebek ortamı, temalı oyuncaklarla donatılır. Bunun yanı sıra hem içeride hem de dışarıda iki adet sandalye bulunur. Aynı zamanda bar tipi sandalyelere sahiptir. Mutfakta lavabo da bulunur. Bunun yanı sıra ortamda saç fırçası ve sabun şişesi gibi detaylar da yer alır. Bu da gerçekçilik katar. Ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Yüksekliği 46 santimetre, genişliği ise 29 santimetre olan bu ürünün derinliği ise 13 santimetredir. Söz konusu malzemelerin fiyatı seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Alıcılar herhangi bir ürünü almadan önce müşteri yorumlarının yanı sıra fiyat performansına da bakar. Birbirinden farklı boyut ve özellik seçeneğine sahip olan bu ürünler her müşteriye hitap edebilmeleri ile öne çıkar. Aynı zamanda farklı renk çeşitleriyle de her zevke hitap edebilen ürünlerdir. Birbirinden farklı oyun maceralarıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra çantalı, ışıklı Barbie evi içi dekorasyon oyuncakları da bulunur. Bu oyuncak paketinin içerisinde mobilyalar yer alır. İçerisindeki oyuncaklar çocukların hikaye üretebilmeleri hedefiyle tasarlanır.

Barbie Evi İçin Ek Aksesuar Seçenekleri

Barbie Evi İçin Ek Aksesuar Seçenekleri

Paketin içerisinde Barbie bebek için aksesuarlar da bulunur. Etek, ayakkabı, kafa bandı gibi bebek için aksesuar seçeneklerine sahiptir. Bu paketin içerisinde bulunan materyaller Barbie'ye ait ortamın içerisine çeşitlilik katarak hayal gücünü ve hikayeleri genişletir. Bu ürünler 3 yaş ve üzerine uygun olmalarıyla dikkat çeker. Ortam seçenekleri sayesinde çocukların hikaye anlatabilme yetenekleri gelişir. Bunlar birbirinden farklı ve canlı renkleriyle oldukça dikkat çeken oyuncaklar arasında yer alır. Mekanlarda öne çıkan bir başka ürün ise Chelsea'nin İki Katlı Evi’dir. Bunun içerisinde taşınabilir yatak, masa ve iki adet sandalye bulunur. Bunun yanı sıra oyuna hikaye katma özelliği de eklenir. Bu ürün paketinin içerisinde 2 adet içecek ve 2 kase de dondurma bulunur. Bunun yanı sıra bir adet de tencere mevcuttur. Ürün 34,2x26,6x6,9 santimetre boyutlarındadır. Bu ürün 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı açısından uygundur. Bunun yanı sıra kanserojen madde içermeyen taşınabilir, portatif Barbie evi çocuklar için güvenli bir oyun zamanı yaratır. Barbie evi eşyaları geniş ürün yelpazesi sayesinde çocuklara hayal edebilecekleri oyun zamanları yaratır. Eğlence süresini artıran ve oyun zamanı için dekorasyon yaratan bu iç ve dış mekan oyuncakları çocuklara yeni bir eğlence yaratması hedefiyle tasarlanır. Bu setlerin içerisinde tuğladan fırına, tezgahlardan raflara kadar birçok aksesuar bulunur. Bunun yanı sıra buzdolabı gibi parçalar da setlerin temasına göre pakette yer alır. Aynı zamanda piknik aksesuarlarıyla da çocukların oyun alanları genişletilir. Bu setlere bebekler dahil edilmez. Bunun yanı sıra bu aksesuarlar plastik, ahşap Barbie evi 3 yaş ve üzeri için uygundur. Kapalı köpek mekanında hayvan seçenekleri de bulunur. Küvet, hayvan besleyici ve farklı hayvan aksesuarlarına da sahiptir.

Ahşap Barbie Evi Seçenekleriyle Hayal Gücünü Yükseltin

Ahşap Barbie Evi Seçenekleriyle Hayal Gücünü Yükseltin

Bu ürünlerin yanı sıra rüya uçağı seçenekleri de ön plandadır. Bu oyuncak 15’ten fazla aksesuara sahiptir. Bir diğer öne çıkan ürünüyse yemek arabasıdır. Yemek arabası içinde yiyecek parçaları bulunur. Çocukların hayal gücünü genişletmek için tasarlanmış olan bu ürünler ilgi çekici renkleriyle de dikkat çeker. Bunun yanı sıra özel olarak tasarlanmış kulaklık ve battaniyesi de mevcuttur. Bebeklerin dahil edilmediği bu ürünler 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Minyatür Barbie evi seçenekleri minik tasarımları ve gerçekçi detayları ile kendine hayran bırakır. Bunlar arasından çocuğunuza uygun Barbie evi seçeneğini sipariş edebilirsiniz. Ahşap model de bu oyun ortamlarının öne çıkanlarından bir tanesidir. Buralarda öne çıkan bu modeller tamamen ahşap malzemesinden üretilir. Kanserojen madde içermeyen bu ahşap ortam çocukların yaratıcılıklarının geliştirilmesi hedefiyle tasarlanır. Ortamın birleştirilmesi sonradan yapılır. Bu ahşap mekan bir çocuğun yapabileceği kadar kolay bir kuruluma sahiptir. Bu ürün parçalı olarak müşteriye gönderilir. Bu parçalar birbirine geçer. Daha sıkı tutmasını isteyen müşteriler yapıştırıcılarla destekleyebilir. Bu ürün birinci kalite MDF’den üretilmesinin yanı sıra 3 milimetre genişliğe sahiptir. Bu özelliklerinin yanı sıra renkli olmalarıyla dikkat çeker. Lazer kesim olan bu ortamın yüksekliği 54 santimetre, eni 44 santimetre ve derinliği 20 santimetredir. Bunlar çocukların organizasyon yeteneğini geliştirmesi hedefiyle tasarlanır. Bunun yanı sıra algı ve kavrama yeteneklerini de geliştirir. Mevcut yapı uzun yıllardır çocuk odalarındaki yerini korur. Büyük Barbie evi ilgi çekici renklerinin yanı sıra zeka gelişimine de olumlu etkiler yapar. Ağaç ortam da markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Mor rengiyle öne çıkan bu mekan kapanan bir kapıya sahiptir. Bunun yanı sıra oyun ortamının etrafı da mekanın genişletilmesi amacıyla kullanıma uygundur. Ayrıca Barbienin oyun evinin içerisinde bir adet de köpek kulübesi de mevcuttur.

Barbie Evi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barbie Evi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barbie evi fiyatları genel olarak ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterebileceği için her tarza ve her bütçeye uygun ürünleri mevcuttur. Bunun yanı sıra bu ortamlar için köpek ve köpek kulübesi eklemesi yapılabilecek oyuncaklar da mevcuttur. Bu ürün mevcut bebeğin mobilya paketleri arasında yer alır. Bu tarz ürünler çocukların hayal kurma gücünü yükseltirken, hikaye anlatma becerisini artırır. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar kendi mekanlarını dekore edebilir. Bu sayede karar verme dizayn etme yeteneklerini geliştirir. Bu oyuncak çeşitleri oyun alanlarının genişlemesini sağlar. Bunun yanı sıra bu dekorasyon ürünleri arasında 8 farklı model bulunur. Bunlar arasında lavabo ve küvet takımları da yer alır. Bu küvet takımları gerçeğe uygun olarak kapaklıdır. Aynı zamanda evcil hayvan kulübeleriyle de dikkat çeker. Bu oyun setleri ortam içerisinde çocuğun istediği gibi yerleştirilebilir. Aynı zamanda ürünlerin temalarına uygun parçalar yer alır. Barbie evi modelleri bu setin içerisine dahil edilmez. Bunun yanı sıra bu set 19x8,3x26,7 santimetre ölçülere sahiptir. Barbie evi oyuncaklarının en az bu bebekler kadar kullanımı yaygındır. Bunların asıl hedefi oyun alanlarının genişlemesidir. Mekan içi dekorasyon koleksiyonlarıyla da öne çıkar. Barbie mutfak evi sayesinde çocukların eğlence alanları genişlerken, hayal güçleri ve hikaye anlatma kabiliyetleri de gelişir. Oyuncağın mutfak eşyalarından oluşan seti de dikkat çeken ürünler arasındaki yerini alır. Her bir sette istisnasız olarak mobilya parçaları ve temalı aksesuarlar bulunur. Bebek bu paketin içine dahil edilir. Bunun yanı sıra bu ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Barbie hayal evi seti de markanın dikkat çeken mekan setleri arasında yer alır. Bu setlerin en önemli özelliği taşınabilir olmasıdır.

Barbie Evi ve Neşeli Çocuklar

Barbie Evi ve Neşeli Çocuklar

Bir taşıma çantasına sahip olan söz konusu ürün her yere rahatlıkla taşınabilir. Bu set renkleriyle dikkat çeker. Çay seti sıklıkla tercih edilir. Bu çay seti toplamda 19 parçadan oluşur. Setin içerisinde 4 adet tabak, 2 adet fincan, tencere ve çaydanlık bulunur. Aynı zamanda fincanların tabak ve kaşıkları mevcuttur. Bu sayede tamamen gerçek bir oyun deneyimi yaratılır. Aynı zamanda bu setin içerisinde bir spatula, bir kaşık ve çatal ve bir adet de bıçak vardır. Pembe Barbie evi renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan bu ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Siz de küçük Barbie evi modellerine veya daha fazlasına Trendyol'dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz. Bu mevcut ortamın bir diğer özelliği ise ağacın içerisinde bulunan ve aşağıya doğru açılan bir odası ve Barbie’nin yemek yiyebileceği bir odasının olmasıdır. İki sandalyesi olan masanın renginin pembe olması dikkat çeker. Barbie evi aksesuarları Chelsea bebek, bir adet yavru köpek, 5 farklı ağaç, mekan ve kaydırak bulunur. Bunun yanı sıra salıncağa da sahip olan bu ürün 3 yaşın altındakiler için uygun değildir. 34,5x26,5x8,5 santimetre ürün boyutuna sahiptir. Özellikle kız çocuklarının dikkatini çekmeyi başaran Barbie'nin yeni evi tasarımları sayesinde eğlenceli anları beraberinde getirir. Farklı kişilerin beğenisini toplayan her bir model, markanın özel tasarımları arasında yerini alır. Çocukların eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilmesi için bu tür ürünlerden sıklıkla destek alınır. Barbie evi seti anne ve babaların özel seçimlerinden biri haline gelir. Canlı renk tonları ile birlikte çocuklarda oynama isteği oluşturur. Farklı parça sayılarından oluşan modellerin her biri çeşitli oyun senaryolarının oluşmasına katkı sağlar. Siz de Trendyol'dan beğendiğiniz modeli temin edebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Barbie’nin Evi Nereden Alınır?

Hemen her küçük kız çocuğunun çocukken hayalini kurduğu Barbie’nin evini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Burada binlerce çeşit Barbie oyuncak evi çocuklar için tasarlanıp satışa sunulur. Barbie evinin en önemli özelliği küçük ebatlardaki bebeklere uygun şekilde tasarlanmış olmasıdır. İçerisinde yer alan koltuklar ve masalar ufak ebatlarda modellenir. Kaliteli ve şık bir Barbie evi alarak çocuklarınıza karne hediyesi yapabilirsiniz. Ayrıca onları doğum günlerinde de mutlu edebilirsiniz. Barbie'nin evini genel olarak en büyük özelliği plastik ve küçük malzemelerden yapılmasıdır. Kaliteli ve dayanıklı bu küçük eşyalar ile günlerce çocuklarınız güvenle oyun oynayabilir. Ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Barbie Evi Nasıl Yapılır?

Barbie evi yapabilmek için büyük karton ve birkaç plastik malzemeye ihtiyacınız vardır. Bu küçük plastik ve kağıt malzemelerden küçük bebeklere uygun eşyaları ellerinizle yapabilirsiniz. Dilerseniz 3 boyutlu yazıcılardan da çıkartabilirsiniz. Bu küçük eşyaları büyük bir ev kartonun içine küçük küçük yerleştirebilirsiniz. Buraya büyük bir bar ve ev tasarımı da yapabilirsiniz. Genellikle evi yapabilmek için tahtalar kullanabileceğiniz gibi kalın mukavva kartonlar da tercih etmeniz mümkündür. Dilerseniz kendiniz yapmak yerine kaliteli ve orijinal Barbie evlerini satın alabilirsiniz. Barbie bebeklerin yaşam alanı şeklinde tasarlanan bu oyuncaklar ile çocuklarınız kalabalık olarak da oyun oynama becerilerini geliştirebilirler.

Barbie Evi Kaç Yaş İçindir?

Kız çocuklarının severek kullandığı Barbie evi modelleri; 3 ile 10 yaş arasındaki her çocuğa uygundur. Okul çağı öncesi veya ilkokul çağındaki pek çok kız çocuğu kendi başına ya da arkadaşları ile Barbie evi oyuncaklarını oynamayı sever. Genellikle okullarda veya kreşlerde bu büyük Barbie evlerini görmek mümkündür. Barbie evlerinin içerisinde Barbie bebeklerin uyuyabilecek yataklar, yemek yiyeceği tabak ya da çanak gibi aksesuarlar bulunur. Küçük ebatlardaki bu modeller ile gerçek yaşama benzer bir evcilik oyunu kurulabilir. Ürünler; en az 4 kişi ile de rahatlıkla oynanabilecek bir alan yaratır. Bu nedenle ilgili oyunları küçük çocuklarınıza hediye ederek arkadaşlarıyla sosyal becerilerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz.