İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Renk
"

Melefoni

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Melefoni

Elektroniğe Dair Her Şeyi Melefoni’de Bulabileceksiniz

Melefoni markasında elektronik ve elektronik cihazlarınızı korumaya yönelik tüm aksesuar içeriklerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatları ve geniş ürün çeşitliliği sayesinde marka fazlasıyla ilgi ve talep görmektedir. Elektronik eşyalar bütünü ile hayatımın merkezi haline gelmiştir. Birçok alanda pratikliği ile zamandan ciddi tasarruf etmemizi sağlayan ürünler, korunurken de dikkat edilmesi gerekecektir. Melefoni markasında akıllı saat kayış, şarj cihazları, bluetooth kulaklığı, saat, ekran koruyucu, araç içi şarj cihazları, kablo ve adaptör gibi ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Elektronik aletlerimiz için kullanacağımız ürünlerin kalitesi büyük önem taşır. Hayatımızın her anında kullandığımız akıllı telefonlarımız için adaptör ya da şarj cihazları alırken çok dikkatli seçimler yapmak gerekir. Güvenilir marka seçmemek, telefonunuza ciddi zararlar vermesine neden olabilir. Kaliteli malzeme içeriği olmayan şarj cihazları uzun süre kullanılamayacağı için sürekli yenilemek gerekecektir. Bunun yanı sıra voltajı düşük olan ürünler telefonunuzun uzun süre şarj olmasını engelleyecektir. Bu nedenle telefon ya da diğer elektronik eşyalarınızı korumak ve ömrünü uzun tutmak için yapacağınız seçimlerinizde güvenilir marka tercih etmeniz gerekecektir. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında bluetooth kulaklık çeşitleri bulunmaktadır. Bluetooth kulaklıklar işi ya da farklı konular nedeniyle sürekli telefonla konuşmak zorunda olan kişiler için gerekli cihazlardan biridir. Bunun yanı sıra müzik hayatının vazgeçilmezleri arasında olan kişiler için fazlası ile kullanışlı bir ürün olacaktır. Bu ürün birçok elektronik cihazla rahatlıkla kullanılabileceği gibi IOS telefonlar için farklı girişli olan seçenekleri bulunmaktadır. Melefoni bluetooth kulaklık modelleri sayesinde çok yüksek sesle müzik dinleseniz dahi, kulağınız bu durumdan zarar görmez. Kablo üzerinde bulunan tuşlar sayesinde size gelen çağrıyı kabul etme, konuşurken sesi yükseltme ya da kısma, çağrıyı reddetme gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefonu kulağınıza götürmenize gerek kalmayan bu kulaklık sesi net bir şekilde size iletir. Ergonomik tasarımı sayesinde yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ürün içeriğinde kullanılan kaliteli malzemeler uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır. Melefoni kulaklık kullananlar üründen çok memnun olduklarını ve sorun yaşamadıklarını dile getirmişlerdir.

Melefoni Ürün Çeşitleri ile Uzun Ömürlü Bir Kullanım Sağlayın

Melefoni markasında öne çıkan ürünler arasında telefon tutucular bulunmaktadır. Özellikle sosyal medyaya ilgili kişiler için telefon tutucular rahat bir kullanım sağlayacaktır. Herkesin basit bir şekilde kullanabileceği bu ürün jel yapısı sayesinde telefonun sabit bir şekilde monte edilmesini sağlar. Melefoni telefon tutucu da kullanılan jel oldukça güçlü bir yapıya sahip oluşu ile yerinden çıkmaz. Güçlü bir şekilde telefon, telefon aksesuarlarını tutturabileceğiniz bu ürün çıkartıldığında zemin üzerinde leke ya da iz bırakmaz. Kirlenme durumunda yıkanabilir olması sayesinde defalarca kullanabilme imkânı sunacaktır. Melefoni saat kayış ürünleri de yüksek performans özelliği sayesinde oldukça dikkat çeker. Akıllı saatler gündelik hayatta yalnızca bir saat yardımı ile birçok özelliği kullanabilme özelliği sunar. Akıllı saatlerde kronometre, takvim, adım sayar, yağ yakıcı, alarm gibi birçok özelliği bir arada bulabilmek mümkündür. Sıklıkla tercih ettiğimiz bu ürünler sürekli aynı model ve tasarımında kullanıldığında kişilerin sıkılmasına neden olabilir. Ancak Melefoni akıllı saat kayışları ile bunun önüne geçebilmek mümkündür. Markada hemen hemen her renkte saat kayışı bulabilirsiniz. Ayrıca kayışlarda silikon ya da kumaş içeriği de tercih edebilirsiniz. Hangi akıllı saati kullanıyorsanız ona ait Melefoni kayış modeli bulabilmeniz de ayrı bir avantajıdır. Kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz bu ürünler de çift katman ve kaliteli malzeme içeriği kullanıldığı için bilekte terletme yapmaz. Havayı geçiren kumaş ya da silikon yapısı sayesinde bileğinizin hava almasını sağlar ve kötü koku oluşmasını engeller. Kumaş içerikli olanlar cırt cırtlı ve rahat bir kullanım sağlayacaktır. Şık tasarımları ile spor ya da klasik giyiminizi tamamlayabilirsiniz. Delikli olması sayesinde ise, her bilek için rahat bir kullanım sağlayacaktır. Melefoni ekran koruyucu çeşitleri akıllı telefonlarınızı korumak için ideal bir üründür. Ekran koruyucular telefonların cam kısmına yapıştırılarak kalkan görevi görür. Telefonun olası düşme, darbe gibi durumlara karşı ekranının kırılmasını engellenmesini sağlar. Her model için farklı ekran koruyucusu modelleri bulunmaktadır. Bu nedenle seçeceğiniz ekran koruyucusunun telefonunuzun modeli ile uyum göstermesine dikkat etmelisiniz. İki kat yapısı ile Melefoni ekran koruyucuları kırılmalara ve darbelere yüksek direnç gösterir. Ayrıca kullanılan son teknoloji malzemeler ile telefonun ön kamerasının tozlanmasını ve zarar görmesini de engeller. Şeffaf yapısı ile telefona yapıştırıldığında hiç yokmuş görünümü veren ürün çıkarıldığında ise iz bırakmaz.

Melefoni Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Melefoni markasının öne çıkan diğer bir ürünü ise dönüştürücüdür. Dönüştürücüler her aygıtın tek bir port yardımı ile kullanılmasını sağlayan üründür. Bu ürün tüm cihazların Usb giriş ile bilgisayara bağlanmasını sağlayacaktır. Melefoni dönüştürücü de kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektronik cihazları koruyabilmek için en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi kılıflardır. Özellikle telefonların düşme ya da darbe sonucu hasar görmesini engelleyebilmek için telefon kılıfı kullanılmaktadır. Melefoni telefon kılıfı her bir telefona göre farklı modellere sahiptir. Telefon kılıfı seçerken, kendi telefonunuzun markası ve modeline uygun seçimler yapmanız gerekecektir. Melefoni telefon kılıflarında desenli seçenekleri bulabileceğiniz gibi, düz renk seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi telefonunun rengini sevenler için şeffaf kılıf çeşitleri de bulunmaktadır. Silikon ya da plastik şekilde tasarlanan bu ürünler telefonları koruduğu gibi, kendileri darbe ve kırılmalara karşı yüksek direnç gösterir. Bu nedenle ürünleri uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Korunması gereken bir diğer ürün kulaklıklardır. Kulaklıklar hassas yapıda elektronik bir cihazdır. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım için airpods kılıflar tercih edilmelidir. Bu kılıfların iç kısmı plastik yapıda dış kısmı ise silikon yapıdadır. Bu nedenle olası darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösterir. Tasarımı ile oldukça sevimli görüntüsü olan Melefoni airpods kılıf çeşitlerinde yan kısımlarına çengel kopça bulunmaktadır. Bu nedenle çantanıza ya da anahtarlığınıza takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok renk seçeneği olması sayesinde ürünü zevkinize göre seçerek dekoratif bir görünüme ulaşabilmeniz mümkündür. Melefoni kılıf yorum yapan kişiler ürünleri çok beğendiklerini dile getirmişlerdir. Melefoni markasında orijinal şarj kablosu seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Tamamen orijinal olan bu ürünler şarj olurken cihazınıza zarar vermez. Kaliteli malzemesi sayesinde, etkin şarj edebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Her marka ve model için farklı şarj kablosu ve girişi bulunmaktadır. Bu nedenle telefonunuza yönelik şarj cihazı seçmeniz gerekecektir. 0.75, 1 veya 1.5 metre kablo uzunluğu seçenekleri sayesinde kullanacağınız alana göre uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Yüksek voltaj alabilme özelliğine sahip bu ürünler, kısa süre içerisinde cihazın şarj olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu ürünle yalnızca şarj edebilme değil, dosya aktarım işlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Melefoni yorumlar, tüm ürünlerin herkes tarafından çok beğendiği ve tercih edildiği yönündedir. Melefoni markasında fiyatlar ürün içerikleri ve seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. Trendyol uygulaması üzerinden markanın ürünlerine ulaşarak, dilediğiniz ürüne uygun fiyat seçenekleri ile anında sahip olabilirsiniz.