"

Barbie Evi

" araması için 3457 sonuç listeleniyor
Barbie Chelsea Oyun Evi Hck77
Kargo Bedava
BarbieChelsea Oyun Evi Hck77
1.074,90 TL
Sepete Git

Barbie Evi

Barbie Evi Şimdi Rüya Gibi

Barbie evi modelleri çocuklar tarafından oldukça tercih edilen bir oyuncaktır. Bunun yanı sıra bu Barbie evi modelleri tasarımlarıyla ilgi uyandırmayı başarmaktadır. Bu evler çocukların renkli dünyasına hitap etmektedir. Barbie evi modelleri tasarımları ve kurgularıyla çocukların hayal gücünü genişletmeyi hedeflemektedir. Bu Barbie evleri çoklu katlara sahip olmasının yanı sıra renkleriyle de dikkat çekmektedir. Bu evler geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok kullanıcıya hitap etmeyi başarabilmektedir. Taşınabilir olan bu oyuncak modelleri zenginleştirilmiş bir tasarım sunmaktadır. Barbie rüya evi seçeneğiyle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Barbie rüya evi renkleri ve tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bu ürün 90 santimetre uzunluğa, 120 santimetre de genişliğe sahiptir. Bunun yanı sıra bu Barbie evleri 3 katlı ve 8 odalı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca bu evin birçok özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi kaydıraklı ve havuzlu olmalarıdır. Bu rüya evler tüm çocukların dikkatini çekmektedir. Barbie rüya evi geniş bir tasarıma sahiptir. Bu evin 1. katında garaj ve yemek odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu evin mutfağında mutfak araç gereçleri de bulunmaktadır. Bu mutfak araç gereçlerinin öne çıkan özelliği ise gerçek ses efektlerine sahip olmalarıdır. Aynı zamanda bu mutfak 1. katta bulunmaktadır. Mutfak fırın, su ısıtıcısı, ocak ve aksesuarlar da dahil olmak üzere gerçek bir mutfaktan farklı değildir. Bu sayede oyun daha gerçekçi bir hale getirilerek çocukların hayal gücüne hitap edilmesi hedeflenmektedir. Bu Barbie rüya evinin ikinci katında ise yine birbirinden eğlenceli bölümler bulunmaktadır. Evin bu katında banyo ve oturma odası mevcuttur. Bu oturma odasındaki eşyaların renkleri de dikkat çekicidir. Oturma odasında mor bir kanepe bulunmaktadır. Bu mor kanepenin öne çıkan en belirgin özelliği ise ranzaya dönüşmesidir. Ranzaya dönüşebilen bu kanepe ile farklı bir ambiyans yaratılmaktadır. Oturma odasında bulunan sehpanın da farklı bir özelliği bulunmaktadır. Bu sehpa açıldığında minik bir yatağa dönüşebilmektedir. Bir yatağa dönüşen bu sehpa sayesinde Barbie burada yatabilmektedir. Bu oyun evinin üçüncü ve son katında ise Barbie bebeğin birçok fonksiyona sahip çalışma masası da bulunmaktadır. Bu çalışma masasının yanında Barbie bebeğin kitap okuyabileceği bir koltuk da bulunmaktadır. Bir diğer oda da yatak odasıdır. Bunun yanı sıra bu yatak odasında televizyon ve giyinme dolabı da bulunmaktadır. Bu sayede gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Bunun yanı sıra Barbie rüya evindeki tüm eşyalar taşınabilir olmalarıyla dikkat çekmektedir. İstenilen yere taşınabilmektedir. Bu ev modeli onlarca gerçekçi aksesuarları barındırmaktadır. Bu oyun çocukların el becerisini geliştirmeye yönelik tasarlanmıştır.

Muhteşem Barbie Bebek Evi

Barbie bebek evi modelleriyle her tarza ve oyun deneyine yönelik tasarımlar sunmaktadır. Öne çıkan modellerden bir tanesi de Barbie Malibu Evi de eğlence sunmaktadır. Bu bebek evi 2 katlı olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu ev pek çok hikayeye de sahiptir. Bu sayede çocukların yaratıcılıkları bir üst seviyeye taşınmaktadır. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu evin 6 odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu ev 25’ten fazla parça ile geliştirilerek dekora edilebilmektedir. Bu sayede çocuklara özgür alanlar sunulmaktadır. Bu evde bulunan eşyalar birbirinden farklı işlevlere sahiptir. Barbie Malibu Evi içerisinde barındırdığı oyuncaklarla dikkat çekmektedir. İçerisinde bulunan yatak odası bir anda eğlence alanına dönüşebilmektedir. Bu ev gerçekçi bir evin sahip olduğu bütün bölümlere sahiptir. Banyoda bir adet duş ve tuvalet bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mutfakta ise buzdolabı ve fırın bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu ev bir bahçeye de sahiptir. Bahçede çitler ve ızgara bulunmaktadır. Bu evdeki bütün malzemeler bebeklerin boyutundadır. Aynı zamanda ede bulunan pembe koltuk da dikkat çeken ürünler arasındadır. Beyaz bir yuvarlak masa da bulunmaktadır. Bu yuvarlak masalar oldukça popüler olmalarıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda evin içerisinde küçük parçalı eşyalar da bulunmaktadır. Aynı zamanda bazı parçalarda bebekler için tutma erine de sahip olan bu bebek evi hızlı temizleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda hızlı temizleme özelliğine de sahiptir. Bu oyuncaklar tak ve oyna tasarımıyla üretilmiştir. Bunun yanı sıra bu ev katlanma özelliğine sahiptir. Taşınma esnasında kapladığı yer azaltılmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bu evler geniş bir oyun alanı oluşturmalarıyla dikkat çeken oyuncaklardır. Dönüşüm özelliği sayesinde bazı oyuncaklar birkaç farklı şekilde kullanılabilmektedir. Bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olmalarıyla dikkat çekmektedir. 25’ten fazla aksesuara sahip olan bu Barbie evi tekrar düzenlenebilme özelliğine sahiptir. Bu oyun sayesinde çocuklar rol yapma yeteneklerini geliştirmektedirler. Bunun yanı sıra evde birçok mobilya bulunmaktadır. Kanepe masa, yemek masası ve sandalye bulunmaktadır. Sandalye sayısı 4’tür. Bu bebek evinin belli başlı ölçüleri de bulunmaktadır. Yüksekliği 68 santimetre olan bu Barbie Evi’nin genişliği 91 santimetre, derinliği ise 41 santimetredir.

Portatif Oyun Seçenekli Barbie Evi

Barbie portatif evi seçenekleriyle de öne çıkmaktadır. Bu portatif ev, açılabilir özelliktedir. 7 santimetre genişliğe sahip olan bu ürün 360 derece oyun imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra bu ev te katlı olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu ev seçeneği tek katlıdır. Aynı zamanda bütün ürünler özel bir stille tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra bu evler arka plan çıkartmalarına sahiptir. Bu evin öne çıkan bir başka özelliği ise temalı aksesuarlara sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra bu evde havuz alanı, banyo, yatak odası ve mutfağa sahiptir. Bir diğer yandan dikkat çeken özellikleri arasında ürünlerin hammaddesidir. Kanserojen madde içermemektedir. Aynı zamanda bar tipi bir masası da bulunmaktadır. Bu masa yemek için ideal olmalarıyla da dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra banyodaki tuvalette gerçekçi olması bakımından bir tuvalet kapağı da bulunmaktadır. Havuzlu olan bu bebek evi, suyla doldurularak çocukların hayal gücüne uygun oyunlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı parçalarda bebekleri tutmak için kulplar da bulunmaktadır. Bu oyuncaklar ta ve oyna sistemiyle tasarlandıkları için kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Bu bebek evi temalı oyuncaklarla donatılmıştır. Bunun yanı sıra hem içeride hem de dışarıda iki adet sandalye bulunmaktadır. Aynı zamanda bar tipi sandalyelere sahiptir. Mutfakta lavabo da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra evde saç fırçası ve sabun şişesi gibi detaylar da bulunmaktadır. Bu da oyuna gerçekçilik katmaktadır. Ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Yüksekliği 46 santimetre, genişliği ise 29 santimetre olan bu ürünün derinliği ise 13 santimetredir. Barbie evi fiyatı seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Alıcılar herhangi bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarının yanı sıra fiyat performansına da bakmaktadır. Birbirinden farkı boyut ve özellik seçeneğine sahip olan bu ürünler her kullanıcıya hitap edebilmeleriyle öne çıkmaktadır. Aynı zamanda farklı renk çeşitleriyle de her zevke hitap edebilen ürünlerdir. Barbie evi oyunu maceralarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra ev içi dekorasyon oyuncakları da bulunmaktadır. Bu oyuncak paketinin içerisinde mobilyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda bu içerisindeki oyuncaklar çocukların hikaye üretebilmeleri hedefiyle tasalanmıştır. Kapalı köpek oyu evinde evcil hayvan seçenekleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra küvet, hayvan besleyici ve farklı evcil hayvan aksesuarlarına da sahiptir.

Barbie Evi İçin Ek Aksesuar Seçenekleri

Bunun yanı sıra bu paketin içerisinde Barbie bebek için aksesuarlar da bulunmaktadır. Etek, ayakkabı, kafa bandı gibi Barbie bebek için aksesuar seçeneklerine sahiptir. Bu paketin içerisinde bulunan oyuncaklar Barbie oyun evinin içerisine çeşitlilik katarak hayal gücünü ve hikayeleri genişletmektedir. Bu ürünler 3 yaş ve üzeri uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Barbie oyun evi seçenekleri sayesinde çocukların hikaye anlatabilme yetenekleri gelişmiştir. Bu oyun evleri birbirinden farklı ve canlı renkleriyle oldukça dikkat çeken oyuncaklar arasında yer almaktadır. Barbie oyun evlerinden öne çıkan bir başka ürün ise Chelsea'nin İki Katlı Evi’dir. Bu evin içerisinde taşınabilir yatak, masa ve iki adet sandalye bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyuna hikaye katma özelliği de eklenmiştir. Bu ürün paketinin içerisinde 2 adet içecek ve 2 kase de dondurma bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir adet de tencere bulunmaktadır. Ürün 34,2x26,6x6,9 santimetre boyutlarındadır. Bu ürün 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı açısından uygundur. Bunun yanı sıra kanserojen madde içermeyen bu oyuncaklar çocuklar için güvenli bir oyun zamanı yaratmaktadır. Barbie evi eşyaları geniş ürün yelpazesi sayesinde çocuklara hayal edebilecekleri oyun zamanları yaratmaktadır. Oyun süresini artıran ve oyun zamanı için dekorasyon yaratan bu iç ve dış mekan oyuncakları çocuklara yeni bir eğlence yaratması hedefiyle tasarlanmıştır. Bu setlerin içerisinde tuğladan fırına, tezgâhlardan raflara kadar birçok aksesuar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra buzdolabı gibi parçalar da bulunmaktadır. Aynı zamanda piknik aksesuarlarıyla da çocukların oyun alanları genişletilmektedir. Bu oyun setlerine Barbie bebekler dâhil edilmemektedir. Bunun yanı sıra bu oyun aksesuarları 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Ahşap Barbie Evi Seçenekleriyle Hayal Gücünü Yükseltin

Bu ürünlerin yanı sıra Barbie rüya uçağıyla da dikkat çekmektedir. Bu oyuncak 15’ten fazla aksesuara sahiptir. Bir diğer öne çıkan ürünüyse yemek arabasıdır. Yemek arabası için de yiyecek parçaları bulunmaktadır. Çocukların hayal gücünü genişletmek için tasarlanmış olan bu ürünler ilgi çekici renkleriyle de dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra Barbie için tasarlanmış kulaklık ve battaniyesi de bulunmaktadır. Bebeklerin dahil edilmediği bu ürünler 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ahşap Barbie evi modeli de bu oyun evlerinin öne çıkanlarından bir tanesidir. Barbie evlerinde öne çıkan bu modeller tamamen ahşap malzemesinden üretilmektedir. Kanserojen madde içermeyen bu ahşap oyun evi çocukların yaratıcılıklarının geliştirilmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Evin birleştirilmesi sonradan yapılmaktadır. Bu ahşap ev bir çocuğun yapabileceği kadar kolay bir kuruluma sahiptir. Bu ürün parçalı olarak kullanıcıya gönderilmektedir. Bu parçalar birbirine geçmelidir. Daha sıkı tutmasını isteyen kullanıcılar yapıştırıcılarla destekleyebilmektedir. Bu ürün birinci kalite MDF’den üretilmesinin yanı sıra 3 milimetre genişliğe sahiptir. Bu özelliklerinin yanı sıra renkli olmalarıyla dikkat çekmektedir. Lazer kesim olan bu evin yüksekliği 54 santimetre, eni 44 santimetre ve derinliği 20 santimetredir. Bu oyuncak çocukların organizasyon yeteneğini geliştirmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra algı ve kavrama yeteneklerini de geliştirmektedir. Barbie oyuncak evi uzun yıllardır çocuk odalarındaki yerini korumaktadır. İlgi çekici renklerinin yanı sıra zeka gelişimine de olumlu etkileri gözlemlenmiştir. Barbie ağaç ev de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Mor rengiyle öne çıkan bu oyun evi kapanan bir kapıya sahiptir. Bunun yanı sıra oyun evinin etrafı da oyun evinin genişletilmesi amacıyla kullanıma uygundur. Ayrıca bu oyuncak evin içerisinde bir adet de köpek evi mevcuttur. Bu Barbie evinin bir diğer özelliği ise ağacın içerisinde bulunan ve aşağıya doğru açılan bir odası ve Barbie’nin yemek yiyebileceği bir oda bulunmaktadır. İki sandalyesi olan masanın renginin pembe olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürün içeriğinde Chelsea bebek, bir adet yavru köpek, 5 farklı ağaç, ev ve kaydırak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra salıncağa da sahip olan bu ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. 34,5x26,5x8,5 santimetre ürün boyutuna sahiptir.

Barbie Evi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barbi evi fiyatları genel olarak ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterebileceği için her tarza ve her bütçeye uygun ürünleri mevcuttur. Bunun yanı sıra Barbie evleri için köpek ve köpek kulübesi eklemesi yapılabilecek oyuncaklar da mevcuttur. Bu ürün Barbie bebeğin mobilya paketleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu tarz ürünler çocukların hayal kurma gücünü yükseltirken, hikaye anlatma becerisini artırmaktadır. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar kendi evlerini dekore edebilmektedir. Bu sayede karar verme dizayn etme yeteneklerini geliştirmektedirler. Bu oyuncak çeşitleri oyun alanlarının genişlemesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu dekorasyon ürünleri arasında 8 farklı model bulunmaktadır. Bunlar arasında lavabo ve küvet takımları da bulunmaktadır. Bu küvet takımları gerçeğe uygun olarak kapaklıdır. Aynı zamanda evcil hayvan kulübeleriyle de dikkat çekmektedir. Bu oyun setleri ev içerisinde çocuğun istediği gibi yerleştirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünlerin temalarına uygun parçalar yer almaktadır. Barbie bebe modelleri bu setin içerisine dahil edilmemektedir. Bunun yanı sıra bu set 19x8,3x26,7 santimetre ölçülerine sahiptir. Barbie evi oyuncakları en az Barbie bebekleri kadar kullanımı yaygındır. Bu oyuncakların asıl hedefi oyun alanlarını genişletmektir. Ev içi dekorasyon koleksiyonlarıyla da öne çıkmaktadır. Bu ürünler sayesinde çocukların oyun alanları genişlerken, hayal güçleri ve hikaye anlatma kabiliyetleri de gelişmektedir. Barbie’nin mutfak eşyalarında oluşan seti de dikkat çeken ürünler arasındaki yerini almıştır. Her Barbie setinde istisnasız olarak mobilya parçaları ve temalı aksesuarlar bulunmaktadır. Bebek bu paketin içine dahil edilmemiştir. Bunun yanı sıra bu ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Barbie çay evi seti de markanın dikkat çeken oyun evi setleri arasında yer almaktadır. Bu oyun setlerinin en önemli özelliği taşınabilir olmasıdır. Bir taşıma çantasına sahip olan bu ürün her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. Bu Barbie oyuncak seti renkleriyle dikkat çekmektedir. Bu çay seti toplamda 19 parçadan oluşmaktadır. Setin içerisinde 4 adet tabak, 2 adet fincan, tencere ve çaydanlık bulunmaktadır. Aynı zamanda fincanların tabak ve kaşıkları bulunmaktadır. Bu sayede tamamen gerçek bir oyun deneyimi yaratılmaktadır. Aynı zamanda bu setin içerisinde bir spatula, bir kaşık ve çatal ve bir adet de bıçak vardır. Pembe renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün 3 yaş ve üzeri için uygundur. Siz de Barbie evi oyuncak modellerine veya daha fazlasına sayfamız üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.