İlgili Kategoriler
Marka
Çocuk Cinsiyeti
Yaş
Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Oyun Grupları

" araması için 3533 sonuç listeleniyor

Çocuk Oyun Takımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Oyun Takımı Nedir?

Çocuk oyunları, çocukların duygusal ve motor becerilerini destekleyen aynı zamanda da çocukları eğlendirirken birtakım bilişsel ve duyusal şeyler öğreten belli bir düzen içerisinde işleyen aktivitelerin tümüne verilen isimdir. Çocuk oyun takımları, çocukların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenerek anne ve babaların ya da öğretmenlerin eşliğinde kurulabilir. Anne ve babalar eğer isterlerse evdeki çocuk oyun takımlarına katılabilir ve çocukları ile eğlenceli vakit geçirebilir. Okulda ya da kreşte kullanılan çocuk oyun takımları ise genelde öğretici ve eğitici nitelikte olur. Bu sayede çocuk eğlenceli bir aktivite içerisindeyken fark etmeden bile birtakım duygu ve düşünceleri kendi iç dünyasında keşfedebiliyor. Özellikle de son yıllarda bilim adamları ve pedagogların yapmakta olduğu araştırmaların sonucu gösteriyor ki, oyun takımları çocukların beyinsel ve ruhsal gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlar.

Çocuk Oyun Takımında Neler Var?

Çocuk oyun takımlarında çocukları özellikle zihinsel açıdan geliştiren aktiviteler yer alır. Çocuğunun bilişsel ve motor becerilerini küçük yaştan itibaren desteklemek isteyen anne ve babalar için son yıllarda çocuk oyun takımlarında çeşitler oldukça fazlalaşmıştır. Bu çocuk oyun takımlarını, çocuğunuzun zevkine göre tercih ederseniz onun daha keyifli bir şekilde oyun oynadığına şahit olabilirsiniz. Bu oyunlara eğer isterseniz siz de katılabilirsiniz. Böylece çocuğunuz kaliteli vakit geçirirken siz de ona eşlik etmiş olursunuz. Çocuk oyun takımları, çocukların hayal dünyasına göre dizayn edilmiş olan ilgi çekici ürünlerden oluşur. Örneğin, eğer çocuğunuz oyuncak bebeklerle oynamayı seviyorsa ona bir bebek evi alabilirsiniz. Ya da eğer çocuğunuz arabalardan ve tamir eşyaları ile oynamayı seviyorsa, ona araba takımı ya da tamir malzeme seti satın alarak çocuğunuzun hayal dünyasını destekleyebilirsiniz.

Çocuk Oyun Takımı Ne Zaman Kullanılır?

Anne ve babalar, çocukları için en iyisi olsun isterler ve ona en yararlı olan şeyi yaşına en uygun olan zaman aralığında satın almayı düşlerler. Bu çocuk oyun takımlarının ne zaman kullanılacağına dair aklında soru işareti olan anne ve babalar için verilecek tek cevap ise; 3 yaşından itibaren çocuklarınıza bu oyun takımlarını alabilirsiniz. Bu oyuncaklar sayesinde çocuğunuz sosyal anlamda da kendini geliştirecek ve kendini daha rahat ifade edecektir. 3 yaşını dolduran çocuklarınızın hayal dünyasına ve zevklerine göre en uygun olan oyun takımını eğer isterseniz çocuğunuz ile birlikte de seçebiliyorsunuz. 36 ayını doldurmuş olan çocuklarda genel olarak karar verme ve seçenek sunma becerisi de gelişmiş oluyor. Bu çocuk oyun takımlarının içinden çocuğunuza en uygun olanı tercih ederek gelişimlerine de destek olabilirsiniz. Çocuk oyunu takımı ürün ve modellerini hemen Trendyol'dan sipariş edebilirsiniz.